Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 708 з 716 ПершаПерша ... 208608658698699700701702703704705706707708709710711712713714715716 ОстанняОстання
Всього знайдено 14306, показано з 14 141 по 14 160.

Тема: Борис Филатов

Дописів
    9 137

Типово

Цитата Допис від †Raptor† Переглянути допис
    У меня у самого электрический дом. Без газа и воды. И без отопления
    а туалет уличный есть?
    сосед с утра тачками землю выгребает из старенького заброшенного. говорит знал бы что такое может быть, раньше озадачился.

Дописів
    17 542

Типово

Туалет есть конечно. Только зачем в него ходить по холоду, если я с колодца набираю воды столько, сколько нужно.

Дописів
    9 137

Типово

Цитата Допис від †Raptor† Переглянути допис
    Туалет есть конечно. Только зачем в него ходить по холоду, если я с колодца набираю воды столько, сколько нужно.
    а, ну если колодец есть, то конечно. в нашем районе колодец или скважина из области фантастики.

Дописів
    17 542

Типово

А я когда участок покупал, хотел его засыпать. Потом передумал. Снял верхнее кольцо, накрыл бетонной крышкой и люк поставил. Я вроде не слабый, 20 литровое, пластиковое ведро просто веревкой тяну, без колоды

Дописів
    54 134

Типово

Мои когда покупали в селе дом, ничего не убрали. Ни наружный туалет/душ, ни летнюю кухню, ни печку в доме.

Все привели в удобоваримый вид и юзали по необходимости .

В этот год пришло время и печку открыть/ переложить в красивое с дымоходом, трубу установить только сквозь крышу сплошную зашитую. Дров заказали. Со вчера уже топили наперебой с генератором. Вроде жить можно.
    когда умрёшь, людишки скажут, их притворяющимся ртом, каким в их жизни был ты важным никтом

Звідки Ви
    Днепр. Левый берег
    Дописів
    21 638

Типово

Да. Частный дом, дача какая - и уже легче катаклизмы всякие переживать. Лишь бы здоровье позволяло. Физической работы больше. Правда может это и лучше для здоровья

Дописів
    54 134

Типово

Цитата Допис від Dendnepr Переглянути допис
    Да. Частный дом, дача какая - и уже легче катаклизмы всякие переживать. Лишь бы здоровье позволяло. Физической работы больше. Правда может это и лучше для здоровья
    Я спорить не буду, но когда под 70 лет инвалидам, никуя не лучше. Уборки, обрезки, урожай, покос, чистка покрытий и прочая хрень.

Очень тяжело и деть некуда. Разве что спилить деревья и за газоном перестать ухаживать. Иначе там можно лечь.

Или работник, но это надо иметь хорошую пенсию.
    когда умрёшь, людишки скажут, их притворяющимся ртом, каким в их жизни был ты важным никтом

Дописів
    17 704

Типово

Цитата Допис від SofiElena Переглянути допис
    Я спорить не буду, но когда под 70 лет инвалидам, никуя не лучше. Уборки, обрезки, урожай, покос, чистка покрытий и прочая хрень.....
    всегда есть потенциальные наследники. Всегда

Дописів
    54 134

Типово

Цитата Допис від 1234A Переглянути допис
    всегда есть потенциальные наследники. Всегда
    Для чего?

Получить наследство или помогать в уходе за частным домом?

Там нету кому помогать.

Дописів
    17 704

Типово

помогать не кому, а получить всегда найдеся кому...просите что влез, то сильно личное такое наверное

Дописів
    54 134

Типово

Цитата Допис від 1234A Переглянути допис
    помогать не кому, а получить всегда найдеся кому...просите что влез, то сильно личное такое наверное
    Да ради бога, влазьте куда хотите)))

Конечно есть. Все по закону)))))

Но факт есть факт. Если в свое время брался домик с большим участком, там сажались деревца, сеялась газонная травка, то в старости хозяев и немощности Этот участок не радость, а обуза)))))))

Дописів
    77 945

Типово

Де наші генератори? Відповідаю. Ми купили два місяці тому п'ятнадцять генераторів потужністю від 400 до 800 кіловат і 1 мегават, головне завдання яких — відкачувати стоки каналізації, воду з метро та аварійно скидати воду з системи опалення на випадок сильних морозів. На одному з таких потужних генераторів ми втримали в робочому стані котельню, яка забезпечує теплом пологовий будинок. Але це одиничний випадок, коли ми розуміли, що потрібно утримати за будь-яких обставин. Такі генератори споживають величезну кількість палива і в межах мільйонного міста нездатні утримати всю систему. Ба більше, ці генератори не розраховані на те, що ми стабільно триматимемо потужність усіх насосних станцій, а, як я вже сказав, їх призначення — підтримувати насоси на водозаборі. Коли у разі повного блекауту доведеться відкачувати воду та скидати її із системи, щоб вона не замерзла.

Ще один приклад комунікації. Ви пам'ятаєте передостанній обстріл, коли росіяни поцілили в ЮМЗ. І шановний Денис Анатолійович Шмигаль раптом драматично сказав, що «вони стріляли по нашому ЮМЗ». Тільки згадаймо, шановний прем'єр-міністре, як мер Дніпра на початку війни, ще у квітні, зателефонував вам і сказав, що коли вдарять по ЮМЗ, буде біда. «Так, так, гаразд, усе вирішимо...».
    — І що?

— І нічого. У результаті, ми витратили 100 мільйонів гривень із місцевого бюджету на побудову укриттів над ЮМЗ. Ви думаєте, хоч копійку хтось повернув? І, щоб ви розуміли, після війни я ще ходитиму в прокуратуру й розповідатиму, чому витратив муніципальні гроші на державне підприємство. І мені будуть вказувати, що я не той бетон узяв і не ту арматуру чи не ту сітку наварив. Ну хіба це нормально, що за час війни я жодного разу не поговорив ні з прем'єром, ні з президентом? Ось із французькими поговорив, а зі своїми — ні.
    тиждень в собі заощаджував слину щоб пом'якшати в роті кляту мівіну

Дописів
    17 704

Типово

кормилец...

Borys Filatov
    1 ч. ·
    Уважаемые земляки и неземляки тоже.
    В очередной и последний раз напишу тут свои мысли по поводу предложений «пересічних громадян» как справляться с массовыми отключениями электроэнергии/воды/тепла и их последствиями.
    ...то лучше наберите лишнюю кастрюлю воды и отнесите бабушке-соседке.
    Востаннє редагував 1234A: 27.11.2022 о 09:18

Звідки Ви
    Дніпропетровськ
    Дописів
    54 020

Типово

Барин, из Парижу?(с)
    "Мене в тобі всьо устраює"(С)

Дописів
    77 945

Типово

Чешется от слова Чехия?

Звідки Ви
    штат Коломойск США
    Дописів
    53 882

Типово

...акуевшая скотина, которой уже никогда не быть мэром этого прекрасного города.
    https://d.radikal.ru/d26/1901/0c/76b3684bbde1.jpg

Звідки Ви
    оттуда (с)
    Дописів
    26 930

Типово

В парке Глобы красота... сплошные пеньки.

Дописів
    77 945

Типово

Тобто інвентар для ностальгійної рольової гри "межигір'я" пасує тіко для центральної влади? ахаха

Дописів
    7 936

Типово

Ладно, передумала))
    Востаннє редагував Lenuhen: 28.11.2022 о 10:37

Звідки Ви
    оттуда
    Дописів
    82 087

Типово

Цитата Допис від Мафальда Переглянути допис
    Де наші генератори? Відповідаю. Ми купили два місяці тому п'ятнадцять генераторів потужністю від 400 до 800 кіловат і 1 мегават, головне завдання яких — відкачувати стоки каналізації, воду з метро та аварійно скидати воду з системи опалення на випадок сильних морозів. На одному з таких потужних генераторів ми втримали в робочому стані котельню, яка забезпечує теплом пологовий будинок. Але це одиничний випадок, коли ми розуміли, що потрібно утримати за будь-яких обставин. Такі генератори споживають величезну кількість палива і в межах мільйонного міста нездатні утримати всю систему. Ба більше, ці генератори не розраховані на те, що ми стабільно триматимемо потужність усіх насосних станцій, а, як я вже сказав, їх призначення — підтримувати насоси на водозаборі. Коли у разі повного блекауту доведеться відкачувати воду та скидати її із системи, щоб вона не замерзла.

Ще один приклад комунікації. Ви пам'ятаєте передостанній обстріл, коли росіяни поцілили в ЮМЗ. І шановний Денис Анатолійович Шмигаль раптом драматично сказав, що «вони стріляли по нашому ЮМЗ». Тільки згадаймо, шановний прем'єр-міністре, як мер Дніпра на початку війни, ще у квітні, зателефонував вам і сказав, що коли вдарять по ЮМЗ, буде біда. «Так, так, гаразд, усе вирішимо...».
    — І що?

— І нічого. У результаті, ми витратили 100 мільйонів гривень із місцевого бюджету на побудову укриттів над ЮМЗ. Ви думаєте, хоч копійку хтось повернув? І, щоб ви розуміли, після війни я ще ходитиму в прокуратуру й розповідатиму, чому витратив муніципальні гроші на державне підприємство. І мені будуть вказувати, що я не той бетон узяв і не ту арматуру чи не ту сітку наварив. Ну хіба це нормально, що за час війни я жодного разу не поговорив ні з прем'єром, ні з президентом? Ось із французькими поговорив, а зі своїми — ні.
    я бы спросил у этого деятеля, зачем пополнять уставники КП живыми деньгами на 500 млн?
    причем КП очень странные, к критической инфраструктуре имеющие весьма отдаленное отношение
    "Не укради и не убий, власть не терпит конкурентов"(с) "Систему определяет не ошибка, а реакция на ошибку"(с)

Сторінка 708 з 716 ПершаПерша ... 208608658698699700701702703704705706707708709710711712713714715716 ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі