Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 1112 з 1455 ПершаПерша ... 1126121012106211021103110411051106110711081109111011111112111311141115111611171118111911201121112211621212 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 29082, показано з 22 221 по 22 240.

Тема: Женщины спрашивают - мужчины отвечают. Мужчины спрашивают - женщины отвечают. Том 15

  1. #22221
    Аватар для Мафальда
    Реєстрація
    15 лютий 2013
    Звідки Ви
    в тузі і бентезі
    Дописів
    82 360

    Типово

    Цитата Допис від ~ Электра ~ Переглянути допис
    И клип мой любимый тоже пересмотри https://youtu.be/78NELYY11Vw
    однажды один дядя решил охмурять одну мою подругу путём собственноротного исполнения итальянцкой эстрады под аккомпанеменд. пейсенки были у него простодушно записаны у тетрадочке.
    кириллицей.
    Наша стратегія – це тактика

  2. #22222
    Аватар для ~ Электра ~
    Реєстрація
    23 січень 2009
    Звідки Ви
    Україна. Харків-Дніпро
    Дописів
    47 653

    Типово

    И как? Охмурил?
    Крепостное право-это гарантированные рабочие места и уверенность в завтрашнем дне.

  3. #22223
    Аватар для Мафальда
    Реєстрація
    15 лютий 2013
    Звідки Ви
    в тузі і бентезі
    Дописів
    82 360

    Типово

    Цитата Допис від ~ Электра ~ Переглянути допис
    И как? Охмурил?
    ето жы смешно )) лучше б стихи, стоя на табуреточке читал ))
    Наша стратегія – це тактика

  4. #22224

    Реєстрація
    22 травень 2008
    Дописів
    8 158

    Типово

    Простіше всього показати чому лише деякі жінки стають магами на доволі простому і очевидному (для мене) прикладі...
    Якщо чоловік став магом, то звичайно його починають навідувати думки про те що непоганоби було отримати щей яку небуть жіночку в томуж статусі. Але як ще зробити???
    Тож першим що робить такий маг є визначення яких саме жінок (по зовнішності) він любив завжди. Далі закріпивши це як умову він переходить до "наповнення" такби мовити)) Якою малаби бути жінка щоб не провокувати конфліктних ситуацій, тут вже дещо складніше адже це вимагає саме розуміння власних уподобань і пошук відповідностей у тих жінок які маються навколо. Коли ці відповідності будуть виявлені то приходить час закріпити отриману "ідилію" за допомогою однозначно про писаних правил вирішення спірних моментів (які в будь якому випадку будуть мати місце). Причому саме порядок їх вирішення повинен приймати до уваги інтереси обох сторін (чоловіка і жінки) так як сам факт наявності такої дівчинки становить неабияку цінність для нашого мага))
    А далі все просто і ви все це уже бачили... маг просто чекає свою випадковість, яка крутить носом, прицінюється довго вирішуючи чи варто було??? Але згодом просто наважується домовитись... І тут важливою стає та сама система захисту про яку я згадував раніше, строк дії цієї угоди обмежено, а значить рано чи пізно вона закінчиться... І от саме те як наша дівчинка вирішить це питання і буде саме тим фактором який і дозволить їй стати чи нестати магом.
    Вибір за нею так як я свій вибір уже давно зробив.

  5. #22225
    Аватар для Evil Rex
    Реєстрація
    17 серпень 2012
    Дописів
    23 098

    Типово

    Цитата Допис від ~ Электра ~ Переглянути допис
    И клип мой любимый тоже пересмотри https://youtu.be/78NELYY11Vw
    Старый, а гарный. Он).

    Я не могу ответить на твой вопрос о внешности. Мне красивый тот, с которым мне хорошо и интересно. И когда он рот открывает, и когда не открывает).
    Я сейчас не о сексе). Но и о нем тоже. Картинки не воспринимаю. Мне живое нужно.
    Оу, дяка за клип, давно не слушал...
    Добавил в плейлист
    счастье - это когда над тобой не висят принципы и правила, которые придумал не ты (с)

  6. #22226
    Аватар для ~ Электра ~
    Реєстрація
    23 січень 2009
    Звідки Ви
    Україна. Харків-Дніпро
    Дописів
    47 653

    Типово

    Цитата Допис від Evil Rex Переглянути допис
    Оу, дяка за клип, давно не слушал...
    Добавил в плейлист
    Что интересно, в этом клипе мне больше всего цепляет волнение девушки. Там где только ноги, и она ходит, потом станет, потом сядет....
    Это благодаря исполнению песни, конечно. Андрюха там хорош.... И даже не важно понимать итальянский. Все и так понятно. Талант и опыт)....
    Крепостное право-это гарантированные рабочие места и уверенность в завтрашнем дне.

  7. #22227
    Аватар для ~ Электра ~
    Реєстрація
    23 січень 2009
    Звідки Ви
    Україна. Харків-Дніпро
    Дописів
    47 653

    Типово

    Цитата Допис від Мафальда Переглянути допис
    ето жы смешно )) лучше б стихи, стоя на табуреточке читал ))
    Если бы он ей был на ее волну, то и стихи на табуреточке зашли б.
    Ну ятд)))).
    Крепостное право-это гарантированные рабочие места и уверенность в завтрашнем дне.

  8. #22228
    Аватар для Evil Rex
    Реєстрація
    17 серпень 2012
    Дописів
    23 098

    Типово

    Цитата Допис від ~ Электра ~ Переглянути допис
    Что интересно, в этом клипе мне больше всего цепляет волнение девушки. Там где только ноги, и она ходит, потом станет, потом сядет....
    Хотя Андрюха там хорош, безусловно. И даже не важно понимать итальянский. Все и так понятно. Талант и опыт)....
    Честно говоря, не столько смотрел, сколько слушал) ...и да, соглашусь на все 200, что знание языка тут не принципиально - песню воспринимаешь сердцем.
    счастье - это когда над тобой не висят принципы и правила, которые придумал не ты (с)

  9. #22229

    Реєстрація
    22 травень 2008
    Дописів
    8 158

    Типово

    Цитата Допис від Мафальда Переглянути допис
    однажды один дядя решил охмурять одну мою подругу путём собственноротного исполнения итальянцкой эстрады под аккомпанеменд. пейсенки были у него простодушно записаны у тетрадочке.
    кириллицей.
    Погодься це із тоїж серії недолугих рішень про які ти колись говорила на зразок цитування вичитаного з книг "правила"...
    Можливо тому і результата пристойного ніхто і ніколи не отримував.

  10. #22230
    Аватар для _FoX_
    Реєстрація
    11 травень 2012
    Дописів
    54 738

    Типово

    читаю сейчас трилогию Кинга, там в первой книге "Мистер Мерседес" хорошо описан старый толстый коп 67 вроде лет и барышня 44
    их секс, когда она сверху ибо не хочет, чтоб он ее раздавил или сдох на ней
    и он вызывает симпатию не смотря на свой возраст

    ну очень милые у них отношения)
    жаль недолгие по правилам жанра

  11. #22231
    Аватар для *Vica*
    Реєстрація
    14 березень 2012
    Звідки Ви
    Dnepr-сити,street в каштанах
    Дописів
    19 830

    Типово


    Моя країна Україна буде жити зараз і назавжди!
    I have nothing, if I don't have you
    Костя Братусь RIP (06.22) Андрій Ільченко RIP (10.23)

  12. #22232

    Реєстрація
    22 травень 2008
    Дописів
    8 158

    Типово

    Цитата Допис від _FoX_ Переглянути допис
    ну очень милые у них отношения)
    жаль недолгие по правилам жанра
    Запропонуй версію якби їм продовжити свої відносини...
    Ну тоїсть як ти це бачиш, те що об'єм книги справді неможе продовжуватися вічно це зрозуміло)) Але як ти розумієш таку можливість??! І чи розумієш її взагалі...

  13. #22233
    Аватар для Yasha
    Реєстрація
    14 грудень 2006
    Звідки Ви
    Оттуда.
    Дописів
    24 276

    Типово

    Когда Иисус изгнал из человека бесов, их нужно было куда-то деть. А тут свиньи паслись... (c) Ольчик DXC

  14. #22234

    Реєстрація
    22 травень 2008
    Дописів
    8 158

    Типово

    Цитата Допис від Yasha Переглянути допис
    Тобі Яша можливо...
    Мене більше цікавить як саме ти уявляєш собі ті самі відносини з дівчинкою яку "відбив" у мене???
    Ну тоїсть розумієш це особа яка заледве почувши від тебе якусь обіцянку і немаючи ніяких моральних зобов'язань перед тобою, стане в позу і вивалить тобі такий список претензій, що мені залишиться лише поржати любуючись тим як ти мучаєшся))
    От признайся ти думав колись про це??!

  15. #22235
    Аватар для Yasha
    Реєстрація
    14 грудень 2006
    Звідки Ви
    Оттуда.
    Дописів
    24 276

    Типово

    Я о таких вещах не забочусь
    И тебе не советую
    Когда Иисус изгнал из человека бесов, их нужно было куда-то деть. А тут свиньи паслись... (c) Ольчик DXC

  16. #22236

    Реєстрація
    22 травень 2008
    Дописів
    8 158

    Типово

    Цитата Допис від Yasha Переглянути допис
    Я о таких вещах не забочусь
    И тебе не советую
    А от я на відміну від тебе на подібні речі нелише звертаю увагу але і прогнозую їх...
    Візьмемо для прикладу Фохсі)) спостерігаючи за зміною настроїв у Фохсі на форумі, я роблю певні висновки і займаюсь якимось поточним ремонтом своєї домівки. Спілкуватися мені з нею для цого нетреба. От приміром сьогодні я закінчив відновлення душової кабінки яка зовсім прийшла в непридатність за той час поки її мій брат спочатку а потім і я юзали. Довелося немало побігати по магазинах і пошукати деталі, але все знайшлося)) В мене є певні зобов'язання перед нею, як і в неї передімною відповідно, ми ніби доповнюємо одне одного в цьому. Я знаю що провокувати Фохсі собі дорожче буде)) а тому і не провокую.
    А що ти можеш запропонувати Фохсі??! Дешеву зйомну кімнату в сполучених штатах??! Так вона зразуж підійме тебе на сміх саме по причині того що тобі вибач грошей на пристойне житло в комплексі не вистачило, і це буде лише початок))
    Якщо я і підводжу Фохсі до думки про партнерство)) то роблю це вкрай обережно... навіть ніжно, поводячись з нею як з нерозірвавшимся боєприпасом який от от може вибухнути. А якщо мені це вдасця, то буде задіяний певний комплекс дій для локалізації джерела загроз який дозволить уже потім лише видихнути і розслабитися.
    Востаннє редагував Long: 01.08.2021 о 21:16

  17. #22237
    Аватар для Evil Rex
    Реєстрація
    17 серпень 2012
    Дописів
    23 098

    Типово

    Блеать, вот это фантазии
    Сцуко, что он курит???

    Партнерство с Фокс тебе не светит даже интеллектуальное (или творческое, деловое итыды), а уж про какое-то иное, личное - да я вааще ржу в голос
    Востаннє редагував Evil Rex: 01.08.2021 о 21:23
    счастье - это когда над тобой не висят принципы и правила, которые придумал не ты (с)

  18. #22238
    Аватар для Yasha
    Реєстрація
    14 грудень 2006
    Звідки Ви
    Оттуда.
    Дописів
    24 276

    Типово

    А що ти можеш запропонувати Фохсі??! Дешеву зйомну кімнату в сполучених штатах??! Так вона зразуж підійме тебе на сміх саме по причині того що тобі вибач грошей на пристойне житло в комплексі не вистачило, і це буде лише початок.
    Ты дебил или только притворяешься?
    Ты бы здесь не выжил
    Когда Иисус изгнал из человека бесов, их нужно было куда-то деть. А тут свиньи паслись... (c) Ольчик DXC

  19. #22239

    Реєстрація
    22 травень 2008
    Дописів
    8 158

    Типово

    Цитата Допис від Yasha Переглянути допис
    Ты дебил или только притворяешься?
    Ты бы здесь не выжил
    Я непробував просто))
    Вижити можна завжди і в будь якому місці. Нічого особливого в штатах я небачу, тимбільше маючи в загашнику файну професію якто столяр-тесляр будівельний. Американці потребують житла в будь якому випадку, тож без роботи а тим більше без пристойний доходів я не залишуся. Інше питання що недуже то і хочеться.

  20. #22240
    Аватар для *Vica*
    Реєстрація
    14 березень 2012
    Звідки Ви
    Dnepr-сити,street в каштанах
    Дописів
    19 830

    Типово

    Дааа, Фоксе обломилось нехило. Алмаз неограненный))

    Моя країна Україна буде жити зараз і назавжди!
    I have nothing, if I don't have you
    Костя Братусь RIP (06.22) Андрій Ільченко RIP (10.23)

Сторінка 1112 з 1455 ПершаПерша ... 1126121012106211021103110411051106110711081109111011111112111311141115111611171118111911201121112211621212 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті