Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 1002 з 1455 ПершаПерша ... 2502902952992993994995996997998999100010011002100310041005100610071008100910101011101210521102 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 29082, показано з 20 021 по 20 040.

Тема: Женщины спрашивают - мужчины отвечают. Мужчины спрашивают - женщины отвечают. Том 15

  1. #20021
    Аватар для SofiElena
    Реєстрація
    18 червень 2015
    Дописів
    62 709

    Типово

    Цитата Допис від Long Переглянути допис
    Поставить мені діагноз "гіпертонія" ...
    На 130 верхнее, ну если для вас удобоваримо 90 на 60 то вполне и да)))
    когда умрёшь, людишки скажут, их притворяющимся ртом, каким в их жизни был ты важным никтом

  2. #20022
    Аватар для ~ Электра ~
    Реєстрація
    23 січень 2009
    Звідки Ви
    Україна. Харків-Дніпро
    Дописів
    47 724

    Типово

    Ну нет так нет.
    Это же здорово, когда все ясно и понятно.
    Зачем было тут спрашивать)))?
    Крепостное право-это гарантированные рабочие места и уверенность в завтрашнем дне.

  3. #20023

    Реєстрація
    22 травень 2008
    Дописів
    8 158

    Типово

    Цитата Допис від ~ Электра ~ Переглянути допис
    Ну нет так нет.
    Это же здорово, когда все ясно и понятно.
    Зачем было тут спрашивать)))?
    Тому що приміром знаючи архітектуру власної дисципліни я справді можу стверджувати що Фохсі, Мафа і Девушка які уклали зімною угоду є носіями "вірусу раку")) Від якого самі не страждають так як почуваються в ньому комфортно, але за певних обставин можуть почати. Як і будь хто сторонній який спробує доказати їм що вони неправі. Просто сказавши людині приміром "ну тобі видніше" що є фактичним запрошенням до лабіринту побудованого мною на зразок напису велкам...
    Розумієте в чому суть)) перші ознаки хвороби людина починає помічати уже будучи глибоко в середині того лабіринту, тож просто розвернутися щоб вийти явно незможе...
    Мене просто зацікавило незвичне з моєї точки зору явище...
    Востаннє редагував Long: 26.06.2021 о 11:38

  4. #20024
    Аватар для ~ Электра ~
    Реєстрація
    23 січень 2009
    Звідки Ви
    Україна. Харків-Дніпро
    Дописів
    47 724

    Типово

    Ну после аутентичности я нечто подобное и ожидала))).
    Вам надо было высказаться на эту тему. Ок).
    Крепостное право-это гарантированные рабочие места и уверенность в завтрашнем дне.

  5. #20025

    Реєстрація
    22 травень 2008
    Дописів
    8 158

    Типово

    Цитата Допис від ~ Электра ~ Переглянути допис
    Ну после аутентичности я нечто подобное и ожидала))).
    Вам надо было высказаться на эту тему. Ок).
    Незовсім так))
    Я стикнувся з незвичною реакцією, тож просто спробував внести ясність. Як бачите процесс усвідомлення протікає досить успішно))

  6. #20026
    Аватар для ~ Электра ~
    Реєстрація
    23 січень 2009
    Звідки Ви
    Україна. Харків-Дніпро
    Дописів
    47 724

    Типово

    Неа, не вижу никакой успешности.
    Крепостное право-это гарантированные рабочие места и уверенность в завтрашнем дне.

  7. #20027

    Реєстрація
    22 травень 2008
    Дописів
    8 158

    Типово

    Цитата Допис від ~ Электра ~ Переглянути допис
    Неа, не вижу никакой успешности.
    Софі недавно пропонувала провести дактилоскопічну експертизу коли ми обговорювали мій МНТ))
    Що само по собі сказало мені що її робота з невиліковно хворими паціентами таки навчила її правильно орієнтуватись в обставинах, і не лізти туди куди непросять.

  8. #20028

    Реєстрація
    22 травень 2008
    Дописів
    8 158

    Типово

    Цитата Допис від ~ Электра ~ Переглянути допис
    Ну после аутентичности я нечто подобное и ожидала))).
    Інший приклад...
    Коли мільйонер платить за якусь картину величезні гроші то він напевно розуміє чому це так дорого коштує.
    Просто він визнає авторство художника який цю картину намалював. Саме за нього і платить...

  9. #20029

    Реєстрація
    22 травень 2008
    Дописів
    8 158

    Типово

    Розуміння процесів які протікають в сучасному суспільстві може дуже дорого коштувати))...
    Головне вміти пояснити в чому суть

  10. #20030
    Аватар для Evil Rex
    Реєстрація
    17 серпень 2012
    Дописів
    23 108

    Типово

    Цитата Допис від ~ Электра ~ Переглянути допис
    Ну нет так нет.
    Это же здорово, когда все ясно и понятно.
    Зачем было тут спрашивать)))?
    Мля, да чтоб поговорить о себе любимом, что тут неясного
    счастье - это когда над тобой не висят принципы и правила, которые придумал не ты (с)

  11. #20031

    Реєстрація
    22 травень 2008
    Дописів
    8 158

    Типово

    Цитата Допис від Evil Rex Переглянути допис
    Мля, да чтоб поговорить о себе любимом, что тут неясного
    Звичайна реклама))
    Повинен же я щось істи і десь спати))??! А якщо щей з комфортом))...

  12. #20032
    Аватар для Evil Rex
    Реєстрація
    17 серпень 2012
    Дописів
    23 108

    Типово

    Цитата Допис від Long Переглянути допис
    Звичайна АНТИреклама))
    Отак буде трохи вірніше
    Цитата Допис від Long Переглянути допис
    Повинен же я щось істи і десь спати))??! А якщо щей з комфортом))...
    Я десь чув, що для здобуття комфорту мало одного бажання його мати. Люди кажуть - треба ще й добре попрацювати. Головою чи руками, за гроші, чи над собою... а частіше - і так, і так, і так, і так.
    Спробуйте...
    счастье - это когда над тобой не висят принципы и правила, которые придумал не ты (с)

  13. #20033
    Аватар для SofiElena
    Реєстрація
    18 червень 2015
    Дописів
    62 709

    Типово

    Цитата Допис від Long Переглянути допис
    з невиліковно .
    Это неверное высказывание)))
    когда умрёшь, людишки скажут, их притворяющимся ртом, каким в их жизни был ты важным никтом

  14. #20034

    Реєстрація
    22 травень 2008
    Дописів
    8 158

    Типово

    Цитата Допис від Evil Rex Переглянути допис
    Я десь чув, що для здобуття комфорту мало одного бажання його мати. Люди кажуть - треба ще й добре попрацювати. Головою чи руками, за гроші, чи над собою... а частіше - і так, і так, і так, і так.
    Спробуйте...
    Тож я не працював??!...
    Ок)) давайте подивимось що з того буде.

  15. #20035
    Аватар для keks18kabanam
    Реєстрація
    26 липень 2020
    Дописів
    2 030

    Типово

    Помнится, в 92 кажись, в одном довольно популярном тогда ресторане, в баре была одна достопримечательная рожа. которого просили не вышвыривать ввиду веселого развлечения с его участием. Этот кадр ходил между столиками и предлагал свои услуги посредника за рюмку спиртного. Выглядело это примерно так-
    - Прикинь мужик, вот завтра тебя подстрелят/ подрежут, а тут я тебя помогу, у меня есть классный хирург..
    -Прикинь брателло, вот завтра ты намотаешь на винт гонорею, а тут я тебе помогу, у меня есть венеролог знакомый.

    Ну и в таком духе.
    Вначале его били, за шкирку спускали со ступенек. Но потом он стал частью культурной программы отдыхающих братков. Наливали, и наливали хорошо. Иногда денег давали. Особенно когда он на заказ подходил и предлагал услуги практолога.

    Вы Лонг сейчас играете этого персонажа.

  16. #20036

    Реєстрація
    22 травень 2008
    Дописів
    8 158

    Типово

    Цитата Допис від keks18kabanam Переглянути допис
    Помнится, в 92 кажись, в одном довольно популярном тогда ресторане, в баре была одна достопримечательная рожа. которого просили не вышвыривать ввиду веселого развлечения с его участием. Этот кадр ходил между столиками и предлагал свои услуги посредника за рюмку спиртного. Выглядело это примерно так-
    - Прикинь мужик, вот завтра тебя подстрелят/ подрежут, а тут я тебя помогу, у меня есть классный хирург..
    -Прикинь брателло, вот завтра ты намотаешь на винт гонорею, а тут я тебе помогу, у меня есть венеролог знакомый.

    Ну и в таком духе.
    Вначале его били, за шкирку спускали со ступенек. Но потом он стал частью культурной программы отдыхающих братков. Наливали, и наливали хорошо. Иногда денег давали. Особенно когда он на заказ подходил и предлагал услуги практолога.

    Вы Лонг сейчас играете этого персонажа.
    З чого ми починали??!
    Ви розумієте що ваш приклад некорректний)) ми почали це обговорення з незвичайної реакції в мене на підвищення температури. А закінчили чомусь тим що "Лонг сейчас играет етого персонажа"...
    Лонг не играєт, Лонг спочатку зрозумів сам в чому була причина, а потім просто пояснив іншим що хвилюватися нічого якщо в них недай бог виникне подібна ситуація.

  17. #20037
    Аватар для Evil Rex
    Реєстрація
    17 серпень 2012
    Дописів
    23 108

    Типово

    Лонг спочатку спитав форумчан: а що то зі мною? Потім розказав, що і без сторонньої думки прекрасно знає, що з ним і як з цим боротись. Виявляється, то такий спосіб піклуватися про оточуючих - питати їх думку, а потім її знецінювати. Блєаааать...
    счастье - это когда над тобой не висят принципы и правила, которые придумал не ты (с)

  18. #20038

    Реєстрація
    22 травень 2008
    Дописів
    8 158

    Типово

    Цитата Допис від Evil Rex Переглянути допис
    Лонг спочатку спитав форумчан: а що то зі мною? Потім розказав, що і без сторонньої думки прекрасно знає, що з ним і як з цим боротись. Виявляється, то такий спосіб піклуватися про оточуючих - питати їх думку, а потім її знецінювати. Блєаааать...
    Ніт)) помиляєтесь...
    Лонг дійсно незнав що з ним відбувається, але панікувати неторопився. Спочатку треба було внести ясність в ситуацію яка забезпечена реальними подіями і предметами, тож маючи детальну карту тоналя Лонг просто в результаті знайшов на ній позначку термального контролю, і все почало прояснюватися))
    Електра просто спровокувала мене на те щоб я згадав що подібні публічні обговорення таємного процессу самодіагностики можуть містити певну загрозу для слухачів, а тому просто пояснив яку саме.
    Все))

  19. #20039
    Аватар для Evil Rex
    Реєстрація
    17 серпень 2012
    Дописів
    23 108

    Типово

    Бессмысленный, бесполезный и беспощадный поток сознания. Тьфу.
    счастье - это когда над тобой не висят принципы и правила, которые придумал не ты (с)

  20. #20040
    Аватар для ~ Электра ~
    Реєстрація
    23 січень 2009
    Звідки Ви
    Україна. Харків-Дніпро
    Дописів
    47 724

    Типово

    Цитата Допис від Evil Rex Переглянути допис
    Лонг спочатку спитав форумчан: а що то зі мною? Потім розказав, що і без сторонньої думки прекрасно знає, що з ним і як з цим боротись. Виявляється, то такий спосіб піклуватися про оточуючих - питати їх думку, а потім її знецінювати. Блєаааать...
    А все почему?! Потому что некоторые прогуливают. А прилежные посетители ( к примеру я) еще помнят содержание предыдущей лекции на тему : "Зубные пеньки Лонга. Этиология, патогенез, прогноз. "
    Там было все в таком же ключе))))).
    Крепостное право-это гарантированные рабочие места и уверенность в завтрашнем дне.

Сторінка 1002 з 1455 ПершаПерша ... 2502902952992993994995996997998999100010011002100310041005100610071008100910101011101210521102 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті