Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 5 з 46 ПершаПерша 123456789101112131415 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 912, показано з 81 по 100.

Тема: Евровидение

  1. #81
    Аватар для Мафальда
    Реєстрація
    15 лютий 2013
    Звідки Ви
    в тузі і бентезі
    Дописів
    82 368

    Типово

    Цитата Допис від ~ Электра ~ Переглянути допис
    Неееее, это совсем не то).
    Мне кажется, что техника разная. Если б я могла вам напеть и показать ротом))), это было бы быстро. А в написании даже не знаю, как объяснить.

    У солистки Го А закрытое.Лаконичное звучание. Как в себя или в себе. Строгое. Я бы сказала сухое.
    У Марьяны наоборот- из себя, на выдох, переливами, открытое, по нарастающей.
    Я ж не разбираюсь совсем. Пишу так, как слышит ухо.
    я бойківські еще позаписывала на диктофон песни в 17м году. девочки пели как бабушки их, наверное, но тоже словами не описать и были там резкие скачки голоса - не то что у нас тягучее додому я просилася )))
    зато у нас есть повод пагаварить
    Наша стратегія – це тактика

  2. #82
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    45 938

    Типово

    Цитата Допис від Alexs Переглянути допис
    моя ж ты цыпочка-кацапочка - давай бухти мене, как китайские корабли..))
    https://www.youtube.com/watch?v=54ra...SWjuB6&index=1
    «Після спілкування з деякими людьми у мене з'являється яскраво виражений комплекс повноцінності». (Станіслав Єжи Лец)

  3. #83
    Аватар для Alexs
    Реєстрація
    18 серпень 2008
    Звідки Ви
    Украина, г.Днепропетровск
    Дописів
    13 865

    Типово

    Безмужнявые - "если вас бросил парень - не беда, мы вас подберем и поможем"..))


    Вражеский контент.



    Бездружнявые ябиды еще и на юмор обижаются - бяда, бяда..))
    Востаннє редагував Alexs: 28.02.2020 о 11:36
    "Ты сказал - и я поверил, ты повторил - я засомневался, ты стал настаивать, и я понял, что ты врешь".(км)

  4. #84
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    45 938

    Типово

    Уважаемый модератор, можно убрать этого идиота с темы? Она о ЕВОВИДЕНИИ, а не место для его высеров!
    НЕЛЬЗЯ убирать идиотов.
    Востаннє редагував Kokses: 28.02.2020 о 11:11
    «Після спілкування з деякими людьми у мене з'являється яскраво виражений комплекс повноцінності». (Станіслав Єжи Лец)

  5. #85
    Аватар для aglaya
    Реєстрація
    15 березень 2007
    Звідки Ви
    Днепр
    Дописів
    9 257

    Типово

    А по-моему, "Соловей" - типичные гуцульские напевы, не? На истину в последней инстанции не претендую))

  6. #86
    Аватар для Alexs
    Реєстрація
    18 серпень 2008
    Звідки Ви
    Украина, г.Днепропетровск
    Дописів
    13 865

    Типово

    вот вам еще толковый обзор на "Соловья",
    человеку тоже понравилось, наверное специалист - "голос вокалистки я никогда не забуду, это шото с чем-то, такие вещи не забываются"..

    "Ты сказал - и я поверил, ты повторил - я засомневался, ты стал настаивать, и я понял, что ты врешь".(км)

  7. #87
    Аватар для Мафальда
    Реєстрація
    15 лютий 2013
    Звідки Ви
    в тузі і бентезі
    Дописів
    82 368

    Типово

    Цитата Допис від Alexs Переглянути допис
    вот вам еще толковый обзор на "Соловья",
    человеку тоже понравилось, наверное специалист - "голос вокалистки я никогда не забуду, это шото с чем-то, такие вещи не забываются"..

    https://www.youtube.com/watch?v=X8BXWqaPmGw
    старинная бретонская песня на бит положенная недогадливыми европейцами.


    ах. как я могла Скутера забыть. Не обляпайтесь в тупости своей
    Востаннє редагував Мафальда: 28.02.2020 о 01:08
    Наша стратегія – це тактика

  8. #88
    Аватар для Catafly
    Реєстрація
    24 листопад 2004
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    6 390

    Типово

    Цитата Допис від ~ Электра ~ Переглянути допис
    Неееее, это совсем не то).
    Мне кажется, что техника разная. Если б я могла вам напеть и показать ротом))), это было бы быстро. А в написании даже не знаю, как объяснить.
    ну-ну я тут уже пыталась объяснить, только окрысились некоторые может действительно не слышат...ну, то такое

    Alexs, шикарное видео!) сарказм и стеб с первой секунды, когда дошло до "шикарной хореографии" я чуть кофе не поперхнулась ну и про глупых европейцев хорошо, а рекомендации по костюмам - это вообще вишенка на торте!
    carpe diem

  9. #89
    Аватар для Alexs
    Реєстрація
    18 серпень 2008
    Звідки Ви
    Украина, г.Днепропетровск
    Дописів
    13 865

    Типово

    Цитата Допис від Catafly Переглянути допис

    Alexs, шикарное видео!) сарказм и стеб с первой секунды, когда дошло до "шикарной хореографии" я чуть кофе не поперхнулась ну и про глупых европейцев хорошо, а рекомендации по костюмам - это вообще вишенка на торте!
    ну дак, то ж для тех кто в танке..))
    а то я думал уже, что то только мне показалось(про этого "Соловья" )..
    Востаннє редагував Alexs: 28.02.2020 о 10:35
    "Ты сказал - и я поверил, ты повторил - я засомневался, ты стал настаивать, и я понял, что ты врешь".(км)

  10. #90
    Аватар для Catafly
    Реєстрація
    24 листопад 2004
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    6 390

    Типово

    Цитата Допис від Alexs Переглянути допис
    ну дак, то ж для тех кто в танке..))
    а то я думал уже, что то только мне показалось..
    та ладно! он же там в конце открытым текстом говорит...эх, похоже это те же проблемы слышат/не слышат как и в музыке

    Мафальда "Скутера" вот в пример привела, очевидно приняла все слова "Соловьиного обзора" за чистую монету...надо же!)
    carpe diem

  11. #91
    Аватар для баба-ягья
    Реєстрація
    24 серпень 2006
    Звідки Ви
    днепропетровск - мой дом родной? та щаз!
    Дописів
    35 979

    Типово

    евровидение сбор фриков
    Го А сделали ставку еще и на образ - запоминающийся
    *тихо сижу в углу и шаманю на нашу победу)
    Сало в шоколаде, и другие полезные продукты для наших Героев

  12. #92
    Аватар для Smith
    Реєстрація
    23 квітень 2008
    Звідки Ви
    51-й штат США
    Дописів
    56 244

    Типово

    Всё идет к тому что Евровидения, ровно как и больших спортивных событий, в этом году не будет...
    https://i.ibb.co/M6cRsLC/image.jpg

  13. #93
    Аватар для Mikela
    Реєстрація
    28 листопад 2009
    Звідки Ви
    Тутешній
    Дописів
    27 541

    Типово

    Цитата Допис від Alexs Переглянути допис
    вот вам еще толковый обзор на "Соловья",
    человеку тоже понравилось, наверное специалист - "голос вокалистки я никогда не забуду, это шото с чем-то, такие вещи не забываются"..

    І звідки те не забувається.
    Просто не здогадуються...
    http://s017.radikal.ru/i425/1304/de/a51ced5f2a44.jpg

  14. #94

    Реєстрація
    14 листопад 2017
    Дописів
    2 343

    Типово

    в ютюбе уже есть реакция иностранцев на песню.

    антитела - кто им мешал участвовать? а критиковать, то такое.

  15. #95
    Аватар для carrotik
    Реєстрація
    16 листопад 2005
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    62 771

    Типово

    .. у них же девочка на блок-флейте играла .. так было прикольнее ... а вообще - мне нравится это Гоу-Эй ... всё в жилу ...
    Bůh stvořil člověka, ale nedal si to patentovat, a tak to teď po něm může dělat kdejakej blbec

  16. #96
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    45 938

    Типово

    Всё, кина не будет. Расходимся.

    УКРАЇНА НЕ ПОЇДЕ НА «ЄВРОБАЧЕННЯ – 2020»? РАХУНКИ «СУСПІЛЬНОГО» АРЕШТОВАНІ

    Що, знову? Україна не братиме участі в міжнародному пісенному конкурсі «Євробачення – 2020»? А справа в тому, що Міністерство юстиції заарештувало рахунки «Суспільного», який забезпечує поїздку фіналіста Нацвідбору, гурту Go_A, в Нідерланди. Прес-служба каналу опублікувала на сайті пояснення ситуації, що склалася: Виконавча служба Міністерства юстиції наклала арешт на всі рахунки Суспільного. Рішенням суду Суспільне має сплатити борг в сумі 10 млн 591 тис. 224 євро 48 центів та 73 080 грн судового збору на користь акціонерного товариства Євроньюз, у провадженні, яке 18 лютого відкрило Міністерство юстиції України....

    – Співпраця колишньої державної Національної телекомпанії України з Євроньюз розпочалася 2010 року ще до створення Суспільного мовника. Згодом із бюджету було припинене виділення коштів на оплату ліцензійних платежів за договором про створення українськомовної версії «Євроньюз», що й спричинило появу боргу та відповідний судовий процес. Суспільний мовник отримав цей борг у спадок як правонаступник усіх прав та обов’язків колишньої державної Національної телекомпанії України, яка припинила свою діяльність, – наголосив мовник....

    Наразі арешт рахунків уже унеможливив підготовку до трансляції Олімпіади-2020, блокує забезпечення участі України в Євробаченні-2020, зупинив запуск нових проєктів Суспільного, зокрема запуск нової суспільної студії в ефірі телеканалу UA: ПЕРШИЙ....

    Найближчим часом арешт також призведе до повної зупинки діяльності телерадіокомпанії, адже заблокована можливість для роботи національних телеканалів мовника, усіх регіональних каналів, діджитал-платформ та трьох радіостанцій. Через це усі отримані з бюджету кошти будуть негайно ж перераховані з рахунків Суспільного мовника до компанії Євроньюз. У результаті із запланованого та передбаченого законом бюджету на 2020 рік Суспільний мовник недоотримає майже 300 млн грн. Суспільне вже зверталося і продовжує до відповідних міністерств задля ініціювання виділення з державного бюджету окремих коштів для термінового погашення заборгованості....
    «Після спілкування з деякими людьми у мене з'являється яскраво виражений комплекс повноцінності». (Станіслав Єжи Лец)

  17. #97
    Аватар для Абориген
    Реєстрація
    05 грудень 2004
    Звідки Ви
    Здешний
    Дописів
    38 881

    Типово

    Полнй п...ц!
    Я бесконечно уважаю чудовищный выбор моего народа (М.Жванецкий)


  18. #98
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    45 938

    Типово

    Осторожно надеемся... Хотя все мы знаем, чего стОит слово зелёной власти.

    СТАЛО ВІДОМО, ЧИ БРАТИМЕ УКРАЇНА УЧАСТЬ «ЄВРОБАЧЕННІ-2020»

    То їдемо чи ні? Вже є офіційна відповідь влади стосовно участі представників України – GO_A – на «Євробаченні-2020». Сьогодні зранку всі українські фани «Євробачення» були у розпачі! Новина про те, що через арешт рахунків «Суспільного», який мав спонсорувати поїздку, гурт GO_A можливо не матиме змоги цього року поїхати у Роттердам, змусила всіх понервувати. Однак щойно стало відомо, що можна спокійно видихати – міністр культури Володимир Бородянський запевнив, що представникам України на «Євробаченні – 2020» бути! Міністр повідомив, що вони вже домовились з Мінфіном, щоб гроші з бюджету «Суспільного» перевели з осінніх витрат на сьогоднішні, щоб було чим сплатити борг. Крім того, ці 308 мільйонів гривень згодом повернуть мовнику. Що ж, чудові новини! Гурт GO_A зі своєю піснею «Соловей» таки поїде на «Євробачення-2020» та боротиметься за перемогу у пісенному конкурсі!
    «Після спілкування з деякими людьми у мене з'являється яскраво виражений комплекс повноцінності». (Станіслав Єжи Лец)

  19. #99
    Аватар для †Raptor†
    Реєстрація
    12 червень 2005
    Дописів
    23 983

    Типово

    А шо значит - за счёт суспильного? Марув же говорила шо ехать надо за свой счёт?

  20. #100
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    45 938

    Типово

    Марув много чего говорила - нашли, кому верить. Половину оплачивает "Суспільне", остальное сами артисты.
    «Після спілкування з деякими людьми у мене з'являється яскраво виражений комплекс повноцінності». (Станіслав Єжи Лец)

Сторінка 5 з 46 ПершаПерша 123456789101112131415 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті