Християнство це не смирення з гріхом, а його викриття. Цар Ірод хотів підкорити собі Ісуса Христа, але Христос не піддався, і тому Ірод віддав Пилату Христа на римський суд.

Іудеї хотіли побудувати Царство Боже на землі, але будучи сріблолюбивими, сповнені гордині, вони не могли сприймати Христа і розуміння Заповідей Блаженства.

Сьогодні теж саме, російська православна церква відкидає Заповідей Блаженства, а війну Росії з Україною вважає священною війною за православ’я.

Митрополит Онуфрій пояснюючи Євангеліє говорить, що християнська віра не від світу цього як і Христос.

Я б зміг би з ним погодитись, якби він не служив Путіну через патріарха Кирила.

Не знаю, свідомо це він говорить чи ні, але тут і закрадається вся проблема, щоб українських людей тримати в покорі, і щоб вони не виступали проти церкви яка підтримує війну.

Але поки є та церква на Україні в нас буде війна, в інтернеті є достатньо документів які свідчать про причетність російської православної церкви до війни, хоч вони це відкидають і говорять про наклеп. Але з свого досвіду і досвіду інших священників можу свідчити, що настрої і агресивні висловлювання щодо українського народу і його культури, там сіялось зерно ненависті вже давно.

Тризуб над яким вони посміхаються, говорячи що це вила сатани, насправді є символом Святої Трійці, який є також гербом князя Володимира, який хрестив Київську Русь.

Ідея російського миру побудувати Царство Боже на землі є оманливою і западнею для православних. Світ наповнений неправдою і беззаконням, гріх рекламується всюди і люди грішать, в таких умовах Царство Боже побудувати не можливо, ці будівничі можуть побудувати тільки пекло.

Пророцтво які опираються росіяни коректувалось і видавалось в такому вигляді, щоб не заплямувати російську ідею. А ці пророцтва що говорять про те, що антихриста возвеличать росіяни Брянчанінова не береться до уваги.

Старці які були освітлені в фільмі «Сіль землі» попереджали ще в 90 роках, що ми йдемо а за нами настане час беззаконня, істинних християн будуть гнати, як колись після революції, старців більше не буде і що антихрист вже ходить по Кремлі.

Тобто все це, що зараз твориться є час антихриста, і всі ці, що зараз дурять людей, розбудовуючи чи агітуючи за руський мир є слуги сатани.