Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Всього знайдено 2, показано з 1 по 2.

Тема: Кухни на заказ, мебель на заказ, фабричная польская мебель, мебель для детей...

  1. #1

    Реєстрація
    13 червень 2019
    Дописів
    1

    Типово Кухни на заказ, мебель на заказ, фабричная польская мебель, мебель для детей...

    Создадим 3D проект и изготовим кухню по Вашим размерам либо любую другую мебель подробнее. Поможем определиться с дизайном мебели, поможем подобрать материал и фурнитуру, сделаем все максимально как Вы хотите, но с нашими корректировками для полезности и качества мебели. Так же у нас есть и фабричная мебель польских и украинских производителей. Большинство мебели есть в наличии на складе и это большой +, ведь так не приходиться её ждать долгое время. Сборка. Доставка и конечно же гарантия у нас тоже есть)
    Востаннє редагував trumpjump: 14.06.2019 о 11:31

  2. #2
    Аватар для RadenBrown
    Реєстрація
    12 червень 2020
    Дописів
    1

    Типово

    Досить цікаві проекти за посиланням, що я навіть вирішив звернутися до вас з дещо іншим питанням, чи розробляєте ви меблі для магазину під замовлення з персональним дизайном? В мене є цікава ідея відносно гармонічного поєднання головної цілі магазину та його вигляду. Мені необхідно здобути ідеального балансу між бюджетом проекту та якісним оформленням, адже вже давно готую його розгортку.
    Востаннє редагував RadenBrown: 12.06.2020 о 13:46

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті