Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 725 з 1270 ПершаПерша ... 2256256757157167177187197207217227237247257267277287297307317327337347357758251225 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 25387, показано з 14 481 по 14 500.

Тема: Жить стало лучше, жить стало Зеленее

  1. #14481

    Реєстрація
    13 березень 2023
    Дописів
    1 403

    Типово

    Цитата Допис від Дейнерис Переглянути допис
    Пля, хто і де це зробив? Дістало ваше бидло-стадо, яке СВОЇ галюцинації приписує іншим! Ми тисячі разів казали, що ВСІ роки незалежності ВСІ влади ЗНИЩУВАЛИ країну! Розграбовували і продавали паРаші. Хтось більше, хтось менше, але ВСІ. При цьому були два президенти, які все ж таки робили щось і на БЛАГО України: Ющенко та Порошенко. Робили МАЛО, дуже мало, але тим не менш в рази БІЛЬШЕ, ніж решта президентів разом! Але ваше бидло-стадо НЕ ЧУЄ нас! І каже саме те, в чому звинувачує НАС: навішує всіх собак на ПОРОХА! ВСІ президенти знищували країну, але в реальності вашого бидло-стада в тому, що зараз відбувається, винен виключно ПОРОХ. Клоун три роки здавав території, зменшував армію, похерив всі ракетні програми, не закупив жодного броника чи каски, розформував ЄДИНУ танкову бригаду, яка захищала кордон з Білоруссю, за місяць до вторгнення розповідав про шашлики та хаяв західних партнерів, які попереджали нас про напад, мільярди баксів закатав в асфальт тощо. Про Овоча взагалі згадувати не хочу. Але у вашого бидло-стада винен виключно ПОРОШЕНКО! І після цього ви смієте брехати, що не на ворога працюєте?
    Привет, Муся.
    По пунктам. Юща не трогаем. Чувак досидел срок и облегченно выдохнул. А вот по второму персонажу, как говорят - не все так однозначно. бОльшая партийная прасти-тутка - только Тарасик Чорновол. У меня пальцев на руке не хватит, шоб перечислить Петины мандаты за 24 года трепыхания в политическом болоте. Этот деятель круче флюгера знал - куда подует ветер и быренько предавал однопартийцев. Тока не плюйся заранее. Если есть хоть капля совести, то тебе придется это признать. И не Украина у этого говнюка была в приоритете. Барыга - он и в африке барыга.
    Про Томос. Сильно помогло? Шото я не видел, как Петя из Лавры выгоняет бородатых ФСБшников. Даже сейчас большая часть останется и дай бог хотя бы самых отпетых вычистят. Но хоть что то.
    Армия. Гладковские. Запчасти 50тилетней давности на такой же металлолом. Это шо - обновление армии? Что из мощного приобрел ваш патриот за год? два десятка недовнедорожников? И Луценку каску с броником? Могу поспорить, что если счас пустить в эфир утку, что Порошенко купил для ВСУ 5 Хаймарсов - через 10 минут оно заверещит, что это фейк.

  2. #14482
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    45 931

    Типово

    Знов Порох... "Дебилы, ...ля"(с)
    «Після спілкування з деякими людьми у мене з'являється яскраво виражений комплекс повноцінності». (Станіслав Єжи Лец)

  3. #14483

    Реєстрація
    13 березень 2023
    Дописів
    1 403

    Типово

    Цитата Допис від Дейнерис Переглянути допис
    Знов Порох... "Дебилы, ...ля"(с)
    Может дебилы.

    https://forbes.ua/ru/company/motor-s...-24102022-9249
    Вячеслав Богуслаев, 83, президент и экс-владелец одного из крупнейших в мире производителей авиадвигателей «Мотор Сич», задержан. Ему грозит до 15 лет тюрьмы по подозрению в коллаборационизме. Мог ли украинский завод поставлять в Россию авиадвигатели, которые используются для убийства украинцев?

    Статьи о коллаборационизме и пособничестве появились в Уголовном кодексе с марта 2022 года..
    ..

  4. #14484
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    45 931

    Типово

    Цитата Допис від Рикошет Переглянути допис
    Про Томос. Сильно помогло?
    ТАК!!! Але тобі, рашисту смердючому, цього не зрозуміти!
    Шото я не видел, как Петя из Лавры выгоняет бородатых ФСБшников.
    Ваш клоун теж НЕ ВИГОНЯВ їх звідти! ТРИ роки! Клоун за три роки не вигнав - він молодець, Порох за 4 МІСЯЦІ не вигнав - він сволота, - "логіка" зебидла.
    Вони і далі там СИДІЛИ б, якби не два фактори, що зійшлися в одній точці: повномасштабне вторгнення та завершення дії договору оренди. Якби не було бодай одного з цих пунктів - попів НЕ ВИГНАЛИ Б звідти!
    Что из мощного приобрел ваш патриот за год? два десятка недовнедорожников?
    Ну, ти й гнида! Італійські броневики, які вже декілька разів врятували життя ДЕСЯТКАМ військових в БЕЗНАДІЙНИХ ситуаціях, "Спартани", найбільший в світі тягач, перший в світі безпілотний евакуатор поранених з поля бою, СОТНІ броневиків, вантажівок, позашляховиків тощо. Про ТИСЯЧІ буржуйок, генераторів, змінних шин та інше і казати годі. Кількість броників, касок, форми та іншого навіть приблизно назвати не можу. І головне: він ЄДИНИЙ, хто постачає на фронт БАНІ! Точніше пральні-помиєчні, де військові можуть прийняти душ та випрати-висушити одяг. Я вже навіть не згадаю всього того, що він та "Справа громад" відправили на фронт за цей рік. Але ваше бидло-стадо настільки гниле, настільки рашистське і настільки невдячне, що опускається до ПРЕЗИРСТВА того, хто РЯТУЄ ВІЙСЬКОВИХ!!! І при цьому вилизуєте зад тому, хто жодної копійки ВЛАСНИХ коштів НЕ ВИТРАТИВ на армію! Гнидами народилися - гнидами ви і помрете.
    Цитата Допис від Рикошет Переглянути допис
    Вячеслав Богуслаев, 83, президент и экс-владелец одного из крупнейших в мире производителей авиадвигателей «Мотор Сич», задержан. Ему грозит до 15 лет тюрьмы по подозрению в коллаборационизме. Мог ли украинский завод поставлять в Россию авиадвигатели, которые используются для убийства украинцев?
    Статьи о коллаборационизме и пособничестве появились в Уголовном кодексе с марта 2022 года..
    ..
    Це ти так майстерно вашого клоуна обісрав? Браво!
    «Після спілкування з деякими людьми у мене з'являється яскраво виражений комплекс повноцінності». (Станіслав Єжи Лец)

  5. #14485

    Реєстрація
    13 березень 2023
    Дописів
    1 403

    Типово

    Цитата Допис від Дейнерис Переглянути допис

    Ну, ти й гнида! Італійські броневики, які вже декілька разів врятували життя ДЕСЯТКАМ військових в БЕЗНАДІЙНИХ ситуаціях, "Спартани", найбільший в світі тягач, перший в світі безпілотний евакуатор поранених з поля бою, СОТНІ броневиків, вантажівок, позашляховиків тощо. Про ТИСЯЧІ буржуйок, генераторів, змінних шин та інше і казати годі. Кількість броників, касок, форми та іншого навіть приблизно назвати не можу. І головне: він ЄДИНИЙ, хто постачає на фронт БАНІ! Точніше пральні-помиєчні, де військові можуть прийняти душ та випрати-висушити одяг. Я вже навіть не згадаю всього того, що він та "Справа громад" відправили на фронт за цей рік. Але ваше бидло-стадо настільки гниле, настільки рашистське і настільки невдячне, що опускається до ПРЕЗИРСТВА того, хто РЯТУЄ ВІЙСЬКОВИХ!!! І при цьому вилизуєте зад тому, хто жодної копійки ВЛАСНИХ коштів НЕ ВИТРАТИВ на армію! Гнидами народилися - гнидами ви і помрете.
    Чудны дела твои, Господи. А хиба отэто все не должно було быть еще в надцатых годах? Там жеж Сывочолый шото у армии поднял. Или армию поднял.
    И я так понимаю, шо только благодара Пете наша армия успешно обороняется счас. Да?

  6. #14486

    Реєстрація
    13 березень 2023
    Дописів
    1 403

    Типово

    Цитата Допис від Дейнерис Переглянути допис

    Це ти так майстерно вашого клоуна обісрав? Браво!
    Это я так майстерно тебе скармливаю правду про твое божество. Оно не удосужилось принять закон про коллаборантов и пособников. Боялось выйти на себя.

  7. #14487
    Аватар для Мафальда
    Реєстрація
    15 лютий 2013
    Звідки Ви
    в тузі і бентезі
    Дописів
    82 358

    Типово

    Цитата Допис від Мафальда Переглянути допис
    тобто все ж бабце-лавочний спосіб бесідувати.
    ну, ок.

    я нічого не кажу про садового - навіщось же львів'яни його обирають, їм видніше.
    перестав питати у президента чим йому вдавитись куди йому сміття дівати? троха подорослішав може, не слідкую
    Андрій Іванович, як виявилось, - торт!
    Наша стратегія – це тактика

  8. #14488

    Реєстрація
    13 березень 2023
    Дописів
    1 403

    Типово

    Цитата Допис від Мафальда Переглянути допис
    Андрій Іванович, як виявилось, - торт!
    Та да.

    https://www.youtube.com/watch?v=-njw8kFqAEI

  9. #14489
    Аватар для Мафальда
    Реєстрація
    15 лютий 2013
    Звідки Ви
    в тузі і бентезі
    Дописів
    82 358

    Типово

    Цитата Допис від Рикошет Переглянути допис

    Наша стратегія – це тактика

  10. #14490
    Аватар для Манула
    Реєстрація
    11 жовтень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    13 846

    Типово

    Цитата Допис від Рикошет Переглянути допис
    О, батько батька нації (с.) найперший відзнчився

  11. #14491

    Реєстрація
    26 лютий 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    8 536

    Типово

    Цитата Допис від Манула Переглянути допис
    О, батько батька нації (с.) найперший відзнчився
    Це дід нації
    Батько батька нації

  12. #14492

    Реєстрація
    13 березень 2023
    Дописів
    1 403

    Типово

    Цитата Допис від Мафальда Переглянути допис



    Ах вот вы как.

    https://www.rbc.ua/ukr/news/rf-oblad...28012015083700


    ..РФ володіє найсильнішою армією в світі й Україна не може їй протистояти, - Порошенко.

  13. #14493
    Аватар для Мафальда
    Реєстрація
    15 лютий 2013
    Звідки Ви
    в тузі і бентезі
    Дописів
    82 358

    Типово

    ви вільні читати інформпродукти РосБізнесКонсалтінга, але нашо це демонструвати людям? шоб шо?
    Наша стратегія – це тактика

  14. #14494
    Аватар для Манула
    Реєстрація
    11 жовтень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    13 846

    Типово

    Цитата Допис від Рикошет Переглянути допис
    Ах вот вы как.

    https://www.rbc.ua/ukr/news/rf-oblad...28012015083700


    ..РФ володіє найсильнішою армією в світі й Україна не може їй протистояти, - Порошенко.
    Так веселіше
    https://youtu.be/IcrXgY018yk?t=265

  15. #14495
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    45 931

    Типово

    Цитата Допис від Рикошет Переглянути допис
    Чудны дела твои, Господи. А хиба отэто все не должно було быть еще в надцатых годах? Там жеж Сывочолый шото у армии поднял. Или армию поднял.
    И я так понимаю, шо только благодара Пете наша армия успешно обороняется счас. Да?
    Пішов нах, придурок рашистський!
    Цитата Допис від Рикошет Переглянути допис
    Это я так майстерно тебе скармливаю правду про твое божество. Оно не удосужилось принять закон про коллаборантов и пособников. Боялось выйти на себя.
    Твій клоун теж НЕ ПРИЙНЯВ ці закони, доки ху.йло в дупу не клюнуло!
    Цитата Допис від Рикошет Переглянути допис
    rbc.ua
    П...ць! Раша-бот навить не соромиться палитися кремлівськими методичками.
    «Після спілкування з деякими людьми у мене з'являється яскраво виражений комплекс повноцінності». (Станіслав Єжи Лец)

  16. #14496

    Реєстрація
    13 березень 2023
    Дописів
    1 403

    Типово

    Цитата Допис від Дейнерис Переглянути допис
    Пішов нах, придурок рашистський!

    Твій клоун теж НЕ ПРИЙНЯВ ці закони, доки ху.йло в дупу не клюнуло!

    П...ць! Раша-бот навить не соромиться палитися кремлівськими методичками.
    Так и вижу, как дети впитывают вот эти вот потоки желчи. Шоколадная интеллигенция во всей красе. А потом удивляемся - шо это кругом говно.

  17. #14497
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    45 931

    Типово

    Треба бути повним дебілом, щоб вважати, що хтось з учнями спілкується ТАК САМО, як і з ворогами на форумі.
    Про те, що я вже 20 років НЕ ПРАЦЮЮ вчителем, нагадувати взагалі не варто: був би місцевим, а не рашистом зальотним, давно про це знав би.
    «Після спілкування з деякими людьми у мене з'являється яскраво виражений комплекс повноцінності». (Станіслав Єжи Лец)

  18. #14498
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    45 931

    Типово

    Зате бидло-стадо "хотьпаржот"(с).

    Володимир Ар'єв

    Провладні політики за рік звикли говорити, що їм заманеться і не дуже зважати на наслідки. Єдиний телемарафон, де немає місця дискусіям, швидко виховав зарозумілість і безвідповідальність. Якщо всередині України їм це сходить з рук, то парламентська дипломатія фрівольності не дарує.

    Голова комітету ВР з питань зовнішньої політики Олександр Мережко одним вкрай необережним твітом втрутився у міжпартійну боротьбу в Польщі і потрапив у досить гучний скандал.

    Там починається передвиборча кампанія. І між правлячою партією «Право і Справедливість» та опозиційною «Громадянська Платформа» регулярно виникають баталії. З різних причин. Це нормально. Деякі стосуються України.

    Олександр Мережко вирішив втрутитись в одну з таких суперечок і твітнув у відповідь колишньому міністру оборони Польщі, опозиційному депутату Томашу Семоняку, підтримав протилежну йому сторону і пошкодував, що у Польщі є досі такі політики, як Семоняк, що «намагаються зруйнувати відносини між Україною і Польщею».

    Власне, уявіть, що хтось із закордонних політиків зробить подібну заяву про українських парламентаріїв і дасть публічну оцінку наявності Мережка чи Ар’єва у ВР. Чи це буде дипломатично і тактовно? Очевидно, що ні. Кого країна обрала, то її внутрішні справи. Можна критикувати позицію політика, але ні в якому разі не вибір іншого народу, з яким у нас не просто дружні, а стратегічні стосунки, і тим більше не ставати на чийсь бік у чужій внутрішній боротьбі.

    Саме Мережко грубим втручанням вже завдав шкоди відносинам України і Польщі - виник скандал. Інтерес України - мати підтримку всіх політичних сил країни, яка є нашим найближчим другом з сусідніх держав. І він не просто депутат ВР, а голова профільного комітету!

    Ця історія, звісно, мине, але осад залишиться. Мені прикро, що український політик грубо втрутився у внутрішні справи Польщі. Сподіваюсь, серйозних наслідків не буде.

    Та ця історія - дзвіночок. Цензура в ЗМІ і суцільна комфортна медіа-атмосфера для слуг є передумовою для таких недипломатичних історій. Демократія тримає політиків в тонусі. Абсолютна влада розбещує абсолютно, а проблеми потім не тільки для влади. Для всіх.
    «Після спілкування з деякими людьми у мене з'являється яскраво виражений комплекс повноцінності». (Станіслав Єжи Лец)

  19. #14499
    Аватар для GALAтея
    Реєстрація
    20 травень 2017
    Дописів
    30 935

    Типово

    Цитата Допис від Дейнерис Переглянути допис
    Треба бути повним дебілом, щоб вважати, що хтось з учнями спілкується ТАК САМО, як і з ворогами на форумі.
    Про те, що я вже 20 років НЕ ПРАЦЮЮ вчителем, нагадувати взагалі не варто: був би місцевим, а не рашистом зальотним, давно про це знав би.
    может и напрасно?
    были бы добрее и спокойнее, спали бы ночью, а не писали гадости о других).

  20. #14500
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    45 931

    Типово

    Цитата Допис від GALAтея Переглянути допис
    может и напрасно?
    были бы добрее и спокойнее, спали бы ночью, а не писали гадости о других).
    Зі мною все гаразд. Я б навіть сказала, на вищому рівні. Інакше я б не мала тієї роботи, що маю зараз. І мені начхати на те, що про мене думає таке г., як ти та твої сокоритниці. Більш того, чим гірше ви про мене думаете - тим вище в мене самооцінка. Тому сріть, скільки вам влізе, все одно нічого іншого ви не вмієте.
    «Після спілкування з деякими людьми у мене з'являється яскраво виражений комплекс повноцінності». (Станіслав Єжи Лец)

Сторінка 725 з 1270 ПершаПерша ... 2256256757157167177187197207217227237247257267277287297307317327337347357758251225 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті