Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 755 з 1270 ПершаПерша ... 2556557057457467477487497507517527537547557567577587597607617627637647658058551255 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 25387, показано з 15 081 по 15 100.

Тема: Жить стало лучше, жить стало Зеленее

  1. #15081
    Аватар для Александр_L
    Реєстрація
    22 серпень 2007
    Звідки Ви
    г.Днепр, Мих.Шейнкмана
    Дописів
    24 127

    Типово

    Цитата Допис від 1234A Переглянути допис
    глупые британцы не снимают с потока "Штормы" свои которыми сейчас повітряні сили нормально кошмарят русню...опять же "томагавки" из поколения в поколение тоже дозвуковые
    Стратеги все дозвуковые, ибо там заточено на дальность, а не на скорость.
    И еще. Смотрим, для чего какие ракеты создавались. Британия не собиралась самостоятельно воевать с СССР. А США, в войне на море полагались не на ракеты, а на авиацию.
    СССР, не имевший авианосцев и не надеявшийся их создать (способные конкурировать с США, так точно), полагался на ракеты. А систему ПВО строил на противодействие самолетам и дозвуковым КР.

  2. #15082
    Аватар для Мафальда
    Реєстрація
    15 лютий 2013
    Звідки Ви
    в тузі і бентезі
    Дописів
    82 233

    Типово

    Цитата Допис від Мафальда Переглянути допис
    не журіться! суспільству також представлять партію з обличчями чмута-ланчена-притули як кишенькову опозицію від тих же ляльководів, що і правляча партія ахаха
    вітаю,
    прутила вже презентував партію волонтерів
    Майдани в Україні відбуваються виключно у листопаді

  3. #15083

    Реєстрація
    15 січень 2013
    Дописів
    21 666

    Типово

    і ця партія таки витре ноги об ПЕС

  4. #15084

    Реєстрація
    13 березень 2023
    Дописів
    1 403

    Типово

    Цитата Допис від Мафальда Переглянути допис
    вітаю,
    прутила вже презентував партію волонтерів
    уже прутила и с маленькой буквы. Мафальдушко берет новые высоты. Есть плинтус, потом стяжка пола, потом Мафальда.
    Как же им хочеться своего жлобА затащить на трон обратно.

  5. #15085

    Реєстрація
    13 березень 2023
    Дописів
    1 403

    Типово

    Цитата Допис від 1234A Переглянути допис
    і ця партія таки витре ноги об ПЕС
    Но сначала обоссыт.

  6. #15086
    Аватар для Texture
    Реєстрація
    28 жовтень 2020
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    1 436

    Типово


    ну почему как в Мозамбик так одет как человек, а как в Европу или США, так в кросах и футболке?
    это намёк какой-то?

  7. #15087
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    45 913

    Типово

    Дмитро "Калинчук" Вовнянко
    3 д. ·
    З приводу Ярини Ар'євої, про яку як по команді вчора смердючі роти з подоляківського ЗЕстапо хором заволали, ніби вона збила людину перебуваючи під кайфом.
    По-перше не верзіть дурниць. Хто був фігурнатом ДТП - той збагне. Півроку тому сталося ДТП. Наїзд відбувся під час блекауту - я потрапив в ті дні до Києва (забирав безпілотники у виробників), пам'ятаю той кайф коли їздити доводилося буквально навпомацьки. Статися могло всяке.
    Так от за результатами ДТП у Ярини навіть не відібрали права. У мене , коли я був винуватцем ДТП, права відібрали в умовах, коли я був стерильний кругом. Була б Ярина справді під кайфом... Хтось у таке повірить?
    По-друге, ви взагалі пригадуєте що було півроку тому? Підніміть архіви ЗМІ. Якби тоді донька депутата Ар'єва потрапила в ДТП за таких обставин, вся ЗЕботва ревіла б від захвату. Я не повірю що про ДТП з аж таким фігурантом, МВС Монастирського не повідомило в саму ОПУ.
    По-третє. Я знайомий з Яриною Ар'євою. Ми познайомилися в березні 2022 р. на базі 206-го батальйону Тероборони, куди я прийшов після того як був збитий мій БПЛА "Валькірія". Це були дні коли тривала оборона Києва і коли події коливалися на межі "або-або". Ярину тоді важко було не помітити - вона вкалувала не покладаючи рук і тому є маса свідків.
    І мені тепер кажуть, що Ярина ховається за таткову спину? Та не смішіть.
    Було б не зле поцікавитися де у той час були ті хто зараз вивалює Ярину в багні? І де були їхні чоловіки, дружини, діточки?
    По-четверте. Я знайомий з батьками Ярини і уявляю яково їм зараз. Володимир Ар'єв був журналістом-розслідником ще в часи Кучми, коли журналістська братія тремтіла від згадок про долю Гонгадзе і коли всіляки Найєми та Лещенки собі дозволяли лише незлобно тявкати. Я знаю, і Ярина, і її батьки все витримають. Вони сильні.
    Тим же хто зараз із садистським задоволенням з висловлюваннями дворових мочалок смакує цькування Ярини Ар'євої, можу лише поспівчувати. Колись і вони стисткатимуть руки від люті і кусатимуть губи від безсилля, спостерігаючи як соцмережі тицяють писком в багно вже їхню дитину. За гріхи відповідають у цьому житті, в кращому разі - грішми.
    «Після спілкування з деякими людьми у мене з'являється яскраво виражений комплекс повноцінності». (Станіслав Єжи Лец)

  8. #15088
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    45 913

    Типово

    Дмитро "Калинчук" Вовнянко
    2 д. ·
    Ці новини читати вже сил нема.
    Нардепа Юрченка (Слуга народу) виправдали за ДТП скоєне у Львові у липні 2021 р. Юрченко тоді побив водія і намагався втекти з місця злочину. Тест виявив, що Юрченко перебував під дією наркотиків. Але суд не знайшов провини Юрченка і визнав тест на наркотики недійсним.
    Нардепа Трухіна (Слуга народу) який став фігурантом ДТП, перебував у нетверезому вигляді і пропонував поліцейському хабар за "я пайду тіхонька в лєс" суд так само виправдав, бо суд визнав що машиною керував не Трухін, і присудив водію по результатах ДТП з постраждалими... штарф у 850 грн. Відомо всім, якщо ти став винуватцем ДТП з потерпілим, на рік з правами попрощайся - звісно якщо ти не нардеп правлячої партії.
    Народний депутат Гевко (Слуга народа), керівник Тернопільської обласної організації "Слуги народу" став винуватцем ДТП із загиблим. Родичі загиблого розповідають що автівка нардепа протягнула загиблого кілька десятків метрів. Триває слідство.
    Нарешті. Щойно винесено вирок убивці 5-річного Кирила Тлявова, колишньому поліцейському Івану Приходько. Знаєте скільки дають нині за вбивство дитини? 4 роки, з яких 3,5 враховані як уже відбуті за гратами. І ще мільйон грн на користь родини хлопчика - аж 26,6 тисяч доларів США. Отак суд оцінює життя дитини. Другий фігурант відскіпався двома роками умовно, а решту суд виправдав взагалі.
    Розповідає про все це ЗЕботва і особливо ті її особі які в часи президента Порошенка волали про закон та порядок та заламували руки через трагедії Ірини Ноздровської та Катерини Гандзюк - які розслідували ще тоді? Ні, про це нам ЗЕботва не розповідає.
    Вона нам розповідає про ДТП з Яриною Ар'євою, що сталося півроку тому, по результатах якої у Ярини навіть права не забрали. У якому тепер з'являються фальсифіковані експертизи.
    А ще нам ЗЕботва розповідає про верховенство права. Прямо як в часи Януковича - тоді теж янучари на всі розповіді про свавілля влади просторікували про верховенство права і що закон один для всіх.
    «Після спілкування з деякими людьми у мене з'являється яскраво виражений комплекс повноцінності». (Станіслав Єжи Лец)

  9. #15089

    Реєстрація
    13 березень 2023
    Дописів
    1 403

    Типово

    Цитата Допис від Дейнерис Переглянути допис
    Дмитро "Калинчук" Вовнянко
    3 д. ·
    З приводу Ярини Ар'євої, про яку як по команді вчора смердючі роти з подоляківського ЗЕстапо хором заволали, ніби вона збила людину перебуваючи під кайфом.
    По-перше не верзіть дурниць. Хто був фігурнатом ДТП - той збагне. Півроку тому сталося ДТП. Наїзд відбувся під час блекауту - я потрапив в ті дні до Києва (забирав безпілотники у виробників), пам'ятаю той кайф коли їздити доводилося буквально навпомацьки. Статися могло всяке.
    Так от за результатами ДТП у Ярини навіть не відібрали права. У мене , коли я був винуватцем ДТП, права відібрали в умовах, коли я був стерильний кругом. Була б Ярина справді під кайфом... Хтось у таке повірить?
    По-друге, ви взагалі пригадуєте що було півроку тому? Підніміть архіви ЗМІ. Якби тоді донька депутата Ар'єва потрапила в ДТП за таких обставин, вся ЗЕботва ревіла б від захвату. Я не повірю що про ДТП з аж таким фігурантом, МВС Монастирського не повідомило в саму ОПУ.
    По-третє. Я знайомий з Яриною Ар'євою. Ми познайомилися в березні 2022 р. на базі 206-го батальйону Тероборони, куди я прийшов після того як був збитий мій БПЛА "Валькірія". Це були дні коли тривала оборона Києва і коли події коливалися на межі "або-або". Ярину тоді важко було не помітити - вона вкалувала не покладаючи рук і тому є маса свідків.
    І мені тепер кажуть, що Ярина ховається за таткову спину? Та не смішіть.
    Було б не зле поцікавитися де у той час були ті хто зараз вивалює Ярину в багні? І де були їхні чоловіки, дружини, діточки?
    По-четверте. Я знайомий з батьками Ярини і уявляю яково їм зараз. Володимир Ар'єв був журналістом-розслідником ще в часи Кучми, коли журналістська братія тремтіла від згадок про долю Гонгадзе і коли всіляки Найєми та Лещенки собі дозволяли лише незлобно тявкати. Я знаю, і Ярина, і її батьки все витримають. Вони сильні.
    Тим же хто зараз із садистським задоволенням з висловлюваннями дворових мочалок смакує цькування Ярини Ар'євої, можу лише поспівчувати. Колись і вони стисткатимуть руки від люті і кусатимуть губи від безсилля, спостерігаючи як соцмережі тицяють писком в багно вже їхню дитину. За гріхи відповідають у цьому житті, в кращому разі - грішми.
    Что и требовалось доказать. На сбитого человека - насрать с балкона элитных апартаментов.

  10. #15090

    Реєстрація
    13 березень 2023
    Дописів
    1 403

    Типово

    Цитата Допис від Дейнерис Переглянути допис
    Дмитро "Калинчук" Вовнянко
    2 д. ·
    Ці новини читати вже сил нема.
    Нардепа Юрченка (Слуга народу) виправдали за ДТП скоєне у Львові у липні 2021 р. Юрченко тоді побив водія і намагався втекти з місця злочину. Тест виявив, що Юрченко перебував під дією наркотиків. Але суд не знайшов провини Юрченка і визнав тест на наркотики недійсним.
    Нардепа Трухіна (Слуга народу) який став фігурантом ДТП, перебував у нетверезому вигляді і пропонував поліцейському хабар за "я пайду тіхонька в лєс" суд так само виправдав, бо суд визнав що машиною керував не Трухін, і присудив водію по результатах ДТП з постраждалими... штарф у 850 грн. Відомо всім, якщо ти став винуватцем ДТП з потерпілим, на рік з правами попрощайся - звісно якщо ти не нардеп правлячої партії.
    Народний депутат Гевко (Слуга народа), керівник Тернопільської обласної організації "Слуги народу" став винуватцем ДТП із загиблим. Родичі загиблого розповідають що автівка нардепа протягнула загиблого кілька десятків метрів. Триває слідство.
    Нарешті. Щойно винесено вирок убивці 5-річного Кирила Тлявова, колишньому поліцейському Івану Приходько. Знаєте скільки дають нині за вбивство дитини? 4 роки, з яких 3,5 враховані як уже відбуті за гратами. І ще мільйон грн на користь родини хлопчика - аж 26,6 тисяч доларів США. Отак суд оцінює життя дитини. Другий фігурант відскіпався двома роками умовно, а решту суд виправдав взагалі.
    Розповідає про все це ЗЕботва і особливо ті її особі які в часи президента Порошенка волали про закон та порядок та заламували руки через трагедії Ірини Ноздровської та Катерини Гандзюк - які розслідували ще тоді? Ні, про це нам ЗЕботва не розповідає.
    Вона нам розповідає про ДТП з Яриною Ар'євою, що сталося півроку тому, по результатах якої у Ярини навіть права не забрали. У якому тепер з'являються фальсифіковані експертизи.
    А ще нам ЗЕботва розповідає про верховенство права. Прямо як в часи Януковича - тоді теж янучари на всі розповіді про свавілля влади просторікували про верховенство права і що закон один для всіх.
    Шо за хрень вообще? Хтота может представить суд(нормальный), где адвокат такой встает и начинает перечислять каких то левых персонажей, которые сбили человека автомобилем и на основании этих уголовных дел требует отпустить свою подзащитную?

  11. #15091

    Реєстрація
    15 січень 2013
    Дописів
    21 666

    Типово

    Цитата Допис від Рикошет Переглянути допис
    Шо за хрень вообще? Хтота может представить суд(нормальный), где адвокат такой встает и начинает перечислять каких то левых персонажей, которые сбили человека автомобилем и на основании этих уголовных дел требует отпустить свою подзащитную?
    вспони те, есть такое персонаж как Карл Волох - еще и не такое придумают

    «Та коррупция, которая сохраняется при нынешней власти [на порядок ниже, чем до 2014], является, во многом, вынужденной — главным образом, потому что власти приходится воровать, дабы на эти деньги хоть отчасти информационно и организационно противостоять атаке объединенных путинско-олигархических информационных войск....(с)

  12. #15092

    Реєстрація
    13 березень 2023
    Дописів
    1 403

    Типово

    Та я в сортах Карлов Волохов неочень, если честно. Я за объективность. Про дочку Арьева почитал и там с самого начала, сама Арьева призналась(письменно), шо накурИться "травой" её заставила подруга. А со следствием она сотрудничала конечно, маладец. Отказавшись от собственных показаний, правда. Когда папка подтянул адвокатов самых "принципиальных". Других, правда и нету.
    Востаннє редагував Рикошет: 28.05.2023 о 08:57

  13. #15093
    Автознаток года 2010 Аватар для VitЁk
    Реєстрація
    31 липень 2007
    Звідки Ви
    ОТ...ТУДА
    Дописів
    53 125

    Типово

    Та брехня. То Зеленский наркаман а девачку Вовнянко
    лично знает. Ананитакая.
    "...надо квасить всерьез несколько лет!" ©
    Перевозка всякой всякости ГАЗелью

  14. #15094

    Реєстрація
    13 березень 2023
    Дописів
    1 403

    Типово

    Цитата Допис від VitЁk Переглянути допис
    Та брехня. То Зеленский наркаман а девачку Вовнянко
    лично знает. Ананитакая.
    УжЕ да. Политзаказ, пилять. БлэкАут заставил девочку сбить пешехода. А девочка - ангел. Сплотила молодежь и все дружно накурились(укурились).
    По судье недавнем. У погибшего, по информации, двое родственников на фронте. Ему и правда, лучше не гнуть пальцы, а сесть в тюрьму.

  15. #15095
    Автознаток года 2010 Аватар для VitЁk
    Реєстрація
    31 липень 2007
    Звідки Ви
    ОТ...ТУДА
    Дописів
    53 125

    Типово

    Та она походу ваще на парковке стояла. Трезвая и бодрая. А пешеход с разбегу убился об ее машину. Вовнянко ж врать не будет.
    путин виноват. Блэкаут сука учинил.
    "...надо квасить всерьез несколько лет!" ©
    Перевозка всякой всякости ГАЗелью

  16. #15096
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    45 913

    Типово

    Знову це рашистське лайно вночі набухалося, а тепер вдень ввалилося на форум срати. На будь-якому іншому форумі ця паскуда вже давно була б в довічному бані. А тут сери, скільки влізе, ніхто не заважає!
    «Після спілкування з деякими людьми у мене з'являється яскраво виражений комплекс повноцінності». (Станіслав Єжи Лец)

  17. #15097
    Автознаток года 2010 Аватар для VitЁk
    Реєстрація
    31 липень 2007
    Звідки Ви
    ОТ...ТУДА
    Дописів
    53 125

    Типово

    Самокритично™
    "...надо квасить всерьез несколько лет!" ©
    Перевозка всякой всякости ГАЗелью

  18. #15098
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    45 913

    Типово

    Та я, наче, не про тебе писала...
    «Після спілкування з деякими людьми у мене з'являється яскраво виражений комплекс повноцінності». (Станіслав Єжи Лец)

  19. #15099
    Автознаток года 2010 Аватар для VitЁk
    Реєстрація
    31 липень 2007
    Звідки Ви
    ОТ...ТУДА
    Дописів
    53 125

    Типово

    Ну да. Про себя.
    "...надо квасить всерьез несколько лет!" ©
    Перевозка всякой всякости ГАЗелью

  20. #15100
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    45 913

    Типово

    Коли вважається, хреститися треба, - кажуть, що допомагає. Спробуй! Гірше точно не буде (бо вже немає, куди).
    «Після спілкування з деякими людьми у мене з'являється яскраво виражений комплекс повноцінності». (Станіслав Єжи Лец)

Сторінка 755 з 1270 ПершаПерша ... 2556557057457467477487497507517527537547557567577587597607617627637647658058551255 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті