Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 686 з 1270 ПершаПерша ... 1865866366766776786796806816826836846856866876886896906916926936946956967367861186 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 25387, показано з 13 701 по 13 720.

Тема: Жить стало лучше, жить стало Зеленее

  1. #13701
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    45 936

    Типово

    Борислав Береза



    Це перші сторінки 10 топових британських газет. Нас НЕМАЄ на них. На жодній.
    Це багато про що говорить тим, хто професійного займається інформаційною. В австрійських газетах все так само, як і у бритів. І в тв-новинах, за рідкісним винятком, немає сюжетів про те, що відбувається в Україні.
    Немає сюжетів про те, як більше доби у європейській столиці не було світла, води та електрики.
    Немає сюжетів про те, як зробили операцію на серці дитини, в Інституті серця за допомогою світла ліхтарика телефону.
    Немає сюжетів про те, як страждають люди похилого віку, яким складно піднятися пішки до себе додому і немає сюжету про дітей у темних та холодних квартирах Києва.
    Так буває, коли інформаційною політикою держави, що воює, займаються ті, хто бачить своє головне завдання лише в тому, щоб прославляти владу і піарити Єрмака. Інформаційний простір так влаштований, що одна новина змінює іншу і якщо регулярно не актуалізувати тему, вона йде на задній план.
    Це точно те, що нам не потрібне. Ситуацію потрібно терміново міняти!
    «Після спілкування з деякими людьми у мене з'являється яскраво виражений комплекс повноцінності». (Станіслав Єжи Лец)

  2. #13702
    Аватар для Vozar
    Реєстрація
    15 червень 2010
    Дописів
    46 287

    Типово

    Цитата Допис від Мафальда Переглянути допис
    Причому достроково. На 5 хв. відмінять військ стан, переобируться, на своєму хайпі і литті бруду на тих, хто не монтується з ними і -- вперед.
    Угу. Попробуют точно.
    Правда не має захисту від ідіота, який вирішив вірити в брехню.
    Марк Твен

  3. #13703
    Аватар для Subolg
    Реєстрація
    03 липень 2013
    Звідки Ви
    оттуда
    Дописів
    83 373

    Типово

    Цитата Допис від Vozar Переглянути допис
    У меня плохие новости.

    Буду краток.

    Ярчайший представитель - птичница.

    Почитайте ее крайне редкие откровения более 4 слов за раз без учета матов Станку.

    Мы избрали президента и больше никто не имеет права думать о его действиях. Точка.

    А кто будет думать - будем рвать зубами пока говна хватит.

    Понимаете какая простая механика жизни. Я один раз напрягаюсь, думаю за кого поставить крестик а остальное время - думать не надо. Оно само думает. Без меня. И не надо меня раздражать попытками заставиь меня думать. Не привыкла по жизни.

    Их легион.
    Возар, описав птичницу ты прям срисовал святой образ с себя образца 2015-2019)))
    не бзди, ваш легион превратился в 8%, превратятся и эти))
    "Не укради и не убий, власть не терпит конкурентов"(с) "Систему определяет не ошибка, а реакция на ошибку"(с)

  4. #13704
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    45 936

    Типово

    Цитата Допис від Subolg Переглянути допис
    Возар, описав птичницу ты прям срисовал святой образ с себя образца 2015-2019)))
    Думка рашика дуже важлива для нас. Залишайся на лінії!
    ваш легион превратился в 8%
    Точно знаєш, що зараз саме ВІСІМ відсотків, а не, скажімо, 20? Власноруч проводив опитування, в тому числі й на фронті?
    превратятся и эти))
    В 75%? Та ми ж не проти!
    «Після спілкування з деякими людьми у мене з'являється яскраво виражений комплекс повноцінності». (Станіслав Єжи Лец)

  5. #13705

    Реєстрація
    15 червень 2009
    Звідки Ви
    укрстеп
    Дописів
    8 297

    Типово

    Цитата Допис від Vozar Переглянути допис

    Мы избрали президента и больше никто не имеет права думать о его действиях.

    Их легион.
    Заочний "поєдинок" фанатів Дніпра і Металіста (Харків) завжди був "окрасою" сезону.
    Це про футбол до 2014-го.
    Чим відрізнялись кричалки з матюками, фаєри, викинуті на поле, вибухові пакети і димовухи 9 сектора від таких же 28-го сектора?
    Ну, припустимо, тим, що харківські кидали фаєри і в сектори зі звичайними глядачами, не фанатами. А так - нічим.

    Чим відрізняються фанати 5-го від таких же 6-го?
    Визначте значення слів, і ви позбавите людство половини його непорозумінь.
    Рене Декарт

  6. #13706
    Аватар для Мафальда
    Реєстрація
    15 лютий 2013
    Звідки Ви
    в тузі і бентезі
    Дописів
    82 368

    Типово

    Людина з підписом з Декарта вигадує неоковирну метафору фанатства
    Це все, що вам треба знати про її пізнавальні можливості ахаха
    Востаннє редагував Мафальда: 29.11.2022 о 05:48
    Наша стратегія – це тактика

  7. #13707
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    45 936

    Типово

    Пля!

    Юрій Гудименко
    13 год ·
    Тим, хто жартує над росіянами, яким їхня ж митниця заборонила завозити через кордон китайські коптери для окупаційної армії, я хотів би нагадати, що минулого тижня наш Кабінет міністрів видав постанову 1275, яка мала спростити закупівлю одягу для армії, але випадково (чи не випадково) ця постанова фактично заборонила всі поставки боєприпасів для ЗСУ, бо у переліку постанов, що втратили чинність, згадана постанова 169 від 28 лютого, і тепер майже всі закупівлі військового обладнання у нас тупо заблоковані.
    Я не настільки вірю у те, що це було зроблене навмисно (але повірю, якщо ситуацію не буде виправлено найближчим часом). Скоріше я думаю, що це гірше, ніж змова – це помилка.
    А у кожної помилки, як я чув, є прізвище та ім‘я.

    --------------------------------
    ПОСТАНОВА КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ

    Скрін з додатку до цієї постанови, де написано, що згадана вище постанова №169 втратила чинність:
    «Після спілкування з деякими людьми у мене з'являється яскраво виражений комплекс повноцінності». (Станіслав Єжи Лец)

  8. #13708

    Реєстрація
    15 червень 2009
    Звідки Ви
    укрстеп
    Дописів
    8 297

    Типово

    Цитата Допис від Мафальда Переглянути допис
    Людина з підписом з Декарта вигадує неоковирну метафору фанатства
    Це все, що вам треба знати про її пізнавальні можливості ахаха
    То вам просто важко (варіанти - неможливо, нема бажання, неприємно) побачити себе зі сторони. Бо таки схоже.
    Визначте значення слів, і ви позбавите людство половини його непорозумінь.
    Рене Декарт

  9. #13709
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    45 936

    Типово



    Борислав Береза
    На чемпионате мира по лицемерию - это был бы претендент на 1 место. А что же раньше не увеличивали? А что же его министр обороны Таран саботировал закупку бк для артиллерии? А что же пилили бабло и не финансировали оборонку? Зато строили по тройному тарифу дороги, по которым потом руснявые танки шли. А сейчас он про увеличение оборонного производства? Ню-ню. Балабол.
    «Після спілкування з деякими людьми у мене з'являється яскраво виражений комплекс повноцінності». (Станіслав Єжи Лец)

  10. #13710
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    45 936

    Типово

    Валерій Прозапас

    Якби досточтімий Коломойський не був суть гопніком в окулярах, а хоча б на 0,01% адекватною людиною, то для балансу пустив би на "1+1" інтерв'ю з Валерією Гонтаревою.
    Щоправда, тоді б стало очевидним, що перед її аргументами щодо "Приватбанку" він безсилий, і тому поводить себе як скажений мафіозі.
    Погрожує, палить будинки, знущається - бо більше крити немає чим.
    Вона великий професіонал, і дуже доступною мовою розповіла як Ігор Валерьєвіч перетворив свій банк у піраміду, видавши 217 мільярдів кредитів пов'язаним з собою особам, і досі за цими кредитами ніхто кошти повертати не збирається.
    Як держава врятувала банк після цієї афери і як за допомогою підконтрольних прокурорів та судей Коломойський на очах всього світу оспорює свої ж гарантії та помножує на нуль зусилля справжніх реформаторів, а не тих, яких він виписав нам під виглядом "нових ліц".
    Може тоді хоча б у якоїсь частини телеглядачів виникло питання - чому весь світ визнає досягнення Гонтаревої, сприймає її аргументи, своїм правосуддям підтримує нашу державу, а в Україні нас переконують в іншому?
    Але Коломойський боягуз, який ледь що тікав коли міг до Женеви, хоч і вдає з себе відморозка.
    Він розуміє, що в прямій дискусії і чесних методах зазнає поразки, тому продовжує оскотинювати добрих українців низкопробним йумором та апелювати до більшовицьких генів народу, а спираючись на Портнова з Арахаміями вхопив своїми щупальцями правоохоронну та судову систему.
    По-іншому такі не перемагають.
    Тільки підкупом, брехнею, шантажем, залякуванням, все як любить наш нарід.
    І якби в цьому рівнянні найслабшим елементом не був затурканий український виборець, то такі паразити як Коломойський були б у бігах, а не підгінали під себе економіку та не сиділи в кабінеті президента - і країна б розвивался в бік ЄС, а не на очах перед страшною війною перетворювалася на пугало для цивілізованого світу.
    .................
    Тому Валерія Олексіївна тепер працює на Кабінет Його Величності, а нам з вами ні обіцянок, ні пробачень в кудряшках.
    Життя справедливе.
    «Після спілкування з деякими людьми у мене з'являється яскраво виражений комплекс повноцінності». (Станіслав Єжи Лец)

  11. #13711
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    45 936

    Типово

    Shlomo Nagel

    Чому нам не дають комплекси "Patriot"?
    Давайте подумаємо. Ці комплекси захищають небо США та європейських союзників.
    Вони мають велику кількість секретних технологій, які не повинні попасти в руки ворога. Це, доречи, має відношення і до інших видів зброї, яку нам теж не дають, але яка конче потрібна #ЗСУ.
    А зараз поставте себе на їхнє місце: ви б передали свої секрети країні, у верховній владі якої є люди, підозрілі у співробітництві з ворогом? Звісно ж, ні. А тим більш, коли незважаючи на публічні викриття, цих людей вперто відмовляються звільнити.
    Тобто, це питання принципове: або приберіть "кротів" з влади, яким немає довіри, або нехай ваші солдати гинуть і далі, сидячи в холодній багнюці.
    Особисто я це сприймаю саме так.
    «Після спілкування з деякими людьми у мене з'являється яскраво виражений комплекс повноцінності». (Станіслав Єжи Лец)

  12. #13712
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    45 936

    Типово

    Ник Мельник
    3 д. ·
    Новина не нова, за 25 липня. Але буде актуальна до тих пір, поки зелені провладні плісняки не визнають того, що вони все просрали.
    У програмі "Час: Online" на "5 каналі" ведуча Марія Скібінська та речник Командування Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат обговорили те, яка техніка нині є на озброєнні у Повітряних сил ЗСУ.
    На запитання, чи використовуються ракети "Південмашу" у війні з росіянами, Ігнат розповів: "Я вже теж це запитання озвучував. Ми не раз на парадах наших викочували оперативно-тактичний комплекс "Грім-2" та інші його перспективні варіанти. Маючи такий комплекс на озброєнні в ЗСУ, якби тисячу ракет ми мали умовно, жодних бойових дій не було б, тому що цими комплексами можна було б діставати з 500-кілометровою дальністю до Москви, то можна було б накрити всі їхні аеродроми, звідки вони гатили авіацією чи "Іскандерами". Чомусь саме ця програма на КБ "Південне" та на "Південмаші" не була фінансована роками".
    Ігнат сказав, що сам був на військових виставках, де возили макети "Грім-2", але фінансування на втілення цих проєктів так і не дали.
    «Після спілкування з деякими людьми у мене з'являється яскраво виражений комплекс повноцінності». (Станіслав Єжи Лец)

  13. #13713
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    45 936

    Типово

    «Після спілкування з деякими людьми у мене з'являється яскраво виражений комплекс повноцінності». (Станіслав Єжи Лец)

  14. #13714
    Аватар для Crazy Trаin
    Реєстрація
    01 вересень 2006
    Звідки Ви
    Днепр
    Дописів
    2 395

    Типово

    Цитата Допис від Дейнерис Переглянути допис
    Shlomo Nagel

    Чому нам не дають комплекси "Patriot"?
    Давайте подумаємо. Ці комплекси захищають небо США та європейських союзників.
    Вони мають велику кількість секретних технологій, які не повинні попасти в руки ворога. Це, доречи, має відношення і до інших видів зброї, яку нам теж не дають, але яка конче потрібна #ЗСУ.
    А зараз поставте себе на їхнє місце: ви б передали свої секрети країні, у верховній владі якої є люди, підозрілі у співробітництві з ворогом? Звісно ж, ні. А тим більш, коли незважаючи на публічні викриття, цих людей вперто відмовляються звільнити.
    Тобто, це питання принципове: або приберіть "кротів" з влади, яким немає довіри, або нехай ваші солдати гинуть і далі, сидячи в холодній багнюці.
    Особисто я це сприймаю саме так.
    я тоже так думаю. и кстати при Порохе нам вообще ничего не давали из современного. Вообще ничего. То есть сейчас у них есть сомнения, а тогда не было, они точно знали

  15. #13715
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    45 936

    Типово

    Скільки не пояснюй зебидло-стаду, що до цього року світ НЕ ВІРИВ в те, що ху.йло ЗДАТЕН на те, що він витворяє зараз, і що Захід багато років сподівався на те, що вся ця ситуація якось САМА "рассосётся", до них не доходить. Зебидло-стадо не бентежить навіть той факт, що до цього року клоуну теж НІЧОГО НЕ ДАВАЛИ. Давати почали лише тоді, коли ймовірність повномасштабного вторгнення становила вже 100%. Давати почали навіть ПОПРИ бажання зеленої влади, яка тоді на весь світ репетувала, що Захід "нагнєтаєт", "руйнує нам економіку", "створює паніку" і взагалі Захід "хуже скабєєвой с салавйовим"(с, Арахамія). Нам майже НАСИЛЬНО почали постачати зброю в січні цього року. Але зебидло-стадо всього цього НЕ БАЖАЄ бачити та розуміти, - йому в зеленому марафоні навішали лапши на вуха, що це саме КЛОУНА заслуга, що Україна отримує зброю, стадо й повірило. Бо мозку у вівців немає, щоб думати, аналізувати та робити висновки. Жріть далі зелену брехню - ви її варті!

    «Після спілкування з деякими людьми у мене з'являється яскраво виражений комплекс повноцінності». (Станіслав Єжи Лец)

  16. #13716
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    45 936

    Типово

    Андрій Кокотюха

    Це якійсь незламний пздц. Бо до Пунктів Незламності додається Ялинка Незламності (так уже назвали прийдешню київську). На вулиці Богдана Хмельницького буде Перепічка Незламності. На Севастопольському базарі дві Наливайки Незламності. Одна така - на площі Космонавтів. Є Шаурма Незламності і Фалафель Незламності. Платні Туалети Незламності. І Посцяти За Рогом Незламності. Обіцяють також МакДональдс Незламності, Бювет Незламності. А до нашої перемоги стан після вчорашнього пропонують назвати Бодун Незламності. Поки є вода - прийму Душ Незламності.
    «Після спілкування з деякими людьми у мене з'являється яскраво виражений комплекс повноцінності». (Станіслав Єжи Лец)

  17. #13717
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    45 936

    Типово

    Karl Volokh
    12 год ·
    Скажіть, а ви замислювалися, наскільки гірше все могло бути, якби не громадянське суспільство (читай: ми з вами)?
    1. Я не знаю, як склалася б ситуація , якби президентом залишився Порошенко, але з моменту, коли народ масово продемонстрував, що йому pohuy і він делегує повноваження залагоджувати конфлікт тричі ухилянтові, війна була неминуча.
    2. Існувало два сценарії повернення України під владу Москви. Той, який ми наразі бачимо й переживаємо, поза сумнівом, був «планом Б», адже завідомо передбачав різні неприємності для Кремля: санкції, дипломатичний тиск, обмеження по експорту військових товарів і запчастин тощо. І хоча Путін відверто помилився в оцінці рішучості Заходу, всіх цих проблем він скільки міг намагався уникнути.
    3. Саме тому, значно бажанішим і довершенішим був план А - ввести війська в Україну не як агресор, а як миротворець, мета якого - погасити громадянський конфлікт, котрий тут мав запалати. Перший крок у цьому напрямку вже був зроблений - Зеленський погодився на формулу Штайнмайєра як основу врегулювання проблеми ЛДНР. Далі мали пройти вибори на цих територіях (без відновлення суверенітету) й Україна отримала б цілком «легітимні» в очах світу органи державної влади в ОРДЛО - разом із російськими маріонетками на чолі, силовими органами і, головне, армією (під вивіскою народної міліції), повністю контрольованими Кремлем. Збройний конфлікт із Києвом у цих умовах був би неминучий.
    4. Вся різниця з подіями 2014-2019 року була б у тому, що для світу це був би повноцінний громадянський конфлікт, на який всі заплющили б очі, як на півтора мільйони жертв у Сирії, а пряме військове втручання Путіна сприйняли під формальні протести, але з внутрішнім полегшенням. Ми б не змогли мріяти не лише про Хаймарси чи Ф-16, а навіть і про Джавеліни. Опір би продовжувався переважно партизанський. І вже тоді з незалежною суверенною Україною на довгі роки було б покінчено. Принаймні, в офіційних кордонах.
    4. Країна зуміла уникнути цієї небезпеки завдяки невеликій групі громадян, котрі щоразу виводили на Майдан людей і чинили на владу тиск, не дозволяючи припуститися трагічних помилок у її готовності «зустрітися з Путіним посередині». Мова про тих, кого влада з 2019 року називала «войовничою меншістю».
    Тобто, про вас.
    П.С. Так, нам і зараз не солодко. Але країну ми вже втримали. І точно маємо майбутнє
    «Після спілкування з деякими людьми у мене з'являється яскраво виражений комплекс повноцінності». (Станіслав Єжи Лец)

  18. #13718
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    45 936

    Типово

    Линия Обороны

    Если говорить коротко, то такой концентрации власти в своих руках не имела ни одна политическая сила за всю новейшую историю Украины. Тем не менее, именно партия зеленых стала самым крупным поставщиком колаборантов для оккупанта. Еще раз обращаю внимание на это отличие. ОПЗЖ встало на путь предательства для того, чтобы получить власть, а эти – уже имеют власть, но переходят на сторону врага просто табунами.
    И тут возникает вопрос, что же это за партия такая, что за политическая сила, что даже имея всю полноту власти, она тем не менее, готова продать уже и ее? Причем, чем дольше идет война, тем больший масштаб этого позорного явления раскрывается. Зелень не замечена не в партийном финансировании волонтерки, ни волонтеров среди зелени нет, ни кого-то, кто носится по миру и выбивает оружие для армии – ничего этого нет в принципе. Уже нет речи о том, чтобы видные зеленые партийцы ушли воевать на фронт, как это сделал тот же Юрий Луценко, над которым зелень так любила поржать. Кстати, те, кто так душевно это делали – смылись за границу и продолжают оттуда паскудно ржать. Они даже не изгнали помойного Жидкова, который и пишет все эти оскорбительные, для Украины тексты. У них все хорошо настолько, что их лоснящиеся хари скоро в кадр не будут помещаться.
    И вот Арахнафобия должен бы как-то объясниться с народом и рассказать о том, почему его партия стала главным донором колаборантов, почему эта партия во время войны жрет в три глотки и не давится, почему она не занимается волонтеркой, почему ее партийцы слоняются по миру с какими-то мутными целями… Но ничего этого нет. Арахнофобия едет в Вену перетереть за жизнь с Фирташем. И вот глядя на это, возникает вопрос о том, что, возможно, мы просто наблюдаем выступление команды пловцов брасом? Возможно, настоятель, который наставлял певчего и вот эти ходоки к Фирташу – одна команда? Вопросы эти оставляем открытыми, но тот позор, которым покрыла себя зелень – требует какого-то официального пояснения.
    «Після спілкування з деякими людьми у мене з'являється яскраво виражений комплекс повноцінності». (Станіслав Єжи Лец)

  19. #13719
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    45 936

    Типово

    Згадую, як нещодавно тут одна електричка з піною у рота захищала рашистську мову Терехова: мовляв, він так місту допомагає - нехай шпрехає, як хоче. І це не дивує: з першого дня зестадо, як і його ідола, НЕ ХВИЛЮЮТЬ закони. А значить, і достримуватися їх не треба. Головне - якомога голосніше звинувачувати ІНШИХ в порушенні законів й вимагати їх покарання. Але в одному помилилася ця особа: харків'янам НЕ фіолетово, на якій мові з ними спілкується їх мер! Вони вимагають від нього ДОТРИМУВАТИСЯ закона про мову!

    Мова. Харків
    6 д. ·
    Терехов прокоментував постанову Уповноваженого із захисту державної мови.
    Офіційно він буде розмовляти українською, а з харків'янами російською Тобто звернення до містян він розцінює як приватне спілкування? Але його реакція очікувана.
    Ми продовжуємо тиснути далі. Закон один для всіх. А Харків не окреме князівство.
    Змусимо виконувати закон і поважати харків'ян.
    Востаннє редагував Дейнерис: 05.12.2022 о 03:10
    «Після спілкування з деякими людьми у мене з'являється яскраво виражений комплекс повноцінності». (Станіслав Єжи Лец)

  20. #13720
    Аватар для Мафальда
    Реєстрація
    15 лютий 2013
    Звідки Ви
    в тузі і бентезі
    Дописів
    82 368

    Типово

    Наша стратегія – це тактика

Сторінка 686 з 1270 ПершаПерша ... 1865866366766776786796806816826836846856866876886896906916926936946956967367861186 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті