Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 28 з 1270 ПершаПерша ... 181920212223242526272829303132333435363738781285281028 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 25387, показано з 541 по 560.

Тема: Жить стало лучше, жить стало Зеленее

  1. #541
    Аватар для Манула
    Реєстрація
    11 жовтень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    13 846

    Типово

    14 октября, сваты на г+г … День Защитника Украины на хлеб не намажешь ...

  2. #542

    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    45 931

    Типово

    Цитата Допис від Манула Переглянути допис
    14 октября, сваты на г+г … День Защитника Украины на хлеб не намажешь ...
    Это еще мелочи. Я вчера ночью перед сном щёлкала телек - попала на Г+Г: там звучала какая-то песня о "прекрасной Новороссии, которая скоро будет процветать, о великой нации русских и т.п.". В первую секунду я решила, что ослышалась. Потом подумала, что идёт какое-то юмористическое шоу и эта песня - часть его. Но нет, оказалось, что идёт какой-то документальный фильм, в рамках которого и пелась эта песня. Это уже совершенно открытое предательство страны!

  3. #543
    Мастер года 2012 Аватар для RomanLV
    Реєстрація
    18 січень 2009
    Дописів
    21 442

    Типово

    ахаха, чашка премьера. Да он оказывается троль. И Янину Соколову судя по всему смотрит )))
    https://www.youtube.com/watch?v=8zc4tQlPGD8
    Наступит день и я скажу все, что я думаю по этому поводу. (С)

  4. #544
    Мастер года 2012 Аватар для RomanLV
    Реєстрація
    18 січень 2009
    Дописів
    21 442

    Типово

    Цитата Допис від Дейнерис Переглянути допис
    Это еще мелочи. Я вчера ночью перед сном щёлкала телек - попала на Г+Г: там звучала какая-то песня о "прекрасной Новороссии, которая скоро будет процветать, о великой нации русских и т.п.". В первую секунду я решила, что ослышалась. Потом подумала, что идёт какое-то юмористическое шоу и эта песня - часть его. Но нет, оказалось, что идёт какой-то документальный фильм, в рамках которого и пелась эта песня. Это уже совершенно открытое предательство страны!
    Згорів сарай гори і хата. Всмысле забрали приватбанк - закрывайте и Г+Г ))) .
    Наступит день и я скажу все, что я думаю по этому поводу. (С)

  5. #545

    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    45 931

    Типово

    Цитата Допис від RomanLV Переглянути допис
    Згорів сарай гори і хата. Всмысле забрали приватбанк - закрывайте и Г+Г ))) .
    Всем организмом ЗА!

  6. #546
    Мастер года 2012 Аватар для RomanLV
    Реєстрація
    18 січень 2009
    Дописів
    21 442

    Типово

    https://www.pravda.com.ua/news/2019/09/20/7226898/

    ЧВЕРТЬ ВИТРАТ? Вони шо, йобнулись? А хто необхідні витрати буде визначати? Кінозйомник? Вони середній бюджет американського фільму бачили? Оце долбануті, капєц. Я думав там якась фіксована сума, а вони - відсоток. Країна мільйонерів бляха муха
    Наступит день и я скажу все, что я думаю по этому поводу. (С)

  7. #547

    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    45 931

    Типово

    Цитата Допис від RomanLV Переглянути допис
    ЧВЕРТЬ ВИТРАТ? Вони шо, йобнулись?
    Ну, надо же как-то снова впихивать паРашу в Украину.

  8. #548
    Почетный форумчанин Аватар для Vedma
    Реєстрація
    13 жовтень 2004
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    106 639

    Типово

    Мирослав Гай.


    Команда Зе, за замовленням олігархів, що пов'язані з РФ, розпочала нищення тих реформ, які започаткувала стара влада.
    За ініціативи Геруса комітет ВР з енергетики скасовує енергореформи. Вчора, комітетом погоджено законопроект, який на роки вводить цінові обмеження на електроенергію. Вони були при початку реформи введені на 9 місяців з ініціативи наших західних партнерів, щоб вхід в ринок пройшов спокійно та безболісно й саме так все відбулося. Тому Європейське Енергоспівтовариство у вересні заявило, що головне завдання для України - їх якнайшвидша скасування, адже ринок працює в штатному режимі.
    Ринок і цінові обмеження - несумісна річ. Але Герус хоче закріпити цінові обмеження як мінімум до 2023 року. А швидше за все - назавжди. Тобто, ринок скасовується. А разом із ним зупиняється євроінтеграція України.

    Цінові обмеження на електроенергію - черговий крок Геруса в інтересах Коломойського, а не населення. Адже ціна електроенергії для населення законодавчо закріплена стабільною, як мінімум, до кінця 2020 року. Тобто, цінові обмеження від Геруса для того, щоб заводи Коломойського купували електроенергію ще дешевше.

    До чого це призвиде? Демонтаж енергореформи призведе до тріщини у відносинах України і ЄС. Цінові обмеження на ринку електроенергії суперечать Угоді про Асоціацію України і ЄС.

    Герус в інтересах Коломойського системно працює на припинення євроінтеграції і повернення до Росії - імпорт електроенергії з РФ, повернення до енергозалежності від РФ, скасування ринку електроенергії, знищення «зеленої генерації».

    Руками Геруса і Коломойського відбувається зміна зовнішньополітичного курсу України.
    Бо плач не дав нікому ще свободи,
    А хто борець - той здобуває світ

  9. #549
    Мастер года 2012 Аватар для RomanLV
    Реєстрація
    18 січень 2009
    Дописів
    21 442

    Типово

    https://www.pravda.com.ua/news/2019/10/17/7229274/

    Просто шикарная формулировка. У меня такое же постоянно в голове витало, но не могло структерироваться в понятную фразу.

    "От вноситься "Слугою народу" черговий законопроект. Особливо по зміні правил, Конституції. І коли ми його розглядаємо, ми дивимось: якби президентом був Янукович, ми б голосували за цей закон чи ні?"

    "От якщо ти розумієш, що при президенті Януковичі ми б за таке не голосували, ми за нього не голосуємо і при президенті Зеленському. Тому що для нас немає різниці – президент Янукович, президент Зеленський, президент Ющенко, президент Порошенко, президент Джефферсон чи Авраам Лінкольн".
    ППКС

    Всем улюлюкающим зефанам натсоятельно рекомендую требую распечатеть фразу большими буквами, повесить на самое видное место и регулярно повторять каждый раз когда захочется улюлюкнуть.
    Фанатам триждынесудимого ксати слово "Янукович" - заменить на "Ющенко", "Порошенко" "Тимошенко", или кто там вам самый страшный "уипан"?
    Наступит день и я скажу все, что я думаю по этому поводу. (С)

  10. #550
    Мастер года 2012 Аватар для RomanLV
    Реєстрація
    18 січень 2009
    Дописів
    21 442

    Типово

    Цитата Допис від Дейнерис Переглянути допис
    Ну, надо же как-то снова впихивать паРашу в Украину.
    Не, парашу слава Богу ума хватило исключить. Там есть пункт про страну-агрессор. Но то что мои деньги (бюджетные) быдут тратить на многомилионные гонорары какимто великим актерам возжелающими сняться в Украине... может лучше эти деньги на своих потратить?
    Потому что я не очень понимаю. Ну вот захочет кактойто Роберт Дауни сняться в фильме человк-енот. И затребует командировочные 10 миллионов. За трехминуктную сценку в эжпизоде на заднем плане. Ненуафуле? Два с половиной ляма все равно "откатит"с жиру бесящийся от богатства украинский минкульт.
    PS и кстати требования "снимать именно Украину" я тоже не увидел. Поэтому можно даже построить нормальный павильйон-манхэтен. Физически вроде как Украина, но в фильме можно ни слова про это не говорить. Нормальный бизнес, че
    Востаннє редагував RomanLV: 17.10.2019 о 13:59
    Наступит день и я скажу все, что я думаю по этому поводу. (С)

  11. #551
    Аватар для Promius
    Реєстрація
    20 травень 2016
    Дописів
    12 042

    Типово

    я в это не верю, но возможно, именно возможно речь идет лишь о возврате неких процентов потраченных "гостями" денег в украине? хотя логики конечно тут мало. для завлечения проще расценки скинуть.
    и тут вспоминается приезд тома круза и разглядывания им метро. наверное прикидывал сколько будет стоить взорвать его в своем новом фильме.
    хотя так же я читал, что звезды не брезгуют ходить в гости за деньги. за большие деньги.
    ***

  12. #552

    Реєстрація
    13 серпень 2008
    Звідки Ви
    sniper avenue
    Дописів
    13 291

    Типово

    Цитата Допис від RomanLV Переглянути допис
    https://www.pravda.com.ua/news/2019/09/20/7226898/

    ЧВЕРТЬ ВИТРАТ? Вони шо, йобнулись? А хто необхідні витрати буде визначати? Кінозйомник? Вони середній бюджет американського фільму бачили? Оце долбануті, капєц. Я думав там якась фіксована сума, а вони - відсоток. Країна мільйонерів бляха муха
    Продаю бизнес план.Делаем офшорку,снимаем двух бомжей и оглашаем прайс лямов в 100.25 лямов в кармане несмотря на отсутствие даже одного зрителя.Бинго.

  13. #553
    Почетный форумчанин Аватар для Vedma
    Реєстрація
    13 жовтень 2004
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    106 639

    Типово

    Народний депутат від фракції "Слуга народу" Богдан Торохтій надіслав звернення до мера Києва Віталія Кличка надати службове житло 8 своїм помічникам
    Бо плач не дав нікому ще свободи,
    А хто борець - той здобуває світ

  14. #554
    Аватар для Caxar2011
    Реєстрація
    30 березень 2018
    Дописів
    4 394

    Типово

    Цитата Допис від Vedma Переглянути допис
    Мирослав Гай.


    Команда Зе, за замовленням олігархів, що пов'язані з РФ, розпочала нищення тих реформ, які започаткувала стара влада.
    За ініціативи Геруса комітет ВР з енергетики скасовує енергореформи. Вчора, комітетом погоджено законопроект, який на роки вводить цінові обмеження на електроенергію. Вони були при початку реформи введені на 9 місяців з ініціативи наших західних партнерів, щоб вхід в ринок пройшов спокійно та безболісно й саме так все відбулося. Тому Європейське Енергоспівтовариство у вересні заявило, що головне завдання для України - їх якнайшвидша скасування, адже ринок працює в штатному режимі.
    Ринок і цінові обмеження - несумісна річ. Але Герус хоче закріпити цінові обмеження як мінімум до 2023 року. А швидше за все - назавжди. Тобто, ринок скасовується. А разом із ним зупиняється євроінтеграція України.

    Цінові обмеження на електроенергію - черговий крок Геруса в інтересах Коломойського, а не населення. Адже ціна електроенергії для населення законодавчо закріплена стабільною, як мінімум, до кінця 2020 року. Тобто, цінові обмеження від Геруса для того, щоб заводи Коломойського купували електроенергію ще дешевше.

    До чого це призвиде? Демонтаж енергореформи призведе до тріщини у відносинах України і ЄС. Цінові обмеження на ринку електроенергії суперечать Угоді про Асоціацію України і ЄС.

    Герус в інтересах Коломойського системно працює на припинення євроінтеграції і повернення до Росії - імпорт електроенергії з РФ, повернення до енергозалежності від РФ, скасування ринку електроенергії, знищення «зеленої генерації».

    Руками Геруса і Коломойського відбувається зміна зовнішньополітичного курсу України.
    Это очень угрожает евроинтеграции гастробайтеров в Европу или не?

  15. #555
    Почетный форумчанин Аватар для Vedma
    Реєстрація
    13 жовтень 2004
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    106 639

    Типово

    Цитата Допис від Caxar2011 Переглянути допис
    Это очень угрожает евроинтеграции гастробайтеров в Европу или не?
    Це загрожує наближенням до цивілізації. А вашим гастарбайтерам в рашу ніхто і ніколи не заважав.

    І так, гастрономічні арбайтери це теж з рашкі, за хамоном, сиром, равликами.
    Бо плач не дав нікому ще свободи,
    А хто борець - той здобуває світ

  16. #556
    Аватар для Caxar2011
    Реєстрація
    30 березень 2018
    Дописів
    4 394

    Типово

    Цитата Допис від Vedma Переглянути допис
    Це загрожує наближенням до цивілізації. А вашим гастарбайтерам в рашу ніхто і ніколи не заважав.

    І так, гастрономічні арбайтери це теж з рашкі, за хамоном, сиром, равликами.
    Ну да, как негры когда-то приблизились к цивилизации благодаря своим белым друзьям, так ото и мы ... Евроинтегрируемся

  17. #557
    Почетный форумчанин Аватар для Vedma
    Реєстрація
    13 жовтень 2004
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    106 639

    Типово

    Цитата Допис від Caxar2011 Переглянути допис
    Ну да, как негры когда-то приблизились к цивилизации благодаря своим белым друзьям, так ото и мы ... Евроинтегрируемся
    Нєгр був Президентом США. Ви про це?
    Бо плач не дав нікому ще свободи,
    А хто борець - той здобуває світ

  18. #558
    Аватар для Caxar2011
    Реєстрація
    30 березень 2018
    Дописів
    4 394

    Типово

    Цитата Допис від Vedma Переглянути допис
    Нєгр був Президентом США. Ви про це?
    А потому что завезли их туда белые друзья.

  19. #559
    Аватар для Promius
    Реєстрація
    20 травень 2016
    Дописів
    12 042

    Типово

    ооо, подключили сахарок. что зеленые затеяли на этот раз?
    ***

  20. #560
    Почетный форумчанин Аватар для Vedma
    Реєстрація
    13 жовтень 2004
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    106 639

    Типово

    Цитата Допис від Caxar2011 Переглянути допис
    А потому что завезли их туда белые друзья.
    А кого в Україну завезли? Хто тут нєгр?
    Бо плач не дав нікому ще свободи,
    А хто борець - той здобуває світ

Сторінка 28 з 1270 ПершаПерша ... 181920212223242526272829303132333435363738781285281028 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті