Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 718 з 1270 ПершаПерша ... 2186186687087097107117127137147157167177187197207217227237247257267277287688181218 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 25387, показано з 14 341 по 14 360.

Тема: Жить стало лучше, жить стало Зеленее

  1. #14341

    Реєстрація
    13 березень 2023
    Дописів
    1 403

    Типово

    И тупиковый вопрос. Сколько Хаймарсов отрымав пятый Президент за свою каденцию? Или, прости господи, купил?

  2. #14342
    Аватар для Vozar
    Реєстрація
    15 червень 2010
    Дописів
    46 287

    Типово

    Цитата Допис від Дейнерис Переглянути допис
    Схоже, у зебіла дитяча травма пов'язана з цим органом.

    Возаре, Ви ж чудово знаєте, що НЕ ОТРИМАЄТЕ відповіді на ці питання. За 9 років жоден із зебидл не відповів на ці питання. Бо в них НЕМАЄ відповіді. Вони лише руйнувати вміють.

    "Какаяразница?"(с) Стиль його. Навіть грамотність.
    Я думаю вы ошибаетесь насчёт нашего румына/алкаша

    Вы правы в том, что столько лет назад наш алкаш и этот новенький зелебот сейчас тупо строчат раше/бенеными методиками крымсдал/барыга/пятьлетничего

    Только наш алкаш отцитировался тогда а этот никак не может на свежие подоляковские перейти - нутам рашепропаганда, заденьги продалися, заткнуть пасть и подобное тут свежее говно.т

    Но я думаю оно быстро адаптируется. Ну или это таки бот. Тупая зелёная говорилка )) Их полку прибыло ))

    ЗЫ Прям загордился нашими продвинутыми гупиями зелеными. По сравнению с этими харьковскими амебами ))
    Правда не має захисту від ідіота, який вирішив вірити в брехню.
    Марк Твен

  3. #14343
    Аватар для Мафальда
    Реєстрація
    15 лютий 2013
    Звідки Ви
    в тузі і бентезі
    Дописів
    82 230

    Типово

    Цитата Допис від ohdesu Переглянути допис
    а шо алкаша забанили ?
    стажера нам прислали ¯\_(ツ)_/¯
    Майдани в Україні відбуваються виключно у листопаді

  4. #14344

    Реєстрація
    13 березень 2023
    Дописів
    1 403

    Типово

    Ага. Понятно. У вас тут кружок надра-чивающих друг дружке. И вешающих ярлыки. Ничего нового. Свинод-рочеры шо тут, шо на ХФ одинаковые. Никаких диалогов. Сразу - сам дурак.

  5. #14345
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    45 913

    Типово

    Цитата Допис від Рикошет Переглянути допис
    По последнему пункту можно поподробнее. Какие-такие перемоги у Писи? Две я назвал. Говнокатера и Говноминомет. Еще фарфоровые тарелки и подаренная труба с жижей Медведчуку. Может Томос? Так я и у вас спрошу - сколько в томосе патронов? Вон московские попЫ в Лавре при Писе жили-не тужили. А счас заерзали чета.
    Прохання модераторів забанити цього кремлівського пропаГандона!
    «Після спілкування з деякими людьми у мене з'являється яскраво виражений комплекс повноцінності». (Станіслав Єжи Лец)

  6. #14346
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    45 913

    Типово

    Цитата Допис від Vozar Переглянути допис
    Вы правы в том, что столько лет назад наш алкаш и этот новенький зелебот сейчас тупо строчат раше/бенеными методиками крымсдал/барыга/пятьлетничего
    Только наш алкаш отцитировался тогда а этот никак не может на свежие подоляковские перейти - нутам рашепропаганда, заденьги продалися, заткнуть пасть и подобное тут свежее говно.т
    А що може завадити алкашу створити клон і під ним повернутися до старих методичек?
    «Після спілкування з деякими людьми у мене з'являється яскраво виражений комплекс повноцінності». (Станіслав Єжи Лец)

  7. #14347
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    45 913

    Типово

    А помітили, як зебидло-стадо МОВЧИТЬ про закон, який забороняє військовим балотуватися та висловлювати свою думку про дії влади? А як вони (зебіли) рвуть на собі рубахи, запевняючи всіх, що вони ПОВАЖАЮТЬ наших військових, і що вони їм ВДЯЧНІ! Брешуть, що ПОВАЖАЮТЬ військових, і при цьому МОВЧАТЬ про те, що їх влада ПОЗБАВЛЯЄ їх конституційних ПРАВ!!! Немає меж лицемірству зебидло-стада!
    «Після спілкування з деякими людьми у мене з'являється яскраво виражений комплекс повноцінності». (Станіслав Єжи Лец)

  8. #14348

    Реєстрація
    15 січень 2013
    Дописів
    21 665

    Типово

    генерал Забродский - вернулся на службу в ЗСУ сложив депутатские полномочия...и никто силой не позбавляє конституционных прав. в чем зрада?

  9. #14349
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    45 913

    Типово

    До чого тут Забродський?? Ти взагалі ЗРОЗУМІВ, про що я писала? Чи аби шо ляпнути?
    «Після спілкування з деякими людьми у мене з'являється яскраво виражений комплекс повноцінності». (Станіслав Єжи Лец)

  10. #14350

    Реєстрація
    13 березень 2023
    Дописів
    1 403

    Типово

    Цитата Допис від Дейнерис Переглянути допис
    А помітили, як зебидло-стадо МОВЧИТЬ про закон, який забороняє військовим балотуватися та висловлювати свою думку про дії влади?
    Закон этот приняли? Или главное вы-сраться, а дальше трава не рости.

  11. #14351
    Аватар для Мафальда
    Реєстрація
    15 лютий 2013
    Звідки Ви
    в тузі і бентезі
    Дописів
    82 230

    Типово

    Майдани в Україні відбуваються виключно у листопаді

  12. #14352
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    45 913

    Типово

    Цитата Допис від Рикошет Переглянути допис
    Закон этот приняли?
    Відповідь з серії "Ось коли Вас ВБ'ЮТЬ - тоді і приходьте: відкриємо справу, будемо розслідувати".
    Или главное вы-сраться, а дальше трава не рости.
    Саме цим ваше бидло-стадо і займається цілодобово вже багато років.
    «Після спілкування з деякими людьми у мене з'являється яскраво виражений комплекс повноцінності». (Станіслав Єжи Лец)

  13. #14353

    Реєстрація
    13 березень 2023
    Дописів
    1 403

    Типово

    Цитата Допис від Дейнерис Переглянути допис
    Відповідь з серії "Ось коли Вас ВБ'ЮТЬ - тоді і приходьте: відкриємо справу, будемо розслідувати".
    Это из серии - Здравый смысл. Закона нет - а вонь есть.

  14. #14354
    Аватар для Texture
    Реєстрація
    28 жовтень 2020
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    1 435

    Типово

    нет, это скорее из серии "страусы в природе"

  15. #14355
    Аватар для Мафальда
    Реєстрація
    15 лютий 2013
    Звідки Ви
    в тузі і бентезі
    Дописів
    82 230

    Типово

    Майдани в Україні відбуваються виключно у листопаді

  16. #14356

    Реєстрація
    13 березень 2023
    Дописів
    1 403

    Типово

    Цитата Допис від Texture Переглянути допис
    нет, это скорее из серии "страусы в природе"
    Точно-точно. Помню - Писю спросили, чё он Медведчука не сажает. На шо Пися ответила - нету мотива и состава преступления. Хотя Витя, попри заборону, мотался в москву по два раза в неделю. Отакое.

  17. #14357
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    45 913

    Типово

    Цитата Допис від Рикошет Переглянути допис
    Это из серии - Здравый смысл.
    Шкода, що це не про тебе, зебіл.
    Закона нет - а вонь есть.
    Убоге, закон вже прийнято у першому читанні! І в цілому він БУДЕ прийнятий, бо так треба вашому ідолу. А в тебе його все немає.
    в ДЕМОКРАТИЧНІЙ державі такий закон взагалі НЕ МІГ би прийти в голову влади. А в ДИКТАТОРСЬКІЙ країні він не лише прийшов в голову і написаний, а вже майже ПРИЙНЯТИЙ! Це ЗЛОЧИН! І ваша влада рано чи пізно ПОНЕСЕ за нього відповідальність. І ви разом із нею.
    Хотя Витя, попри заборону, мотался в москву по два раза в неделю
    Який саме закон порушували поїздки до Москви? Посилання в студію!
    «Після спілкування з деякими людьми у мене з'являється яскраво виражений комплекс повноцінності». (Станіслав Єжи Лец)

  18. #14358

    Реєстрація
    13 березень 2023
    Дописів
    1 403

    Типово

    Цитата Допис від Дейнерис Переглянути допис

    Який саме закон порушували поїздки до Москви? Посилання в студію!
    Эта пять. Витя ничего не нарушил. Похрен, шо война с паРашей. Ага. Витя просто работал передастом между Писей и Путей. Ато ж все слышали Жмуруку абнимаю.

  19. #14359
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    45 913

    Типово

    Тобто посилання на закон не буде? Що й треба було довести. Вам, зебидлу, не потрібна ПРАВОВА держава. Вам потрібна тут паРАША! Де саджають не за порушення законів, а по хотєлкам купки злочинців. І саме до ЦЬОГО веде ваш ідол! Тільки ви з ним, як і ху.йло, ПОМИЛИЛИСЯ, бо ви НЕ ЗНАЄТЕ українців: НЕ БУДЕТ тут вашої любимої паРаші!
    «Після спілкування з деякими людьми у мене з'являється яскраво виражений комплекс повноцінності». (Станіслав Єжи Лец)

  20. #14360
    Аватар для Мафальда
    Реєстрація
    15 лютий 2013
    Звідки Ви
    в тузі і бентезі
    Дописів
    82 230

    Типово

    о, ще один зебоб з прутнем деркача в ротовій порожнині
    Востаннє редагував Мафальда: 19.03.2023 о 04:42
    Майдани в Україні відбуваються виключно у листопаді

Сторінка 718 з 1270 ПершаПерша ... 2186186687087097107117127137147157167177187197207217227237247257267277287688181218 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті