Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 688 з 1270 ПершаПерша ... 1885886386786796806816826836846856866876886896906916926936946956966976987387881188 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 25387, показано з 13 741 по 13 760.

Тема: Жить стало лучше, жить стало Зеленее

  1. #13741
    Аватар для Мафальда
    Реєстрація
    15 лютий 2013
    Звідки Ви
    в тузі і бентезі
    Дописів
    82 368

    Типово щиросердне зізнання; де там ті чорти з ЗБУ, агов!

    Наша стратегія – це тактика

  2. #13742
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    45 938

    Типово

    Це вже просто ні в які ворота! На земарафон 2 млрд. є, на "Наш дом" стільки ж є, на дороги 90 млрд. є, на хавку для ПРОРОСІЙСЬКИХ країн майже мільярд є. А на морські дрони та ППО для України в зелені коштів немає!



    Науменко Наталія
    Цікаво виходить: для країн, які підтримують Росію і голосують проти України в президента України є кошти, а от на ППО для України коштів не має! І хай українці живуть без світла і тепла!

    «Після спілкування з деякими людьми у мене з'являється яскраво виражений комплекс повноцінності». (Станіслав Єжи Лец)

  3. #13743
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    45 938

    Типово

    Алексей Петров

    Пам’ятаєте анекдот про доньку равіна, яка начебто була повією? І як потім виявилось, що не було у равіна ніякої доньки, але це вже нікого не цікавило! Сказали, почули, повірили, розповіли іншім. Спробуй потім довести протележне… А ще є стара як світ мудрість, «Розділяй і володарюй», якою дехто дуже якісно насобачився користуватись. Головне тут - розділяй. Наполегливо. Не зупиняючись ни на мить… розділяй. Бо якщо вони стануть поруч, лікоть до ліктя, то… Ні. Ну його нах. Цього не переживуть десь на берегах Неглінки. А може і в окремому (не обов’язково в головному) кабінету на Банковій.
    Я звісно ж можу помилятись, але таке враження, що хтось, дуже сука обдарований, давно почав створювати так звані сплячи акаунти і групи, витрачаючи на це шалені гроші. (Звісно ж не свої). Не важливо що писати на цих сторінках, (можна взагалі нічого), але головне, щоби їх можна було асацюювати з відомим політиком. Згадайте будь ласка, скільки разів до вас ломились «в друзі» акаунти, які неможливо чітко ідентифікувати. Якась «Таня Українська», або «Микола Черкаський», патріотична аватарка та у більшості випадків закритий акаунт. Або відкритий. Вісім фото, п’ять з которих показує, що перед вами прихильник відомої політичної сили. Все! Цього достатньо!
    Згадали? Чудово…
    Ви їх відштовхуєте, але наполегливо лізуть нові. Лізуть і паралельно чекають свого часу. Чекають команди «фас»на те, щоби вчепитись в горлянку того, на кого вкажуть. Почати виплескувати неймовірну кількість бруду, не добираючи слів. Чим відоміший об’єкт та брудніше лайка, тим краще. Швидше звернуть увагу…
    Багато моїх друзів чомусь вважають, що цю відмашку дає хтось в офісі тієї самої відомої політичної сили! Так начебто було в історії з Масі Наємом. І так начебто є в ситуації з Пташкою. Вважають, забувши відповідь на просте питання, «Навіщо»?
    Давайте змоделюємо ситуацію? Вирішив наприклад особисто #Порошенко (або його довірена особа) віддати команду на фейсбучне цькування Пташки. І ось… Мммммм… Далі я не знаю, що писати, тому що це суцільне безглуздя. Навіщо? Щоби що? Відомий європейський політик вирішив в такий спосіб відплатити дівчинці, яка в своєму дописі подякувала його політичному опоненту?… Ви зараз смієтесь друзі? А ось я ні. Тому, що чув від друзів прохання накшталт, «Зупинить їх». Зупинити кого? Свору нойнейм акаунтів? А з чого хтось вирішив, що усі вони ДІЙСНО прихильники «ЄС», чи Порошенка яки керується по взмаху рукою? Аххххх, фоточки відповідні на сторінках херпоймікого? Дійсно, аргумент! Нещодавно прочитав коментар цікавий. Людина заморочилась та прослідкувала усі акаунти хейтерів Пташки під одним з відповідних дописів. Виявилось, що відсотків вісімдесят з них, а може і більше… херпойміхто. Когось це зацікавило? Ні! Дійсно, а навіщо, коли вже піднялась така хвиля. Аж САМ Єрмак написав допис, згадуючи якогось політтехнолога який раніше працював на «регіоналів». Гадки не маю про кого мова, але дещо нагадаю:
    - Пташка з батальйону «Госпітальєри». А Яна Зінкевич депутат від «ЄС». Думаючим пояснювати нема що, а дурні не зрозуміють.
    - На Банковій зараз сидить людина, яка і навколо Януковича бігала і про «харошева дядю» #Медведчука тексти писала. До речі… Саме цю людину, деякий час тому спіймали на використання ботів для накручування вподобаєк під своїми «геніальними» дописами. А якщо можна (за отдельный кошт), попросити лайкнуть своє, то чому не можна, зробити інше? За трохи іншу суму, вилити бруд на іншого?
    Але це так… Просто думки та припущення! Одне можу сказати ТОЧНО, хтось дуже якісно грає у гру, «Розподіляй та володарюй». Проста гра. Нічого важкого. Треба тільки вчасно повертати вентилятори та лопатою кидати лайно! Зовсім не здивуюсь, якщо десь приготована інша свора, з іншими аватарками, дописами та фотографіями політичних вподобаєк. І вони теж, чекають свого часу. Окремої команди на цькування когось, з тих хто підтримує «ЄС», «Голос», або ВО «Свобода». Просто повернуть вентилятори в інший бік і почнуть працювати лопати, накидаючи лайно. А ми да, ми будемо гризтись один з одним. Спиричатись. Крити матом… Тобто грати в гру, «Розподіляй та володарюй».
    «Після спілкування з деякими людьми у мене з'являється яскраво виражений комплекс повноцінності». (Станіслав Єжи Лец)

  4. #13744
    Аватар для Мафальда
    Реєстрація
    15 лютий 2013
    Звідки Ви
    в тузі і бентезі
    Дописів
    82 368

    Типово

    Цитата Допис від Дейнерис Переглянути допис
    Алексей Петров

    ...
    залишу тут це посилання. вельми цікаве
    Наша стратегія – це тактика

  5. #13745
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    45 938

    Типово

    Шикарний допис, дякую! Правда в ньому так і не прозвучала відповідь на питання "що робити?". Натякнув на американців - і все. Нам всім в Америку переїхати?
    «Після спілкування з деякими людьми у мене з'являється яскраво виражений комплекс повноцінності». (Станіслав Єжи Лец)

  6. #13746
    Аватар для Мафальда
    Реєстрація
    15 лютий 2013
    Звідки Ви
    в тузі і бентезі
    Дописів
    82 368

    Типово

    не вестись на ригівські ІПСОшки. вірити в ЗСУ і підтримувати їх і чекати що цей бруд змиє услід за рос військ кораблем

    Наша стратегія – це тактика

  7. #13747
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    45 938

    Типово

    Спасітєлі наші! Шоб ми бєз вас дєлалі? Дякуємо, рідненькі!
    Як же ж заї...ло це постійне приписування ЧУЖИХ досягнень собі!




    Яніна Мосієвська
    12 хв ·
    Стугна-П вже існувала в 2016-му. Три роки слуги нічого не фінансували, при тому, що мають монобільшість. Зупинили ракетні програми усі, повністю. Судили виробників зброї, бойових генералів. А зараз раптом передають державне фінансування своєї партії на Стугни-П. Ну, начебто передають. Я не розумію, а що заважає провладній партії з її міністерствами, які "тихенько в ліс ходять" не смітити повітря такою начебто відчайдушністю зараз?
    Якби ну наприклад "Батьківщина" відмовилася від фінансування на користь Стугни, це б було зрозуміло, це опозиція і в неї немає ніяких вагомих інструментів, коли влада, через яку проходять усі грошові потоки робить такий цирк, ну за кого вони нас мають?
    «Після спілкування з деякими людьми у мене з'являється яскраво виражений комплекс повноцінності». (Станіслав Єжи Лец)

  8. #13748
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    45 938

    Типово

    Oleg Shimko
    2 д. ·
    У мене є для вас складна моральна задачка.
    Пам'ятаєте "Мертву зону" Кінга? Джонні Сміта там хвилювало питання: що мала би зробити людина, яка потрапила у минуле і зустріла там Гітлера, вже напевно знаючи про майбутню війну, голокост, концтабори, мільйонні жертви?
    Джонні мучило це питання, бо він, будучи екстрасенсом, напевно знав, що Грег Стілсон може стати новим Гітлером і розв'язати війну. Це знання вимагало від нього дії, але разом із тим він був переконаний, що "вбивати - це сіяти зуби дракона".
    Кінг вдало викрутився з того сюжету: Джонні почав стріляти у політика, але не вбив, а налякав і примусив облажатися; при цьому загинув сам, але він все одно був невиліковно хворим. Одже, все чудово склалося: Стілсон не вбитий, але нейтралізований, а Джонні все одно б помер...
    Коли я бачу молодих, енергійних блогерів та блогеринь, які завчено вигавкують: "порохоскот, порохоскот, скоти, секта!" - я бачу Сімоньян, Соловйова та Скабєєву. Там теж починалося з дегуманізації опонентів. Ті, хто істерив про нацистів та бандерівців, закономірно стали надихати реальних вбивць. Я знаю наслідки.
    Навіть не прогнозовані наслідки, а поточні. Саме така дегуманізація, істерія щодо "бариги" та "мародерів" призвела до того, що влада не чула єдину політичну силу, яка одночасно із західними партнерами закликала готуватися до вторгнення; казала, як саме треба готуватися. Штучно згенерована ненависть заклала вуха. Народ, замість того, щоб вимагати підготовки, чекав, коли ж нарешті посадять "баригу", і також не слухав попередження.
    Дельта між фактичною кількістю загиблих і кількістю загиблих у випадку, якби не "проїбали" і є наслідком - жахливим наслідком.
    То що ми маємо робити, коли бачимо поряд Скабєєву чи Сімоньян і напевно знаємо, що вони можуть накоїти? Категорично зауважу, що не закликаю стріляти, і теж вважаю неприпустимим "сіяти зуби дракона". Але ми не можемо як Кінг просто написати зручний сюжет. А скабєєви і сімоньянши не можуть облажатися в умовах теплої ванни - їхнє лайно швидко перетворять на інформаційне повидло.
    То який у нас вихід?
    «Після спілкування з деякими людьми у мене з'являється яскраво виражений комплекс повноцінності». (Станіслав Єжи Лец)

  9. #13749
    Аватар для Мафальда
    Реєстрація
    15 лютий 2013
    Звідки Ви
    в тузі і бентезі
    Дописів
    82 368

    Типово

    звідки у СН стіко грошей
    Наша стратегія – це тактика

  10. #13750
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    45 938

    Типово

    З "Великого крадівництва".
    «Після спілкування з деякими людьми у мене з'являється яскраво виражений комплекс повноцінності». (Станіслав Єжи Лец)

  11. #13751
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    45 938

    Типово



    Владимир Бочаров
    3 год ·
    Нарід хоче знати, як було насправді!
    На початку повномасштабного вторгнення в ОПі бігали з автоматами, намагаючись дати відсіч оркам чи все-таки бігали з мівіною, шукаючи окріп, щоб її запарити?
    «Після спілкування з деякими людьми у мене з'являється яскраво виражений комплекс повноцінності». (Станіслав Єжи Лец)

  12. #13752
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    45 938

    Типово

    Резніков: Додаткова мобілізація поки не потрібна

    Але драним куркам конче необхідно розбавити армію ЧЕСНИХ військових значною кількістю ЗЛОЧИНЦІВ. Мабуть, для того, щоб їх простіше було знищити.
    «Після спілкування з деякими людьми у мене з'являється яскраво виражений комплекс повноцінності». (Станіслав Єжи Лец)

  13. #13753
    Аватар для Subolg
    Реєстрація
    03 липень 2013
    Звідки Ви
    оттуда
    Дописів
    83 397

    Типово

    Цитата Допис від Мафальда Переглянути допис
    звідки у СН стіко грошей
    ну так не 14% процентов набрали на выборах
    "Не укради и не убий, власть не терпит конкурентов"(с) "Систему определяет не ошибка, а реакция на ошибку"(с)

  14. #13754
    Аватар для Мафальда
    Реєстрація
    15 лютий 2013
    Звідки Ви
    в тузі і бентезі
    Дописів
    82 368

    Типово

    Цитата Допис від Subolg Переглянути допис
    ну так не 14% процентов набрали на выборах
    не думаю що ви не зрозуміли про що я.
    але якщо вам імпонує безугла як носій специфічної ментальності, не берусь засуджувати. вас

  15. #13755
    Аватар для Subolg
    Реєстрація
    03 липень 2013
    Звідки Ви
    оттуда
    Дописів
    83 397

    Типово

    Цитата Допис від Мафальда Переглянути допис
    не думаю що ви не зрозуміли про що я.
    але якщо вам імпонує безугла як носій специфічної ментальності, не берусь засуджувати. вас
    марьянка шедевр, для популяризации СН делает не меньше чем ДНРис с возаром для БППЕС))
    "Не укради и не убий, власть не терпит конкурентов"(с) "Систему определяет не ошибка, а реакция на ошибку"(с)

  16. #13756
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    45 938

    Типово

    Volodymyr Ariev
    13 год ·
    Насправді, єдина «Мівіна» в цій історії - це єдиний телемарафон. Лапша на вуха в промислових масштабах. Виробничі потужності розташовані на Банковій, все решта - субпідряд. За наш із вами кошт.
    «Після спілкування з деякими людьми у мене з'являється яскраво виражений комплекс повноцінності». (Станіслав Єжи Лец)

  17. #13757
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    45 938

    Типово

    Ник Мельник
    3 год ·
    "Каґ жє таґ? А "плівки деркача" були такими популярними серед зєлєні"
    Але "жмурукуобнимаю" бидло схавало....
    Міністерство Юстиції США висунув обвинувачення за 7 пунктами депутату Верховної Ради Андрію Деркачу.
    Ідеться про шахрайство та відмивання коштів у зв‘язку з купівлею нерухомості у Беверлі-Хіллз, Каліфорнія в обхід накладених на нього санкцій США.
    Звинувачення було розсекречено 7 грудня федеральним судом Брукліна.
    Сполучені Штати пішли перевіреним шляхом притягнення до відповідальності злочинців та агентів #ФСБ, проти яких застосовується економічні звинувачення, уникаючи політичного підтексту.
    Нагадаю.
    У липні 2020 року Андрієм Деркачем оприлюднено дві розмови Порошенка:
    • З Джо Байденом і через неї Порошенка звинувачували у диверсії проти Росії в Криму та підігруванню США;
    • З Володимиром Путіним і через неї Порошенка звинувачували у добрих відносинах із Росією.
    Дві справи протилежними звинуваченнями.
    Або з США, або з Путіним, - однак у агента ФСБ Деркача виходить, що і там, і там винен Порошенко. Цей абсурд якнайкраще доводить необ'єктивність і нелогічність таких звинувачень.
    Андрій Деркач у США є визнаним агентом Росії в офіційному звіті національної розвідки #США і це вже не просто журналістське розслідування. Виникає казус, коли закони для України писав агент ворожої держави, і «інформація» якого активно використовувалася Офісом Президента для політичної боротьби проти Президента Порошенка та Президента Байдена.
    «Після спілкування з деякими людьми у мене з'являється яскраво виражений комплекс повноцінності». (Станіслав Єжи Лец)

  18. #13758
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    45 938

    Типово

    Валерій Прозапас
    2 год ·
    Реальність:
    * страшна війна на знищення та виснаження ресурсів, окуповано 70% Запорізької області, місто півроку під обстрілами.
    Запорізька міська рада:
    * створює коаліцію з депутатів "слуг", ОПЗЖ та "партії Шарія".
    * "коаліція" приймає бюджет:
    - 60 мільйонів на футбольний клуб
    - 80 мільйонів на аеропорт
    - 2 мільярди (мільярди) на освіту
    - з позитивного: аж 270 мільйонів на оборону, 60 з яких чомусь буде витрачати Департамент культури та туризму.
    *Жодної правки від фракції "ЄС" не прийнято
    .....................
    Кінець епохі шашликів, початок епохі "мівіни".
    «Після спілкування з деякими людьми у мене з'являється яскраво виражений комплекс повноцінності». (Станіслав Єжи Лец)

  19. #13759
    Аватар для †Raptor†
    Реєстрація
    12 червень 2005
    Дописів
    23 988

    Типово

    Фракцию ес прокрутили на шершавом

  20. #13760
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    45 938

    Типово

    Влада плює на опозицію. Як це класно, правда? Далой дємакратійу! Дайош татальнуйу діктатуру, как в паРаше!
    Зебидло-стадо.
    «Після спілкування з деякими людьми у мене з'являється яскраво виражений комплекс повноцінності». (Станіслав Єжи Лец)

Сторінка 688 з 1270 ПершаПерша ... 1885886386786796806816826836846856866876886896906916926936946956966976987387881188 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті