Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 555 з 1270 ПершаПерша ... 554555055455465475485495505515525535545555565575585595605615625635645656056551055 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 25387, показано з 11 081 по 11 100.

Тема: Жить стало лучше, жить стало Зеленее

  1. #11081
    Аватар для Мафальда
    Реєстрація
    15 лютий 2013
    Звідки Ви
    в тузі і бентезі
    Дописів
    82 368

    Типово

    Наша стратегія – це тактика

  2. #11082
    Аватар для carrotik
    Реєстрація
    16 листопад 2005
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    62 771

    Типово

    ... шо ви называете эпохой,прости госпыди?
    Bůh stvořil člověka, ale nedal si to patentovat, a tak to teď po něm může dělat kdejakej blbec

  3. #11083
    Аватар для Subolg
    Реєстрація
    03 липень 2013
    Звідки Ви
    оттуда
    Дописів
    83 367

    Типово

    Цитата Допис від Йоран Переглянути допис
    Та ясно, що имхо. Тобто, суто суб'єктивний підхід. Можливо, вам подобається доктор Хаус з його безапеляційним "Всі брешуть", але продуктивним подібний настрій я б не назвав нізащо. Бо якщо ви ставите під сумнів майже всі загальновідомі джерела інформації скопом, то тим самим ви знецінюєте і власні висновки.
    Йоран, я лишь беседую, не претендуя на истину в последней инстанции, иногда вставляю в цитаты антитрендовую точку зрения, что бы собеседник если не засомневался, то как минимум задумался, то есть выполняю часть работы журналистов по обеспечению тех самых журналистских стандартов ББС))
    "Не укради и не убий, власть не терпит конкурентов"(с) "Систему определяет не ошибка, а реакция на ошибку"(с)

  4. #11084
    Аватар для Alexs
    Реєстрація
    18 серпень 2008
    Звідки Ви
    Украина, г.Днепропетровск
    Дописів
    13 865

    Типово

    Цитата Допис від carrotik Переглянути допис
    ... шо ви называете эпохой,прости госпыди?
    какая там эпоха
    так.. небольшой эпохер..))
    "Ты сказал - и я поверил, ты повторил - я засомневался, ты стал настаивать, и я понял, что ты врешь".(км)

  5. #11085
    Мастер года 2012 Аватар для RomanLV
    Реєстрація
    18 січень 2009
    Дописів
    21 442

    Типово

    Цитата Допис від Subolg Переглянути допис
    Йоран, я лишь беседую, не претендуя на истину в последней инстанции, иногда вставляю в цитаты антитрендовую точку зрения, что бы собеседник если не засомневался, то как минимум задумался, то есть выполняю часть работы журналистов по обеспечению тех самых журналистских стандартов ББС))
    А, так вот для чего вы постоянно даете цитаты из раша помоек, да еще и без указания на источник. Чтоб задумался. Журналистский стандарт! Ясна-панятна
    Наступит день и я скажу все, что я думаю по этому поводу. (С)

  6. #11086
    Аватар для Alexs
    Реєстрація
    18 серпень 2008
    Звідки Ви
    Украина, г.Днепропетровск
    Дописів
    13 865

    Типово

    Цитата Допис від RomanLV Переглянути допис
    А, так вот для чего вы постоянно даете цитаты из раша помоек, да еще и без указания на источник. Чтоб задумался. Журналистский стандарт! Ясна-панятна
    укропомойки чем-то лучше??
    или свое не воняет..
    "Ты сказал - и я поверил, ты повторил - я засомневался, ты стал настаивать, и я понял, что ты врешь".(км)

  7. #11087
    Мастер года 2012 Аватар для RomanLV
    Реєстрація
    18 січень 2009
    Дописів
    21 442

    Типово

    Цитата Допис від Alexs Переглянути допис
    укропомойки чем-то лучше??
    или свое не воняет..
    ничем не лучше, но суболг испоьзует исключительно рашистские
    Если конечно не считать мураева, шария и прочих портновых украинскими
    Наступит день и я скажу все, что я думаю по этому поводу. (С)

  8. #11088
    Аватар для Subolg
    Реєстрація
    03 липень 2013
    Звідки Ви
    оттуда
    Дописів
    83 367

    Типово

    Цитата Допис від RomanLV Переглянути допис
    А, так вот для чего вы постоянно даете цитаты из раша помоек, да еще и без указания на источник. Чтоб задумался. Журналистский стандарт! Ясна-панятна
    пздбл ты Ромка известный, дабы еще раз подчеркнуть эту твою характеристику попрошу тебя привести примеры с моими цитатами и ссылки на рашепомойки))
    или сдуешься как всегда?
    "Не укради и не убий, власть не терпит конкурентов"(с) "Систему определяет не ошибка, а реакция на ошибку"(с)

  9. #11089

    Реєстрація
    15 червень 2009
    Звідки Ви
    укрстеп
    Дописів
    8 297

    Типово

    Цитата Допис від Subolg Переглянути допис
    Йоран, я лишь беседую, не претендуя на истину в последней инстанции, иногда вставляю в цитаты антитрендовую точку зрения, что бы собеседник если не засомневался, то как минимум задумался, то есть выполняю часть работы журналистов по обеспечению тех самых журналистских стандартов ББС))
    Зрозумів. Ви у вільний час працюєте, так би мовити, адвокатом диявола. Достойне заняття; мені лише періодично здається, що в цій справі бувають надмірності, але можу помилятись.
    Визначте значення слів, і ви позбавите людство половини його непорозумінь.
    Рене Декарт

  10. #11090
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    45 936

    Типово

    Один из главных марионеток клоуна... НЕ ГОЛОСОВАЛ за псевдоолигархичный закон! Это прЭлЭстно, я считаю!

    Тетяна Ніколаєнко
    21 ч. ·
    Моя колега Анна Стешенко вже вам розповіла, що Федір Веніславський не голосував за сьогоднішню процедуру голосування закону по олігархам. Але це ще не всі вишеньки на торті. За неї не голосував і кандидат у спікери Стефанчук.
    Як пожартував один зі "Слуг", "теж певно хоче ходити по справі тільки свідком".
    «Після спілкування з деякими людьми у мене з'являється яскраво виражений комплекс повноцінності». (Станіслав Єжи Лец)

  11. #11091

    Реєстрація
    15 січень 2013
    Дописів
    21 835

    Типово

    брехло ладно бы Ведьма

  12. #11092
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    45 936

    Типово

    Цитата Допис від 1234A Переглянути допис
    брехло ладно бы Ведьма
    Т.е. когда ты (или кто-то из вашего быдло-стада - не помню точно) вчера выложил тот факт, что Порох не голосовал за проект закона о пищевых продуктах, это была правда. А как только ТО ЖЕ САМОЕ пишут о твоих зелёных идолах - так это ложь? Только вот если ты просто какие-то писульки сюда тащишь, не известно, откуда взятые, то я доказываю СКРИНАМИ:



    Обтекай, двужопый!
    «Після спілкування з деякими людьми у мене з'являється яскраво виражений комплекс повноцінності». (Станіслав Єжи Лец)

  13. #11093
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    45 936

    Типово

    Vavlud Vav
    5 ч.
    УВАГА!!! Водій Шефіра – довірена особа Ані Лорак та професійний каскадер
    ...Знаєте, хто був за кермом в момент «замаху»? Олександр Іванько - знаєте. Втім ХТО він?По-перше - він довірена особа... АНІ ЛОРАК, з якою у Шефіра прекрасні відносини. А по-друге - він професійний КАСКАДЕР і навіть знімався у кіно.
    Себто ще раз: в момент «замаху», ледь не вперше в житті, за кермом був не Шефір, а водій, який а) професійний каскадер і б) взагалі не водій Шефіра, а довірена особа та охоронець Лорак. Ну хіба бувають такі співпадіння...? Ну і головне: автівка Шефіра не була повністю броньованою! Вона була підсилена в області дверей та кузова, себто там, куди і стріляли. По вікнах - ЖОДНОГО пострілу.З цього випливає -це інсценування заради воплів «Сплотимся! У нас сильная команда и лидер!
    «Після спілкування з деякими людьми у мене з'являється яскраво виражений комплекс повноцінності». (Станіслав Єжи Лец)

  14. #11094

    Реєстрація
    15 січень 2013
    Дописів
    21 835

    Типово

    ..недосмотрел. был не прав прошу пробачення))
    Востаннє редагував 1234A: 25.09.2021 о 08:03

  15. #11095
    Мастер года 2012 Аватар для RomanLV
    Реєстрація
    18 січень 2009
    Дописів
    21 442

    Типово

    Цитата Допис від Subolg Переглянути допис
    пздбл ты Ромка известный, дабы еще раз подчеркнуть эту твою характеристику попрошу тебя привести примеры с моими цитатами и ссылки на рашепомойки))
    или сдуешься как всегда?
    ахаха )))
    Наступит день и я скажу все, что я думаю по этому поводу. (С)

  16. #11096
    Аватар для carrotik
    Реєстрація
    16 листопад 2005
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    62 771

    Типово

    ... ну так с инсценировками у нас опыт большой... взять хоть того же Небабченко.....
    Bůh stvořil člověka, ale nedal si to patentovat, a tak to teď po něm může dělat kdejakej blbec

  17. #11097

    Реєстрація
    30 березень 2012
    Дописів
    8 076

    Типово

    або матусю псевдозамахів Наталю Вітренко

  18. #11098

  19. #11099

    Реєстрація
    15 січень 2013
    Дописів
    21 835

    Типово

    девять утра, а Усика за росийску не гнобит никто

  20. #11100
    Аватар для Mikela
    Реєстрація
    28 листопад 2009
    Звідки Ви
    Тутешній
    Дописів
    27 541

    Типово

    Цитата Допис від 1234A Переглянути допис
    девять утра, а Усика за росийску не гнобит никто
    Перед поєдинком, на пресконференції, відповіді Усика були українською. Він, виявляється, набагато розумніший за безпорадних.
    Тебе напружує комплекс збоченого, знову на страждальця так і тягне.
    http://s017.radikal.ru/i425/1304/de/a51ced5f2a44.jpg

Сторінка 555 з 1270 ПершаПерша ... 554555055455465475485495505515525535545555565575585595605615625635645656056551055 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті