Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 1079 з 1270 ПершаПерша ... 79579979102910691070107110721073107410751076107710781079108010811082108310841085108610871088108911291179 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 25387, показано з 21 561 по 21 580.

Тема: Жить стало лучше, жить стало Зеленее

Дописів
    46 198

Типово

Цитата Допис від VitЁk Переглянути допис
    Тобто не ваша компашка говнометов по сто раз на день повторяли мантру "это военные разрешили "кварталу" светить мордой там и сям. А от всех решений их отстранили. И если только зелень посмеет вмешиваться сразу всех к ногтю."

А тут теперь зелень у себя в огородах все патриоты с химарсами понаставила а военным досталось только пару ящиков гранат. Шоб в стаканы для вискаря переделывать.

Генерал їм не такий. Та ви мусите кожного дня бігати в церкву і молитись, що 23 лютого 2022 року саме Залужний був на посаді Головкома, а не хтось інший. Більш слухняний Банковій… Хоча! Може, і був задум такий у когось у високому кабінеті, але щось пішло не так. І генерал Валерій Залужний не став перелякано радитись із "фаховими наполеонами", що ж йому робити? Навпаки. Нікого не питаючи він вчинив як справжній Головком, покликав Муженка, Забродського та інших, (до речі, незручних Банковій) генералів, рятувати країну. І вони, разом із військом це зробили! Вони, а не купа ЗЕлених політиків, які готували країну до шашликів. На сторіччя тепер запамʼятаємо ті довбані шашлики.

(c)
    Правда не має захисту від ідіота, який вирішив вірити в брехню.
    Марк Твен

Дописів
    21 372

Типово

покликав Муженка, Забродського та інших, (до речі, незручних Банковій) генералів, рятувати країну(с)...всіх покликав кроме Кривоноса и Васи - не зря наверное не доверяет мародерам

Дописів
    46 198

Типово

Гупиям - Кривоноса Залужный лично просил организовать защиту аэропорта.
    Марк Твен

Дописів
    21 372

Типово

судя по тому что потом Кривоносу не нашлось места в ЗСУ - понял что ошибся в выборе

Дописів
    46 198

Типово

Кривонос был отстранён личным указанием Верховного. Он же отдал распоряжение по открытию уголовного дела против боевого генерала.

ЗЫ и его глисты начали в земарафоне компанию по дискредитации военного. Как видим - у некоторых - успешную
    Марк Твен

Дописів
    21 372

Типово

и Залужный выполнил личное указание отстранить Кривоноса - вполне логичное если мародера

Звідки Ви
    Україна. Харків-Дніпро
    Дописів
    46 081

Типово

Цитата Допис від Янь Переглянути допис
    Доньці 15. Мрія - спалити самі розумієте кого та глобально.
    Всі її друзі тиранять йопанатов по всім мережам. Спорт в них такий.
    Я спочатку трохи ойкнула (згадавши себе в цьому віці). А потім... Нормальна реакція в дітей. 10 років з їхнього життя - війна та боротьба.
    Ніхто такого своїм звісно не бажав. Але як є.
    Так. Те ж саме було. Вони з тима йопанатами спочатку типа товаришують, щоб розмова зав'язалася, а потім починають їх оте саме слово.

Я не в захваті. Бо їм лише здається, що вони вже розумні. А там різні, дуже різні співбесідники можуть бути(.

І ще. Свою порцію ненависті наші діти вже мають,і вона майже завелика для іх віку та психологічного стану(. До того ж, це життя та війна в віртуалі затягують, а їм ще важко самим встановити межу.
    Тобто я проти, щоб мої діти і далі витрачали час на безлугде та діструкційне сплкування. І не хочу, щоб якісь ворожі пики або ворожі діти взагалі були в полі їх інтересів. Навіть для тролінгу.

Дописів
    46 198

Типово

Походу - а кто кроме земарафона и зелёных глистов называет нашего боевого генерала мародером?
    Марк Твен

Moderator Аватар для Янь
    Дописів
    7 283

Типово

Цитата Допис від ~ Электра ~ Переглянути допис
    Так. Те ж саме було. Вони з тима йопанатами спочатку типа товаришують, щоб розмова зав'язалася, а потім починають їх оте саме слово.

Я не в захваті. Бо їм лише здається, що вони вже розумні. А там різні, дуже різні співбесідники можуть бути(.

І ще. Свою порцію ненависті наші діти вже мають,і вона майже завелика для іх віку та психологічного стану(. До того ж, це життя та війна в віртуалі затягують, а їм ще важко самим встановити межу.
    Тобто я проти, щоб мої діти і далі витрачали час на безлугде та діструкційне сплкування. І не хочу, щоб якісь ворожі пики або ворожі діти взагалі були в полі їх інтересів. Навіть для тролінгу.
    Але який вихід?
    В мене поки немає практичної та чьоткої думки бо по віку це ще не дуже актуальне питання.
    Але я розумію, що всі ті нерви-переляк-розпач-гнів - потрібно кудись виплескувати.
    Звісно, що хочеться екологічно.
    Але мені навіть знайомі психологи поки не дали якоїсь поради-панацеї.
    Перше покоління війни за останні купу років.
    Сумно але факт.
    А нам з тобою своє робити (с)
    Петиції щодо присвоєння звання Герою

Звідки Ви
    в тузі і бентезі
    Дописів
    82 182

Типово

Цитата Допис від Vozar Переглянути допис
    Генерал їм не такий. Та ви мусите кожного дня бігати в церкву і молитись, що 23 лютого 2022 року саме Залужний був на посаді Головкома, а не хтось інший. Більш слухняний Банковій… Хоча! Може, і був задум такий у когось у високому кабінеті, але щось пішло не так. І генерал Валерій Залужний не став перелякано радитись із "фаховими наполеонами", що ж йому робити? Навпаки. Нікого не питаючи він вчинив як справжній Головком, покликав Муженка, Забродського та інших, (до речі, незручних Банковій) генералів, рятувати країну. І вони, разом із військом це зробили! Вони, а не купа ЗЕлених політиків, які готували країну до шашликів. На сторіччя тепер запамʼятаємо ті довбані шашлики.

(c)
    вчора на черговому судилищі Червінський з-за грат спілкувався з пресою і людьми, які прийшли його підтримати; з усього проговореного сторонами - це правда схоже на те що Господь явив диво.
    Давайте припиняти Війну, нам вже немає чого красти!!! (с)

Дописів
    21 372

Типово

боевые генералы воюют в отличии от мародеров

Дописів
    46 198

Типово

И не слипнется же от фекалий рот льющий на наших военных...
    Марк Твен

Дописів
    21 372

Типово

военные - воюют, а не военные - не воюют...другое дело френч казенного образца любой мародер может себе позволить с награбленного купить - и не отличишь

Дописів
    46 198

Типово

Логика гупий - увидел военного на улице - можно оскорблять. Он же не воюет.

Гной!
    Марк Твен

Дописів
    21 372

Типово

это только в извращенной логике русского пропагандона Vozara можно военных оскорблять...сцука "шоу Бахмут" и "военные дефачки"
    Марченко Генерал с большой буквы - и не в ЗСУ и в строю Украину защищает...а кто то только пузырики пускает

Дописів
    4 713

Типово

Цитата Допис від 1234A Переглянути допис
    это только в извращенной логике русского пропагандона Vozara можно военных оскорблять...сцука "шоу Бахмут" и "военные дефачки"
    Марченко Генерал с большой буквы - и не в ЗСУ и в строю Украину защищает...а кто то только пузырики пускает
    100% цинизм просто за гранью... ему бы кто-то из-под Бахмута точно бы отверстие в головке бы сделал....

Звідки Ви
    укрстеп
    Дописів
    8 167

Типово

Цитата Допис від 1234A Переглянути допис
    боевые генералы воюют в отличии от мародеров
    Погляньте на схему; здається, у вас контакти залипли.
    Визначте значення слів, і ви позбавите людство половини його непорозумінь.
    Рене Декарт

Дописів
    21 372

Типово

то показалось

Дописів
    29 900

Типово

Цитата Допис від Йоран Переглянути допис
    Погляньте на схему; здається, у вас контакти залипли.
    как говорила моя бабушка,
    "если кажется - креститься надо"))

Звідки Ви
    Україна. Харків-Дніпро
    Дописів
    46 081

Типово

Цитата Допис від Янь Переглянути допис
    Але який вихід?
    В мене поки немає практичної та чьоткої думки бо по віку це ще не дуже актуальне питання.
    Мабуть, у кожної родини та для кожної дитини свій вихід да своє рішення.

Я знаю лише про своїх. Спілкуватися. Ставити питання навіщо? щоби що? на кого саме ти витрачаєш свій час, нерви та моральні сили?
    Але я розумію, що всі ті нерви-переляк-розпач-гнів - потрібно кудись виплескувати.
    Так, звісно. Але закінчується другий рік півномасштабної. Скільки тих років ще буде?
    Трястися в ненависті усе дитяче життя - не самий бажаний шлях розвитку для дитини, як на мене.

Плюс вони ж ще малі.А дитяча не дуже керована ненависть - легкий шлях до подальшого манюпулівання. Рефлекс. Тільки смикни, і він весь твій.

Дорослим, а особливо батькам, бажано керувати цим процессом, а саме премикати на конструктивне. І, по можливості, відгорожувати їх від нервів та стресів.

Сторінка 1079 з 1270 ПершаПерша ... 79579979102910691070107110721073107410751076107710781079108010811082108310841085108610871088108911291179 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі