Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 104 з 1270 ПершаПерша ... 4549495969798991001011021031041051061071081091101111121131141542046041104 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 25387, показано з 2 061 по 2 080.

Тема: Жить стало лучше, жить стало Зеленее

  1. #2061
    Аватар для VoVaN
    Реєстрація
    07 серпень 2005
    Дописів
    2 359

    Типово

    Зелибобики голову опускают при общении, зделали их? А теперь стыдно за выбор, честно , буду тыкать пальчиком)))))
    Ми прийдем до Нової Ери шляхом Тараса і Бандери!...
    Тож не втрачаєм марно час,почнем всі разом-водночас!

  2. #2062
    Аватар для VoVaN
    Реєстрація
    07 серпень 2005
    Дописів
    2 359

    Типово

    Эта зеленая тварь, хуже витюши.
    Ми прийдем до Нової Ери шляхом Тараса і Бандери!...
    Тож не втрачаєм марно час,почнем всі разом-водночас!

  3. #2063

  4. #2064
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    45 938

    Типово

    Цитата Допис від VoVaN Переглянути допис
    Эта зеленая тварь, хуже витюши.
    ППКС ТАКОГО беспредела при Овоще не было. Причём, беспредел открытый, наглый и циничный. Во ВСЕХ сферах.
    «Після спілкування з деякими людьми у мене з'являється яскраво виражений комплекс повноцінності». (Станіслав Єжи Лец)

  5. #2065
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    45 938

    Типово

    Iryna Gerashchenko
    4 ч. ·
    Напередодні 6 роковин анексії Криму будь - які заяви про обмін Криму на Донбас, води в обмін на посмішку Кремля чи міфічне посилення наших позицій звучать особливо блюзнірськи. Загравання з Кремлем тільки віддаляють нашу перемогу. Вода в обмін на вивід російських військ і окупаційної влади з Криму - це єдино можлива формула. Українська вода разом з поверненням України в Крим- ось єдино можливий сценарій. Все інше- зрада і реванш. До влади прийшли люди лез принципів, без досвіду , без стратегічного бачення, без гальм. Я не знаю, чи ці провокаційні заяви - необережне і бездумне ляпання язиком чи це перевірка суспільства на вошивість, вивчення ґрунту . Але знаю, що є межа . Ніякої води в Крим , поки там окупанти, не буде. Бо це тільки узаконить і легітимізує анексію, й відтермінує повернення Криму на довгу перспективу.
    «Після спілкування з деякими людьми у мене з'являється яскраво виражений комплекс повноцінності». (Станіслав Єжи Лец)

  6. #2066
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    45 938

    Типово

    Свобода слова, говорите? При ПОРОХЕ её душили, говорите? При Порохе ATR РАБОТАЛ!!! И говорил то, что считал нужным. При клоуне ему ЗАТКНУЛИ РОТ! Где вы, зелёное быдло-стадо? Где ваши вопли о цензуре, давлении на свободу слова и пр.? Или вас УСТРАИВАЕТ, что закрывают каналы, которые смеют НЕ ЛИЗАТЬ зелёный зад, а говорить ПРАВДУ?

    Iryna Gerashchenko
    10 февраля в 20:25 ·
    Сьогодні збиралася в гості до ATR , але перенесла ефір через застуду. Якби знала, що роботу єдиного кримськотатарського телемовника буде заблоковано « через брак фінансування» - пішла б попри все, аби підтримати канал, журналістів, висловити рішучий протест цим діям влади. Перекрити кисень АТR напередодні 6 річниці анексії Криму- це не просто безумний і бездумний крок. Це реальний злочин. « Гуманітарна політика» нинішньої влади, в якій є місце сватам , кварталам, й іншій продукції малоросів, але де знищується все патріотичне, українське, тепер- й кримськотатарське - це і є політика реваншу . « Європейська Солідарність» вимагає від уряду і ОП негайно розблокувати мовлення єдиного кримськотатарського каналу. Це обов’язок держави - підтримати мовлення, культуру, традицію кримських татар.
    «Після спілкування з деякими людьми у мене з'являється яскраво виражений комплекс повноцінності». (Станіслав Єжи Лец)

  7. #2067

    Реєстрація
    15 січень 2013
    Дописів
    21 846

    Типово

    Цитата Допис від Дейнерис Переглянути допис
    Причём, беспредел открытый, наглый и циничный. Во ВСЕХ сферах.
    беспределят изверги...

    По предварительным данным, дальнобойщики выступают против повторного взвешивания грузовиков на важных шоссе. Кое-где на фурах закреплены плакаты: "Чиновники, не издевайтесь на автоперевозчиками".Источник: https://censor.net.ua/p3175234

  8. #2068
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    45 938

    Типово

    Эпоха бедности закончилась. Но НЕ ДЛЯ ВАС, зелёное стадо! Жрите, пока не сдохните!

    «Після спілкування з деякими людьми у мене з'являється яскраво виражений комплекс повноцінності». (Станіслав Єжи Лец)

  9. #2069
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    45 938

    Типово

    Открытый, циничный призыв к МАССОВОМУ насилию! Где хоть один голос из зелёного быдло-стада с требованием закрыть этого урода? Есть среди вас хотя бы ОДИН хотя бы ПОЛУпорядочный? Или вы уже все опустились до самого дна?

    «Після спілкування з деякими людьми у мене з'являється яскраво виражений комплекс повноцінності». (Станіслав Єжи Лец)

  10. #2070
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    45 938

    Типово

    И еще жрите!

    Пенсії зараз платити не потрібно, пенсіонери і так підробляють! Я із задовленням їх відміню! Радник президента здивував українців своїми словами.

    Радник прем’єр-міністра з економічних питань Олексій Мушак зробив скандальну заяву.

    У прямому ефірі NewsOne під час перерви в засіданні Верховної Ради радник прем’єр-міністра з економічних питань Олексій Мушак зробив скандальну заяву з приводу пенсійної реформи.

    Олексій Мушак заявив, що він із задоволенням скасував би пенсії взагалі. На його думку, українці і так допомагають батькам, які в свою чергу зобов’язані ще десь працювати. Таким чином, як він вважає, пенсії як такі не потрібні. Дефіцит пенсійного фонду на сьогоднішній день — більше мільярда гривень. Якщо ж скасувати пенсії, то почнеться економічний підйом.

    Це одне з найбільш цинічних заяв нової влади. Адже Олексій Мушак також зазначив, що людям його віку — 30-35 років — взагалі все одно до пенсії, адже це покоління їх уже не отримуватиме. Це куди жорсткіше пропозиції продати собаку, щоб заплатити за газ.
    «Після спілкування з деякими людьми у мене з'являється яскраво виражений комплекс повноцінності». (Станіслав Єжи Лец)

  11. #2071
    Аватар для OxІgen
    Реєстрація
    03 жовтень 2009
    Звідки Ви
    оттуда (с)
    Дописів
    27 046

    Типово

    Интервью Косюка...
    https://biz.liga.net/pervye-litsa/pr...uriem-kosyukom


    Они готовы слышать бизнес. Сегодня действия власти по промотированию производимой в Украине продукции такие, каких не было за всю историю. Они очень активны и показывают большое желание помогать, не спрашивая о деньгах.

  12. #2072
    Аватар для INTER72
    Реєстрація
    15 грудень 2010
    Дописів
    30 030

    Типово

    Лучшее ,судя по всему , конечно ,впереди :
    https://m.facebook.com/photo.php?fbi...9723907&type=3
    Категоричность суждений - признак невежества.

  13. #2073

    Реєстрація
    13 серпень 2008
    Звідки Ви
    sniper avenue
    Дописів
    13 291

    Типово

    Коломойський відкрив дві компанії з виробництва зброї та боєприпасів
    На території ПАТ «НПК-Галичина» у м. Дрогобич Львівської області та ПАТ «Нафтохімик Прикарпаття» у м. Надвірна Івано-Франківської області відкрилися два ТОВ з основний видом діяльності «Виробництво зброї та боєприпасов».
    Вопрос один - как в нижеприведенный список попали люди с фамилией Палиця?Наверно литературный псевдоним.
    Кінцевими бенефіціарними власниками обох компаній значаться:
    * Боголюбов Геннадій Борисович, Україна (Київ),

    * Буйніс Олексій Володимирович, Україна (Київ),

    * Делі Світлана, Ізраїль (Нешер),

    * Кіперман Юрій Мусійович, Україна (смт Козин),

    * Коломойський Ігор Валерійович, Швейцарія (Женева),

    * Корф Мордехай Юда, США (Маямі Біч),

    * Кричевський Євген Маркович, Україна (Київ),

    * Лейбер Уріел Цві, США (Маямі Біч),

    * Палиця Захар Ігорович, Швейцарія (Женева),

    * Палиця Оксана Василівна, Швейцарія (Шен-Бужрі),

    * Потішман Дмитро, Ізраїль (Натанія)
    .

  14. #2074

    Реєстрація
    15 січень 2013
    Дописів
    21 846

    Типово

    Цитата Допис від UKRBAT Переглянути допис
    Вопрос один - как в нижеприведенный список попали люди с фамилией Палиця?Наверно литературный псевдоним.
    .
    эти трое занимали кабинеты на верхнем этаже на Ширшова,4 отцы основатели Оптимы Телеком. как в детство вернулся

    * Кіперман Юрій Мусійович, Україна (смт Козин),

    * Лейбер Уріел Цві, США (Маямі Біч),

    * Корф Мордехай Юда, США (Маямі Біч),

  15. #2075

    Реєстрація
    13 серпень 2008
    Звідки Ви
    sniper avenue
    Дописів
    13 291

    Типово

    Цитата Допис від 1234A Переглянути допис
    эти трое занимали кабинеты на верхнем этаже на Ширшова,4 отцы основатели Оптимы Телеком. как в детство вернулся

    * Кіперман Юрій Мусійович, Україна (смт Козин),

    * Лейбер Уріел Цві, США (Маямі Біч),

    * Корф Мордехай Юда, США (Маямі Біч),
    Так я имею вам шо сказать - там же была оптима инвестментс,оптима стил,дк дельта,еще какая то нефтяная хрень.Но того кипермана кажись звали миша)).

  16. #2076

    Реєстрація
    15 січень 2013
    Дописів
    21 846

    Типово

    Цитата Допис від UKRBAT Переглянути допис
    Так я имею вам шо сказать - там же была оптима инвестментс,оптима стил,дк дельта,еще какая то нефтяная хрень.Но того кипермана кажись звали миша)).
    Миша то сын))
    а интересы были разносторонние
    удивило отсутствие Лозинского

  17. #2077
    Аватар для Мафальда
    Реєстрація
    15 лютий 2013
    Звідки Ви
    в тузі і бентезі
    Дописів
    82 371

    Типово

    Spoiler Spoiler: уже все не обляпались? 
    Мои юные гуманитарии. Те из вас, кто уже установил себе додаток ДІЯ, задляшоб посмотреть там на свои электронные права, техпаспорт и всратую фотографию. Откройте, пожалуйста, ЗГОДУ на обробку персональних даних https://diia.gov.ua/privacy.html и внимательно ее прочитайте. Вот прям щас. Прочитали? а теперь откройте ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОБРОБКУ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ https://diia.gov.ua/privacy/policy/ и тоже внимательно прочитайте. Чувствуете шевеление волосяного покрова на голове? Нет? Хуёво.

    Вы все знаете уровень дна нашего государственного айти-сектора, и с каждым новым взломом, сливом и просто обнаруженной дырой размером с футбольное поле этот уровень дна понижается. Сейчас он примерно на такой отметке, что если туда сбросить на*** очередного подрядчика, поручившего разработку государственного проекта студентам на PHP за еду, он сдохнет от голода раньше, чем **нется об это дно. И даже это цветочки по сравнению с адом той ситуации, когда приложение, имеющее в распоряжении базу данных техпаспортов, водительских удостоверений, фото - требует ваши отпечатки пальцев, доступ к звонкам, сообщениям и возможность передавать это всё в сеть. Властям Автономной Республики Крым, да. И третьим лицам. С триколором.

    Я думал, что видел некоторое дерьмо, работая в айти 15 лет. Теперь я понял, что это все были детские шалости. Захотелось посмотреть на электронные права? Смотрите. Я лучше положу в карман пластик, потому что в таком *****ахуе я не был давно.

    Приятного вам дня.

  18. #2078
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    45 938

    Типово

    Кстати, об электронных правах.

    Андрей Серебрянский
    6 февраля в 15:44
    Добро пожаловать в диджитализацию по Зеленски!
    По мнению дорооогууущей программы «Дія» это мое фото.
    Может я что-то про себя не знаю того, что знает про меня власть?

    «Після спілкування з деякими людьми у мене з'являється яскраво виражений комплекс повноцінності». (Станіслав Єжи Лец)

  19. #2079
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    45 938

    Типово

    Неужели эта власть сделала хоть что-то ХОРОШЕЕ???

    Без тварин: українським циркам дали рік на оновлення шоу-програм

    До 2021 року цирки в Україні мають відмовитися від Заборонити цирки і скасувати тестування косметики: у 24 містах України відбувся Марш за тварин Заборонити цирки і скасувати тестування косметики: у 24 містах України відбувся Марш за тваринвикористання тварин у своїх розважальних номерах.

    Про це повідомила заступниця міністра культури, молоді та спорту Ірина Подоляк в інтерв'ю для Цензор.Нет.

    За словами чиновниці, після того, як в Україні офіційно заборонять використовувати тварин для розваг, їх передадуть до реабілітаційних центрів.

    "Триває процес перемовин з громадськими інституціями, які готові прийняти цих тварин. Є тварини, які належать державі, - їх 96. Ми підписали меморандум з Еко-парком Фельдмана, і він готовий прийняти їх усіх. Там хороші умови і парк готовий дотримуватись усіх цивілізованих правил утримання", - розповіла Подоляк.

    Вона також додала, що дресирувальникам, які мають право власності на чотирилапих, запропонували вступити у переговори.

    "Держава не має наміру говорити їм, що робити, але ми даємо вікно можливостей. Варіантів багато, але важливо зрозуміти, що ми не можемо заборонити використання тварин у державних цирках, а у приватних не заборонити, тому що тоді ми створимо нерівні умови", - сказала чиновниця.

    За її словами, адміністрації цирків нині побоюються потрапити у складну фінансову ситуацію і переконують, що українців не цікавлять виступи без тварин.

    "Для наших цирків це виклик, вони мають час на оновлення своїх програм на 2021 рік", - зазначила Подоляк.

    Нагадаємо, раніше міністр культури, молоді та спорту Володимир Бородянський У 2020 році з державних цирків зникнуть вистави з тваринами - Бородянський У 2020 році з державних цирків зникнуть вистави з тваринами - Бородянськийзаявив, що упродовж 2020 року в державних цирках відмовляться від вистав з тваринами. За його словами, зараз Кабінет міністрів розробляє стратегію з реабілітації тварин, які раніше брали участь у циркових виставах.

    Як повідомлялося, 17 вересня Окружний адміністративний суд міста Уперше в Україні: суд заборонив міському цирку використовувати тварин Уперше в Україні: суд заборонив міському цирку використовувати тваринзаборонив використовувати тварин в одеському цирку.
    «Після спілкування з деякими людьми у мене з'являється яскраво виражений комплекс повноцінності». (Станіслав Єжи Лец)

  20. #2080
    Аватар для Мафальда
    Реєстрація
    15 лютий 2013
    Звідки Ви
    в тузі і бентезі
    Дописів
    82 371

    Типово

    ну вот они, настоящие зеленьіе!

Сторінка 104 з 1270 ПершаПерша ... 4549495969798991001011021031041051061071081091101111121131141542046041104 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті