Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 8 з 12 ПершаПерша 123456789101112 ОстанняОстання
Всього знайдено 240, показано з 141 по 160.

Тема: Вакарчук(и его партия) - реинкарнация БПП ?

  1. #141

    Типово

    Цитата Допис від Laster Переглянути допис
    ну такой себе ответ, я так и не получил ответ, кто в нашей стране хороший политик
    какой есть
    я был серьезен
    "почти серьезен

  2. #142
    Аватар для Laster
    Реєстрація
    09 червень 2019
    Звідки Ви
    Днепр
    Дописів
    154

    Типово

    Цитата Допис від Alexs Переглянути допис
    "30 сентября 2007 года принял участие во внеочередных выборах в Верховную раду 15-м номером в списке пропрезидентского блока «Наша Украина — Народная самооборона».
    Был избран народным депутатом по многомандатному общегосударственному округу. 23 ноября 2007 получил депутатские полномочия.
    Во время выполнения полномочий народного депутата Украины не подал ни одного законопроекта.

    11 сентября 2008 года Святослав Вакарчук написал заявление о сложении депутатских полномочий."
    депутат по списку и лидер партии/парламентской фракции это разные вещи. Спишу то залетное депутатство на ошибки молодости. Сейчас может быть все по другому, я надеюсь.

  3. #143

    Реєстрація
    14 грудень 2008
    Дописів
    6 880

    Типово

    читая Мафальду про Вакарчука в теме про Зеленского, захотелось защитить Славика от неё)
    після споглядання всіх цих подій кортить створити собі крейдою зачароване коло зони комфорту й зосередитися на письмі про провали Росії. Отримувати сатисфакцію через черговий факап Кремля, а не борсатися у вітчизняній трясовині «позаполітики». Але від цієї спокуси варто утриматися. І знову через те саме: якщо не ми – то хто? Наш медійний простір унікальний, і важливо, аби вітчизняний контент про українські реалії створювали самі українці. Бо якщо ми не будемо заповнювати ці ніші – Кремль радо це зробить за нас.

    Не менш важливо, щоб суспільство продовжувало тримати руку на пульсі дій влади. Аби не пропустити якихось махінацій. Аби не проґавити поступок Москві чи іншої здачі інтересів. Аби не дозволяти елітам стравлювати активістів між собою та понижувати рівень взаємної довіри. Контролювати. Просувати реформи. Не дозволяти зійти зі стежки європейської та євроатлантичної інтеграції. Аби не відбувалося дискредитації роботи антикорупційних структур.
    думаю, что примерно так уговаривали Славика его друзья сходить в политику снова
    и добавляя что-то про всеобщую дебилизацию электората

  4. #144

    Реєстрація
    15 червень 2009
    Звідки Ви
    укрстеп
    Дописів
    8 288

    Типово

    Цитата Допис від ahez Переглянути допис
    про Вакарчука
    Тоді від себе додам посилання на велике інтерв'ю:
    https://www.obozrevatel.com/show/pro...e-intervyu.htm
    Визначте значення слів, і ви позбавите людство половини його непорозумінь.
    Рене Декарт

  5. #145
    Аватар для Мафальда
    Реєстрація
    15 лютий 2013
    Звідки Ви
    в тузі і бентезі
    Дописів
    82 341

    Типово

    Цитата Допис від ahez Переглянути допис
    читая Мафальду про Вакарчука в теме про Зеленского, захотелось защитить Славика от неё)


    ти випила її усю своїми жадними губами мою маленьку незалежність

  6. #146

  7. #147
    Аватар для Мафальда
    Реєстрація
    15 лютий 2013
    Звідки Ви
    в тузі і бентезі
    Дописів
    82 341

    Типово

    самого умного выпустили ))

  8. #148

    Реєстрація
    15 грудень 2005
    Дописів
    7 991

    Типово

    Цитата Допис від Мафальда Переглянути допис
    самого умного выпустили ))
    да там вся фракция - люди не простые. Фронтмен как раз не соответствует общему уровню.

  9. #149

    Реєстрація
    26 квітень 2016
    Дописів
    373

    Типово

    Цитата Допис від Мафальда Переглянути допис
    самого умного выпустили ))
    Статья нормальная. Про зеленый бардак, и к чему это все приведет

    Цитата

    — Нет. Есть набор фраз. Опять‑*таки у меня впечатление, что эти фразы формулируются социологией, а потом адаптируются сценаристами. Я не уверен, что руководитель внешнеполитического департамента в Офисе президента [функции выполняет Андрей Ермак] и министр иностранных дел Украины [Вадим Пристайко] имеют общую точку зрения на будущее и механизмы работы с оккупированными Донбассом и Крымом.

    И самое печальное: у меня нет ощущения, что глава государства, который у нас является гарантом территориальной целостности и суверенитета, Верховным главнокомандующим, главой Совета национальной безопасности, имеет четкое видение того, какое место на карте мира эта страна должна занимать. Чего она хочет, куда идет, какими средствами этого будет добиваться и на какие жертвы и компромиссы ради этого можно идти.

  10. #150
    Аватар для Мафальда
    Реєстрація
    15 лютий 2013
    Звідки Ви
    в тузі і бентезі
    Дописів
    82 341

    Типово

    я же не отрицаю когнитивных способностей Рахманинина; я, наоборот, их подчеркиваю. у него колоссальный опыт и интеллект и эрудиция. более того: как мужчину я его понимаю. сколько можно сидеть под юбкой у Мостовой.
    Востаннє редагував Мафальда: 03.02.2020 о 00:36

  11. #151

    Реєстрація
    14 грудень 2008
    Дописів
    6 880

    Типово

    неплохо сказано:
    «Голос» позиціонував і позиціонує себе далі як нова партія, де все най-най. Але дальше вони не просунулися, про що й свідчать їхні теперішні рейтинги. Якщо так піде далі, то на місцевих виборах їм нічого не світить. Проблема в тому, що вони як додаток до інших партій, а не самостійна політична сила. «Надпозиція», про яку говорять у партії, – це ніби й теж позиція. Але люди не розуміють, що таке партія «Голос». Можливо, емоційні пости в соцмережах, віршики лідера партії чи спроба організації ще кількох «майданів». «Підтримуємо все, що хороше» – так можна описати їхній принцип голосування. А для кого хороше? Хто визначив, що це добре, а інше погане? Можливо, «традиційні галицькі сім’ї», чи суб’єктивна думка керівника партії? Відсутність чіткої позиції і розуміння, що вони хочуть досягнути в майбутньому, дозволяє партіям ЄС та «Слузі народу» просто «поділити» їхній електорат однією тезою «вони такі самі, як ми, але не мають впливу». Партійцям треба розуміти, що плюсів не пам’ятатимуть, а мінуси завжди згадають. Відсутність же чіткої позиції – це не готовність брати відповідальність на себе і прийняті рішення.
    только я бы в последнем предложении заменил "– це" на "сприймається як".

  12. #152
    Аватар для Мафальда
    Реєстрація
    15 лютий 2013
    Звідки Ви
    в тузі і бентезі
    Дописів
    82 341

    Типово парам пам пам в 15 году

    не займайте Славка. не кожний митець -- політик.

    его отыграли для раскола электрората - а он еще что-то о себе думает?


  13. #153
    Аватар для Мафальда
    Реєстрація
    15 лютий 2013
    Звідки Ви
    в тузі і бентезі
    Дописів
    82 341

    Типово

    никито не обсуждает суперплан. а почему? тут нет голосоелектората? pravda.com.ua/news/2020/02/27/7241875/
    Наша стратегія – це тактика

  14. #154
    Мастер года 2012 Аватар для RomanLV
    Реєстрація
    18 січень 2009
    Дописів
    21 442

    Типово

    План мастхэв, но на него никто не согласится. Ни рашка ни соотв. рашкина подтанцовка в виде узеленских.
    Впринципе даже как в перговорный процесс втянуть США и Великобританию непонятно.
    Хотя може там и обьясняется, я не читал и не смотрел. В тексте многа букв и два часа скучного видоса - тоже занадто.

    Самый главный момент (на котором надо твердо наставивать) - карантин. Голос предлагает минимум два года (1+1) и я согласен что это минимум.
    Востаннє редагував RomanLV: 29.02.2020 о 10:36
    Наступит день и я скажу все, что я думаю по этому поводу. (С)

  15. #155

    Реєстрація
    15 червень 2009
    Звідки Ви
    укрстеп
    Дописів
    8 288

    Типово

    Цитата Допис від Мафальда Переглянути допис
    никито не обсуждает суперплан. а почему? тут нет голосоелектората? pravda.com.ua/news/2020/02/27/7241875/
    План кращий порівняно з тим, що втілює в життя команда артистів і їх друзів, але відверто слабий. Він рушиться вже на першому пункті - припиненню вогню. Все наступне відпадає як неактуальне.

    Пропозиції від Самопомочі були значно кращі. Ще при попереднику, звичайно.
    Визначте значення слів, і ви позбавите людство половини його непорозумінь.
    Рене Декарт

  16. #156
    Аватар для Мафальда
    Реєстрація
    15 лютий 2013
    Звідки Ви
    в тузі і бентезі
    Дописів
    82 341

    Типово

    Цитата Допис від Йоран Переглянути допис
    План кращий порівняно з тим, що втілює в життя команда артистів і їх друзів, але відверто слабий. Він рушиться вже на першому пункті - припиненню вогню. Все наступне відпадає як неактуальне.

    Пропозиції від Самопомочі були значно кращі. Ще при попереднику, звичайно.
    так ить це співпадає з фантазієй команди артистів. просто перестать стрелять (с)
    Наша стратегія – це тактика

  17. #157

    Реєстрація
    15 червень 2009
    Звідки Ви
    укрстеп
    Дописів
    8 288

    Типово

    Цитата Допис від Мафальда Переглянути допис
    так ить це співпадає з фантазієй команди артистів. просто перестать стрелять (с)
    Авжеж. Тому і непридатний.
    Визначте значення слів, і ви позбавите людство половини його непорозумінь.
    Рене Декарт

  18. #158
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    45 931

    Типово

    Цитата Допис від Мафальда Переглянути допис
    никито не обсуждает суперплан. а почему? тут нет голосоелектората? pravda.com.ua/news/2020/02/27/7241875/
    Ник Мельник
    10 ч. ·
    Читали план «холодной деоккупации» кисти Обожеслава Вакарчука?
    Первым делом мы переименовываем #ДНР в какой-то набор букв, что он означает – совершенно не важно. Это ребрендинг. Смена имиджа. И вместо пятнистого небритого и поддатого сепара-убийцы сразу создаётся новый образ. Сепар – душка. Сепар – милашка. Сепар – палюбому братушка! Бо Україна єдина, соборна, і не треба мстить, повинні ми любить всіх під@расів…
    Теперь у нас вместо огыдного #ОРДЛО вполне себе и ничё такой БУСИЧКА (Братский Украине Свободный и Чрезвычайно Красивый Анклав). Модно, стильно, молодьожно.
    Патом, попизже, мы прекращаем постреливать.
    Вот ваааапще.
    Завтра, например, в 12.03 – отбой.
    Привязываем коня, садимся у жены. Едим бограч, співаємо пісень, шануймося.

    Когда мы наелись, наспівались и вшанувались, лезем на смереку, повыше и смотрим в сторону России.
    В этот момент им там ВСЕМ становится СТЫДНО! Бо ми гарні, ситі, добрі і вшановані, а вони такі злі, такі ….фу такими быть!
    Не слезая со смереки і під голосне співання пісні «Не твоя війна», с глубоким удовлетворением наблюдаем, как полыхающие от стыда буряты, чечены, ванюши и илюши медленно идут в сторону России, утирая жгучие сопли, пардон слёзы.
    Міжнародна спільнота бросила все свои дела и громко ликует.

    Потом слазим со смереки и едем в Киев, строить жильё для беженцев из БУСИЧКА. Деньги будут, заграница нам поможет! Я дам вам парабеллум! Так, стопе, парабеллум не дам, он мой.
    Как построим, ну где-то ближе к вечеру, сразу забираем переселенцев, которые не хотят жить в БУСИЧКА. По коридору забираем! Это важно!

    Потом санитарный час, душки-братушки сепары там полы помоют, то да сё, и сразу вводим туда Временную Международную администрацию. На которую #Россия будет иметь ограниченное влияние.
    Ванюши с Илюшами! Не расходимся далеко, ну чё ото два раза бегать туда-сюда.

    Блять. Яб#ный с@ка стыд.
    Этот ваш Обожеслав – вылитый дельфин.
    Красивый, гладкий, по легендам страшенно разумный. И поёт прекрасно и нравом обладает добрым.
    А если ему кисточку к носу привязать, то он вам и закон напишет, и план холодной деоккупации а-ля «Голос». К тому же дельфин работает бесплатно. Ему не нужен мандат депутата, зарплата, соц.пакет.

    Давайте в следующий раз за дельфина проголосуем, а?
    «Після спілкування з деякими людьми у мене з'являється яскраво виражений комплекс повноцінності». (Станіслав Єжи Лец)

  19. #159
    Аватар для Мафальда
    Реєстрація
    15 лютий 2013
    Звідки Ви
    в тузі і бентезі
    Дописів
    82 341

    Типово

    дельфин делает вид что он недарма розколов электорат
    ти випила її усю своїми жадними губами мою маленьку незалежність
    youtube.com/watch?v=6iJdGhwYjJo&feature=emb_title
    Востаннє редагував Мафальда: 01.03.2020 о 02:32
    Наша стратегія – це тактика

  20. #160
    Аватар для carrotik
    Реєстрація
    16 листопад 2005
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    62 771

    Типово

    ..для того, чтобы рассуждать о технологии выделки шкуры медведя, его предварительно надо убить ...
    Bůh stvořil člověka, ale nedal si to patentovat, a tak to teď po něm může dělat kdejakej blbec

Сторінка 8 з 12 ПершаПерша 123456789101112 ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті