Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 5 з 12 ПершаПерша 123456789101112 ОстанняОстання
Всього знайдено 240, показано з 81 по 100.

Тема: Вакарчук(и его партия) - реинкарнация БПП ?

  1. #81
    Аватар для jaza
    Реєстрація
    13 лютий 2008
    Дописів
    6 031

    Типово

    А мне вот не хочется, чтобы Вакарчук шел в политику. Он же попробовал раз.
    Это будет не по "велению сердца". А по "велению разума". Внутренний конфликт.
    Вспомнилась фраза Атоса "Вы сделали то, что должны. Но , может быть, вы сделали ошибку".

  2. #82
    Автознаток года 2010 Аватар для VitЁk
    Реєстрація
    31 липень 2007
    Звідки Ви
    ОТ...ТУДА
    Дописів
    53 268

    Типово

    Цитата Допис від 1960 Переглянути допис
    стало интересно - названия песен Вакарчука и Океана Эльзы: Иду на дно, без бою, мало мені, Рошен.
    источник
    шо не так?
    "...надо квасить всерьез несколько лет!" ©
    Перевозка всякой всякости ГАЗелью

  3. #83
    Почетный форумчанин
    Остроумие года 2007, 2008, 2010
    Рекламист года 2008
    Подпись года 2009, 2012
    Циник года 2012, 2013
    Аватар для 1960
    Реєстрація
    13 грудень 2004
    Звідки Ви
    Киев, эт. 6, 25 кв.
    Дописів
    52 748

    Типово

    навпаки, всё так. всё честно. идет на дно без бою, бо мало ему Рошен.
    времяпрепрепровождения (с) GALAтея

  4. #84

    Реєстрація
    26 серпень 2013
    Звідки Ви
    Киев
    Дописів
    2 817

    Типово

    Цитата Допис від 1960 Переглянути допис
    дык и без всего этого понятно, что Свинослав Вакарчук лишь свынячий Голос Пэтра.

    Если память мне не изменяет Вакарчук поддерживал Яныка лишь при одном услови - дать ему звание народного (видела его по телике в избирательном центре Януковича).

  5. #85

    Реєстрація
    30 березень 2012
    Дописів
    8 073

    Типово

    Цитата Допис від jaza Переглянути допис
    А мне вот не хочется, чтобы Вакарчук шел в политику. Он же попробовал раз.
    Это будет не по "велению сердца". А по "велению разума". Внутренний конфликт.
    Вспомнилась фраза Атоса "Вы сделали то, что должны. Но , может быть, вы сделали ошибку".
    так треба... зараз.... так треба...

  6. #86

    Реєстрація
    10 березень 2011
    Звідки Ви
    Днепр, Победа
    Дописів
    20 753

    Типово

    Цитата Допис від 1960 Переглянути допис
    навпаки, всё так. всё честно. идет на дно без бою, бо мало ему Рошен.
    Идиотизм прогрессирует.

  7. #87

    Реєстрація
    30 березень 2012
    Дописів
    8 073

    Типово

    після невеличкої перерви джерело знову забулькало...

    ЗІ дами, готуємо парасольки - ніколи не знаєш, коли заб'є фонтан...

  8. #88
    Аватар для Vozar
    Реєстрація
    15 червень 2010
    Дописів
    46 287

    Типово

    Цитата Допис від Angelinn Переглянути допис
    після невеличкої перерви джерело знову забулькало...

    ЗІ дами, готуємо парасольки - ніколи не знаєш, коли заб'є фонтан...
    Причем как ярко видна деградация тенденция - первый день после отсидки - сама культура и взвешенность комментариев и вот попускает - свынячий голос и пагнали пацанам нарадасть ))
    Правда не має захисту від ідіота, який вирішив вірити в брехню.
    Марк Твен

  9. #89
    Почетный форумчанин
    Остроумие года 2007, 2008, 2010
    Рекламист года 2008
    Подпись года 2009, 2012
    Циник года 2012, 2013
    Аватар для 1960
    Реєстрація
    13 грудень 2004
    Звідки Ви
    Киев, эт. 6, 25 кв.
    Дописів
    52 748

    Типово

    нет, друзья мои. ни фонтана, ни иных джерел.
    сорри.
    лишь хладнокровие и стальной взгляд вселенской объективности.
    эмоционально окрашенные атрибуты оставлю для тех, кому они необходимы.
    за групповое внимание к моей персоне - спасибо. но тема о Святославе.
    времяпрепрепровождения (с) GALAтея

  10. #90

    Реєстрація
    30 березень 2012
    Дописів
    8 073

    Типово

    "Если у тебя есть фонтан, заткни его; дай отдохнуть и фонтану"
    Козьма Прутков

    ЗІ давайте ви там у своєму румунському всесвіті барахтатиметесь, як вам заманеться, а ми тут у своєму - якось самі... без сопливих (с)

  11. #91
    Почетный форумчанин
    Остроумие года 2007, 2008, 2010
    Рекламист года 2008
    Подпись года 2009, 2012
    Циник года 2012, 2013
    Аватар для 1960
    Реєстрація
    13 грудень 2004
    Звідки Ви
    Киев, эт. 6, 25 кв.
    Дописів
    52 748

    Типово

    про советы и куда направление держать, полагаю, будет неприлично.
    посему желаю Вам замечательного дня.
    времяпрепрепровождения (с) GALAтея

  12. #92
    Аватар для Laster
    Реєстрація
    09 червень 2019
    Звідки Ви
    Днепр
    Дописів
    154

    Типово

    Вот все хорошо, только зачем там в списке Притула, я честно говоря не пойму. Это что теперь модая такая всяких комиков в политику тянуть. Он явно там лишний. А вообще нет харизматичных людей в этой партии. Это плохо.

  13. #93
    Аватар для Crazy Trаin
    Реєстрація
    01 вересень 2006
    Звідки Ви
    Днепр
    Дописів
    2 395

    Типово

    Цитата Допис від Angelinn Переглянути допис
    "Если у тебя есть фонтан, заткни его; дай отдохнуть и фонтану"
    Козьма Прутков

    ЗІ давайте ви там у своєму румунському всесвіті барахтатиметесь, як вам заманеться, а ми тут у своєму - якось самі... без сопливих (с)
    читать 60-го весело в отличие от всяких... так что нет, пусть фонтанирует

  14. #94
    Почетный форумчанин
    Остроумие года 2007, 2008, 2010
    Рекламист года 2008
    Подпись года 2009, 2012
    Циник года 2012, 2013
    Аватар для 1960
    Реєстрація
    13 грудень 2004
    Звідки Ви
    Киев, эт. 6, 25 кв.
    Дописів
    52 748

    Типово

    вотЪ!
    спасибо, камрад.
    лет через 75, когда меня не станет историографы будут по крупицам собирать на оГородике мои письмена для издания мануала в назидание подрастающим поколениям форумчан.
    времяпрепрепровождения (с) GALAтея

  15. #95
    Почетный форумчанин Аватар для Vedma
    Реєстрація
    13 жовтень 2004
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    106 639

    Типово

    Каменяр


    @hu_lviv



    ·
    2
    Вакарчук у програмі «Право на владу», 1+1: Ми не виграємо війну проти Росії, якщо не почнемо вигравати війну внутрішню — проти корупції, проти олігархів, проти тих, хто сьогодні узурпував всю владу.
    ____


    Ця фраза наштовхнула мене сформулювати причини чому я його не переношу на дух.
    Ця фраза є одною з модифікацій основного меседжу кремлівської пропаганди 2015 року


    Звучав цей меседж приблизно так:
    "Не надо бороться за Крым, начните жить лучше в 10 раз и Крым сам вернется"


    Цей меседж активно нав'язувався не такими свнсбками в часи коли зруйнована економіка 2014 року позначилася на курсі долара і на матеріальному становищі громадян.
    Потім в 2016 і далі, коли матеріальне становище почало покращуватися, з'явився безвіз та інші фішечки, меседж несподівано трансформувався.
    Ніхто з свнбак вже не розказував "почніть жити краще", бо вже почали жити краще ніж на окупованому Донбасі, а потім почали жити краще ніж в окупованому Криму.
    І як бачите, ніхто назад не проситься.


    Тому цей меседж трансформувався в щось таке:
    "Поборите сначала коррупцию, а потом сможете выиграть войну" "Коррупция враг №1".
    Але це все та ж сама сцянина.
    З таким же успіхом можна відправляти боротися з брехнею чи відправляти боротися з хворобами ітд. І тільки після цього братися за війну.
    Ну і головне, що причини і наслідки ніяк не пов'язані. Бо я не уявляю зв'язку між тим, що начальник ЖЕКу перестане брати хабарі і капітуляцією хла. Навіть не уявляю зв'язку між посадкою Насірова і капітуляцією хла. І навіть якщо посадити Ахметова, то хло не капітулює.
    З корупцією треба боротися, з бідністю треба боротися, з брехнею треба боротися, з хворобами треба боротися, але не треба це зв'язувати з війною, з реальними загрозами і реальним ворогом, що стоїть на кордонах з мільйонним військом.


    Тим самим носії таких меседжів зробили все можливе, щоб для українців перестала існувати війна, щоб українців почала вбивати недовіра, щоб вороги перестали бути ворогами, що й привело до реваншу.
    І пан Вакарчук був одним з хедлайнерів цієї теми.
    Тому він особисто огидний мені не тільки як політик, а й як людина.
    Бо плач не дав нікому ще свободи,
    А хто борець - той здобуває світ

  16. #96

    Реєстрація
    15 січень 2013
    Дописів
    21 804

    Типово

    Цитата Допис від Vedma Переглянути допис
    [FONT="]Каменяр


    @hu_lviv


    [/FONT]

    ·
    2
    Вакарчук у програмі «Право на владу», 1+1: Ми не виграємо війну проти Росії, якщо не почнемо вигравати війну внутрішню — проти корупції, проти олігархів, проти тих, хто сьогодні узурпував всю владу.
    ____


    Ця фраза наштовхнула мене сформулювати причини чому я його не переношу на дух.
    Ця фраза є одною з модифікацій основного меседжу кремлівської пропаганди 2015 року


    Звучав цей меседж приблизно так:
    "Не надо бороться за Крым, начните жить лучше в 10 раз и Крым сам вернется"


    Цей меседж активно нав'язувався не такими свнсбками в часи коли зруйнована економіка 2014 року позначилася на курсі долара і на матеріальному становищі громадян.
    Потім в 2016 і далі, коли матеріальне становище почало покращуватися, з'явився безвіз та інші фішечки, меседж несподівано трансформувався.
    Ніхто з свнбак вже не розказував "почніть жити краще", бо вже почали жити краще ніж на окупованому Донбасі, а потім почали жити краще ніж в окупованому Криму.
    І як бачите, ніхто назад не проситься.


    Тому цей меседж трансформувався в щось таке:
    "Поборите сначала коррупцию, а потом сможете выиграть войну" "Коррупция враг №1".
    Але це все та ж сама сцянина.
    З таким же успіхом можна відправляти боротися з брехнею чи відправляти боротися з хворобами ітд. І тільки після цього братися за війну.
    Ну і головне, що причини і наслідки ніяк не пов'язані. Бо я не уявляю зв'язку між тим, що начальник ЖЕКу перестане брати хабарі і капітуляцією хла. Навіть не уявляю зв'язку між посадкою Насірова і капітуляцією хла. І навіть якщо посадити Ахметова, то хло не капітулює.
    З корупцією треба боротися, з бідністю треба боротися, з брехнею треба боротися, з хворобами треба боротися, але не треба це зв'язувати з війною, з реальними загрозами і реальним ворогом, що стоїть на кордонах з мільйонним військом.


    Тим самим носії таких меседжів зробили все можливе, щоб для українців перестала існувати війна, щоб українців почала вбивати недовіра, щоб вороги перестали бути ворогами, що й привело до реваншу.
    І пан Вакарчук був одним з хедлайнерів цієї теми.
    Тому він особисто огидний мені не тільки як політик, а й як людина.


    и ты Брут(с)
    короче Славко то же запроданець путинский.а ведь прав был вчера Глобус - видя без перспективность против Слуги Народа, начали играть против Вакарчука\Йульки\и остальных. Вот только откуда такая уверенность, что "отвоеваный" электорат проголосует за партию Пети? ведь так можно доиграться и до 51% у Вовы - перед глазами результат президентских выборов. хотя пусть. если команда дает нужный результат - ее не меняют

  17. #97
    Почетный форумчанин Аватар для Vedma
    Реєстрація
    13 жовтень 2004
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    106 639

    Типово

    Цитата Допис від 1234A Переглянути допис
    [/B]
    и ты Брут(с)
    короче Славко то же запроданець путинский.а ведь прав был вчера Глобус - видя без перспективность против Слуги Народа, начали играть против Вакарчука\Йульки\и остальных. Вот только откуда такая уверенность, что "отвоеваный" электорат проголосует за партию Пети? ведь так можно доиграться и до 51% у Вовы - перед глазами результат президентских выборов. хотя пусть. если команда дает нужный результат - ее не меняют
    І з яких такі міркувань ви взяли, що я граю проти когось?
    Я говорю і ділюсь тими поглядами з якими я згодна. І я згодна, що проблемою корупції підмінити проблему війни. І я це писала тут.
    А проти Вакарчука як раз піднялась хвиля гівна зі сторони зелених сектантів. Всі соцсеті їми заповнени. Всі "борці" з олігархами волають про нього і Пінчука.
    А на тему хто в кого відкусить можно говорити як заманеться. Чула різні думки.
    Бо плач не дав нікому ще свободи,
    А хто борець - той здобуває світ

  18. #98

    Реєстрація
    15 січень 2013
    Дописів
    21 804

    Типово

    Цитата Допис від Vedma Переглянути допис
    Я говорю і ділюсь тими поглядами з якими я згодна. І я згодна, що проблемою корупції підмінити проблему війни. І я це писала тут.
    не подменить. а понять, что не решив внутренние проблемы - никогда не решим внешние. никогда
    ведь если глянуть под другим углом - вы войной покрываете воровство

  19. #99
    Аватар для _FoX_
    Реєстрація
    11 травень 2012
    Дописів
    54 738

    Типово

    А можно по пунктам, конкретно, что ещё надо сегодня сделать(кроме того, что уже делается/ноты протеста и санкции, сопротивление на востоке), чтоб не бороться, а победить и вернуть Крым?

  20. #100
    Почетный форумчанин Аватар для Vedma
    Реєстрація
    13 жовтень 2004
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    106 639

    Типово

    Цитата Допис від 1234A Переглянути допис
    не подменить. а понять, что не решив внутренние проблемы - никогда не решим внешние. никогда
    ведь если глянуть под другим углом - вы войной покрываете воровство
    Хрєнь. Внутрішні проблеми завжди будуть, а проблема корупції є в усіх країнах світу. Але у нас є війна, закінчення якої залежить тільки від раші. І для цього в Україні є тільки дипломатичний шлях тиску. Ми не взмозі одержати перемогу військовим шляхом навіть якщо ми всі свої внутрішні проблеми вирішимо. І да, якщо пересаджають всіх корупціонерів, Хуйло війну не спинить.
    Бо плач не дав нікому ще свободи,
    А хто борець - той здобуває світ

Сторінка 5 з 12 ПершаПерша 123456789101112 ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті