Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы

Тема: Мой Look на сегодня: отзывы, советы, обмен мнениями

  1. #26881
    Аватар для Lucita
    Реєстрація
    01 жовтень 2010
    Звідки Ви
    ДнепрCity
    Дописів
    16 965

    Типово

    Еще выражение лица и глаз. Если с ними что-то не то, то никакой тон не поможет.

    Клепонька, всё отлично. Вы молодец) Мы с вами плюс-минус одногодки, но представила я и клуб, и не смогла
    кто здесь?(с)

  2. #26882
    Аватар для альтер эго
    Реєстрація
    28 листопад 2010
    Дописів
    65 403

    Типово

    Цитата Допис від Lucita Переглянути допис
    Еще выражение лица и глаз. Если с ними что-то не то, то никакой тон не поможет.

    Клепонька, всё отлично. Вы молодец) Мы с вами плюс-минус одногодки, но представила я и клуб, и не смогла
    Це залежить від самого закладу, який концепт, від вашого уявлення про нічні клуби та від вашої цілі.
    Вік тут нідочого.

  3. #26883
    Аватар для Клепонька
    Реєстрація
    18 червень 2011
    Звідки Ви
    Центр
    Дописів
    6 333

    Типово

    Цитата Допис від Lucita Переглянути допис
    Еще выражение лица и глаз. Если с ними что-то не то, то никакой тон не поможет.

    Клепонька, всё отлично. Вы молодец) Мы с вами плюс-минус одногодки, но представила я и клуб, и не смогла
    А зря. Хотя, я же сейчас в статусе одиночка)). Поэтому могу позволить отдых. Люблю танцевать и с радостью после 15 летнего перерыва вернулась к клубной жизни. Тем более в Польше нет ограничений по возрасту в клубах)).

  4. #26884
    Аватар для *Vica*
    Реєстрація
    14 березень 2012
    Звідки Ви
    Dnepr-сити,street в каштанах
    Дописів
    19 823

    Типово

    Я представила
    Скільки пані рочків? 42? На танцюлькі зась, ви своїми брилями весь клюб спаплюжите

    Моя країна Україна буде жити зараз і назавжди!
    I have nothing, if I don't have you
    Костя Братусь RIP (06.22) Андрій Ільченко RIP (10.23)

  5. #26885
    Аватар для Lucita
    Реєстрація
    01 жовтень 2010
    Звідки Ви
    ДнепрCity
    Дописів
    16 965

    Типово

    Цитата Допис від *Vica* Переглянути допис
    Я представила
    Скільки пані рочків? 42? На танцюлькі зась, ви своїми брилями весь клюб спаплюжите


    Наверное, действительно, от формата и контингента зависит
    кто здесь?(с)

  6. #26886
    Аватар для альтер эго
    Реєстрація
    28 листопад 2010
    Дописів
    65 403

    Типово

    Вже не один раз розказувала який контингент бачила за кордоном. Людям за 70, повне кафе, співали караоке і гоцали так що я просто проходячи мимо, зупинилася і таращилася....з заздрістю))) так то мені 35 десь було.
    У Европі з цим простіше, а в нас, хоч ми теж Европа, досі пережитки совка в головах. Ще й молоді їх передаємо.

  7. #26887
    Аватар для ~ Электра ~
    Реєстрація
    23 січень 2009
    Звідки Ви
    Україна. Харків-Дніпро
    Дописів
    47 519

    Типово

    Ні, наприклад в мене зараз немає бажання. Настрій непоганий бува, а гецель-пецель робити не хочу.
    Так саме й мої батьки. Вони ще років 5 назад відплясовували при кожній змозі)). Потім оці ковиди - шмовиди...забулися танці. Їм +- 70, 4 одиниці пенсів).

    До війни в Лавині (наприклад) була дискотека 80-х. Туда не зелена молодь ходила толпами)).

    Так що норм все і в України, просто життя складніше в нас, та часи зараз не до гоцалок по настрою...ну ви розумієте.

  8. #26888
    Аватар для Lucita
    Реєстрація
    01 жовтень 2010
    Звідки Ви
    ДнепрCity
    Дописів
    16 965

    Типово

    О, на 80-90-е и я ходила. Восход вроде назывался, на Победе
    кто здесь?(с)

  9. #26889
    Аватар для Клепонька
    Реєстрація
    18 червень 2011
    Звідки Ви
    Центр
    Дописів
    6 333

    Типово

    Не, я на 80-90 и даже 2000 не ходок)). Я любитель современности, иногда могу с 51 летней подружкой и ее 57 летним женихом сходить в клуб роково-рокнрольного направления)).

  10. #26890
    Аватар для ~ Электра ~
    Реєстрація
    23 січень 2009
    Звідки Ви
    Україна. Харків-Дніпро
    Дописів
    47 519

    Типово

    Да каждый ходок туда, куда он ходок), это ж вопросы вкуса и компании.
    Я писала о том, что у нас - в Украине - тоже ходят в подобные заведения и тоже танцуют взрослые и очень взрослые люди ).
    Ходили.
    До ковидобесного карантина и до войны.

  11. #26891
    Аватар для альтер эго
    Реєстрація
    28 листопад 2010
    Дописів
    65 403

    Типово

    Цитата Допис від ~ Электра ~ Переглянути допис
    Ні, наприклад в мене зараз немає бажання. Настрій непоганий бува, а гецель-пецель робити не хочу.
    Так саме й мої батьки. Вони ще років 5 назад відплясовували при кожній змозі)). Потім оці ковиди - шмовиди...забулися танці. Їм +- 70, 4 одиниці пенсів).

    До війни в Лавині (наприклад) була дискотека 80-х. Туда не зелена молодь ходила толпами)).

    Так що норм все і в України, просто життя складніше в нас, та часи зараз не до гоцалок по настрою...ну ви розумієте.
    Та зараз зрозуміло, я взагалі. Про більшість.
    В Лавина то були разові літні акції, наскільки пам'ятаю.

    Я тут у відсутності світла навіть фільм змогла подивитися, до цього просто відсутність вільного часу на щось спокійне для себе.
    Назва "Любовь по вызову", іноземний. Про жінку у літах. Не комедія. Цікавий, дуже рекомендую.

  12. #26892
    Аватар для ~ Электра ~
    Реєстрація
    23 січень 2009
    Звідки Ви
    Україна. Харків-Дніпро
    Дописів
    47 519

    Типово

    Цитата Допис від альтер эго Переглянути допис
    Та зараз зрозуміло, я взагалі. Про більшість.
    В Лавина то були разові літні акції, наскільки пам'ятаю.

    Я тут у відсутності світла навіть фільм змогла подивитися, до цього просто відсутність вільного часу на щось спокійне для себе.
    Назва "Любовь по вызову", іноземний. Про жінку у літах. Не комедія. Цікавий, дуже рекомендую.
    дякую, подивлюся)....

    Так, в Лавині разові літні, точно. Но людей там було...жах.
    Люсіта вірно казала - Восход. Там раз на тиждень були.

  13. #26893
    Аватар для альтер эго
    Реєстрація
    28 листопад 2010
    Дописів
    65 403

    Типово

    Цитата Допис від ~ Электра ~ Переглянути допис
    дякую, подивлюся)....

    Так, в Лавині разові літні, точно. Но людей там було...жах.
    Люсіта вірно казала - Восход. Там раз на тиждень були.
    Це рекомендація фільму для всіх, якому що))
    А ще подумаєте що я Вам на щось натякаю))

  14. #26894
    Аватар для ~ Электра ~
    Реєстрація
    23 січень 2009
    Звідки Ви
    Україна. Харків-Дніпро
    Дописів
    47 519

    Типово

    ))))
    ні, не подумала нічого взагалі. Просто зацікавила назва.

  15. #26895
    Аватар для Ямайка
    Реєстрація
    21 червень 2007
    Дописів
    9 859

    Типово

    Цитата Допис від Клепонька Переглянути допис
    Не, я на 80-90 и даже 2000 не ходок)). Я любитель современности, иногда могу с 51 летней подружкой и ее 57 летним женихом сходить в клуб роково-рокнрольного направления)).
    по стилям и предпочтениям все же есть отличия в клубах и соответственно по возрасту.
    у нас есть клуб Сфера с несколькими залами на разных этажах.

    2 года назад на Азове были на диско. Там была бабушка с внучкой. Такая седые кучеряшки, ухоженная с ридикюльчиком, а внучка лет так 18-19 кровь с молоком, как они отплясывали под Рамштайн, это нечто)))

  16. #26896
    Аватар для Клепонька
    Реєстрація
    18 червень 2011
    Звідки Ви
    Центр
    Дописів
    6 333

    Типово

    Цитата Допис від Ямайка Переглянути допис
    по стилям и предпочтениям все же есть отличия в клубах и соответственно по возрасту.
    у нас есть клуб Сфера с несколькими залами на разных этажах.

    2 года назад на Азове были на диско. Там была бабушка с внучкой. Такая седые кучеряшки, ухоженная с ридикюльчиком, а внучка лет так 18-19 кровь с молоком, как они отплясывали под Рамштайн, это нечто)))
    В Украине есть по возрасту, в Польше нет. Я была во многих клубах разных музыкальных стилей в Польше. И помню Сферу, Клетку, Пластелин, Ватерлоо и модный клуб в Днепродзержинске лет 15 назад)).

  17. #26897
    Аватар для Lana172
    Реєстрація
    27 жовтень 2014
    Дописів
    35 455

    Типово

    Принесла знижків , може комусь тре) https://www.armaniexchange.com/us/wo...all-sale-woman
    Востаннє редагував Lana172: 28.11.2022 о 14:23
    Никогда не считай себя не таким, каким тебя не считают другие, и тогда другие не сочтут тебя не таким, каким ты хотел бы им казаться.(С)

  18. #26898
    Аватар для Ямайка
    Реєстрація
    21 червень 2007
    Дописів
    9 859

    Типово

    Цитата Допис від Клепонька Переглянути допис
    В Украине есть по возрасту, в Польше нет. Я была во многих клубах разных музыкальных стилей в Польше. И помню Сферу, Клетку, Пластелин, Ватерлоо и модный клуб в Днепродзержинске лет 15 назад)).
    мне кажется, что все же возраст посетителей в клубах рок-н-рол и к-поп несколько различается в процентном отношении за 30 лет/подростки.

  19. #26899
    Аватар для Клепонька
    Реєстрація
    18 червень 2011
    Звідки Ви
    Центр
    Дописів
    6 333

    Типово

    Цитата Допис від Ямайка Переглянути допис
    мне кажется, что все же возраст посетителей в клубах рок-н-рол и к-поп несколько различается в процентном отношении за 30 лет/подростки.
    50/50 из личеых наблюдений. Коме того, тут клубы работают и в будние дни. Вот может в будни молодежи больше. Хотя, соврала, есть один клуб, где преисущественно возрастная категория до 30 лет ).

  20. #26900
    Аватар для !lucky!
    Реєстрація
    07 жовтень 2009
    Дописів
    7 628

    Типово

    Девушки, посоветуйте на какой крем Филорга обратить внимание. Нужно для век и общий для лица. Для век смотрю на Optim eyes. У кого то были с ним проблемы в виде аллергии?

Сторінка 1345 з 1850 ПершаПерша ... 34584512451295133513361337133813391340134113421343134413451346134713481349135013511352135313541355139514451845 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті