Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы

Тема: Мой Look на сегодня: отзывы, советы, обмен мнениями

  1. #32441
    Аватар для Eльфа
    Реєстрація
    15 вересень 2022
    Дописів
    5 279

    Типово

    Цитата Допис від альтер эго Переглянути допис
    90-60-90 теж загальне)))
    Як орієнтир, звісно
    якщо зріст 170 , то з такими параметрами вага буде не більше 55 кг,


    за мій смугастий лук -дякую всім )) ще є три нові сукні , але то потім покажу ))
    до речі на смугастому - футболка sinsay - по акції купила за 129 грн ( у прошлому році), спідниця це sezone -купляла на знижках -70% -325 грн , босоножкі з сайту польского , два роки тому десь купила .

  2. #32442

    Реєстрація
    18 березень 2010
    Звідки Ви
    Левобережный
    Дописів
    2 389

    Типово

    Цитата Допис від альтер эго Переглянути допис
    Мені б то не знати)) ЗАВЖДИ мені пропонували примірити на 1-2 розмірів більшу річь. З-за низького росту здається що я більше чим реально. В мене є подруга, до того як я набрала вагу в нас був однаковий розмір одягу. Тільки я вважалася нормальною, а вона глистою в скафандрі))
    Ще залежить від конституції, будови тіла тощо.
    маю такий досвід зі своїм круглим щокастим обличчам)) воно завжди робило мене "товстою") але вже зараз то все співпадае

  3. #32443
    Аватар для Lana172
    Реєстрація
    27 жовтень 2014
    Дописів
    35 297

    Типово

    Дівчатка, дякую!
    Никогда не считай себя не таким, каким тебя не считают другие, и тогда другие не сочтут тебя не таким, каким ты хотел бы им казаться.(С)

  4. #32444
    Аватар для альтер эго
    Реєстрація
    28 листопад 2010
    Дописів
    65 169

    Типово

    Може вам так здалося що неактивна кнопка? Я зрозуміла що нажалося тільки по тому що змінився показник лічильника лайків. А так то виглядало наче кнопка неактивна

  5. #32445
    Аватар для Ямайка
    Реєстрація
    21 червень 2007
    Дописів
    9 849

    Типово

    Цитата Допис від GALAтея Переглянути допис
    я так понимаю, что надо зайти через ФБ или Твиттер,
    тогда и можно лайкать, я зашла через гугл - посмотрела на фото)).

    красивые фото, эксперессивные, текст заценить не могу)).

    Ямайка, а как вы прочитали - на английском?
    В хроме автоматом сразу предлагант перевести)
    По умолчанию настроен перевод на українську. Мне кажется он более корректно переводити именно на українську мову.

  6. #32446
    Аватар для bia
    Реєстрація
    15 серпень 2007
    Дописів
    6 382

    Типово

    Клепонька, цветная юбка с черным топом очень хорошо. Не знаю где у вас +15, все гармонично.

    Эльфа, полосатый лук очень нравится. В брючном мне кажется, брюки с этим топом не дружат. Блузку лучше в тон брюкам и фасон попроще.

    Лана, +. Зашла через хром с ноута, лайки активны.

  7. #32447
    Аватар для GALAтея
    Реєстрація
    20 травень 2017
    Дописів
    30 534

    Типово

    Цитата Допис від Lana172 Переглянути допис
    Дівчатка, дякую!
    возвращаться не планирует?
    или в Украину, или в Европу?
    вообще, она молодец, конечно, так поменять образ жизни,
    я б не смогла , наверное, жить в стране того региона,
    иная культура, люди, менталитет, совсем все другое...

  8. #32448
    Аватар для Клепонька
    Реєстрація
    18 червень 2011
    Звідки Ви
    Центр
    Дописів
    6 231

    Типово

    Цитата Допис від bia Переглянути допис
    Клепонька, цветная юбка с черным топом очень хорошо. Не знаю где у вас +15, все гармонично.

    Эльфа, полосатый лук очень нравится. В брючном мне кажется, брюки с этим топом не дружат. Блузку лучше в тон брюкам и фасон попроще.

    Лана, +. Зашла через хром с ноута, лайки активны.
    Спасибки. В груди, на боках и в брюшке))).

  9. #32449
    Аватар для GALAтея
    Реєстрація
    20 травень 2017
    Дописів
    30 534

    Типово

    Цитата Допис від Ямайка Переглянути допис
    В хроме автоматом сразу предлагант перевести)
    По умолчанию настроен перевод на українську. Мне кажется он более корректно переводити именно на українську мову.
    ясно, видимо у всех разные настройки.

  10. #32450
    Аватар для Eльфа
    Реєстрація
    15 вересень 2022
    Дописів
    5 279

    Типово

    Цитата Допис від bia Переглянути допис
    Клепонька, цветная юбка с черным топом очень хорошо. Не знаю где у вас +15, все гармонично.

    Эльфа, полосатый лук очень нравится. В брючном мне кажется, брюки с этим топом не дружат. Блузку лучше в тон брюкам и фасон попроще.

    Лана, +. Зашла через хром с ноута, лайки активны.
    не, иногда буду носить, мне нравится эта футболка и дает тон ))
    под брюки есть их же жилет, но сегодня другое настроение ))

  11. #32451
    Аватар для Ямайка
    Реєстрація
    21 червень 2007
    Дописів
    9 849

    Типово

    Цитата Допис від альтер эго Переглянути допис
    Мені б то не знати)) ЗАВЖДИ мені пропонували примірити на 1-2 розмірів більшу річь. З-за низького росту здається що я більше чим реально. В мене є подруга, до того як я набрала вагу в нас був однаковий розмір одягу. Тільки я вважалася нормальною, а вона глистою в скафандрі))
    Ще залежить від конституції, будови тіла тощо.
    Є багато корегуючих технік. А у противагу є також викривлення пропорцій через невірно підібраний одяг.
    Як приклад, нещодавно у магазині жіночка запитує про речі чи підходить їй. Кажу обережно, вам потрібно футболку побільше, бо натягується в грудях. Це саме футболка, не топ, як у Кльопоньки, вона не повинна бути натягнутою в грудях. А в неї якраз стрункі ноги, невеликі стегна, але досить широкий грудний відділ. Наше око зчитує об'єм по тому що підкреслено. Якщо підкреслене найширше місце то так і прорахує мозок. Якщо акцент на більш вузьких місцях то буде інший прорахунок. Можна використовувати монохром в образі, v-образний виріз, другий шар одягу розстібнутий, пасок довгий, трішки повітря між тілом і одягом. Правильна довжина і ширина рукавів. Якщо тонкі зап'ястки, литки, показати їх.

  12. #32452
    Аватар для Клепонька
    Реєстрація
    18 червень 2011
    Звідки Ви
    Центр
    Дописів
    6 231

    Типово

    Цитата Допис від Ямайка Переглянути допис
    Є багато корегуючих технік. А у противагу є також викривлення пропорцій через невірно підібраний одяг.
    Як приклад, нещодавно у магазині жіночка запитує про речі чи підходить їй. Кажу обережно, вам потрібно футболку побільше, бо натягується в грудях. Це саме футболка, не топ, як у Кльопоньки, вона не повинна бути натягнутою в грудях. А в неї якраз стрункі ноги, невеликі стегна, але досить широкий грудний відділ. Наше око зчитує об'єм по тому що підкреслено. Якщо підкреслене найширше місце то так і прорахує мозок. Якщо акцент на більш вузьких місцях то буде інший прорахунок. Можна використовувати монохром в образі, v-образний виріз, другий шар одягу розстібнутий, пасок довгий, трішки повітря між тілом і одягом. Правильна довжина і ширина рукавів. Якщо тонкі зап'ястки, литки, показати їх.
    Ямайка, Вы все правильно пишите, но иногда хочется забить на эти все техники, и напялить гольф или не соблюсти пропорции. Я в последнее время ориентируюсь исключительно на то, нравится ли мне моё отражение в зеркале или нет. Грудь я не уменьшу, бедра не расширю, можно, правда, наесть, но тогда добавится и на других участках))).

  13. #32453
    Аватар для GALAтея
    Реєстрація
    20 травень 2017
    Дописів
    30 534

    Типово

    Цитата Допис від Клепонька Переглянути допис
    Ямайка, Вы все правильно пишите, но иногда хочется забить на эти все техники, и напялить гольф или не соблюсти пропорции. Я в последнее время ориентируюсь исключительно на то, нравится ли мне моё отражение в зеркале или нет. Грудь я не уменьшу, бедра не расширю, можно, правда, наесть, но тогда добавится и на других участках))).
    ну Ямайка пишет, как правильно, но никто не запрещает носить - как хочется).

    у меня с этим бывают проблемы)),
    вижу, вещь тотально не идет, но цепляет кроем, цветом или пошивом,
    покупаю и не ношу... потом или висит в шкафу, или (в лучшем случае) отдаю.
    все же приятно, не только когда вещь нравится, но и когда ты в ней нравишься),
    и самой себе, и окружающим...

    мне красный не идет, было много вещей, но так и не носила,
    хоть и покупала)).

  14. #32454
    Аватар для Клепонька
    Реєстрація
    18 червень 2011
    Звідки Ви
    Центр
    Дописів
    6 231

    Типово

    Цитата Допис від GALAтея Переглянути допис
    ну Ямайка пишет, как правильно, но никто не запрещает носить - как хочется).

    у меня с этим бывают проблемы)),
    вижу, вещь тотально не идет, но цепляет кроем, цветом или пошивом,
    покупаю и не ношу... потом или висит в шкафу, или (в лучшем случае) отдаю.
    все же приятно, не только когда вещь нравится, но и когда ты в ней нравишься),
    и самой себе, и окружающим...

    мне красный не идет, было много вещей, но так и не носила,
    хоть и покупала)).
    Так я тоже самое написала практически)). Но, что касаемо лично меня, то меня весьма редко интересует мнение других при выборе. Поэтому я теперь хожу на шоппинг сама))). Мне важно, чтобы я себе нравилась. И это касается в том числе стрижки, цвета волос, татуировок, аксессуаров.

  15. #32455
    Аватар для GALAтея
    Реєстрація
    20 травень 2017
    Дописів
    30 534

    Типово

    Цитата Допис від Клепонька Переглянути допис
    Так я тоже самое написала практически)). Но, что касаемо лично меня, то меня весьма редко интересует мнение других при выборе. Поэтому я теперь хожу на шоппинг сама))). Мне важно, чтобы я себе нравилась. И это касается в том числе стрижки, цвета волос, татуировок, аксессуаров.
    не совсем)).

    я сама себе самый строгий критик), но иногда шопоголизм берет (вернее - брал)) вверх,
    и желание купить понравившуюся вещь не всегда уравновешивается пониманием,
    что она тебя не украшает). но это долгий и нелегкий путь)), как -то так...

  16. #32456
    Аватар для Ямайка
    Реєстрація
    21 червень 2007
    Дописів
    9 849

    Типово

    Кльопоньки ви знов все написане до своїх грудей приклали))) у вас якраз все норм, топ чорний не замалий, майже монохром в образі, не мілкий принт на спідниці.

  17. #32457
    Аватар для Lana172
    Реєстрація
    27 жовтень 2014
    Дописів
    35 297

    Типово

    Цитата Допис від GALAтея Переглянути допис
    возвращаться не планирует?
    или в Украину, или в Европу?
    вообще, она молодец, конечно, так поменять образ жизни,
    я б не смогла , наверное, жить в стране того региона,
    иная культура, люди, менталитет, совсем все другое...
    Поки ні, а там загадувати-остання справа.
    Поки молоді, хай вивчають світ. Можна бути корисним країні і за її межами.)
    Никогда не считай себя не таким, каким тебя не считают другие, и тогда другие не сочтут тебя не таким, каким ты хотел бы им казаться.(С)

  18. #32458
    Аватар для Eльфа
    Реєстрація
    15 вересень 2022
    Дописів
    5 279

    Типово

    Цитата Допис від Ямайка Переглянути допис
    Є багато корегуючих технік. А у противагу є також викривлення пропорцій через невірно підібраний одяг.
    Як приклад, нещодавно у магазині жіночка запитує про речі чи підходить їй. Кажу обережно, вам потрібно футболку побільше, бо натягується в грудях. Це саме футболка, не топ, як у Кльопоньки, вона не повинна бути натягнутою в грудях. А в неї якраз стрункі ноги, невеликі стегна, але досить широкий грудний відділ. Наше око зчитує об'єм по тому що підкреслено. Якщо підкреслене найширше місце то так і прорахує мозок. Якщо акцент на більш вузьких місцях то буде інший прорахунок. Можна використовувати монохром в образі, v-образний виріз, другий шар одягу розстібнутий, пасок довгий, трішки повітря між тілом і одягом. Правильна довжина і ширина рукавів. Якщо тонкі зап'ястки, литки, показати їх.
    тут ще який одяг й білизна й яка саме фігура -підтянута або ні ( от саме дешева білизна або модель може й дати відчуття , що кофта, або блузка мала ) - я захоплююсь цією пані , бюст в неї дуже не маленький, але є талія и вона підкреслює стегна й дає рівновагу фігурі й обтислі речі на неї сидять бомбезно ( але вона спортом займатесь теж ) - https://www.facebook.com/photo/?fbid...92483630889810

  19. #32459
    Аватар для Клепонька
    Реєстрація
    18 червень 2011
    Звідки Ви
    Центр
    Дописів
    6 231

    Типово

    Цитата Допис від Ямайка Переглянути допис
    Кльопоньки ви знов все написане до своїх грудей приклали))) у вас якраз все норм, топ чорний не замалий, майже монохром в образі, не мілкий принт на спідниці.
    Так они ж мой комплекс, вот я все к ним и примеряю)))).

  20. #32460
    Аватар для Клепонька
    Реєстрація
    18 червень 2011
    Звідки Ви
    Центр
    Дописів
    6 231

    Типово

    Цитата Допис від Eльфа Переглянути допис
    тут ще який одяг й білизна й яка саме фігура -підтянута або ні ( от саме дешева білизна або модель може й дати відчуття , що кофта, або блузка мала ) - я захоплююсь цією пані , бюст в неї дуже не маленький, але є талія и вона підкреслює стегна й дає рівновагу фігурі й обтислі речі на неї сидять бомбезно ( але вона спортом займатесь теж ) - https://www.facebook.com/photo/?fbid...92483630889810
    Так у неё и бедра есть, и талия. И большая грудь в 28 это не большая грудь в 40+))

Сторінка 1623 з 1835 ПершаПерша ... 62311231523157316131614161516161617161816191620162116221623162416251626162716281629163016311632163316731723 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті