Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 1780 з 1863 ПершаПерша ... 7801280168017301770177117721773177417751776177717781779178017811782178317841785178617871788178917901830 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 37250, показано з 35 581 по 35 600.

Тема: Мой Look на сегодня: отзывы, советы, обмен мнениями

  1. #35581
    Оверклокер года 2010, 2012 Аватар для MaJ0r
    Реєстрація
    18 серпень 2008
    Звідки Ви
    XtremeLabs.org
    Дописів
    12 290

    Типово

    Щось не новорічний настрій. Що буду дарувати дружині не вирішив ще, щось подарую. Але нічого з того, щоб не купував будь-коли. Якось не навчений дарувати щось особливе. Що дружина мені подарує - гадки не маю, але мабуть в цьому подарунку немає сенсу, тому що вона у декреті і в неї звісно немає доходів. А дати гроші і вказати купуй мені щось, це вже не подарунок.

  2. #35582
    Аватар для SofiElena
    Реєстрація
    18 червень 2015
    Дописів
    62 705

    Типово

    Настрий у меня всегда хороший, но подарки мне не надо, кроме обычных, по делу. Порвался кошелек, купят новый))
    когда умрёшь, людишки скажут, их притворяющимся ртом, каким в их жизни был ты важным никтом

  3. #35583
    Аватар для SofiElena
    Реєстрація
    18 червень 2015
    Дописів
    62 705

    Типово

    Цитата Допис від MaJ0r Переглянути допис
    тому що вона у декреті і в неї звісно немає доходів. А дати гроші і вказати купуй мені щось, це вже не подарунок.
    А вашей жене помогают родичи. Не вы, а именно родичи.

    Дают денежку??

    Сори за интимный вопрос и возможно неудобный
    когда умрёшь, людишки скажут, их притворяющимся ртом, каким в их жизни был ты важным никтом

  4. #35584
    Аватар для альтер эго
    Реєстрація
    28 листопад 2010
    Дописів
    65 577

    Типово

    Не про новий рік, але.
    Таке надибала, не могла не поділитися https://instagram.com/svarga_ua?igshid=NGVhN2U2NjQ0Yg==

  5. #35585
    Аватар для Lana172
    Реєстрація
    27 жовтень 2014
    Дописів
    35 495

    Типово

    Цитата Допис від Любовь) Переглянути допис
    Добрый вечер) я могу сделать фото в Вене в H&M.. Вам какой пуховик приглянулся?
    О, було б цікаво) https://www2.hm.com/pl_pl/productpage.1208289002.html ось це пальто та https://www2.hm.com/pl_pl/productpage.1009247001.html такий пух.
    Никогда не считай себя не таким, каким тебя не считают другие, и тогда другие не сочтут тебя не таким, каким ты хотел бы им казаться.(С)

  6. #35586
    Аватар для Любовь)
    Реєстрація
    21 березень 2009
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    409

    Типово

    Цитата Допис від Lana172 Переглянути допис
    О, було б цікаво) https://www2.hm.com/pl_pl/productpage.1208289002.html ось це пальто та https://www2.hm.com/pl_pl/productpage.1009247001.html такий пух.
    Ок, зайду на неделе.
    http://forum.gorod.dp.ua/showthread.php?t=375336 ЭКСКЛЮЗИВНЫЕ ИЗДЕЛИЯ ДЛЯ ДЕТОК И ВЗРОСЛЫХ!! ШИКАРНЫЕ КОМПЛЕКТЫ ИЗ МЕРИНОСА С МЕХОВЫМИ ПОМПОНАМИ!!! АКСЕССУАРЫ С ЦВЕТАМИ, ПЕРЬЯМИ!!!

  7. #35587
    Аватар для Lana172
    Реєстрація
    27 жовтень 2014
    Дописів
    35 495

    Типово

    Цитата Допис від ~ Электра ~ Переглянути допис

    А що ви, дівчата, чоловікам приготували?
    А що ви, хлопці, чекаєте від своїх дівчат?
    В нас подарунки суто символічні: шкарпетки, чашки, статуетки прикольні, якось мені чоловік заказал 100 візитівок з моїм імʼям «Бажаєш схуднути?»
    Мала захопилася малюванням, тож всіляке приладдя аматорське, картини по номерах та інше, сумку хотіла та косметику.
    Хоче якісь гаджети для волосся типу праски, але я проти і хоче набір для гелевих нігтів , я також проти тих ламп, ось думаю чим замінити)
    До речі ялинку ми вже нарядили)
    Никогда не считай себя не таким, каким тебя не считают другие, и тогда другие не сочтут тебя не таким, каким ты хотел бы им казаться.(С)

  8. #35588
    Аватар для Lana172
    Реєстрація
    27 жовтень 2014
    Дописів
    35 495

    Типово

    Цитата Допис від Любовь) Переглянути допис
    Ок, зайду на неделе.
    Дякую, можна ( якщо можна там фоткати) і інші речі, може там щось є прикольне, думаю дівчатам з чатіка також буде цікаво.
    Никогда не считай себя не таким, каким тебя не считают другие, и тогда другие не сочтут тебя не таким, каким ты хотел бы им казаться.(С)

  9. #35589
    Аватар для Любовь)
    Реєстрація
    21 березень 2009
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    409

    Типово

    Цитата Допис від Lana172 Переглянути допис
    Дякую, можна ( якщо можна там фоткати) і інші речі, може там щось є прикольне, думаю дівчатам з чатіка також буде цікаво.
    Хорошо) Да, без проблем можно делать фото..
    Мне больше нравится ассортимент Mango.. более качественные вещи, в H&M надо поискать.. куча синтетики.. много для деток прикольного...
    На черную пятницу были отличные скидки в Манго.. до 50%.. пальто https://shop.mango.com/at/damen/mant...6029.html?c=99 взяла за 60.
    Сегодня забегала в Дунай центр.. это огромнейший центр с большим количеством магазинов.. можно гулять целый день.. отличные сейчас скидки перед праздниками.
    Ходила менять кроссовки Адидасфорум сыну в Фудлокере.. купили 2 месяца назад при полной стоимость 120, взяли со скидкой за 60..они лопнули((( , после 2=х месяцев носки.. поменяли без проблем на новые!!
    http://forum.gorod.dp.ua/showthread.php?t=375336 ЭКСКЛЮЗИВНЫЕ ИЗДЕЛИЯ ДЛЯ ДЕТОК И ВЗРОСЛЫХ!! ШИКАРНЫЕ КОМПЛЕКТЫ ИЗ МЕРИНОСА С МЕХОВЫМИ ПОМПОНАМИ!!! АКСЕССУАРЫ С ЦВЕТАМИ, ПЕРЬЯМИ!!!

  10. #35590
    Аватар для SofiElena
    Реєстрація
    18 червень 2015
    Дописів
    62 705

    Типово

    Цитата Допис від Lana172 Переглянути допис
    О, було б цікаво) https://www2.hm.com/pl_pl/productpage.1208289002.html ось це пальто та https://www2.hm.com/pl_pl/productpage.1009247001.html такий пух.
    Симпатичная одежка))
    когда умрёшь, людишки скажут, их притворяющимся ртом, каким в их жизни был ты важным никтом

  11. #35591
    Аватар для ~ Электра ~
    Реєстрація
    23 січень 2009
    Звідки Ви
    Україна. Харків-Дніпро
    Дописів
    47 718

    Типово

    Цитата Допис від Lana172 Переглянути допис
    Хоче якісь гаджети для волосся типу праски, але я проти і хоче набір для гелевих нігтів , я також проти тих ламп, ось думаю чим замінити)
    До речі ялинку ми вже нарядили)
    можу подарувати вам праску для дрібного гарфе.
    Моя награлася за два рази)). Лежіть, мулить мені очі. Вона не дуже палить, бо нагрів делікатний.

    Щодо нігтів, я категорично проти самодіяльності в цьому плані.Моя теж просила таке, рік тому десь. Можна проблем наробити навіть тільки гелем під лампою, а коли вони починають щось собі пілити та зточувати, то взагалі біда може бути.

    Так, дівчата це не дешево). В нас вже і епіляція повним ходом десь рік, і до косметолога буду везти, бо не хочу щоб були проблеми, які потім лікувати.

    В мене сама мала захоплюється малювіанням. До обурення. Постійно малює або ліпить. Купувала сьогодні їй акварельні сірі олівці в Акварелі, бо малює вона збільшого простим олівцем.
    Планувала її в художній коледж цього року - там відкрили групи для малечі, але з ціма постійними переїздами не склалося поки що(((.

    В нас подарунки суто символічні: шкарпетки, чашки, статуетки прикольні, якось мені чоловік заказал 100 візитівок з моїм імʼям «Бажаєш схуднути?»

    класс).
    Крепостное право-это гарантированные рабочие места и уверенность в завтрашнем дне.

  12. #35592
    Аватар для ~ Электра ~
    Реєстрація
    23 січень 2009
    Звідки Ви
    Україна. Харків-Дніпро
    Дописів
    47 718

    Типово

    Цитата Допис від Lana172 Переглянути допис
    О, було б цікаво) https://www2.hm.com/pl_pl/productpage.1208289002.html ось це пальто та https://www2.hm.com/pl_pl/productpage.1009247001.html такий пух.
    Оу, таке пальто я б носила. Хоча я ж не худа, може на мені воно буде як на бабці)). Плюс 10 кг, плюс 10 років)).
    Пух цікавий теж.
    Крепостное право-это гарантированные рабочие места и уверенность в завтрашнем дне.

  13. #35593
    Аватар для J.U.
    Реєстрація
    09 грудень 2007
    Звідки Ви
    ГС
    Дописів
    21 023

    Типово

    Цитата Допис від ~ Электра ~ Переглянути допис
    На Миколая придбала невеличкі подарунки, те що вони самі просили - лего, чергове приладдя для малювання, старша отримала тимчасовий дозвіл на гелєве нарощування та оплату його))). Ну і солодощі. Ті, що вони люблять КОЖНОМУ окремо)).
    Це по дітях.

    Ми з чоловіком мучаємо один одного питаннями "що тобі подарувати?")). А нічого і не потрібно,тому нічого і не бажається. Але ж я розумію, що для святкогово настрою бажано зробити хочь маленьку, але приємність коханому.

    А що ви, дівчата, чоловікам приготували?
    А що ви, хлопці, чекаєте від своїх дівчат?
    А що ви дітям на новий рік даруєте?
    От я думаю, що у мене адекватна скромна дитина, доки не доходить до нового року
    Після смарт-тв і х-боксу ми дожились до

    Можна і дешевше на пару тис знайти, але я таке і за втричі менше купувати не хочу, та взагалі не хочу. Бо фігня повна
    Вже скоро 12 років, ці новорічні дива час згортати
    Доброчинний зоозахисний аукціон
    Паляниця зі смаком полуниці у крамниці біля Укрзалізниці

  14. #35594
    Аватар для Lana172
    Реєстрація
    27 жовтень 2014
    Дописів
    35 495

    Типово

    Цитата Допис від Любовь) Переглянути допис
    Хорошо) Да, без проблем можно делать фото..
    Мне больше нравится ассортимент Mango.. более качественные вещи, в H&M надо поискать.. куча синтетики.. много для деток прикольного...
    На черную пятницу были отличные скидки в Манго.. до 50%.. пальто https://shop.mango.com/at/damen/mant...6029.html?c=99 взяла за 60.
    Сегодня забегала в Дунай центр.. это огромнейший центр с большим количеством магазинов.. можно гулять целый день.. отличные сейчас скидки перед праздниками.
    Ходила менять кроссовки Адидасфорум сыну в Фудлокере.. купили 2 месяца назад при полной стоимость 120, взяли со скидкой за 60..они лопнули((( , после 2=х месяцев носки.. поменяли без проблем на новые!!
    Цікаво. В мене був, є пух манго, 2012 році брала, лежав собі нікому не заважавзнайшла його цьогоріч, як новий, молодша вже втиснулася, як у рідний), дійсно якісні речі там є.
    Всі хвалять їх джинси, все ніяк не придбаю.
    Никогда не считай себя не таким, каким тебя не считают другие, и тогда другие не сочтут тебя не таким, каким ты хотел бы им казаться.(С)

  15. #35595
    Аватар для Lana172
    Реєстрація
    27 жовтень 2014
    Дописів
    35 495

    Типово

    Цитата Допис від ~ Электра ~ Переглянути допис
    можу подарувати вам праску для дрібного гарфе.
    Моя награлася за два рази)). Лежіть, мулить мені очі. Вона не дуже палить, бо нагрів делікатний.

    Щодо нігтів, я категорично проти самодіяльності в цьому плані.Моя теж просила таке, рік тому десь. Можна проблем наробити навіть тільки гелем під лампою, а коли вони починають щось собі пілити та зточувати, то взагалі біда може бути.

    Так, дівчата це не дешево). В нас вже і епіляція повним ходом десь рік, і до косметолога буду везти, бо не хочу щоб були проблеми, які потім лікувати.

    В мене сама мала захоплюється малювіанням. До обурення. Постійно малює або ліпить. Купувала сьогодні їй акварельні сірі олівці в Акварелі, бо малює вона збільшого простим олівцем.
    Планувала її в художній коледж цього року - там відкрили групи для малечі, але з ціма постійними переїздами не склалося поки що(((.



    класс).
    Після костюму, мені ніяково вона ж його не знімає.
    Моя якось малюванням зненацька зацікавилася, раніш тільки лякі-малякі. Хай малює, все творче заняття, моторика там, фантазія…
    Про нігті -так. Декілька разів робили у салоні ( типу, щоб не гризла), ага. Я їй дарувала апарат для необрізного манікюру( фрізьор) і то дивлюся, щоб не наробила біди, а лампа-то нініні.
    Никогда не считай себя не таким, каким тебя не считают другие, и тогда другие не сочтут тебя не таким, каким ты хотел бы им казаться.(С)

  16. #35596
    Аватар для !lucky!
    Реєстрація
    07 жовтень 2009
    Дописів
    7 628

    Типово

    В любом массмаркете есть качественные и говняные вещи. На меня в Манго джинсы не садятся, покупаю в НМ. Когда то в Манго можно было обалденные вещи купить, сейчас и качество просело и актуальность. Хотя магазин выглядит приличнее чем НМ и Зара на первый взгляд.

  17. #35597
    Аватар для Lana172
    Реєстрація
    27 жовтень 2014
    Дописів
    35 495

    Типово

    Цитата Допис від J.U. Переглянути допис
    А що ви дітям на новий рік даруєте?
    От я думаю, що у мене адекватна скромна дитина, доки не доходить до нового року
    Після смарт-тв і х-боксу ми дожились до

    Можна і дешевше на пару тис знайти, але я таке і за втричі менше купувати не хочу, та взагалі не хочу. Бо фігня повна
    Вже скоро 12 років, ці новорічні дива час згортати
    Кабзда)))
    Ми малої обновили планшет на Д/н, благо старша працює у самсунзі і може купити зі знижкою, а зараз їй знадобився стілус ( така ручка для планшетів), ось і буде на Новий рік подарунок
    А то дід мороз без штанів залишиться з цими забаганками)))
    Никогда не считай себя не таким, каким тебя не считают другие, и тогда другие не сочтут тебя не таким, каким ты хотел бы им казаться.(С)

  18. #35598
    Аватар для ~ Электра ~
    Реєстрація
    23 січень 2009
    Звідки Ви
    Україна. Харків-Дніпро
    Дописів
    47 718

    Типово

    Цитата Допис від Lana172 Переглянути допис
    стілус ( така ручка для планшетів)
    оооооо, яка гарна ідея...
    Крепостное право-это гарантированные рабочие места и уверенность в завтрашнем дне.

  19. #35599
    Тема года 2011
    Молодой ученый 2012
    Аватар для Allik
    Реєстрація
    27 серпень 2009
    Звідки Ви
    Уркаинский Уркаганат
    Дописів
    34 042

    Типово

    Цитата Допис від MaJ0r Переглянути допис
    Щось не новорічний настрій. Що буду дарувати дружині не вирішив ще, щось подарую. Але нічого з того, щоб не купував будь-коли. Якось не навчений дарувати щось особливе. Що дружина мені подарує - гадки не маю, але мабуть в цьому подарунку немає сенсу, тому що вона у декреті і в неї звісно немає доходів. А дати гроші і вказати купуй мені щось, це вже не подарунок.
    ну гроші їй можна і просто так давати, а вона б обрала подарунок вам
    ... и неожиданно погладил кота(с)

  20. #35600
    Оверклокер года 2010, 2012 Аватар для MaJ0r
    Реєстрація
    18 серпень 2008
    Звідки Ви
    XtremeLabs.org
    Дописів
    12 290

    Типово

    Цитата Допис від Allik Переглянути допис
    ну гроші їй можна і просто так давати, а вона б обрала подарунок вам
    так я ж и даю, просто нет смысла их на меня тратить

Сторінка 1780 з 1863 ПершаПерша ... 7801280168017301770177117721773177417751776177717781779178017811782178317841785178617871788178917901830 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті