Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы

Результати опитування: Буду голосовать за...

Голосували
148. Ви ще не голосували в цьому опитуванні
  • "Слуга народу"

    49 33,11%
  • "Оппозиционный блок"

    1 0,68%
  • ВО "Батьківщина"

    7 4,73%
  • "Європейська Солідарність"

    47 31,76%
  • "Оппозиционная платформа - За Життя"

    2 1,35%
  • "Голос"

    10 6,76%
  • "Сила і честь"

    1 0,68%
  • Радикальна партія Олега Ляшка

    0 0%
  • "Свобода"+"Нацкорпус"+"Правий сектор"+УДА Яроша+ОУН+КУН

    5 3,38%
  • "Громадянська позиція"

    4 2,70%
  • "Рух нових сил" Саакашвілі

    6 4,05%
  • "Українська стратегія" Гройсмана

    1 0,68%
  • Аграрна партія

    1 0,68%
  • "Самопоміч"

    0 0%
  • На выборы не пойду, так удобнее критиковать

    2 1,35%
  • "Демократична сокира"

    0 0%
  • "Громадсько-політична платформа Надії Савченко"

    1 0,68%
  • Свой вариант

    11 7,43%
Сторінка 152 з 152 ПершаПерша ... 52102142143144145146147148149150151152
Всього знайдено 3033, показано з 3 021 по 3 033.

Тема: Парламентские выборы 2019

  1. #3021
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    45 931

    Типово

    Iryna Gerashchenko
    3 ч. ·
    Цього тижня рівно 2 місяці роботи цієї ВР. Фото УП , здається,зроблене 29 серпня, найглибше передає атмосферу цієї зали: «нове» витіснило традиції, культуру,сам дух парламентаризму. Зате нові обличчя!
    Народжена в турборежимі...
    Можна проголосувати за зняття недоторканості, кримінальну відповідальність за кнопкодавство , скасування зарплат за прогули, звести роль парламентаря до функції тупої кнопки” за» на автоматі - але це аж ніяк не зробить з кнопок політиків, з випадкових людей депутатів.
    Р. S. Найболючіші хвилини для мене в цьому скликанні- як вони червоними кнопками тицяли проти Мустафи Джемілєва й питали « а что это за дедушка», й як вони закрикували Яну Зінкевич. Перша , на моій пам‘яті, Рада, для якої не існує моральних авторитетів.

    Востаннє редагував Дейнерис: 31.10.2019 о 03:43
    «Після спілкування з деякими людьми у мене з'являється яскраво виражений комплекс повноцінності». (Станіслав Єжи Лец)

  2. #3022
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    45 931

    Типово

    Аркадий Бабченко

    Слушайте, а ****нно у них в Раде, а. Кокс, дрочилово, шлюхи, полиграф полиграфыч, говорящая жопа, взятки, билетами прям на месте барыжат, Анжела, Оксана. Или как ее там. Тут же тебе фотографы, тамады. Квартал-95 чуть не в полном составе. Рояль.
    Ебаный цирк с блэк-джеком и шлюхами.
    Я тоже в депутаты хочу!!
    Я ж тоже не лох.
    Мне 42.э

    «Після спілкування з деякими людьми у мене з'являється яскраво виражений комплекс повноцінності». (Станіслав Єжи Лец)

  3. #3023
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    45 931

    Типово



    Дмитро "Калинчук" Вовнянко
    12 ч. ·
    У ВР ледь не побилися нардепи «Слуги народу» і ОПЗЖ. Коли почув про скандал з нардепом-служкою Яременком який у сесійній залі замовляв собі повій по $100 за годину, перша думка була – що зараз вичудять «служки» аби перебити скандал і додати собі позитиву? Вичудили штовханину. Я правильно розумію, тепер після кожного скандалу «Слуга народу» буде ходити дубасити ОПЗЖ?
    «Після спілкування з деякими людьми у мене з'являється яскраво виражений комплекс повноцінності». (Станіслав Єжи Лец)

  4. #3024
    Аватар для Promius
    Реєстрація
    20 травень 2016
    Дописів
    12 042

    Типово

    ***

  5. #3025
    Аватар для margret
    Реєстрація
    22 березень 2012
    Дописів
    5 806

    Типово

    Цитата Допис від RomanLV Переглянути допис
    А мне показалось что он обдолбан и малосьь на измене. Или жизнь живописна и без наркотиков, всмысле он в них не нуждается, всмысле такой и есть? )))
    Думаю, второе. Такой лифт за полгода! А делов-то, главное - кнопочки выучить.
    "Даже в тех случаях, когда нам не до шуток, нас угнетает не неприятность сама по себе, а то, как мы её воспринимаем"

  6. #3026
    Аватар для margret
    Реєстрація
    22 березень 2012
    Дописів
    5 806

    Типово

    Цитата Допис від KpoT Переглянути допис
    а вы знаете откуда цитата и для чего? )
    Знаю. Думаю, он понял, что я хотела сказать. Лениво было оппонировать своими словами. Тем более, что его все устраивает -
    ... от дрочева и сношалова в ВР вреда меньше чем от *****нга и пилинга папередников)))
    "Даже в тех случаях, когда нам не до шуток, нас угнетает не неприятность сама по себе, а то, как мы её воспринимаем"

  7. #3027
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    45 931

    Типово

    «Після спілкування з деякими людьми у мене з'являється яскраво виражений комплекс повноцінності». (Станіслав Єжи Лец)

  8. #3028
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    45 931

    Типово

    (*в статье много скринов и фото - выкладывать сюда лень, можно посмотреть по ссылке, кому интересно*)

    Кадри Зеленського з-під Медведчука

    Кого Зе набрав? Як не копнеш – вилазить українофобське чмо зі злодійськими замашками.

    Поцікавилася адвокатом Зеленського – депутатом «Слуги народу» Качурою Олександром Анатолійовичем, який погрожує кинути за грати депутата «ЄС» Софію Федину. Це за його заявою на-сто-відсотків-свій Рябошапка почав кримінальне переслідування. Відразу знайшла фотодоказ, що він «медведчуківське» г… Його фото з символікою «Українського вибору» було на сайті медведчуківської організації. Зараз фото видалили, але воно залишилось в скрінах в твітері. Під фото написано, що Олександр Качур – лідер Солом’янської організації «Український вибір».

    Якщо хтось гадає, що це можна підробити, може зайти в бази реєстрації підприємств. Олександр Качур в певний час навіть був керівником «Українського вибору». Перед ним був САМ МЕДВЕДЧУК, після нього також сам Медведчук.

    А тепер зауважте, коли він був замість Медведчука: Під час Майдану!!!

    І це не реванш? Антимайданівець садить Майданівку…

    Але це ще не все.

    Якщо дивитися на бізнес-зв’язки Олександра Качури в реєстрах підприємств, то легко прослідкувати, що саме він займався юридичним супроводом «походу» українофоба і збоченця Анатолія Шарія на вибори у Верховну Раду.

    Пам’ятаєте, раптово виявилося, що Партія Шарія (щойно створений проект Портнова для потреб Зеленського) вже три роки, як формально існує. Цим займався особисто Олександр Качура.

    Отже, це зелене медведчуківське г… ще й батько партії Шарія.

    Ну і на решті, – це звичайний злодюжка, який в часи війни займався мінімізацією сплати податків в державний бюджет. На верхньому скріні з реєстрів підприємств видно, що Качура бенефеціар Інформаційного Агенства «Українська позиція»

    А це посилання ухвали суду, https://opendatabot.ua/court/8106029...40b419f048bca6. Це підприємство – фігурант кримінальної справи з відмивання коштів – «незаконного переведення безготівкових грошових коштів в готівку».

    До речі, ухвали 2018 – початку 2019 року. В цей час Качура активно фінансує виборчу кампанію Зеленського. Зараз ці кримінальні справи закриті.

    Так що, На-сто-відсотків-свій Рябошапка взагалі-то не Федину повинен переслідувати, а Качуру.
    «Після спілкування з деякими людьми у мене з'являється яскраво виражений комплекс повноцінності». (Станіслав Єжи Лец)

  9. #3029
    Аватар для The Architect
    Реєстрація
    30 березень 2006
    Дописів
    4 523

    Типово

    Славко повзе під плінтус.

  10. #3030

    Реєстрація
    09 січень 2006
    Звідки Ви
    Maryland -> Ohio -> New Hampshire, USA
    Дописів
    18 208

    Типово

    Цитата Допис від The Architect Переглянути допис
    Славко повзе під плінтус.
    Блин, кто-то же в него деньги вкладывал, в Америку посылали учиться на державного лiдера.
    Не в коня корм.
    Вон, хай Олега Сенцова попробуют. Подучат, поднатаскают в престижных университетах - не хуже Зе будет.
    Без подписи

  11. #3031

    Реєстрація
    08 листопад 2019
    Дописів
    430

    Типово

    У Слуг народа из 73% осталось 39? Всего то пол года прошло.

  12. #3032
    Аватар для Александр_L
    Реєстрація
    22 серпень 2007
    Звідки Ви
    г.Днепр, Мих.Шейнкмана
    Дописів
    24 200

    Типово

    Цитата Допис від Дайте два! Переглянути допис
    У Слуг народа из 73% осталось 39? Всего то пол года прошло.
    А когда это у "Слуг народа" было 73%? Ну чтобы в заведомой дезинформации не обвинять.

  13. #3033

    Реєстрація
    18 березень 2010
    Дописів
    3 031

    Типово

    Цитата Допис від Александр_L Переглянути допис
    А когда это у "Слуг народа" было 73%? Ну чтобы в заведомой дезинформации не обвинять.
    тогда же,когда у ПАПы было 25. очередное натягивание кондома на глобус.

Сторінка 152 з 152 ПершаПерша ... 52102142143144145146147148149150151152

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті