Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 1 з 2 12 ОстанняОстання
Всього знайдено 37, показано з 1 по 20.

Тема: Я скучаю по ней

  1. #1

    Реєстрація
    26 лютий 2019
    Дописів
    1

    Типово Я скучаю по ней

    Я скучаю по ней, потому что люблю ее, но не могу этого сказать. Боюсь, она забудет меня. Что если это произойдет? Я не знаю ...

  2. #2

    Реєстрація
    17 грудень 2018
    Звідки Ви
    ГороД на Днепре
    Дописів
    15 542

    Типово

    Бобик ты ? ))))

  3. #3
    Аватар для Тенденция
    Реєстрація
    20 червень 2011
    Звідки Ви
    хунторянка
    Дописів
    2 215

    Типово

    Так зворушливо.

  4. #4
    Аватар для _FoX_
    Реєстрація
    11 травень 2012
    Дописів
    54 738

    Типово

    Мало вводных.
    А почему сказать не можете?
    Вы женаты?
    Почему скучаете, а не проводите время вместе с ней?
    Что вы сделали, чтоб она не забыла?
    Да и предает ли она вам такое же значение?

  5. #5
    Аватар для АЦТЕК
    Реєстрація
    26 листопад 2007
    Дописів
    24 778

    Типово

    Цитата Допис від ex-Zaurus Переглянути допис
    Бобик ты ? ))))
    ВИПИВ? ЗА КЕРМО!

  6. #6
    Аватар для _FoX_
    Реєстрація
    11 травень 2012
    Дописів
    54 738

    Типово

    знаете шО, Бобик конечно стеснительный, но он не трус!)

    он не боялся в любви признаваться

  7. #7
    Аватар для Тенденция
    Реєстрація
    20 червень 2011
    Звідки Ви
    хунторянка
    Дописів
    2 215

    Типово

    Быть вдвоем, и быть таким одиноким, это я не знаю как назвать.

  8. #8

    Реєстрація
    21 березень 2019
    Дописів
    3

    Типово

    отпусти

  9. #9
    Аватар для Тенденция
    Реєстрація
    20 червень 2011
    Звідки Ви
    хунторянка
    Дописів
    2 215

    Типово

    это надолго, мабуть навсегда, смирись

  10. #10
    Аватар для Faraon
    Реєстрація
    18 квітень 2007
    Звідки Ви
    Третий саркофаг справа
    Дописів
    42 930

    Типово

    кака трагедия ..плачу , растираю сопли по морде лица((
    Не пиши так больше.

  11. #11

    Реєстрація
    29 жовтень 2020
    Дописів
    2

    Типово

    Почему ты не скажешь ей об этом, может после этого все измениться и вы будете вместе? Или хотя бы общаться начнете.

  12. #12
    Аватар для Faraon
    Реєстрація
    18 квітень 2007
    Звідки Ви
    Третий саркофаг справа
    Дописів
    42 930

    Типово

    Цитата Допис від Даниель Бадюл Переглянути допис
    Почему ты не скажешь ей об этом, может после этого все измениться и вы будете вместе? Или хотя бы общаться начнете.
    Хватит, два поста уже есть, можешь начинать спамить...шо там у тебя?

  13. #13
    Аватар для _FoX_
    Реєстрація
    11 травень 2012
    Дописів
    54 738

    Типово

    У этого бота, наверно, книга/тренинг "как заговорить с девушкой"

  14. #14

    Реєстрація
    22 травень 2008
    Дописів
    8 158

    Типово

    Цитата Допис від nhungthientai Переглянути допис
    Я скучаю по ней, потому что люблю ее, но не могу этого сказать. Боюсь, она забудет меня. Что если это произойдет? Я не знаю ...
    Найдется другая...
    Всехда находятся, тоже мне проблема.

  15. #15
    Аватар для Lilu1
    Реєстрація
    12 грудень 2007
    Звідки Ви
    Титова
    Дописів
    4 119

    Типово

    Цитата Допис від _FoX_ Переглянути допис
    Мало вводных.
    А почему сказать не можете?
    Вы женаты?
    Почему скучаете, а не проводите время вместе с ней?
    Что вы сделали, чтоб она не забыла?
    Да и предает ли она вам такое же значение?
    +1, надо ухаживать, а не сидеть сопли жевать, спрашивать что она любит, чего бы хотела, там два варианта, либо разлюбишь либо начнешь за ней ухаживать ... ой стоп, может это вообще не человек ? ))

  16. #16
    Аватар для nebodpua
    Реєстрація
    20 квітень 2011
    Дописів
    215

    Типово

    Мужчины же помнят все инвестиции в женщину за которой ухаживают. Эмоциональные, временные, финансовые
    Бойлеры недорого https://stylus.ua/boylery/ в интернет-магазине STYLUS.UA

  17. #17
    Аватар для Lilu1
    Реєстрація
    12 грудень 2007
    Звідки Ви
    Титова
    Дописів
    4 119

    Типово

    я скучаю за ним, он за мной, но он избегает приезжать в днепр, потому, что нет денег ( чтоб меня куда то пригласить, а с пустыми руками ему не удобно. и вообще все сложно.... все свободны, но в башке куча хлама и тараканов и прошлого опыта и так далее

  18. #18

    Реєстрація
    22 травень 2008
    Дописів
    8 158

    Типово

    Цитата Допис від Lilu1 Переглянути допис
    я скучаю за ним, он за мной, но он избегает приезжать в днепр, потому, что нет денег ( чтоб меня куда то пригласить, а с пустыми руками ему не удобно. и вообще все сложно.... все свободны, но в башке куча хлама и тараканов и прошлого опыта и так далее
    Що доречі робить тебе абсолютною господинею ситуації...
    Вибач )) невтримався. Справа в тому що я був знайомий через інтернет звісно з однією дівчинкою теж під ніком Lilu)) і теж як в твоєму випадку немав ні власних грошей ні нерухомості)) все належить батькові в мене тут взагалі "курортні" умови)) і завжди такими були. Мене ця подружка до психічного зриву в свій час довела своїми вимогами, які як на мене нічим не обгрунтовані, хоча власний досвід підказує що жінки які нецінують чоловіка за те яким він є, просто неварті уваги))
    Я доречі теж виїзджав з міста і мені батько навіть намагався подарувати бізнесс там, але все завершилося тим що я поперше побачив енергію, подруге зрозумів як саме об'єднати свій досвід і скласти дисципліну, що доречі теж було власне давньою мрією. Ну і потрапив до ДТП.
    А взагалі мені довелося свого часу зустріти дівчинку в інституті яка не чекала з моря погоди)) а просто констатувавши що хлопець їй подобається просто починала діяти таким чином щоб загнати того в куток недавши жодного шансу аби виплутатися. І байдуже чи мав він квартиру і машину чи катався на батьковій... дівчинка доречі була із досить заможної родини, тож вибачь але про фінансовий стан вона дбати вміла))

  19. #19
    Аватар для Lilu1
    Реєстрація
    12 грудень 2007
    Звідки Ви
    Титова
    Дописів
    4 119

    Типово

    Цитата Допис від Long Переглянути допис
    Що доречі робить тебе абсолютною господинею ситуації...
    Вибач )) невтримався. Справа в тому що я був знайомий через інтернет звісно з однією дівчинкою теж під ніком Lilu)) і теж як в твоєму випадку немав ні власних грошей ні нерухомості)) все належить батькові в мене тут взагалі "курортні" умови)) і завжди такими були. Мене ця подружка до психічного зриву в свій час довела своїми вимогами, які як на мене нічим не обгрунтовані, хоча власний досвід підказує що жінки які нецінують чоловіка за те яким він є, просто неварті уваги))
    Я доречі теж виїзджав з міста і мені батько навіть намагався подарувати бізнесс там, але все завершилося тим що я поперше побачив енергію, подруге зрозумів як саме об'єднати свій досвід і скласти дисципліну, що доречі теж було власне давньою мрією. Ну і потрапив до ДТП.
    А взагалі мені довелося свого часу зустріти дівчинку в інституті яка не чекала з моря погоди)) а просто констатувавши що хлопець їй подобається просто починала діяти таким чином щоб загнати того в куток недавши жодного шансу аби виплутатися. І байдуже чи мав він квартиру і машину чи катався на батьковій... дівчинка доречі була із досить заможної родини, тож вибачь але про фінансовий стан вона дбати вміла))
    не поняла о чем вы кроме ваших проекций. то что у него ничего нет я знаю и мне по фиг, я просто слишком сама себя обеспечила, и он себя плохо чувствует и вообще не верит , что люди могут быть счастливы в кали югу в парах.

  20. #20

    Реєстрація
    22 травень 2008
    Дописів
    8 158

    Типово

    Цитата Допис від Lilu1 Переглянути допис
    не поняла о чем вы кроме ваших проекций. то что у него ничего нет я знаю и мне по фиг, я просто слишком сама себя обеспечила, и он себя плохо чувствует и вообще не верит , что люди могут быть счастливы в кали югу в парах.
    Я про те що будь які взаємовідносини базуються на довірі одне одному))
    І ця довіра може дуже сильно відрізнятися в частині обгрунтування у різних людей. Приміром пригадайте як аргументовала свою відмову до зустрічі Мафальда в нашому діалозі. Мафі не вистачило обгрунтування для цого, причому саме з мого боку)) Тож якщо зробити висновок, то Мафу цікавив не чоловік фактично а пардон "цицька" до якої вона моглаби присмоктатися як в дитинстві)) щоб не почуватися "голодною" образно кажучи))
    Коли жінка вимагає від чоловіка квартиру, машину, роботу, то це лише ознака що в неї всього цого нема і ніколи небуде, і природньо що вона намагається компенсувати цей недолік за мій рахунок. Насправді на це просте протиріччя попадалися десятки жінок, і кожна з них отримала відмову навіть незрозумівши чому саме я сказав ні.
    Насправді у чоловіка у взаєминах має бути однозначно окреслена мета, приміром авто потрібне щоб переїхати з місця на місце, квартира потрібна щоб відпочивати приміром усамітнившись. А для чого потрібен чоловік??! Як ви означите яка його мета в "команді" з вами??! Неможливо відповісти на це запитання не підтвердивши що вам байдуже скільки в нього грошей.

Сторінка 1 з 2 12 ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті