Gorod.dp.ua » Городские форумы
Список форумов Городские форумы
Показано с 1 по 6 из 6

Тема: Ищем Красивых девушек для работы в сопровождении

По умолчанию Ищем Красивых девушек для работы в сопровождении

Привет всем начинающим и сомневающимся! Осторожность и сомнения это хорошо, но хватит надеяться на счастье с неба, пора трезво смотреть на жизнь и пробывать что то новое. Именно так подумала я когда увидела объявление о работе в Эскорте. После развода с мужем я осталась с маленьким ребенком на руках, в самом рассвете сил. Заботы о ребенке не давали возможности найти полноценную высоко оплачиваемую работу, денег с подработки не хватало на жизнь. В Эскорте больше всего меня подкупил гибкий график и конечно зарплата, работа оказалась совсем другой как я ее себе представляла, больше похоже на обычные свидания с мужчинами, но тебе за это еще и платят, дарят подарки, мужчины очень обходительные, обаятельные. В данный момент я работаю в агентстве aemal более 5 лет, смогла устроить будущие для себя и своего ребенка, завела пару щедрых клиентов, в свободное время помогаю другим девочкам советами. Если вам интересен Эскорт как работа или у вас есть вопросы которые вызывают у вас сомнения
    буду рада пообщаться, пишите мне в вайбер 0945608778, почта [email protected], сайт www.aemal.org, Телеграм @artona

очень жалостливая история. рассвет сил - это эпично) лишь бы не закат.

Zaurus
    Guest

ТС не мешало бы для начала читать ККУ

Стаття 303. Сутенерство або втягнення особи в заняття проституцією

1. Втягнення особи в заняття проституцією або примушування її до зайняття проституцією з використанням обману, шантажу чи уразливого стану цієї особи, або із застосуванням чи погрозою застосування насильства, або сутенерство -

караються позбавленням волі на строк від трьох до п'яти років.

2. Дії, передбачені частиною першою цієї статті, вчинені щодо кількох осіб або повторно, або за попередньою змовою групою осіб, або службовою особою з використанням службового становища, або особою, від якої потерпілий був у матеріальній чи іншій залежності, -

караються позбавленням волі на строк від чотирьох до семи років.

3. Дії, передбачені частиною першою або другою цієї статті, вчинені щодо неповнолітнього або організованою групою, -

караються позбавленням волі на строк від п'яти до десяти років з конфіскацією майна або без такої.

4. Дії, передбачені частинами першою, другою або третьою цієї статті, вчинені щодо малолітнього, або якщо вони спричинили тяжкі наслідки, -

караються позбавленням волі на строк від восьми до п'ятнадцяти років з конфіскацією майна або без такої.

Примітка. 1. Під сутенерством у цій статті слід розуміти дії особи по забезпеченню заняття проституцією іншою особою.

2. Відповідальність за втягнення малолітнього чи неповнолітнього в заняття проституцією чи примушування їх до заняття проституцією за цією статтею має наставати незалежно від того, чи вчинені такі дії з використанням обману, шантажу, уразливого стану зазначених осіб або із застосуванням чи погрозою застосування насильства, використанням службового становища, або особою, від якої потерпілий був у матеріальній чи іншій залежності.

{Стаття 303 в редакції Закону № 3316-IV від 12.01.2006}

И йа,и йа--хАчу пайти работать в эскорт!!!!

Выходить с бАгАтыми старушками на светские рауты и ездить в Сардинию!!!!
    Я думаю, когда отменят пенсии те, которые есть, точно станем сильнее.
    Остальные должны сами о себе позаботиться.(с) Ведьма

Цитата Сообщение от oleg orenda Посмотреть сообщение
    И йа,и йа--хАчу пайти работать в эскорт!!!!

Выходить с бАгАтыми старушками на светские рауты и ездить в Сардинию!!!!
    а ты "в рассвете" ?

надо ж соответствовать!
    В сказке и с видом на закат.

Zaurus
    Guest

Цитата Сообщение от Нанка Посмотреть сообщение
    а ты "в рассвете" ?

надо ж соответствовать!
    Должен ещё быть разведен и с маленьким ребёнком на руках )))

Социальные закладки

Социальные закладки

Ваши права