Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 8 з 19 ПершаПерша 123456789101112131415161718 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 364, показано з 141 по 160.

Тема: ОБЩИЙ новогодний подаркообмен 2019 раздела дети!!!

  1. #141
    Аватар для Ольга79
    Реєстрація
    07 листопад 2011
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    2 297

    Типово

    Мы без анкеты (( где наш подоркополучатель потерялся(

  2. #142
    Аватар для Ольга79
    Реєстрація
    07 листопад 2011
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    2 297

    Типово

    Ой на почте нашла анкету, наш подаркополучатель мы уже о тебе думаем))

  3. #143
    Аватар для Satika
    Реєстрація
    04 грудень 2008
    Звідки Ви
    Титова
    Дописів
    345

    Типово

    Ура!!! у нас есть данные подаркополучателя. Класс.. Мысли, идеи уже в голову крутятся )))

    Siera, ты умнечка , что взялась за эту организацию, тебя тоже можно назвать Снегурочкой, потому что организовываешь детям приятные эмоции, праздник, сюрприз. Без ошибок не куда, на ошибках учатся.

  4. #144
    Аватар для TinkaS
    Реєстрація
    10 липень 2015
    Звідки Ви
    Дніпро, пр. Поля
    Дописів
    2 086

    Типово

    Ура Ура! Ми з нашим вже олюбленим подаркоотримувачем!))) Дуже рада і вже починаю склеювати думки по частинках! Ще й така погодка сьогодні, сніжок! Одним словом, свято наближається)))
    Сієра дякую за організацію, ти в нас головна Снігурочка!)
    І ще люба наша Снігуронька, в анкеті я мало інформації можливо написала, бо часу було дуже мало, тому якщо є питання, задавай )))))))

  5. #145
    Аватар для Ж Е К А
    Реєстрація
    15 грудень 2012
    Дописів
    3 324

    Типово

    Цитата Допис від TinkaS Переглянути допис
    Ура Ура! Ми з нашим вже олюбленим подаркоотримувачем!))) Дуже рада і вже починаю склеювати думки по частинках! Ще й така погодка сьогодні, сніжок! Одним словом, свято наближається)))
    Сієра дякую за організацію, ти в нас головна Снігурочка!)
    І ще люба наша Снігуронька, в анкеті я мало інформації можливо написала, бо часу було дуже мало, тому якщо є питання, задавай )))))))
    Так, Тінка, у мене було начебто вдосталь часу, але я зараз навіть не пам'ятаю, чи написала я, що моя старша мадам Поттероманка. Усього Поттера перечитала вже кілька разів і передивилася і в російському і в англійському варіанті. О тепер це чудовисько, сидить біля мене і контролює, щоб я обов'язково внесла це важливе !!!! уточнення для нашого дарувальника.
    Йду своїм шляхом, нікого не чіпаю...

  6. #146

    Реєстрація
    07 серпень 2014
    Дописів
    634

    Типово

    И у меня всё вышло сумбурно! Но тем оно и интереснее, можно общением в теме узнать много нового и интересного!
    А ещё, каждый год в анкете мы писали, что ждём наших дарителей в гости. Но все выбирали НП. В этом году я написала, что лучше НП, НО мы очень ждём наших дарителей в гости, если им будет удобно!

  7. #147
    Аватар для TinkaS
    Реєстрація
    10 липень 2015
    Звідки Ви
    Дніпро, пр. Поля
    Дописів
    2 086

    Типово

    Ооо, я як головний поттероман, прочитавший гаррі поттера разів 50, скажу, що це дійсно дуже важливо ������ ))))

  8. #148
    Аватар для Таня_Охотник
    Реєстрація
    09 лютий 2009
    Звідки Ви
    Левый берег
    Дописів
    7 984

    Типово

    Мы тоже ждем дарителей в гости - если они смелы и решительны до такой степени)))

  9. #149
    Аватар для Satika
    Реєстрація
    04 грудень 2008
    Звідки Ви
    Титова
    Дописів
    345

    Типово

    Всем приветули ))) А мы уже начали воплощать свои идеи в реальность, покупаем по чуть-чуть подарочки для нашего дарителя.. Думаем, что ему они понравятся )))

  10. #150
    Аватар для Siera
    Реєстрація
    06 липень 2008
    Дописів
    424

    Типово

    Всем привет, а давайте обсудим варианты подарков по интерресам детей разного возраста. Например, что подарить на 3 года или 6? Чему был бы рад 10-ти летка, что оценит ребёнок в 13. Мамочки делитесь опытом. Я так понимаю в этом подаркообмене, практически все ветераны!!!
    Эта информация будет полезна, особенно для меня!!!

    Отправлено с моего SM-J530FM через Tapatalk

  11. #151
    Аватар для Ж Е К А
    Реєстрація
    15 грудень 2012
    Дописів
    3 324

    Типово

    Цитата Допис від Таня_Охотник Переглянути допис
    Мы тоже ждем дарителей в гости - если они смелы и решительны до такой степени)))
    Які ви сміливі!!!! То ви ще не познайомилися з моєю родиною))) В мене старший за останній рік разів з 15 був на Західній. Стрий, Кваси, Франківськ, Львів. Ще тиждень не минув, як приїхав з Wet Hills ceлище Лука, що на березі Дністра. То у вас є усі шанси отримати нашого Санта Клауса до себе.
    Йду своїм шляхом, нікого не чіпаю...

  12. #152
    Аватар для Ж Е К А
    Реєстрація
    15 грудень 2012
    Дописів
    3 324

    Типово

    Цитата Допис від Siera Переглянути допис
    Всем привет, а давайте обсудим варианты подарков по интерресам детей разного возраста. Например, что подарить на 3 года или 6? Чему был бы рад 10-ти летка, что оценит ребёнок в 13. Мамочки делитесь опытом. Я так понимаю в этом подаркообмене, практически все ветераны!!!
    Эта информация будет полезна, особенно для меня!!!

    Отправлено с моего SM-J530FM через Tapatalk
    Нам багато чого дарували, але в 1-2 річному віці нас виносило від повітряних кульок. Взагалі то років до 6 головне подарунок, верніше - подарунки. Хто б знав, що більше оцінять. На другому обміні мої старші з усіх подарунків довше за все не могли поділити гелеву ручку з яскравими черепами. 10 та 17 років. Дівчина та хлопець. Кожен був впевнений, що подарунок виключно для нього))))
    Йду своїм шляхом, нікого не чіпаю...

  13. #153
    Аватар для Таня_Охотник
    Реєстрація
    09 лютий 2009
    Звідки Ви
    Левый берег
    Дописів
    7 984

    Типово

    Цитата Допис від Ж Е К А Переглянути допис
    Які ви сміливі!!!! То ви ще не познайомилися з моєю родиною))) В мене старший за останній рік разів з 15 був на Західній. Стрий, Кваси, Франківськ, Львів. Ще тиждень не минув, як приїхав з Wet Hills ceлище Лука, що на березі Дністра. То у вас є усі шанси отримати нашого Санта Клауса до себе.
    Оооо

  14. #154
    Аватар для Таня_Охотник
    Реєстрація
    09 лютий 2009
    Звідки Ви
    Левый берег
    Дописів
    7 984

    Типово

    Хм. . Почему-то мой предыдущий пост безжалостно был обрезан..

  15. #155
    Аватар для Ж Е К А
    Реєстрація
    15 грудень 2012
    Дописів
    3 324

    Типово

    ))))
    Йду своїм шляхом, нікого не чіпаю...

  16. #156
    Аватар для Ольга79
    Реєстрація
    07 листопад 2011
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    2 297

    Типово

    Девочки, приветик, оооо я потерялась))) творческое задание это символ года или таки календарь? И до какого числа? Или конкурса не будет?
    Мы участвовали в подаркообмен только 1 раз в том году, но 3 года было самим удовольствием открывать подарки и понимание что все для него! Но наша снегурочка постаралась и все что было все было интересно и до сих пор!
    Но сейчас есть какие то предпочтения но заходя или проходя мимо игрушек у нас все "улибеное" и все нужно)))) кроме кукол и мягких игрушек) особенная наша страсть это динозавры))) как оказалось их много не бывает))) но у нас их очень много, и в письме Деду Морозу мы тоже его указали))) но в этом списке есть ещё трамвай, трек с акулой и конструктор поэтому Дед Мороз готовится. Книжки про динозавров у нас тоже очень востребованы и их тоже уйма)) А с акцией в варусе это жесть.
    Поэтому наша снегурочка все что ты выберешь будет интересно!
    Девочки вы пишите немного о своих детях, и их предпочтения, я думаю что эта инфо будет полезна и мне наверное тоже очень она нужна))) А то немного попала в тупик)))

  17. #157
    Аватар для TinkaS
    Реєстрація
    10 липень 2015
    Звідки Ви
    Дніпро, пр. Поля
    Дописів
    2 086

    Типово

    Всім привіт!
    Ви в тупику? Я сама в ступорі коли приходиться вибрати щось своїй дитині)) скажу так радіє він всьому)) якщо побачить гарно запаковані подарунки то буде тішитись, зрадіє і шарікам і пузирям і маленьким м'ячикам (засипає він не з плюшевою іграшкою, а з м'ячиком для настільного тенісу))))))) любить бавитись машинками, возити їх на шнурочку, самосвалів в нас багато, є сміттєвоз, трактори, нема фури (як бачить на вулиці завжди кричить фуваааа)))
    подобається творчість, пластилін, кінетичний пісок, ліпаки, завжди помагає мені з тістом))) розвиваючі зошити із завданнями типу з'єднати точечки,, провести лінії, знайти предмети, завдання на логіку і т.д.
    любить овочі фрукти на ліпучках, але в нас вони вже є.
    ще любить іграшки, що розкручуються на деталі, в нас є мотоцикл і слоник.
    Як ще щось згадаю то напишу.

    Дівчатка давайте ще обговоримо солодощі, можливо якусь посуду, типу чашка чи ще щось таке і предмети гардеробу, наприклад носочки? треба не треба?
    Зі своєї сторони скажу, з їстівного Тьомі можна фрукти, він любить всі і їсть їх багато, магазинні солодощі ми не купляємо, максимум бублики, роблю або сама або натуральне купляю.
    З посуду, якраз купила цілий набір для Тьоми
    Якщо на носках зображений хтось дуже веселий то Тьомка дуже тішиться і сміється)

  18. #158
    Аватар для Siera
    Реєстрація
    06 липень 2008
    Дописів
    424

    Типово

    Цитата Допис від Ольга79 Переглянути допис
    Девочки, приветик, оооо я потерялась))) творческое задание это символ года или таки календарь? И до какого числа? Или конкурса не будет?
    Мы участвовали в подаркообмен только 1 раз в том году, но 3 года было самим удовольствием открывать подарки и понимание что все для него! Но наша снегурочка постаралась и все что было все было интересно и до сих пор!
    Но сейчас есть какие то предпочтения но заходя или проходя мимо игрушек у нас все "улибеное" и все нужно)))) кроме кукол и мягких игрушек) особенная наша страсть это динозавры))) как оказалось их много не бывает))) но у нас их очень много, и в письме Деду Морозу мы тоже его указали))) но в этом списке есть ещё трамвай, трек с акулой и конструктор поэтому Дед Мороз готовится. Книжки про динозавров у нас тоже очень востребованы и их тоже уйма)) А с акцией в варусе это жесть.
    Поэтому наша снегурочка все что ты выберешь будет интересно!
    Девочки вы пишите немного о своих детях, и их предпочтения, я думаю что эта инфо будет полезна и мне наверное тоже очень она нужна))) А то немного попала в тупик)))
    Добрый день! Творческое задание - символ года!!!
    Конкурс будет! Жду фото готовых работ мне на почту или в Вайбер. Сроки до 19 декабря. 19-20 выставлю фото на голосование.
    Ссылку на почту и номер Вайбер смотрите в первом сообщении.

    Отправлено с моего SM-J530FM через Tapatalk

  19. #159
    Аватар для Ольга79
    Реєстрація
    07 листопад 2011
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    2 297

    Типово

    Цитата Допис від Siera Переглянути допис
    Добрый день! Творческое задание - символ года!!!
    Конкурс будет! Жду фото готовых работ мне на почту или в Вайбер. Сроки до 19 декабря. 19-20 выставлю фото на голосование.
    Ссылку на почту и номер Вайбер смотрите в первом сообщении.

    Отправлено с моего SM-J530FM через Tapatalk
    Вот спасибо))) что то не сильно у нас активно...
    Из посуды у нас есть набор с ними.. Ну вы поняли)))) сладкое любим все, но так как мама ограничивает приём))) то зефир в почёте, мармелад) из одежды даже не уверена, мальчик рослый, носочки может быть, какие-то весёлые.

    Давайте актиней как то))) А то придётся ставить прямые вопросы)))))

  20. #160
    Аватар для Таня_Охотник
    Реєстрація
    09 лютий 2009
    Звідки Ви
    Левый берег
    Дописів
    7 984

    Типово

    Я немного не активничаю, так как моя мадама Аня решила нас осчастливить двухсторонней пневмонией и мы тусуемся в больнице. Но дело ближется к счастливому концу)) фуух.

    Мои детишки уже практически в возрасте подростков (сын так уж точно). Я писала об увлечениях в анкете. Что могу добавить? Любят эксперименты различные, вон Аня сидит, смешивает уже n-ного по счету Лизуна. Артем рад бы тоже подключиться, но у него то танцы, то Пласт, то баскетбол, то боевой гопак. Нет ребенка дома))

Сторінка 8 з 19 ПершаПерша 123456789101112131415161718 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті