Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 10 з 13 ПершаПерша 12345678910111213 ОстанняОстання
Всього знайдено 251, показано з 181 по 200.

Тема: Тягныбок - вор и провокатор?

  1. #181

    Типово

    l*****o,
    А на якої хвилині Ви почули ці слова, що б контекст послухати? Пам’ятаю, він там щось казав про Кремлін, де він там казав хоча б щось трошки схоже саме про москалів… щось не згадую. Але можливо казав, тре слухати контекст. Яка хвилина?
    Я не буду еще раз все просматривать в поисках конкретной минуты, но там была фраза насчет того, что нужно очистить украинский народ, вернув в паспорт графу "национальность".

    Хоча, тут ще тре розібратися, що таке россіянин (русскій). Ви себе вважаєте етнічним россіянином?
    Мои родители и я родились в России, брат родился на Украине. Кто я по-вашему по национальности?

    То в Вас напевно з логікою проблеми.
    Все может быть, не мне судить.

  2. #182
    Аватар для luchano
    Реєстрація
    24 січень 2006
    Звідки Ви
    Кам’янське
    Дописів
    6 581

    Типово

    Цитата Допис від Harald Переглянути допис
    Навскидку:

    Провести люстрацію влади за принципом трьох "К" (комуністи-кадебісти-кучмісти).
    І? А як Ви розумієте поняття «люстрація»? Спаління на кострі?

    проект Закону про пропорційне представництво в органах влади українців та представників національних меншин.
    Ну да, українців там має бути 100%.

    Скільки їх там зараз і чому?

    Скільки НЕнімців в німецькому будрерстазі? Чи регламентується це якимсь законом?

    Заборонити торгівлю землею сільськогосподарського призначення.
    Точно?

    Ухвалити новий Закон про громадянство, згідно з яким громадянство надаватиметься тільки тим особам, що народилися в Україні або є етнічними українцями.
    …або їх родичам. До речі, подібний закон існує в Японії, і в Німеччині, до речі, не німецю громадянином Німеччини стати дуже важко, якщо немає родичів німців. А то може я помиляюся?

    Люстрация -- начнется расправа над неугодными
    Пропорциональное представительство -- теперь, как и при советах, людей начнут подбирать не по личным качествам, а по квотамх
    Ви сумніваєтеся в тому, що Україна наповнена агентурою Москви? (с)

    Тре нам з Вами розібратися що таке люстрація для початку, вірно? Може малося на увазі, що їх тре усунути від влади? А то мож не тре, як Ви вважаєте? А то може злочинців тре залишити непокараними, що б майбутнім злочинцям було не так лячно коїти злочини? А то може не існує в Україні (і не тільки) закону, що людина із судимостями не має права займати державні псади?

    Себто поняття «люстрація» тре розуміти як «залучення до відповідальності», виключно ЗА ЗАКОНОМ!!!

    Запрет торговли землей -- антирыночная мера
    А давайте не будемо перекручювати?

    http://www.vosvoboda.info/ukr_txt002071

    ВО "Свобода" - за приватизацію землі з правом її подальшого продажу і передання у спадкове володіння. Правом на купівлю землі мають володіти тільки громадяни України. Право власності на землю, яка перебуває під сільгоспвиробництвом, можуть мати тільки ті громадяни України, які безпосередньо працюють у сільському господарстві, а також ті, хто отримав землю у спадок. Землю у спадок можуть передавати тільки близьким родичам.
    Закон о гражданстве в таком виде -- дискриминационный и просто глупый, так как лишает государство возможности предоставлять гражданство необходимым ему людям, например -- спортсменам, ученым и т.п.
    Не лишає. Наразі пре в Україну декілько інший контингент, щось вчені і спортсмени не пруть. Програма була розрахована на теперішню ситуацію, на вирішиння ПЕВНИХ проблем, і наразі від цього закону було б більше користі, ніж шкоди, а то й взагалі одна користь, і Тягнибок там пояснює чому так має бути, принаймні наразі. Японія живе без чужих вчених і спортсменів непогано.

    Але, це було в програмі 2006 року, в теперішньої програмі цього вже немає, на жаль.

  3. #183
    Аватар для luchano
    Реєстрація
    24 січень 2006
    Звідки Ви
    Кам’янське
    Дописів
    6 581

    Типово

    Цитата Допис від xPLG Переглянути допис
    l*****o,
    Я не буду еще раз все просматривать в поисках конкретной минуты, но там была фраза насчет того, что нужно очистить украинский народ, вернув в паспорт графу "национальность".
    Стооооп! А давайте не плутати одне з одним і перекручювати?

    Ви щось писали про те, що Тягнбок наче казав, що "Все лихо в країні від москалів". Вас запитали в якому контексті він про це казав, і що саме конкретно. До чого тут графа національність?

    Вас не засмучує, що коли Ви зберетеся кудись за кордон, наприклад у США, що Вам там доведеться писати якого Ви роду племені?

    І все ж, хотілося б таки почути де Ви чули про «всі біди від москалів».

    Мои родители и я родились в России, брат родился на Украине. Кто я по-вашему по национальности?
    А в американців італійського походження випадково у Китаї (були там у відрядженні кілька років). В них тепер дитина, виходить, китаєць?

    Ви ніколи не замислювалися над тим, що россіянин (русскій) — це не етнічне поняття, а суто політичне, політична нація, як американці? В яку входить купа всіляких різноманітних народів. НЕмає такого етносу у природі! Європейська частина Россії (і не тільки) — це етнічні землі народів фіноугорської групи. Як можна бути россіянином не маючи россійського громадянства і не мешкаючи у Россії? Як можна бути американцем, не маючи американського? Це якщо тільки бути, як усвідомлюючи це, так і ні, 5-ю колоною, що теж є суто політичне поняття…

    Все может быть, не мне судить.
    Справді, і Вам теж.
    Востаннє редагував luchano: 04.09.2007 о 03:42

  4. #184

    Типово

    l*****o,
    Ви щось писали про те, що Тягнбок наче казав, що "Все лихо в країні від москалів". Вас запитали в якому контексті він про це казав, і що саме конкретно. До чого тут графа національність?
    Он неоднократно повторял, что при развале СССР украину обокрали "москалi та ГБсти", украли вклады населения и кокие-то лично мне непонятные 16% золото-бриллиантового фонда СССР - 81 000 000 000 $. Че это за фонд такой?
    Кроме того те же вышеупомянутые "москалi та ГБсти" убили 10 000 000 украинцев - это серьезное обвинение. Проясните если не тяжело.

    А в американців італійського походження випадково у Китаї (були там у відрядженні кілька років). В них тепер дитина, виходить, китаєць?

    Ви ніколи не замислювалися над тим, що россіянин (русскій) — це не етнічне поняття, а суто політичне, політична нація, як американці? В яку входить купа всіляких різноманітних народів. НЕмає такого етносу у природі! Європейська частина Россії (і не тільки) — це етнічні землі народів фіноугорської групи. Як можна бути россіянином не маючи россійського громадянства і не мешкаючи у Россії? Як можна бути американцем, не маючи американського? Це якщо тільки бути, як усвідомлюючи це, так і ні, 5-ю колоною, що теж є суто політичне поняття…
    Тут я в принципе с вами согласен. Но вы так и не ответили ничего вразумительного на мой вопрос.

    Еще раз про видеоролик - допустим что бред - это мое субьективное мнение. Допустим даже, что Тягнибок говорит исключительно правду. Тем не менее акценты он делает там, где ему хочется, и сама форма передачи программы выдержана в провокативном стиле - работа с залом и т.д. И почему молчат его соратники из Свободы?

  5. #185
    Аватар для luchano
    Реєстрація
    24 січень 2006
    Звідки Ви
    Кам’янське
    Дописів
    6 581

    Типово

    Цитата Допис від xPLG Переглянути допис
    l*****o,
    Он неоднократно повторял, что при развале СССР украину обокрали "москалi та ГБсти", украли вклады населения
    Ах ось воно що!

    Так а може варто було так відразу і казати, а не своїми словами — на рівні гри в ассоціації?

    и кокие-то лично мне непонятные 16% золото-бриллиантового фонда
    Це відсоток за численністю населення СССР і України. Але усі 100% з того, що за заробив увесь СССР за увесь свій час (кожна людина), забрала собі чомусь Россія. Чи не здається Вам це дивним?

    СССР - 81 000 000 000 $. Че это за фонд такой?
    Кроме того те же вышеупомянутые "москалi та ГБсти" убили 10 000 000 украинцев - это серьезное обвинение. Проясните если не тяжело.
    Невже він там називав цифру всього 10 мільйолнів? А то може таки більшу? 10 мільйонів — це лище кількість заморених голодом у 32-33рр.

    Тут я в принципе с вами согласен. Но вы так и не ответили ничего вразумительного на мой вопрос.
    Перепрошую, на яке саме запитання я не відповів?

    Ааааа, якої Ви національності. Так хіба ж це запитання до мене? То ж Вам відніше, якої. Може американець?

    Еще раз про видеоролик - допустим что бред - это мое субьективное мнение. Допустим даже, что Тягнибок говорит исключительно правду. Тем не менее акценты он делает там, где ему хочется, и сама форма передачи программы выдержана в провокативном стиле - работа с залом и т.д. И почему молчат его соратники из Свободы?
    Може тому, що презентація програми — це не купівля картоплі на базарі? Ви що, думаєте програма «Свободи» — це лише «фантазії Тягнибока на сцені»? Так я Вам скажу, що програма «Свободи» — це не «фантазії Тягнибока», але він, як лідер певної політичної сили, має її презентувати. Ви дивилися виборчій список «Свободи»? Там в переважної більшості вища освіта. Там далеко не діректори автобаз займаються створенням програми, і це не фантазії, а аналітика, закон і здоровий глузд.

    Я не розумію Вашої цієї претензії, якщо чесно. Може Вам треба що б Бенюк або Фаріон цю програму презентували?
    Востаннє редагував luchano: 04.09.2007 о 05:21

  6. #186
    Почетный форумчанин
    Пара года 2006 (Morgenstern)
    Иноземный огородник года 2013
    Аватар для Harald
    Реєстрація
    31 грудень 2004
    Звідки Ви
    Тупик Нечистой силы, 13
    Дописів
    130 020

    Типово

    l*****o, я Вам привел цитаты из программы "Свобода", а Вы сомневаетесь, точно ли там такое написано. Получается, Вы читали эту программу невнимательно

    Себто поняття «люстрація» тре розуміти як «залучення до відповідальності», виключно ЗА ЗАКОНОМ!!!
    А судьи кто? (с)

    Ну да, українців там має бути 100%.
    Вот именно об этом я и говорю. В программе можно все написать красиво, но исполнять ее будут такие, как Вы.

    Скільки НЕнімців в німецькому будрерстазі? Чи регламентується це якимсь законом?
    Никаким законом это не регламентируется и никого это не интересует, кроме отдельных озабоченных личностей. В Бундестаг избирают не по национальному признаку, а по партийным спискам.

    …або їх родичам. До речі, подібний закон існує в Японії, і в Німеччині, до речі, не німецю громадянином Німеччини стати дуже важко, якщо немає родичів німців. А то може я помиляюся?
    Про родичей -- это Вы придумали, в программе этого нет. Извините, сударь, но Вы -- не Тягнибок, и это не Вас и не Вашу программу мы обсуждаем, так что не нужно приплетать Ваши собственные дополнения к ней Чтобы получить немецкое гражданство, иностранцу достаточно легально прожить в стране 8 лет и иметь работу. Все. Никакие родственники для этого не нужны.

    Наразі пре в Україну декілько інший контингент, щось вчені і спортсмени не пруть.
    Ага, вот только в футбольных клубах одни черные играют
    Dieu est toujours pour les bataillons ukrainiens

  7. #187
    Аватар для Душ
    Реєстрація
    22 жовтень 2005
    Звідки Ви
    Из Чесноправды
    Дописів
    23 716

    Типово

    Цитата:
    Ухвалити новий Закон про громадянство, згідно з яким громадянство надаватиметься тільки тим особам, що народилися в Україні або є етнічними українцями.
    Это же надо такой бред писать. Крыша едет не спеша тихо шифером шурша. В Украине живет более 10 млн. человек, не рожденных на ее территории.
    В игноре: Дейнерис, Антуриум, VitЁk

  8. #188
    Модератор Аватар для Sargasss
    Реєстрація
    14 лютий 2007
    Звідки Ви
    Галактика М. Котов
    Дописів
    8 418

    Типово

    Душ Видимо они очень мешают пану Тягныбоку.

  9. #189
    Аватар для luchano
    Реєстрація
    24 січень 2006
    Звідки Ви
    Кам’янське
    Дописів
    6 581

    Типово

    Цитата Допис від Душ Переглянути допис
    Это же надо такой бред писать. Крыша едет не спеша тихо шифером шурша. В Украине живет более 10 млн. человек, не рожденных на ее территории.
    І? Вам здалося, що Тягнибок збирається відібрати в них громадянство? Лікуйте терміново свій дах.

    Цитата Допис від Sargasss Переглянути допис
    Душ Видимо они очень мешают пану Тягныбоку.
    Ще один…

  10. #190
    Аватар для luchano
    Реєстрація
    24 січень 2006
    Звідки Ви
    Кам’янське
    Дописів
    6 581

    Типово

    Цитата Допис від Harald Переглянути допис
    l*****o, я Вам привел цитаты из программы "Свобода", а Вы сомневаетесь, точно ли там такое написано. Получается, Вы читали эту программу невнимательно
    Я Вам навіть навів що саме там з цього приводу написано, і, як з’ясувалося, написано таки трохи інше, а вірніше, зовсім інше. Цитую ще раз:

    ВО "Свобода" - за приватизацію землі з правом її подальшого продажу і передання у спадкове володіння. Правом на купівлю землі мають володіти тільки громадяни України. Право власності на землю, яка перебуває під сільгоспвиробництвом, можуть мати тільки ті громадяни України, які безпосередньо працюють у сільському господарстві, а також ті, хто отримав землю у спадок. Землю у спадок можуть передавати тільки близьким родичам.
    Де Тягнибок проти продажу землі?

    А судьи кто? (с)
    Судьї.

    Вот именно об этом я и говорю. В программе можно все написать красиво, но исполнять ее будут такие, как Вы.
    Які, такі, як Ви?

    Прорама — це перш за все законодавча база, а виконувати закони мають усі без виключення. А наразі закон НЕ ПРАЦЮЄ, його не хочуть виконувати і підтримуватися. Ще одна з голорвних проблем України.

    Никаким законом это не регламентируется и никого это не интересует, кроме отдельных озабоченных личностей. В Бундестаг избирают не по национальному признаку, а по партийным спискам.
    То Ви напевно маєте на увазі тих «збоченців», що, наприклад, стурбовані безпорядками у Франції у 2006 році, коли вулиці Парижу палахкотали?

    Про родичей -- это Вы придумали, в программе этого нет. Извините, сударь, но Вы -- не Тягнибок, и это не Вас и не Вашу программу мы обсуждаем, так что не нужно приплетать Ваши собственные дополнения к ней
    І тим не менш, і родичам. Реальні законопроекти набагато складніши за їх загальної презентації.

    Ага, вот только в футбольных клубах одни черные играют
    І усі громадяни України…
    Востаннє редагував luchano: 04.09.2007 о 13:39

  11. #191

    Реєстрація
    13 грудень 2004
    Звідки Ви
    Днепр
    Дописів
    5 034

    Типово

    Це відсоток за численністю населення СССР і України. Але усі 100% з того, що за заробив увесь СССР за увесь свій час (кожна людина), забрала собі чомусь Россія. Чи не здається Вам це дивним?
    а внешние долги СССР которые взяла на себя россия не считали так сосчитайте на тот момент, всё это было с согласия украины при подписании договора в беловешской пуще.
    нигде юридически нет понятия "национальность" есть гражданство, само понятие "нация" пропагандируется только в америке и там оно асоциируется с гражданством, европа давно уходит от этого понятия, в мире идётглобализация если вы не заметили

  12. #192
    Почетный форумчанин
    Пара года 2006 (Morgenstern)
    Иноземный огородник года 2013
    Аватар для Harald
    Реєстрація
    31 грудень 2004
    Звідки Ви
    Тупик Нечистой силы, 13
    Дописів
    130 020

    Типово

    l*****o, я Вам строчку из Программы с официального сайта "Свободы" привел, а Вы мне все пытаетесь какие-то комментарии к ней впарить

    Еще раз:
    Заборонити торгівлю землею сільськогосподарського призначення. Надавати землю у довгострокову оренду українським громадянам з правом її родинного успадкування. Встановити кримінальну відповідальність за незаконну зміну цільового призначення сільськогосподарських земель.
    http://www.vosvoboda.info/ukr_txt002070
    Dieu est toujours pour les bataillons ukrainiens

  13. #193
    Почетный форумчанин
    Пара года 2006 (Morgenstern)
    Иноземный огородник года 2013
    Аватар для Harald
    Реєстрація
    31 грудень 2004
    Звідки Ви
    Тупик Нечистой силы, 13
    Дописів
    130 020

    Типово

    Цитата Допис від l*****o Переглянути допис
    Які, такі, як Ви?

    Прорама — це перш за все законодавча база, а виконувати закони мають усі без виключення. А наразі закон НЕ ПРАЦЮЄ, його не хочуть виконувати і підтримуватися. Ще одна з голорвних проблем України.
    Нет, l*****o, такую программу я выполнять не буду и надеюсь, что она в таком виде никогда не станет законодательной базой в Украине.
    Dieu est toujours pour les bataillons ukrainiens

  14. #194
    Аватар для Dzhmil
    Реєстрація
    04 грудень 2002
    Звідки Ви
    Sicheslav City
    Дописів
    7 596

    Типово

    Harald, а яке відношення маєте ви як мешканець Німеччини до українського політика О. Тягнибока?

  15. #195
    Аватар для BOD
    Реєстрація
    01 грудень 2004
    Звідки Ви
    Днепр
    Дописів
    10 332

    Типово

    ..почалось, ; -)
    Сейчас Джмиль всем все расскажет...и Харальд станет не относиться к Украине, и всем русским на Украине жись - не жись, ; -)
    Б.

  16. #196
    Аватар для Dzhmil
    Реєстрація
    04 грудень 2002
    Звідки Ви
    Sicheslav City
    Дописів
    7 596

    Типово

    BOD, ви маєте двійника на псевдо Harald?

    Чи це в вас просто словесний пронос?

  17. #197
    Аватар для BOD
    Реєстрація
    01 грудень 2004
    Звідки Ви
    Днепр
    Дописів
    10 332

    Типово

    ; -)
    Б.

  18. #198
    Аватар для Dzhmil
    Реєстрація
    04 грудень 2002
    Звідки Ви
    Sicheslav City
    Дописів
    7 596

    Типово

    ПНХ

  19. #199
    Аватар для BOD
    Реєстрація
    01 грудень 2004
    Звідки Ви
    Днепр
    Дописів
    10 332

    Типово

    Сам туда иди.
    Б.

  20. #200
    Почетный форумчанин
    Пара года 2006 (Morgenstern)
    Иноземный огородник года 2013
    Аватар для Harald
    Реєстрація
    31 грудень 2004
    Звідки Ви
    Тупик Нечистой силы, 13
    Дописів
    130 020

    Типово

    Цитата Допис від Dzhmil Переглянути допис
    Harald, а яке відношення маєте ви як мешканець Німеччини до українського політика О. Тягнибока?
    Dzhmil, як громадянин України та мешканець Днiпропетровська я маю безпосередньє вiдношення до своєї Батькiвщини та до її полiтики, бо та полiтика мене теж стосується.
    Dieu est toujours pour les bataillons ukrainiens

Сторінка 10 з 13 ПершаПерша 12345678910111213 ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті