Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 1 з 4 1234 ОстанняОстання
Всього знайдено 77, показано з 1 по 20.

Тема: Український кінематограф, новини

  1. #1
    Аватар для KpoT
    Реєстрація
    11 липень 2007
    Дописів
    21 352

    Типово Український кінематограф, новини

    Пропоную у цю тему розміщувати анонси, посилання та таке інше на нове у українському кінематографі ... та й не про нове, але про суто українське кіно

    Багато хто вже подивився "Кіборги", а вот ось ще нове кино


    Фільм «Посттравматична рапсодія»

    Режисер - Павло Когут, сценарій - Дмитро Корчинський, оператор - Сергій Смичок, музика - Тарас Компаніченко.

    У ролях: Назар Борушок, Анатолій Пашинін, Анатолій Гнатюк, Максим Зерко, Владислав Фуківський, Тарас Компаніченко, Ілля Кива, Юлія Паєвська (Тайра), Віталій Чорний, Олександр Рудинський.

    Тривалість – 67 хв.

    Виробник - студія "БРАТСТВО production"

    https://www.youtube.com/watch?v=BIQ4jeG_Cfo


    п.с. можливо така тема до розділу "культура", але вже звик тут, тай воно якось начебто й новини )
    Востаннє редагував KpoT: 17.08.2019 о 01:19

  2. #2

    Реєстрація
    10 березень 2005
    Дописів
    37 060

    Типово

    помойму есть другой раздел на форуме с кином ? не ?

  3. #3
    Аватар для KpoT
    Реєстрація
    11 липень 2007
    Дописів
    21 352

    Типово

    Цитата Допис від alyak Переглянути допис
    помойму есть другой раздел на форуме с кином ? не ?
    есть, я же написал выше в "п.с.", пусть переносят если что, главное что бы тема осталась именно сборником украинского кино ... и есть на мой взгляд одно "Но" - современный украинский кинематограф является рождающимся в самостоятельное. В оправдание выбора этого раздела могу еще сказать, что кино одно из мощных направлений креативной экономики страны и инструмент формирования мировоззрения, в том числе гражданского и политического, стоит помочь популяризацией - такая вот политика.

    Не все же время междоусобный форумный срачь смаковать и пестовать как "новости Украины" ) ... в общем "общие" чуточку разбавил новостями культуры
    Востаннє редагував KpoT: 01.07.2018 о 21:43

  4. #4
    Аватар для KpoT
    Реєстрація
    11 липень 2007
    Дописів
    21 352

    Типово

    Фильм "Червоний"
    снят по мотивам исторического романа украинского писателя Андрея Кокотюхи. Действие фильма происходит в 1947 году. В страшную мясорубку сталинских лагерей попадает воин УПА Данило Червоный, где должен пройти сквозь ад и нечеловеческие условия каторги, преследования уголовных главарей, подлость, предательство и отчаяние. Даниил находит в себе силы противостоять репрессиям начальника лагеря и делает отчаянную попытку вырваться на свободу, подняв первое восстание в лагере.
    Полный текст читайте здесь: https://styler.rbc.ua/rus/kino/gromk...525856982.html

    в открытый доступ выложил
    Телеканал ICTV
    Опубликовано: 10 мая 2018 г.
    1ч.48мин.
    https://www.youtube.com/watch?v=5XvULDJnU0s
    Востаннє редагував KpoT: 04.07.2018 о 08:04

  5. #5
    Аватар для KpoT
    Реєстрація
    11 липень 2007
    Дописів
    21 352

    Типово

    Кіборги (фільм)

    Український повнометражний художній фільм режисера Ахтема Сеїтаблаєва за сценарієм Наталії Ворожбит про оборону Донецького аеропорту під час війни на Донбасі
    https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9A...B%D1%8C%D0%BC)

    Телеканал 1+1
    10 мая 2018 г.

    1:52:41

    https://www.youtube.com/watch?v=KiqOq0Nd42Q

  6. #6

    Реєстрація
    13 серпень 2008
    Звідки Ви
    sniper avenue
    Дописів
    13 291

    Типово

    Підтримаю:
    Секс-комедія «Свінгери» (201 щось нове для українського кіно. Хоча, вже доведено, що в українців все гаразд з почуттям гумору і дівчата в нас найкрасивіші, тому можна розраховувати на цікаве та веселе кіно.
    В ролях:Ольга Полякова, Михайло Кукуюк, Даша Астаф'єва, Олексій Вертинський, Анна Саліванчук, Любомир Валівоць, В'ячеслав Довженко

    Треба обов'язково глянути,дуже цікава жіноча команда)).
    UPD:виклали ось тут онлайн українською.АХТУНГ!!!торенти з поганським перекладом.
    http://ex-fs.net/films/86949-svingery.html
    Востаннє редагував UKRBAT: 08.07.2018 о 15:47

  7. #7
    Аватар для KpoT
    Реєстрація
    11 липень 2007
    Дописів
    21 352

    Типово

    тонко ... )

  8. #8
    Аватар для KpoT
    Реєстрація
    11 липень 2007
    Дописів
    21 352

    Типово

    комедія «Я, ти, він, вона»

    https://planetakino.ua/movies/ya_ty_vin_vona/

    Максим і Яна прожили у шлюбі 10 років. Стосунки перетворилися на союз, любов - на повагу, а пристрасть - на обов'язок. І коли на горизонті з’являються спокусливі перспективи... пара вирішує розлучитися. Чи змінить ситуацію випробувальний місяць, наданий суддею? А якщо вони втілять свої найекстремальніші мрії і найсміливіші фантазії?

    Романтична комедія «Я, ти, він, вона» є новим проектом студії «Квартал 95». Головні ролі у фільмі виконають зірки «Кварталу» Володимир Зеленський, Євген Кошовий, популярна співачка і дебютантка у повнометражному кіно Надя Дорофєєва та литовська акторка Агне Грудіте («Нюхач»). Проект став одним з переможців Десятого конкурсного відбору Держкіно та реалізовується за державної підтримки. Володимир Зеленський не лише виконує одну з головних ролей у фільмі, але й дебютує на проекті як режисер-постановник. Володимир вперше поєднав на майданчику одразу три амплуа – актора, режисера та продюсера.

    Головні ролі у фільмі зіграють зірки «Кварталу 95» Володимир Зеленський, Євген Кошовий, співачка і дебютантка у повнометражному кіно Надя Дорофєєва та литовська акторка Агне Грудіте, відома українським глядачам за роллю у серіалі «Нюхач».
    http://dergkino.gov.ua/ua/news/show/..._vin_vona.html
    08/06/2018
    Проект стрічки став одним з переможців Десятого конкурсного відбору Держкіно та реалізовується за державної підтримки. Зйомки фільму розпочнуться вже наприкінці червня. У центрі сюжету – подружжя Максима і Яни, яке переживає затяжну кризу у стосунках та має наміри розлучитися. Протягом випробувального терміну, наданого суддею, з парою починають відбуватися шалені несподіванки, які змінять їхнє життя назавжди.
    тізер


    https://www.youtube.com/watch?v=AucMKLAFM5E

  9. #9

    Реєстрація
    13 серпень 2008
    Звідки Ви
    sniper avenue
    Дописів
    13 291

    Типово

    Трошки мимо - але є ще такі ось хлопці:

    Ай молодець)).
    ЗЫ кіно він не знімав,це такий собі кавер з накладеним звуком - але що він виробляє.там на його сторінці багато такого.
    Востаннє редагував UKRBAT: 06.07.2018 о 20:48

  10. #10

    Реєстрація
    13 серпень 2008
    Звідки Ви
    sniper avenue
    Дописів
    13 291

    Типово

    Припутні (2017)
    Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  pryputni.2017.jpg
Переглядів: 18
Розмір:  121,2 КБ
ID:	2191066
    Жанр: драма, комедія
    Країна: Україна
    Кінокомпанія: Star Media
    Режисер: Непиталюк Аркадій Анатолійович
    Актори: Дмитро Хом'як — Юрко, таксист; Ніна Набока — баба Зіна; Олена Узлюк — Людка; Юлія Врублевська — Світлана; Юліана Ляпкіна — Христя, вчителька; Яків Ткаченко — Славік; Віталій Гарбузюк — Гриша; Захарій Новицький — Станіславович, батько Славіка
    Сюжет:
    Фільм розповідає про долю трьох жінок, а саме: бабусі, доньки і онуки, чиї долі переплетені, а життя наповнене складнощами і самотністю. Дія картини відбувається в полишеному мешканцями селі Припутні протягом однієї доби, яка кардинально змінить життя усіх героїв.
    качати тут:https://toloka.to/t89888

  11. #11
    Почетный форумчанин
    Тема года 2009, Подпись года 2011
    Аватар для krissa
    Реєстрація
    24 січень 2004
    Дописів
    37 298

    Типово

    Цитата Допис від KpoT Переглянути допис
    Рекламировать суку зеленского - круто! Эт точно "украинское кино"

    Мои кандидаты:
    https://m.youtube.com/watch?v=tEXVYILbYQk

    Остальное можно почитать тут
    https://ibigdan.livejournal.com/21790176.html

  12. #12
    Аватар для Самара11
    Реєстрація
    04 липень 2013
    Дописів
    13 721

    Типово

    Цитата Допис від krissa Переглянути допис
    ...
    Остальное можно почитать тут
    https://ibigdan.livejournal.com/21790176.html
    Маю надію, що вже наш кінєматограф не буде російською знімати...

    "Качу" не могу спокойно слышать... триггер... многое связано. Сразу плачу((
    От я - теж не можу спокійно слухати...
    А фільм про Героїв Крут (якщо знімуть) теж тяжкий буде...
    В нас історія така... суцільна мука...
    А хочеться чогось світлого, яскраво-вишневого... були ж якісь моменти, їх теж необхідно освітити...
    Люди діляться на дві половини. Одні, увійшовши до кімнати, вигукують: "О, кого я бачу"!. Інші: "А ось і я"!

  13. #13
    Аватар для KpoT
    Реєстрація
    11 липень 2007
    Дописів
    21 352

    Типово

    Мені сподобалось, - багато гумору


    Ця дивовижна історія трапилась у чарівному місті Києві – за часів відважних воїнів, прекрасних принцес і могутніх чаклунів. Мандрівний артист Руслан, який мріє стати лицарем, зустрів прекрасну Мілу і закохався в неї, навіть не підозрюючи, що дівчина - донька київського князя. Але щастю закоханих не судилося тривати вічно: злий чаклун Чорномор з’явився в магічному вихорі і на очах Руслана викрав кохану, прагнучи перетворити силу її кохання на власну чаклунську могутність. Не роздумуючи, Руслан рушив у погоню за викраденою принцесою, щоб, здолавши всі перешкоди та небезпеки на своєму шляху, довести, що справжня любов – сильніша за магію.
    «Викрадена принцеса: Руслан і Людмила» - перший повнометражний анімаційний фільм української студії Animagrad (FILM.UA Group). Сюжет мультфільму буде зрозумілий широкій аудиторії та зацікавить дорослих універсальністю тем, а дітей — пригодами та гумором.

    Жанр: фентезі, історія кохання, комедія.
    Дата прем’єри: 7 березня 2018 року.
    За підтримки Державного агентства України з питань кіно.
    Режисер: Олег Маламуж
    Сценарій: Ярослав Войцешек
    Сценарний консультант: Ендрю Хiлтон
    Композитор: Дарiо Веро
    Художник-постановник: Крістіан Коскінен
    Менеджер проекту: Олександра Луценко
    Керівник 3D виробництва: Андрій Міліцький
    Продюсер: Єгор Олесов
    Дистриб’ютор в Україні: Ukrainian Film Distribution
    Бродкастер в Україні: Новий канал
    https://www.youtube.com/watch?v=Xqfgl6939tU

  14. #14
    Аватар для KpoT
    Реєстрація
    11 липень 2007
    Дописів
    21 352

    Типово

    Цитата Допис від krissa Переглянути допис
    Рекламировать суку зеленского - круто! Эт точно "украинское кино"
    Громодяни України знімають за українські державні гроши комедію ... але для Вас воно не українське. Може варто припинити ото саме, що веде до розділу?
    Востаннє редагував KpoT: 08.07.2018 о 22:41

  15. #15
    Аватар для KpoT
    Реєстрація
    11 липень 2007
    Дописів
    21 352

    Типово

    Мені сподобався цей мультик

    Викрадена принцеса: Руслан і Людмила

    Україна, 2017
    Жанр: комедія, мультфільм, пригоди
    Режисер: Олег Маламуж
    Сценарист: Ярослав Войцешек
    Продюсер: Єгор Олесов
    Прем'єра в Україні: 07.03.2018
    Касові збори в Україні, грн.: 36 115 670
    Тривалість: 1 год. 25 хв.

    трейлер

  16. #16
    Почетный форумчанин
    Тема года 2009, Подпись года 2011
    Аватар для krissa
    Реєстрація
    24 січень 2004
    Дописів
    37 298

    Типово

    Цитата Допис від KpoT Переглянути допис
    Громодяни України знімають за українські державні гроши комедію ... але для Вас воно не українське. Може варто припинити ото саме, що веде до розділу?
    Эта тварь имеет в "себе" столько же "украинского" сколько и лабада и иже с ней ( вам всех назвать?)
    Эта гнида снимает прАдукт для кАЗлАМордых и как все эти дАрАФеевы и маХНатики - свиномордые пидАРасы.
    Можете спорить со мной хоть до усеру.
    Итогом будет: "славік вакарчук "ценетвоявійна" и "какієтопідарасименяіспользуютнатємувиборов"

  17. #17
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    45 913

    Типово

    Сергій Притула - офіційна сторінка
    7 ч. ·

    Значить так. На фільм про Стуса держава дала 50% коштів. Це наші з вами податки. В сценарії, який переміг на пітчингу Держкіно сцена з Медведчуком була. Це 100% факт. Потім сцена зникла. Я не вірю у випадковості і в те, що скорочення хронометражу стрічки шляхом вилучення сцени з одіозним автором "темників" відбулося просто так, а не через "жим-жим" продюсера в одному місці.
    Моя колега на Новому дуже красиво написала, що фільм про сміливого мають знімати сміливі. Слабкодухим паразитувати на пам'яті Стуса і заробляти гроші - зась!
    Коротше так, любі мої 458 000 підписників. Якщо сцену з Медведчуком, який був одним з учасників судилища над Поетом, не повернуть у стрічку - валимо фільм!
    Задовбали своєю недосказаністю! Хочемо і рибку з'їсти і ще десь посидіти? І ще й за наші гроші?! Нахрін!
    Ми просто не підемо на цей фільм. Попри те, що сучасна молодь мало знає про Стуса. Своїм дітям ми завжди зможемо розказати про цю Людину самостійно. Країна міняється. Ми не для того ходили на Майдан у 2004/2005 і 2013/2014, щоб дозволяти ось таке неподобство!
    Якщо сцена буде дознята і глядач отримає повну картину судилища, ми всі підемо на той фільм. Якщо не дозніметься, продюсер має відчути це ударом по гаманцю. Коли люди не йдуть на кіно, кінотеатри скорочують кількість сеансів, або просто прибирають стрічку з прокату. Це збитки. І, звісно ж, у нас виникнуть запитання, якщо Держкіно чи інші держстрктури ще хоч раз виділять кошти на кіно цьому продюсеру.
    Я за українське кіно. Я за кіно про Стуса. Я проти недосказаності, яка вигідна конкретно взятій людині, яка ще й допомогла запроторити Стуса до заслання, з якого він не повернувся.
    Дякую за розуміння моєї позиції.
    Буду вдячний, якщо розділите її.
    Якщо продюсер та режисер змінять свою позицію, обіцяю селфі з сеансу!
    «Після спілкування з деякими людьми у мене з'являється яскраво виражений комплекс повноцінності». (Станіслав Єжи Лец)

  18. #18

  19. #19
    Аватар для Мафальда
    Реєстрація
    15 лютий 2013
    Звідки Ви
    в тузі і бентезі
    Дописів
    82 230

    Типово

    Не можу читати; дочитала до Дмитра - так, він працює сином; Дмитро - професійний син.

  20. #20

    Реєстрація
    14 грудень 2008
    Дописів
    6 880

    Типово

    Цитата Допис від Мафальда Переглянути допис
    Не можу читати; дочитала до Дмитра - так, він працює сином; Дмитро - професійний син.
    если таки дочитать, то станет понятно, что из-за режиссера фильм не взлетит, даже если будет хорош

Сторінка 1 з 4 1234 ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті