Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 355 з 370 ПершаПерша ... 255305345346347348349350351352353354355356357358359360361362363364365 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 7392, показано з 7 081 по 7 100.

Тема: Ждешь ребенка. Часто задаваемые вопросы - пост №3. Том 62

  1. #7081
    Аватар для Еленка*
    Реєстрація
    15 січень 2011
    Звідки Ви
    Северный, Солнечный, начало Правды
    Дописів
    2 987

    Типово

    Девчонки, подскажите, кто лечил зубы во время беременности, я имею в виду с уколом, возможно удаление нерва и пломбировка каналов. Как все прошло?

  2. #7082
    Аватар для Мишутк@
    Реєстрація
    05 лютий 2013
    Дописів
    11 434

    Типово

    Цитата Допис від Кисоня Переглянути допис
    Поздравляшки))))Кого ждет сестричка?
    Пасибочки. Парня ждём

  3. #7083
    Moderator
    Кулинар года 2013
    Аватар для Jane_R
    Реєстрація
    07 березень 2008
    Звідки Ви
    ж/м Покровский (Коммунар)
    Дописів
    41 883

    Типово

    Цитата Допис від Еленка* Переглянути допис
    Девчонки, подскажите, кто лечил зубы во время беременности, я имею в виду с уколом, возможно удаление нерва и пломбировка каналов. Как все прошло?
    Смотря какой срок. До 16 недель нежелательно.
    Укол детский, без адреналина

  4. #7084
    Аватар для Wild_Black_Cat
    Реєстрація
    01 серпень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    70 447

    Типово

    Цитата Допис від Еленка* Переглянути допис
    Девчонки, подскажите, кто лечил зубы во время беременности, я имею в виду с уколом, возможно удаление нерва и пломбировка каналов. Как все прошло?
    на 13 неделе лечила, обезболивали убистезином
    Жизнь слишком коротка, чтобы размениваться на мелочи...
    dura lex, sed lex

  5. #7085
    Аватар для Еленка*
    Реєстрація
    15 січень 2011
    Звідки Ви
    Северный, Солнечный, начало Правды
    Дописів
    2 987

    Типово

    Цитата Допис від Jane_R Переглянути допис
    Смотря какой срок. До 16 недель нежелательно.
    Укол детский, без адреналина
    Срок немного больше, но все-равно волнительно. Пару недель назад уже лечила зубы, но без укола, а сейчас похоже не обойдётся без обезболивающего. А вот само удаление нерва для ребенка вредно?

  6. #7086
    Moderator
    Кулинар года 2013
    Аватар для Jane_R
    Реєстрація
    07 березень 2008
    Звідки Ви
    ж/м Покровский (Коммунар)
    Дописів
    41 883

    Типово

    Цитата Допис від Еленка* Переглянути допис
    Срок немного больше, но все-равно волнительно. Пару недель назад уже лечила зубы, но без укола, а сейчас похоже не обойдётся без обезболивающего. А вот само удаление нерва для ребенка вредно?
    А чем оно вредно может быть?
    Маме сидеть в кресле и не нервничать Если мама будет нервничать, то тогда может быть вред, да.
    Вред может быть от анестезии обычной. Но беременным делают "детскую", без адреналина.

  7. #7087
    Аватар для Ж Е К А
    Реєстрація
    15 грудень 2012
    Дописів
    3 324

    Типово

    Цитата Допис від Еленка* Переглянути допис
    Срок немного больше, но все-равно волнительно. Пару недель назад уже лечила зубы, но без укола, а сейчас похоже не обойдётся без обезболивающего. А вот само удаление нерва для ребенка вредно?
    Гоовне не дотягувати, бо після 30 тижня стоматологи беруться щось робити тільки при гострому болю і мене мій приватний стоматолг скеровував в ОБМ. Ви молодець, бо в мене спочатку до 12 тижнів неможна ( дійсно не можна по всім інструкціям, бо в дитини йде закладка органів), потім начебто й не болить, потім болить живіт, потім погане самопочуття, потім 34 тиждень і видаленнязуба в Мечці))) І це при тому, до вагітності зуби в порядок привела, тільки но затримка і пломба сказала ПОКА)))
    Бажаю вам легкого лікування і приємної вагітності.
    Видалення нерва дитині не завадить. Треба бути спокійною, як удав, і щоб лікар підібрав правильне знеболювальне.
    Йду своїм шляхом, нікого не чіпаю...

  8. #7088
    Аватар для Ж Е К А
    Реєстрація
    15 грудень 2012
    Дописів
    3 324

    Типово

    Цитата Допис від Zetta Переглянути допис
    Супер!
    Олю, навіть не знаю, скільки разів ще віддячувати тобі. Ти - мій гуру!!!!
    Для двох перших дітей ГВ закінчилося через 1 и 3 місяці. З третьою донечкою, вже маючи в активі 3 операції на обох грудях з рубцями та іншою бякою -1,5 роки. Це диво. До 3 місяців докорм, але здебільшого своїм зцеженним молоком з пальця))) А потім набирали по 800-900гр вже чисто на груді. В 1,5 роки дитина відмовилася від груді самостійно, я навіть пожалкувала.
    Це диво ще й тому, що в нашій родині усі жінки вважалися немолочними: молоко нібито й приходило, але десь за місяць зникало - така особливість. Моя бабуся навіть втратила дитину у післявоєнні роки - нема молока, а від коров'ячого порушення обміну - страшний діатез, золотуха як тоді називали.
    Старшому сину теж не підходили суміши, його сипало і пучило на все. За совітом старого педіатра спробували молоко ослиці - пішло. Сина викормила ослиця Ядя.
    Але мені дуже шкода, що ні тоді, ні зараз нема у багатьох наших лікарів та матусь настроя на ГВ. Стратегія ГВ є, настроя нема.
    Усім своїм пацієнткам завжди говорю, що нема нічого неможливого в ГВ. Комусь дається легко, а хтось повинен працювати до ломоти в кистях, ліктях, спині, витрачаючи години, зцежуючи молоко. Але, якщо поставити це за мету, вона досяжна.
    Даю твій телефон і бачу результат. Ще раз дяка за твою роботу.
    Мій маммолог просив передати моєму консультантові по ГВ
    Востаннє редагував Ж Е К А: 16.10.2019 о 11:44
    Йду своїм шляхом, нікого не чіпаю...

  9. #7089
    Мотиватор года 2013 Аватар для taranushka
    Реєстрація
    13 грудень 2010
    Звідки Ви
    пр.Гагарина (Подстанция)
    Дописів
    6 339

    Типово

    Цитата Допис від Еленка* Переглянути допис
    Девчонки, подскажите, кто лечил зубы во время беременности, я имею в виду с уколом, возможно удаление нерва и пломбировка каналов. Как все прошло?
    Я на 7 месяце удаляла зуб мудрости и лечила зуб с удалением нервов и пломбированием каналов, все прошло отлично, единственное, что снимки не делал доктор и на свой риск пломбировал вслепую, сказал, что лучше мы потом вырвем зуб, чем будем делать снимки в моем положении..но все прошло хорошо!

  10. #7090
    Аватар для Еленка*
    Реєстрація
    15 січень 2011
    Звідки Ви
    Северный, Солнечный, начало Правды
    Дописів
    2 987

    Типово

    Цитата Допис від Wild_Black_Cat Переглянути допис
    на 13 неделе лечила, обезболивали убистезином
    Цитата Допис від Jane_R Переглянути допис
    А чем оно вредно может быть?
    Маме сидеть в кресле и не нервничать Если мама будет нервничать, то тогда может быть вред, да.
    Вред может быть от анестезии обычной. Но беременным делают "детскую", без адреналина.
    Цитата Допис від Ж Е К А Переглянути допис
    Гоовне не дотягувати, бо після 30 тижня стоматологи беруться щось робити тільки при гострому болю і мене мій приватний стоматолг скеровував в ОБМ. Ви молодець, бо в мене спочатку до 12 тижнів неможна ( дійсно не можна по всім інструкціям, бо в дитини йде закладка органів), потім начебто й не болить, потім болить живіт, потім погане самопочуття, потім 34 тиждень і видаленнязуба в Мечці))) І це при тому, до вагітності зуби в порядок привела, тільки но затримка і пломба сказала ПОКА)))
    Бажаю вам легкого лікування і приємної вагітності.
    Видалення нерва дитині не завадить. Треба бути спокійною, як удав, і щоб лікар підібрав правильне знеболювальне.
    Цитата Допис від taranushka Переглянути допис
    Я на 7 месяце удаляла зуб мудрости и лечила зуб с удалением нервов и пломбированием каналов, все прошло отлично, единственное, что снимки не делал доктор и на свой риск пломбировал вслепую, сказал, что лучше мы потом вырвем зуб, чем будем делать снимки в моем положении..но все прошло хорошо!
    Спасибо за ответы
    Я на 15 неделе лечила зубы, но не сказала стоматологу заранее о своем положении, в итоге у нее не оказалось обезболивающего без адреналина, пришлось терпеть... я еще никогда так со слезами не лечила, 2 раза ездила и 2 раза слезы текли от сильной боли, лечение прошло в два этапа и без уколов. Вот прошло две недели, тут начал побаливать другой зуб, вот и подумала наверное придется удалять нерв, пока попустило.. наблюдаю, внешние зуб хорошо выглядит
    Востаннє редагував Еленка*: 20.10.2019 о 00:46

  11. #7091
    Аватар для Sway
    Реєстрація
    09 лютий 2009
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    1 787

    Типово

    Цитата Допис від Еленка* Переглянути допис
    Спасибо за ответы
    Я на 15 неделе лечила зубы, но не сказала стоматологу заранее о своем положении, в итоге у нее не оказалось обезболивающего без адреналина, пришлось терпеть... я еще никогда так со слезами не лечила, 2 раза ездила и 2 раза слезы текли от сильной боли, лечение прошло в два этапа и без уколов. Вот прошло две недели, тут начал побаливать другой зуб, вот и подумала наверное придется удалять нерв, пока попустило.. наблюдаю, внешние зуб хорошо выглядит
    Жесть, сочувствую Тоже доводилось лечить зубы во время беременности. Как девочки и писали, использовали щадящую анестезию - комфортно и безопасно.

  12. #7092
    Аватар для Мишутк@
    Реєстрація
    05 лютий 2013
    Дописів
    11 434

    Типово

    Цитата Допис від Еленка* Переглянути допис
    Спасибо за ответы
    Я на 15 неделе лечила зубы, но не сказала стоматологу заранее о своем положении, в итоге у нее не оказалось обезболивающего без адреналина, пришлось терпеть... я еще никогда так со слезами не лечила, 2 раза ездила и 2 раза слезы текли от сильной боли, лечение прошло в два этапа и без уколов. Вот прошло две недели, тут начал побаливать другой зуб, вот и подумала наверное придется удалять нерв, пока попустило.. наблюдаю, внешние зуб хорошо выглядит
    Неужели 1 укол хуже чем та боль и стресс, который вы испытали без обезболивания?

  13. #7093
    Аватар для Еленка*
    Реєстрація
    15 січень 2011
    Звідки Ви
    Северный, Солнечный, начало Правды
    Дописів
    2 987

    Типово

    Цитата Допис від Мишутк@ Переглянути допис
    Неужели 1 укол хуже чем та боль и стресс, который вы испытали без обезболивания?
    С адреналином не захотела, так как был случай до беременности, когда мне от него стало плохо

  14. #7094
    Эксперт года 2011-2013 Аватар для Zetta
    Реєстрація
    15 лютий 2008
    Звідки Ви
    http://gv-consultant.tilda.ws/
    Дописів
    22 906

    Типово

    Цитата Допис від Ж Е К А Переглянути допис
    Олю, навіть не знаю, скільки разів ще віддячувати тобі. Ти - мій гуру!!!!
    Для двох перших дітей ГВ закінчилося через 1 и 3 місяці. З третьою донечкою, вже маючи в активі 3 операції на обох грудях з рубцями та іншою бякою -1,5 роки. Це диво. До 3 місяців докорм, але здебільшого своїм зцеженним молоком з пальця))) А потім набирали по 800-900гр вже чисто на груді. В 1,5 роки дитина відмовилася від груді самостійно, я навіть пожалкувала.
    Це диво ще й тому, що в нашій родині усі жінки вважалися немолочними: молоко нібито й приходило, але десь за місяць зникало - така особливість. Моя бабуся навіть втратила дитину у післявоєнні роки - нема молока, а від коров'ячого порушення обміну - страшний діатез, золотуха як тоді називали.
    Старшому сину теж не підходили суміши, його сипало і пучило на все. За совітом старого педіатра спробували молоко ослиці - пішло. Сина викормила ослиця Ядя.
    Але мені дуже шкода, що ні тоді, ні зараз нема у багатьох наших лікарів та матусь настроя на ГВ. Стратегія ГВ є, настроя нема.
    Усім своїм пацієнткам завжди говорю, що нема нічого неможливого в ГВ. Комусь дається легко, а хтось повинен працювати до ломоти в кистях, ліктях, спині, витрачаючи години, зцежуючи молоко. Але, якщо поставити це за мету, вона досяжна.
    Даю твій телефон і бачу результат. Ще раз дяка за твою роботу.
    Мій маммолог просив передати моєму консультантові по ГВ

    дякую! заберу у відгуки
    Подготовка к родам, Доула. Консультант по ГВ 093-44-68-996
    Прозрачные сумки для вещей и Готовые сумки в роддом - жми!

  15. #7095
    Аватар для Оsьk@
    Реєстрація
    16 березень 2009
    Звідки Ви
    ж/м Тополь
    Дописів
    5 293

    Типово

    Я уже со вторым сыночком)))
    Родились 3.10 пкс. Делала на Космичке.
    Сынуля родился 3900, 54 см)
    На 5день отпустили домой

  16. #7096
    Аватар для Tatianochka
    Реєстрація
    06 вересень 2007
    Звідки Ви
    лівий третій
    Дописів
    24 209

    Типово

    Вітаю! Здоров'я вам!

  17. #7097
    Аватар для PupsicGIS
    Реєстрація
    04 лютий 2011
    Звідки Ви
    Коммунар
    Дописів
    105

    Типово

    Цитата Допис від Оsьk@ Переглянути допис
    Я уже со вторым сыночком)))
    Родились 3.10 пкс. Делала на Космичке.
    Сынуля родился 3900, 54 см)
    На 5день отпустили домой
    Поздравляю!
    Здоровья мамочке и сыночку! И скорейшего восстановления.

  18. #7098
    Аватар для Этне
    Реєстрація
    13 серпень 2010
    Звідки Ви
    АНД
    Дописів
    28 998

    Типово

    Цитата Допис від Оsьk@ Переглянути допис
    Я уже со вторым сыночком)))
    Родились 3.10 пкс. Делала на Космичке.
    Сынуля родился 3900, 54 см)
    На 5день отпустили домой
    Поздравляю!!!
    Когда жизнь экзаменует, первыми сдают нервы.

  19. #7099
    Аватар для Мишутк@
    Реєстрація
    05 лютий 2013
    Дописів
    11 434

    Типово

    Цитата Допис від Оsьk@ Переглянути допис
    Я уже со вторым сыночком)))
    Родились 3.10 пкс. Делала на Космичке.
    Сынуля родился 3900, 54 см)
    На 5день отпустили домой
    Поздравляю!






    Девочки, кто где покупает колготки для пузика? А то 150 грн за "одноразовые" в К-Маркет меня как-то не вдохновляют

  20. #7100
    Аватар для GALINA88
    Реєстрація
    19 квітень 2010
    Звідки Ви
    Центр
    Дописів
    5 995

    Типово

    Цитата Допис від Мишутк@ Переглянути допис
    Поздравляю!






    Девочки, кто где покупает колготки для пузика? А то 150 грн за "одноразовые" в К-Маркет меня как-то не вдохновляют
    Я носила Джулию. Но брала уже плотные именно для беременных. А до этого брала просто колготы в размере 5, там два шва сзади и надевала швами на пузо. Незнаю подойдёт ли такой вариант. Обычно я ношу 3-4 размер колгот.

Сторінка 355 з 370 ПершаПерша ... 255305345346347348349350351352353354355356357358359360361362363364365 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті