Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Всього знайдено 421, показано з 1 по 20.

Тема: СП : магазины Европы и США. Ежедневные анонсы актуальных предложений в теме.

Деревоподібний режим

  1. #1
    Аватар для Зоряна99
    Реєстрація
    06 червень 2017
    Звідки Ви
    Україна
    Дописів
    195

    Post СП : магазины Европы и США. Ежедневные анонсы актуальных предложений в теме.



    Усім привіт ! Рада Вас вітати у своїй темі. Мене звати Зоряна!

    Працюю з магазинами Америки і Європи більше 5-ти років. Допоможу доставити товар з любого магазину.

    Умови: моя комісія складає від 10% до 15% в залежності від магазину.
    Як розрахувати вартість: ціна -знижка( якщо є ) +шип ( якщо є) + 5-15% +доставка (вага)
    ШИП -це доставка поштовою службою по певній країні на наш склад. Шип ділиться між всіма учасниками компанії. Переважно є безкоштовний шип від певної суми.

    Мінімального замовлення нема! Мінімальної комісії нема! Тобто ,якщо ціна 0,10$ , то комісія буде нарахована від цієї суми.


    Доставка США :
    Море -8 $/кг
    Авіа -12 $/кг


    Доставка Європа:
    Англія -5.5 фунти /кг
    Німеччина ,Іспанія, Польща -5 євро/кг



    УМОВИ ВИКУПУ:
    Оплата на карту Приватбанку у повному обсязі (100%) , для постійних клієнтів можливе відтермінування оплати, або ж оплата 50%.

    Оплату рахунків прошу здійснювати на протязі 1-2 днів, в іншому випадку нараховую пеню у розмірі 15% від суми замовлення.



    ТЕРМІН ДОСТАВКА
    Європа : 2-4 тижні Америка МОРЕ 6-8 тижнів, АВІА 4-5 тижнів

    ВАЖЛИВО!
    Є магазини які відправляють і через місяць на склад, тому терміни доставки можуть мінятись. Прошу віднестись з розумінням.
    *Доставка по Україні:* відправки роблю Новою поштою 1-2 рази в тиждень. Укрпошта -1 раз в тиждень по суботах .Самовивозу НЕМА. Термін зберігання 7 днів з моменту виставлення мною рахунку за доставку, починаючи з 8 дня плата за зберігання 1$ в день

    ВАЖЛИВО!
    Я не несу відповідальність за неправильно підібраний розмір, не такий колір. Відповідальність за вибором товару лежить на покупцеві, повернення / обмін товару не приймаю.
    -Я надаю тільки послуги посередника між магазином і Вами.
    - Я не несу відповідальність за те, що товар відрізняється від картинки; за те, що склад не відповідає заявленому на сайті; за те, що приїде недокомплект; за те, що приїде не та футболка, не того кольору або розміру.
    Я не несу відповідальність за брак: дірка, поріз, різна довжина рукавів, два лівих чобота і ін.

    Не несу відповідальність за те, що ви зробили замовлення, не прочитавши умов викупу; за те, що ви не читаєте важливі повідомлення в розсилці , способи викупу / відправки того чи іншого магазину, скасування та ін.

    * Замовляйте перевірку товару на складі, вартість послуги - 5 $
    Фото замовлення, вартість -3 $.
    Якщо перевірка не була замовлена, і магазин надіслав, не той товар, не той розмір або товар з браком, два правих чобота - до мене ніяких претензій. Я надаю тільки послуги з доставки товару з магазину до Вас і що приїхало - все Ваше.
    Якщо магазин по якісь причині не прислав ваш товар/загубилась/ і так далі, то я повертаю Вам ту суму, яку Ви оплачували.
    На косметику, годинники, телефони, телевізори нараховують 10% від суми брокерські послуги. Якщо на товар нарахували комісію , замовник повинен її сплатити, зі своєї сторони я надаю підтвердження на нарахування.

    Після того як ваше замовлення розсортоване і виставлений рахунок за вагу, прохання зважити для сестри, сусідки і тд і тп , не приймаються.

    ☆ Обміну немає! Повернення також!
    ☆ Скасувати замовлення після викупу не можна
    ☆ Повернення тільки за Ваш рахунок і Вашими силами, даної послуги повернення за кордон у мого перевізника нема. Повернення може відбутись, якщо даний товар не покинув території тої чи іншої країни, з України цього зробити вже не можливо.
    ☆ Повернення грошей / компенсації від магазинів тільки після того, як мені гроші повернуть на карту
    ☆ Всі банківські комісії оплачуєте ВИ



    Як зробити замовлення:

    Форма замовлення тут :https://vip_shopping.bunddler.com

    Форма на відправку:https://docs.google.com/forms/d/e/1F...dTcbw/viewform

    Обовязково в коментарях вказуєте свій нік на форумі в такому форматі "НІК dp"
    Востаннє редагував Зоряна99: 12.10.2019 о 15:59

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті