Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 6 з 6 ПершаПерша 123456
Всього знайдено 107, показано з 101 по 107.

Тема: З Днем Незалежності!!!

  1. #101

    Реєстрація
    26 серпень 2013
    Звідки Ви
    Киев
    Дописів
    2 817

    Типово

    Цитата Допис від Дейнерис Переглянути допис
    Ні, з параду 2017 року. І повідомлення моє було теж у 2017-му.

    Ви були там??

    Какое вы на хрен большинство, болезный??? Вас МЕНЬШЕ ПОЛОВИНЫ из всех граждан Украины! Так что закройся и не вякай! И это ВЫ начали первыми оскорблять тех, чьё мнение ОТЛИЧАЕТСЯ от вашего! Еще со времён Майдана. Напомнить, как ваше стадо (и я с вами, да, каюсь) обзывали участников и сторонников Революции Достоинства или сам вспомнишь? И как вы пять лет оскорбляли нас, сторонников (и даже просто НЕ противников!) Порошенко, тоже напомнить? А теперь у вас поворачивается язык обижаться за то, что мы вам ОТВЕТИЛИ ТЕМ ЖЕ?
    Відпустили з лікарні? чи втікла?
    Знаєш, я ніколи за все своє життя нікого не обзивала!
    Тож не вішай на мене своє лайно!

    Якщо 73% менше половини, тоді скільки ж вас 25%? ДРІБ*язок!

  2. #102
    Аватар для Vozar
    Реєстрація
    15 червень 2010
    Дописів
    46 287

    Типово

    Цитата Допис від marant Переглянути допис
    Якщо був би військовий парад, чи був би Марш Захисників країни в такому вигляді? чи побачили б ми матерів з фото загиблих дітей? госпітальєрів? відношення глядачів до маршируючих?

    Та стояли б ряди та обговорювали техніку, тільки й усього.

    То може все таки дякуючи Зе ми маємо відчуття гордості за народ України? народ увесь: вибравший Зе і програвших?
    Благодаря Президенту мы бы вообще не имели бы НИКАКОГО парада.

    ВОПРЕКИ его желанию произошло то что произошло.

    Прочитайте еще раз ))
    Правда не має захисту від ідіота, який вирішив вірити в брехню.
    Марк Твен

  3. #103
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    45 939

    Типово

    Цитата Допис від marant Переглянути допис
    Відпустили з лікарні? чи втікла?
    А тебя это касается? Что бы там ни было, а тебе не светит ни первое, ни второе: ты там НАВЕЧНО.
    Знаєш, я ніколи за все своє життя нікого не обзивала! Тож не вішай на мене своє лайно!
    А в твою пустую башку не пришла мысль, что местоимение "ВЫ" означает не только "Вы", но еще и "вы"? Так что дерьмо было ТВОЁ и оно вернулось к тебе, лови.
    Якщо 73% менше половини, тоді скільки ж вас 25%? ДРІБ*язок!
    Какая разница, сколько НАС (сторонников Порошенко)? Речь идёт о ВАС!! Это ВЫ, а не мы, вопите на каждом углу, как хряки на бойне, что вас БОЛЬШИНСТВО. Я и ткнула тебя фэйсом в то, какое вы "большинство": меньше половины всего населения Украины. Так что засохните.
    Цитата Допис від marant Переглянути допис
    Якщо був би військовий парад, чи був би Марш Захисників країни в такому вигляді? чи побачили б ми матерів з фото загиблих дітей? госпітальєрів? відношення глядачів до маршируючих?
    А мы это УВИДЕЛИ? Какого хрена ты сейчас сравниваешь НЕофициальный парад с ОФИЦИАЛЬНЫМ? "Марш ветеранов" организовал ЗЕЛЕНСКИЙ? Или, может, Богдан? Или Разумков? Да они даже явиться на него не соизволили! Верховный Главнокомандующий армии ВОЮЮЩЕЙ страны посчитал ниже своего достоинства присутствовать на параде тех, кто ЗАЩИЩАЕТ и страну в целом, и его в частности, выразить им своё уважение, преклонить колени перед ними и перед матерями погибших воинов, сказать своё "дякую". Это такой плевок в сторону этих великих людей, что хуже и придумать сложно. Этим он более, чем красноречиво показал своё отношение и к народу страны, главой которой он стал, и к её армии, и к самой стране, - никакие слова, а тем более "фишечки" и "парадики" в цвете капитуляции это не закроют.
    Предыдущие пять лет были ОФИЦИАЛЬНЫЕ военные парады. А после них - много всего НЕофициального. В интернете полно фото/видео и матерей с портретами погибших детей, и ветеранов, и стоЯщих на коленях зрителей, и аплодисментов защитникам, и много всего другого с разных мероприятий за все пять лет. Если ты этого не видела - это ТВОИ проблемы.
    Цитата Допис від Vozar Переглянути допис
    Благодаря Президенту мы бы вообще не имели бы НИКАКОГО парада.
    ВОПРЕКИ его желанию произошло то что произошло.
    ППКС
    «Після спілкування з деякими людьми у мене з'являється яскраво виражений комплекс повноцінності». (Станіслав Єжи Лец)

  4. #104
    Аватар для margret
    Реєстрація
    22 березень 2012
    Дописів
    5 806

    Типово

    Цитата Допис від marant Переглянути допис
    Якщо був би військовий парад, чи був би Марш Захисників країни в такому вигляді? чи побачили б ми матерів з фото загиблих дітей? госпітальєрів? відношення глядачів до маршируючих?
    Якщо був би... А хто кловану заважав провести його та вшанувати тих, хто життям свїм довев відданість країні!? Зассяв?

    Та стояли б ряди та обговорювали техніку, тільки й усього.
    Почитайте коменти до Параду 2018
    То може все таки дякуючи Зе ми маємо відчуття гордості за народ України? народ увесь: вибравший Зе і програвших?
    Нема за що мені його дякувати, бо маю відчуття гордості не завдяки, а всупереч.
    "...ми воююча держава, яка 6 рік стримує найпотужнішу, найжорстокішу і найпідступнішу армію на континенті. Так, ми не налякаємо ворога, він знає, що сильніший за нас. Але ми щороку демонстрували, що не боїмося його і готові дати відсіч. Ми демонстрували, що наша сила – в готовності відбивати його атаки попри все, ми впевнені у своїх силах та своєму дусі, тому наше воїнство крокує столицею з високо піднятими головами!

    Парад – це також можливість продемонструвати нашу вдячність своєму війську. Щороку батьки могли привести дітей на Хрещатик або посадити біля телевізора і показати їм, що нас є кому захистити, показати, завдяки кому ми в безпеці.

    Так виховується гідність, повага і честь. Так формується ідеологія, так виховується політична нація.
    Востаннє редагував margret: 27.08.2019 о 01:25
    "Даже в тех случаях, когда нам не до шуток, нас угнетает не неприятность сама по себе, а то, как мы её воспринимаем"

  5. #105
    Аватар для margret
    Реєстрація
    22 березень 2012
    Дописів
    5 806

    Типово

    Цитата Допис від Дейнерис Переглянути допис
    Ви були там??
    :
    Так! Побачила посилання - https://www.facebook.com/events/2073...66591429057848 й одразу вирішила - я повинна бути ТАМ, щоб віддати шану тим, завдяки кому - живим і загиблим, ми таки живемо в незалежній краіни та на власні очи побачити скільки нас таких, хто розуміє й цінує це. Приїхала до Києва ввечері 23-го і мала можливість побачити репетицію оф ходи, а вранці була здивована безлюдністю Крещатика і приємно вражена кількістю йдущих в сторону парка Щевченка! відео и фото мої)
    "Даже в тех случаях, когда нам не до шуток, нас угнетает не неприятность сама по себе, а то, как мы её воспринимаем"

  6. #106
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    45 939

    Типово

    Цитата Допис від margret Переглянути допис
    Так! Побачила посилання - https://www.facebook.com/events/2073...66591429057848 й одразу вирішила - я повинна бути ТАМ
    Яка Ви молодець! Я теж хотіла там бути - не склалося. Але всією душею була там!
    «Після спілкування з деякими людьми у мене з'являється яскраво виражений комплекс повноцінності». (Станіслав Єжи Лец)

  7. #107
    Аватар для vop
    Реєстрація
    11 січень 2007
    Дописів
    28 612

    Типово

    Цитата Допис від procurement Переглянути допис
    мог бы для своих поклонников дать бесплатный концерт.
    Бесплатный можно дать на какой-нибудь праздник. А какой праздник для Славка? Обычный коммерческий концерт.

Сторінка 6 з 6 ПершаПерша 123456

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті