Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 30 з 82 ПершаПерша ... 20212223242526272829303132333435363738394080 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 1622, показано з 581 по 600.

Тема: Дніпро. Переименование города и улиц

  1. #581

    Реєстрація
    04 червень 2004
    Дописів
    6 627

    Типово

    Цитата Допис від Самара11 Переглянути допис
    Ага, ось зараз туточки хворим усе і розповім...
    Та це було зрозуміло і раніше. Бо сцикотно?

  2. #582
    Мастер года 2012 Аватар для RomanLV
    Реєстрація
    18 січень 2009
    Дописів
    21 442

    Типово

    Цитата Допис від Прохожий Переглянути допис
    Наразі знов натрапив в новинах на те, як сходять на гівно стосовно перейменування області на "сеча славську". Пішов за посиланням на електронну петицію. Там дійсно вже знайшлося трохи більше двох тисяч хворих що підписалися. Але, дякувати богу, це меньше ніж десять відсотків за потрібне. Буду слідкувати за розвитком хвороби...

    ЗІ. Сподобалось що в жодному дописі стосовно перейменування на жодному ресурсі нема змоги додати свій коментар. Мабудь тому, що хворі знають яка реакція буде в коментах стосовно їх хворобливої уяви, яку вони намагаються розповсюдити на інших.
    Ватноголовым с особым строением челюсти что "сеча", что "січ" - одно и то же.
    PS но если уже обл. в Сичеславську то надо было и город в Сичеслав. Поэтому я против. Либо комплектом, либо область - Днипровська.
    Наступит день и я скажу все, что я думаю по этому поводу. (С)

  3. #583

    Реєстрація
    04 червень 2004
    Дописів
    6 627

    Типово

    Цитата Допис від RomanLV Переглянути допис
    Ватноголовым с особым строением челюсти что "сеча", что "січ" - одно и то же.
    PS но если уже обл. в Сичеславську то надо было и город в Сичеслав. Поэтому я против. Либо комплектом, либо область - Днипровська.
    Скуштуйте рошенівську цукерку, воно й попустить...
    Якщо мова іде про "повернення історичної назви", то місто мало лише одну історичну назву - Катеринослав, а губернія Катеринославська. Про сечу небуло жодної мови. Ніколи.
    А от якщо перейменування заради перейменування, то чому б не уславити тих, хто співпрацював з фашистами та "виборював незалежність країни в складі великого рейху"?

  4. #584
    Аватар для Самара11
    Реєстрація
    04 липень 2013
    Дописів
    13 721

    Типово

    Про "сечу" мову тут веде тіки хворий прохожий, в якого від одного виду рошенок енурез...
    Люди діляться на дві половини. Одні, увійшовши до кімнати, вигукують: "О, кого я бачу"!. Інші: "А ось і я"!

  5. #585
    Аватар для Smith
    Реєстрація
    23 квітень 2008
    Звідки Ви
    51-й штат США
    Дописів
    56 120

    Типово

    Цитата Допис від Самара11 Переглянути допис
    Про "сечу" мову тут веде тіки хворий прохожий, в якого від одного виду рошенок енурез...
    Странно, от еды обычно црачка...ынурез то немного другое...
    https://i.ibb.co/M6cRsLC/image.jpg

  6. #586
    Аватар для Самара11
    Реєстрація
    04 липень 2013
    Дописів
    13 721

    Типово

    То нєрвное, от рошенок
    Люди діляться на дві половини. Одні, увійшовши до кімнати, вигукують: "О, кого я бачу"!. Інші: "А ось і я"!

  7. #587

    Реєстрація
    04 червень 2004
    Дописів
    6 627

    Типово

    Цитата Допис від Самара11 Переглянути допис
    Про "сечу" мову тут веде тіки хворий прохожий, в якого від одного виду рошенок енурез...
    Я задоволений! Лише відсутність будьяких аргументів та неспроможність звичайної розумової діяльності штовхають на спроби перейти на особистості співрозмовника, ображати, чіпляти ярлики...
    Стосовно перейменування є що сказати?

  8. #588

    Реєстрація
    10 березень 2011
    Звідки Ви
    Днепр, Победа
    Дописів
    20 753

    Типово

    Прохожий никак не может пройти дальше?

  9. #589
    Аватар для Самара11
    Реєстрація
    04 липень 2013
    Дописів
    13 721

    Типово

    Цитата Допис від ОлегБ Переглянути допис
    Прохожий никак не может пройти дальше?
    Він і читати не может що було написано по темі...
    Люди діляться на дві половини. Одні, увійшовши до кімнати, вигукують: "О, кого я бачу"!. Інші: "А ось і я"!

  10. #590

    Реєстрація
    04 червень 2004
    Дописів
    6 627

    Типово

    Цитата Допис від ОлегБ Переглянути допис
    Прохожий никак не может пройти дальше?
    А навіщо?
    Мені цікаво які аргументи можуть навести прихильники "взять фсьо і пєрєімєновать". Як зможуть довести свою відмінність від "комуняк" які так підло все перейменовували.. Нагадувати про те, що то були наші батьки, діди та прадіди "Іванам радства нє помнящим" нема сенсу, бо замість мізків давно вже не рошенівські канхвети, але теж коричневого кольору субстанція.

  11. #591

    Реєстрація
    15 червень 2009
    Звідки Ви
    укрстеп
    Дописів
    8 281

    Типово

    Цитата Допис від Прохожий Переглянути допис
    замість мізків давно вже не рошенівські канхвети, але теж коричневого кольору субстанція.
    Судячи з пафосу, ваша субстанція в нормі? Тоді дайте відповідь хоч комусь із тих, хто цікавився, відрізняєте ви Січ від сечі чи ні.

  12. #592
    Аватар для TuMan
    Реєстрація
    16 вересень 2007
    Дописів
    1 540

    Типово

    Цитата Допис від Йоран Переглянути допис
    Судячи з пафосу, ваша субстанція в нормі? Тоді дайте відповідь хоч комусь із тих, хто цікавився, відрізняєте ви Січ від сечі чи ні.
    Цитата Допис від Smith Переглянути допис
    Странно, от еды обычно црачка...ынурез то немного другое...
    Папрашу без натуралистических падробностей

  13. #593

    Реєстрація
    04 червень 2004
    Дописів
    6 627

    Типово

    Цитата Допис від Йоран Переглянути допис
    Судячи з пафосу, ваша субстанція в нормі? Тоді дайте відповідь хоч комусь із тих, хто цікавився, відрізняєте ви Січ від сечі чи ні.
    Дякую. Я також маю надію що субстанція є мізками, а не тим що виробляє "Roshen" або субстанцією дотожную за коліром та за змістом, але ішою за запахом та смаком...
    Стосовно того, чи хтось цікавився до Вас, то нажаль. Жоден... Маю надіб що хоч хтось з их усвідомлює що є якась різниця.

    А от про моє ставлення до перейменуваннь, то я суцільно проти !!! (лише повернення історичної назви задля нівелювання того, що зробили комуняки), бо це спонукає прийдешні покоління сприймати це як заохочення. Тобто наші діти наплюють на всі ідеали своїх батьків (як несповна розуму) та перейменують все що самі не спроможні створити але на свій розсуд.
    Маю надію що розум, все ж таки візьме верхи, коли місту та області повернуть історичну назву, незважаючи на ставлення деяких сучасників до постаті як Катерини, так і її фаворита, який на її честь заклав місто та дав йому назву.

  14. #594
    Мастер года 2012 Аватар для RomanLV
    Реєстрація
    18 січень 2009
    Дописів
    21 442

    Типово

    Я так и не понял к чему тут рошеновськи цукерки?
    Не, я конечно понимаю что потомушо в методичке написано, но пояснение там есть "почему" так надо говорить? Чисто любопытно
    Наступит день и я скажу все, что я думаю по этому поводу. (С)

  15. #595
    Аватар для Самара11
    Реєстрація
    04 липень 2013
    Дописів
    13 721

    Типово

    Психиатры говорят -"якорек"...
    Люди діляться на дві половини. Одні, увійшовши до кімнати, вигукують: "О, кого я бачу"!. Інші: "А ось і я"!

  16. #596

    Реєстрація
    04 червень 2004
    Дописів
    6 627

    Типово

    Цитата Допис від Самара11 Переглянути допис
    То нєрвное, от рошенок
    Цитата Допис від Самара11 Переглянути допис
    Психиатры говорят -"якорек"...

    Мені сподобалось. Така самокритичність...

  17. #597
    Аватар для Самара11
    Реєстрація
    04 липень 2013
    Дописів
    13 721

    Типово

    Бувайте здорові...
    Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  images.jpeg
Переглядів: 24
Розмір:  7,8 КБ
ID:	2165789
    Люди діляться на дві половини. Одні, увійшовши до кімнати, вигукують: "О, кого я бачу"!. Інші: "А ось і я"!

  18. #598
    Аватар для АлекИр
    Реєстрація
    26 листопад 2016
    Звідки Ви
    Днепр
    Дописів
    117

    Типово

    Помню наша улица носила название Мощеная, переименовали её на Будённого, родители тогда бегали за справками в гор.совет о переименовании улиц, помню выписывались-прописывались заново...сейчас её снова переименовали на Данила Галицкого, как сейчас с этим, бегать не придётся за справками, кто-нибудь уже сталкивался?
    Не будите во мне зверя, он только что уснул!

  19. #599

    Реєстрація
    20 листопад 2006
    Звідки Ви
    ПАЛЕСТИНА
    Дописів
    50 335

    Типово

    Больше всего не понятно почему переименовали улицу Героев Сталинграда..

  20. #600
    Аватар для Smith
    Реєстрація
    23 квітень 2008
    Звідки Ви
    51-й штат США
    Дописів
    56 120

    Типово

    А шо это по радио в последнее время пошла реклама мол сборище каких-то мудозвонов приняло решение сменить название области на сичеславскую с таким явно националистическим призывом...шо за бред?
    https://i.ibb.co/M6cRsLC/image.jpg

Сторінка 30 з 82 ПершаПерша ... 20212223242526272829303132333435363738394080 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті