Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 411 з 494 ПершаПерша ... 311361401402403404405406407408409410411412413414415416417418419420421461 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 9866, показано з 8 201 по 8 220.

Тема: От года до двух (том 32)

  1. #8201
    Аватар для Мишка)
    Реєстрація
    26 січень 2009
    Звідки Ви
    Фрунзенский
    Дописів
    4 157

    Типово

    Цитата Допис від Wild_Black_Cat Переглянути допис
    еды маловато
    мой в районе года ел кашу/макароны 2 раза в день
    утром молочная каша/макароны, в 16.00-17.00 каша с мясом/рыбой
    перед сном 20.00-21.00 есть творог с молоком
    Ну вот я уже вижу,что маловато.перед сном у нас ГВ пока

  2. #8202
    Moderator
    Кулинар года 2013
    Аватар для Jane_R
    Реєстрація
    07 березень 2008
    Звідки Ви
    ж/м Покровский (Коммунар)
    Дописів
    41 883

    Типово

    Как проснулся - ГВ
    9:30-10:00 - омлет и пара ложек йогурта или каша с мясом
    10:30-11:00 - ГВ перед первым сном
    13:00 - обед - каша-мясо иногда плюс овощи, на десерт фрукты-ягоды
    14-16 часов прогулка, могу дать печеньки или пастилы немного
    16:30 - ГВ перед вторым сном
    18:30- каша с бананом, йогурт
    20-30 - творог
    Потом душ, вначале десятого ГВ и спать

  3. #8203
    Аватар для Sheba
    Реєстрація
    13 червень 2009
    Звідки Ви
    Вільногірськ
    Дописів
    5 037

    Типово

    У нас приблизно так:
    8.30-9.00 каша з м'ясом або яйцем, овочі
    12.00-12.30 суп-пюре,
    15.00-15.30 десерт сир з ягодами, печиво,
    18.00-18.30 каша з гарбузом/фруктами + кефір/біфіт
    20.30 купання, потім суміш і спати.

    ГВ зранку, як тільки прокинулась, і перед денними снами (у нас, в основному, поки 2). На ніч ГВ, потім суміш даю, щоб точно наїлась. (ну ми з народження на змішаному).

  4. #8204
    Аватар для Этне
    Реєстрація
    13 серпень 2010
    Звідки Ви
    АНД
    Дописів
    28 998

    Типово

    Приблизительно:
    Как просыпаемся- гв, если захо, молочная кашка + кусочек хлеба с маслом либо творог с ягодами+ хлебушек с маслом
    10.00-10.30 ягоды, соломка 1-2 шт
    12- овощное пюре+ иногда каша, овощи, сыр/мясо/рыба, фрукты
    15- яблоко, банан, либо какие есть ягоды, гв
    18-19 каша, сыр, овощ
    Перед сном кефир/йогурт, гв.
    Гв может быть больше
    Когда жизнь экзаменует, первыми сдают нервы.

  5. #8205
    Аватар для Хель
    Реєстрація
    08 квітень 2010
    Дописів
    8 035

    Типово

    Кстати, а в каком виде вы макарошки даете? Перебиваете, разминаете или целиком? Мой отказывается макаронное есть. Обсосет одну макаронину и все...

  6. #8206
    Аватар для Этне
    Реєстрація
    13 серпень 2010
    Звідки Ви
    АНД
    Дописів
    28 998

    Типово

    Спасибо за холодные советы.
    Когда жизнь экзаменует, первыми сдают нервы.

  7. #8207
    Аватар для Этне
    Реєстрація
    13 серпень 2010
    Звідки Ви
    АНД
    Дописів
    28 998

    Типово

    Цитата Допис від Хель Переглянути допис
    Кстати, а в каком виде вы макарошки даете? Перебиваете, разминаете или целиком? Мой отказывается макаронное есть. Обсосет одну макаронину и все...
    Целиком. Видно, ещё не распробовал))
    Ты сыром посыпь, немного расплавить и перед Игорем выклади
    Когда жизнь экзаменует, первыми сдают нервы.

  8. #8208
    Аватар для Wild_Black_Cat
    Реєстрація
    01 серпень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    70 447

    Типово

    Цитата Допис від Хель Переглянути допис
    Кстати, а в каком виде вы макарошки даете? Перебиваете, разминаете или целиком? Мой отказывается макаронное есть. Обсосет одну макаронину и все...
    целиком
    очень любит спагетти, научился в себя втягивать
    Жизнь слишком коротка, чтобы размениваться на мелочи...
    dura lex, sed lex

  9. #8209
    Аватар для Этне
    Реєстрація
    13 серпень 2010
    Звідки Ви
    АНД
    Дописів
    28 998

    Типово

    Девченки, а у деток никогда кожа не слазила между пальчиками ног? Эми так помидоры любит, в последнее время на розовые аж присела, думаю на них реакция.
    Когда жизнь экзаменует, первыми сдают нервы.

  10. #8210
    Аватар для Мишка)
    Реєстрація
    26 січень 2009
    Звідки Ви
    Фрунзенский
    Дописів
    4 157

    Типово

    Цитата Допис від Этне Переглянути допис
    Девченки, а у деток никогда кожа не слазила между пальчиками ног? Эми так помидоры любит, в последнее время на розовые аж присела, думаю на них реакция.
    У деток нет,а вот у меня бывало такое.но это из- за постоянного ношения чулков было.так сказать не дышали ножки видимо.Но может и на еду такое думаю тоже быть у вас

  11. #8211
    Аватар для Мишка)
    Реєстрація
    26 січень 2009
    Звідки Ви
    Фрунзенский
    Дописів
    4 157

    Типово

    Всем спасибо за свои режимы.я больше путалась каши два раза в день или наоборот овощи....завтра поменяю ему рацион чуть..

  12. #8212
    Аватар для Хель
    Реєстрація
    08 квітень 2010
    Дописів
    8 035

    Типово

    Цитата Допис від Этне Переглянути допис
    Целиком. Видно, ещё не распробовал))
    Ты сыром посыпь, немного расплавить и перед Игорем выклади
    Возможно. Просто он все тщательно пережевывает. А если попадаются кусочки (например мясо не перебилось)то выплевывает. Если давать кусками, то обсасывает. Хотя, кашу уже любит не однородную, а чтоб крупинки чувствовались.
    Я так понимаю, что макароны, омлет и запеканку он не ест из-за того, что пока не в состоянии тщательно пережевать такой объем.

  13. #8213
    Moderator
    Кулинар года 2013
    Аватар для Jane_R
    Реєстрація
    07 березень 2008
    Звідки Ви
    ж/м Покровский (Коммунар)
    Дописів
    41 883

    Типово

    Цитата Допис від Хель Переглянути допис
    Возможно. Просто он все тщательно пережевывает. А если попадаются кусочки (например мясо не перебилось)то выплевывает. Если давать кусками, то обсасывает. Хотя, кашу уже любит не однородную, а чтоб крупинки чувствовались.
    Я так понимаю, что макароны, омлет и запеканку он не ест из-за того, что пока не в состоянии тщательно пережевать такой объем.
    Прям как про моего пишешь.
    Только недавно стал есть кусочками. Омлет, правда, ест уже давно (делаю в микре в формочки силиконовой для кекса) И варёную морковь тоже.
    А мясо, сыр - только вот сейчас стал есть.

  14. #8214
    Аватар для Хель
    Реєстрація
    08 квітень 2010
    Дописів
    8 035

    Типово

    Цитата Допис від Jane_R Переглянути допис
    Прям как про моего пишешь.
    Только недавно стал есть кусочками. Омлет, правда, ест уже давно (делаю в микре в формочки силиконовой для кекса) И варёную морковь тоже.
    А мясо, сыр - только вот сейчас стал есть.
    О! Не одни мы такие. Значит у нас все еще впереди!

  15. #8215
    Аватар для Велюрчик
    Реєстрація
    20 листопад 2014
    Дописів
    833

    Типово

    Цитата Допис від *POKUPATEL* Переглянути допис
    я трогаю на ощупь участок кожи у основания шеи переходящий в спину (при условии, что шея была закрыта) если теплый нормальный - то норм, если вспотел- очень тепло одет, а если холодный - замёрз. меня ещё этот способ не подводил)

    Отправлено с моего Redmi 4 через Tapatalk
    И я пользуюсь таким методом ))
    Цитата Допис від Хель Переглянути допис
    Кстати, а в каком виде вы макарошки даете? Перебиваете, разминаете или целиком? Мой отказывается макаронное есть. Обсосет одну макаронину и все...
    Мы начинали с мелких цветочков, с овощами и сыром. Сейчас уже и перья ест, руками в основном из наших тарелок)) но и цветочки едим до сих пор)

  16. #8216
    Аватар для Sheba
    Реєстрація
    13 червень 2009
    Звідки Ви
    Вільногірськ
    Дописів
    5 037

    Типово

    Василині 1 рік і 2 місяці!
    Пишу, щоб не пропустити цікавого.

    Василинка проявляє характер. Коли забирають небезпечні речі, або не пускають кудись - лягає додолу і виказує невдоволення дзвінким голосом.
    Навчилась залазити на кухонний стільчик і на стіл. Та і взагалі, стоячи на стільчику можна дістати все, що було недоступно (наприклад, на барній стійці). Це капець! Задвигаю стільчик під стіл, але скоро Василинка здогадається, що стільчик можна рухати в потрібну сторону.
    Склала сама пірамідку, сортер поки не дається. Любить гратись лабіринтом з дерев’яними намистинками, бізібордом, кидаємо лічильні палички в пляшку. Дуже сподобались машинки: катає і гудить.
    Вчора робили першу спробу малювати пальчиковими фарбами, пальчиками малювати не захотіла, возькати пензликом більше сподобалось. І, звичайно, спробувала фарби на смак. Коли ліпила вареники — дала і дитині вареничку. Тикала пальцем, типо щось ліпила. Може гратись деякий час сама іграшками, розглядати книжки.
    Взуття залишається найбільшою пристрастю))). Любить одяг із змійками, грається, насовує на голову, обкручує навколо пояса.
    Нові слова: баба, ляля, а-да (вода), дядя, тятя (тьотя), ммм — (му, корова), більшість мовного потоку є нерозпізнаним.
    Розуміє слово “ні, не можна”, “каже нє”, але все одно лізе в заборонену зону. Смішно спостерігати боротьбу волі і бажання: бере кип’ятильник з шухлядки. Кажу : “Куди понесла?” Кладе на місце і знову бере))). Інколи кладе речі на місце, або подає, щоб я складала. Моментально помічає, що нового з’явилось в зоні доступу, біжить туди, хапає — і тікать!
    Пісок окрема тема. Як не слідкую, спочатку грається, бере в руки, возькає граблями, лопаткою,обтрушує, потім швидко облизує руки і скрипить піском на зубах.
    Водою з чашки, в основному, полоще рота: набирає в рот і випльовує. П’є з пляшки з мембраною. Вчора увечері протестувала проти годування з ложечки. Прийшлось перейти на самогодування: набирала в ложечку їжу і давала Василині. Так і поїли. Також вимагає зубну щітку, щоб самій її тримати.
    Нарешті Василинка і вдень спить вдома в своєму ліжку. Намагаюсь зловити момент прокидання, щоб пообніматись з напівсонною. Після сну вона така мімішна!
    Дуже любить йди гуляти з бабусею, навіть не махає мені, спішить (бо там не мучають, не промивають і не капають ніс))).
    Коли вмикаю комп’ютер — вимагає розвиваючих відео (голоси тварин, кольори тощо). (Мультики поки що не вмикаємо).
    Кота вже за хутро не хапає: гладить , кусає за вухо, хвіст, лізе пальцем у вухо і навалюється зверху. Останнього кіт не витримує))).
    Востаннє редагував Sheba: 04.10.2019 о 09:53

  17. #8217
    Аватар для Mihha
    Реєстрація
    25 грудень 2010
    Дописів
    3 065

    Типово

    Очень подросла Василинка, весёлый человечек)

  18. #8218
    Аватар для Хель
    Реєстрація
    08 квітень 2010
    Дописів
    8 035

    Типово

    Ох и шкода Василинка!

  19. #8219
    Аватар для Этне
    Реєстрація
    13 серпень 2010
    Звідки Ви
    АНД
    Дописів
    28 998

    Типово

    Василёк, уже и сама зубы желает чистить? Ну, дела!!!))) Класс)) и прическа все шикарнее и шикарнее
    Когда жизнь экзаменует, первыми сдают нервы.

  20. #8220
    Аватар для Sheba
    Реєстрація
    13 червень 2009
    Звідки Ви
    Вільногірськ
    Дописів
    5 037

    Типово

    Цитата Допис від Этне Переглянути допис
    Василёк, уже и сама зубы желает чистить? Ну, дела!!!))) Класс)) и прическа все шикарнее и шикарнее
    Не так, а щоб чистити, а пасту обсмоктати))).

Сторінка 411 з 494 ПершаПерша ... 311361401402403404405406407408409410411412413414415416417418419420421461 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті