Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 401 з 458 ПершаПерша ... 301351391392393394395396397398399400401402403404405406407408409410411451 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 9158, показано з 8 001 по 8 020.

Тема: Русский мир

  1. #8001

    Реєстрація
    14 жовтень 2007
    Дописів
    7 195

    Типово

    "Соратник действующего лидера Чечни Рамзана Кадырова изложил в своем Instagram фото с различными наградами. В комментариях Чалаев откровенно ответил на вопрос, откуда они.
    «Был в Украине и Ливии, затем Сирия и Южная Осетия», - написал он."
    https://www.instagram.com/p/CCkh3z3qc4L/

  2. #8002

    Реєстрація
    15 жовтень 2005
    Дописів
    10 627

    Типово

    Нє НА Украінє? Нє Канонічно(МП,40*), я счітаю. За форсірованіє Урапа у Чалаєва нєт наград?

  3. #8003
    Аватар для OxІgen
    Реєстрація
    03 жовтень 2009
    Звідки Ви
    оттуда (с)
    Дописів
    27 046

    Типово

    Приехали смотреть шпили соборов Минска))))))
    но забыли снять парашюты и буденовки...
    Ждем что скажет говорящая голова кремля.

    "Альфа" КГБ Беларуси задержала под Минском более 30 боевиков ЧВК "Вагнера"
    По информации, полученной агентством в правоохранительных органах Беларуси, в страну якобы прибыли более 200 боевиков для дестабилизации обстановки во время избирательной кампании.

    Сообщается о группе россиян, которые поселились в одной из гостиниц Минска в ночь с 24 на 25 июля и переехали затем в один из санаториев под Минском. У каждого из россиян при себе была небольшая ручная кладь и три общих больших тяжелых чемодана, которые загружали в транспорт несколько мужчин.

    Приезжие обратили на себя внимание администрации санатория "нехарактерным для русских туристов поведением" и однообразной одеждой в стиле милитари. Они не употребляли алкоголь, не участвовали в увеселительных мероприятиях, держались обособленно, стараясь не привлекать к себе внимания, небольшими группами внимательно изучили территорию и окружение санатория.

  4. #8004
    Аватар для О.Буриданов
    Реєстрація
    18 березень 2005
    Дописів
    7 965

    Типово

    Цитата Допис від habubabur Переглянути допис
    "Соратник действующего лидера Чечни Рамзана Кадырова изложил в своем Instagram фото с различными наградами. В комментариях Чалаев откровенно ответил на вопрос, откуда они.
    «Был в Украине и Ливии, затем Сирия и Южная Осетия», - написал он."
    https://www.instagram.com/p/CCkh3z3qc4L/
    Так герой россии кадыров первого русского убил в 16 лет...
    Да и папаша был героический
    У каждого своя рифма на слово "звезда"

  5. #8005

    Реєстрація
    15 жовтень 2005
    Дописів
    10 627

    Типово

    Цитата Допис від О.Буриданов Переглянути допис
    Так герой россии кадыров первого русского убил в 16 лет...
    Да и папаша был героический
    Гоніт. В боєвьіх дєйствіях нє участвовал. Моджахедьі пішут, мальчєґ подай-прінєсі. Папа тоже чісто аятола-функционєр.

  6. #8006

    Реєстрація
    13 серпень 2008
    Звідки Ви
    sniper avenue
    Дописів
    13 291

    Типово

    Цитата Допис від OxІgen Переглянути допис
    Приехали смотреть шпили соборов Минска))))))
    но забыли снять парашюты и буденовки...
    Ждем что скажет говорящая голова кремля.

    "Альфа" КГБ Беларуси задержала под Минском более 30 боевиков ЧВК "Вагнера"
    По информации, полученной агентством в правоохранительных органах Беларуси, в страну якобы прибыли более 200 боевиков для дестабилизации обстановки во время избирательной кампании.

    Сообщается о группе россиян, которые поселились в одной из гостиниц Минска в ночь с 24 на 25 июля и переехали затем в один из санаториев под Минском. У каждого из россиян при себе была небольшая ручная кладь и три общих больших тяжелых чемодана, которые загружали в транспорт несколько мужчин.

    Приезжие обратили на себя внимание администрации санатория "нехарактерным для русских туристов поведением" и однообразной одеждой в стиле милитари. Они не употребляли алкоголь, не участвовали в увеселительных мероприятиях, держались обособленно, стараясь не привлекать к себе внимания, небольшими группами внимательно изучили территорию и окружение санатория.
    Форменное безобразие - миротворцев задержали)))
    Эх,отпустит их лука а мы опять у них мазов купим.

  7. #8007

    Реєстрація
    21 липень 2010
    Звідки Ви
    Откуда? С Донбасса
    Дописів
    9 209

    Типово

    Цитата Допис від Duke Nukem Переглянути допис
    Гоніт. В боєвьіх дєйствіях нє участвовал. Моджахедьі пішут, мальчєґ подай-прінєсі. Папа тоже чісто аятола-функционєр.


    "Я говорил в девяносто пятом-шестом году, призывал чеченцев убивать столько [русских], сколько вы можете. Я не говорил сто, сто пятьдесят, двести, я говорил "сколько можете". Я тогда призывал к джихаду."


  8. #8008

    Реєстрація
    15 жовтень 2005
    Дописів
    10 627

    Типово

    У Бацькі, як у нас, зручна штука. Можна правопорушників десь за кордоном під жопу із забороною в'їзду на кілька років. А можна і ні. Це в ЄС суворо, потрапив у поліцейські списки - відпочивай. При тому ще від Тель-Аві до Канади. Наші правопорушення, нажаль, вибірково. Таких порушників кордону, кого Карацупа травив здоровими псами і стріляв із автомата, можуть пустити до ЄС.

  9. #8009

    Реєстрація
    15 жовтень 2005
    Дописів
    10 627

    Типово

    Цитата Допис від Самсебеголова Переглянути допис



    "Я говорил в девяносто пятом-шестом году, призывал чеченцев убивать столько [русских], сколько вы можете. Я не говорил сто, сто пятьдесят, двести, я говорил "сколько можете". Я тогда призывал к джихаду."
    Це просто пропаганда, як РТ і Фолькіше Беобахтер. Це не воєньі.

  10. #8010
    Аватар для Vendis
    Реєстрація
    03 листопад 2008
    Дописів
    8 427

    Типово


  11. #8011
    Аватар для Мафальда
    Реєстрація
    15 лютий 2013
    Звідки Ви
    в тузі і бентезі
    Дописів
    82 360

    Типово

    Ни в одном фильме-катастрофе не гибнет Москва. Нью-Йорк гибнет практически всегда, Париж - часто, Лондон - регулярно, а Москва - нет.
    Это потому, что фильм-катастрофа должен пугать зрителя, а не радовать.
    .
    Наша стратегія – це тактика

  12. #8012
    Аватар для О.Буриданов
    Реєстрація
    18 березень 2005
    Дописів
    7 965

    Типово

    Ну, кремль, положим, взрывали...
    У каждого своя рифма на слово "звезда"

  13. #8013
    Аватар для el_bregg
    Реєстрація
    30 березень 2006
    Дописів
    28 714

    Типово

    Великий Пу санкции, говорят, наложил....
    США прекращают использование российских ракетных двигателей РД-180
    Американцы плачут.....по версии рашасми
    из-за действий России развитие американской космонавтики в ближайшие несколько лет будет невероятно медленным, вплоть до того, что может даже наблюдаться регресс.
    А Маск руци потирает....
    Первый закон глупости
    Человек всегда недооценивает количество идиотов, которые его окружают.©

  14. #8014
    Мастер года 2012 Аватар для RomanLV
    Реєстрація
    18 січень 2009
    Дописів
    21 442

    Типово

    Цитата Допис від el_bregg Переглянути допис
    Великий Пу санкции, говорят, наложил....Американцы плачут.....по версии рашасмиА Маск руци потирает....
    четаржу
    Конечнчо это потому что ху*ло санкции наложил, а не потому что эти движки становятся нах не нужны ибо на подходе вулкан как замена атласу.
    А еще весь мир переходит на возобновляемую энергию это потмоу что великий кормчий решил всех наказать и перестал продавать нефть а не наоборот )))

    И да, я согласен - американская космонавтика скоро деградирует и умрет, а раша космонавты в ближайшее время высадяться на Солнце вслед за своими северокорейскими собратьями
    Наступит день и я скажу все, что я думаю по этому поводу. (С)

  15. #8015

    Реєстрація
    30 березень 2012
    Дописів
    8 074

    Типово

    час минає, але "обличчя" руцкага міра не змінюється - такі ж брехуни і терористи..


  16. #8016
    Аватар для Vendis
    Реєстрація
    03 листопад 2008
    Дописів
    8 427

    Типово

    Жорна! Бачиш, Оксанко: це просто жорна. Камінні і маленькі. В тридцять другому дідо мій зумів сховати два мішки зерна за селом. А жорна в хаті були. Їх тоді так і не знайшли мисливці за п`ятьма колосками. Бачили, що всі живі. Півсела в зимі вже від голоду померли, а мої живі всі були. Тільки прабаба, мама дідова, на покуті лежала в одежі празниковій і вмирала тяжко. І все ніяк не могла Богові душу віддати.
    А мисливці ходили двором. Ходили зі щупами, протикали ними мерзлу землю, долівку глиняну в хаті, як орли хижі поклювали. Діда до сільради водили на допити, до району возили. Дід лише руками покаліченими розводив. « Не знаю чим живемо, панове комуністи. Самі бачите – немає нічого. Божим духом тримаємось.»
    Діда били і відпускали. Він приходив додому, баба просто в дворі коло криниці змивала з нього кров і запирала в холодний воді одежу. А дід ішов до хати, падав перед покутям, хрестився до ікон пучками, переламаними в дверях кабінету слідчого НКВС і шепотів тихо: « Мамо, Христом Богом прошу і молю вас: не віддавайте Богові душу! Бо, як віддасте свою – то і наші за вами підуть…»
    А прабаба лежала жовта, як свічка воскова. І душа все хотіла скрапнути з неї і вогника життя загасити.
    І прабабі давно вже не до життя було. Ще весною тридцять другого їй і ряст не цвів, і журавлі в осінні засвіти її кликали. І прабабі боліло і пекло в грудях вже від тої свічки життєвої, бо догоряла вона, розливалася воском гарячим попід ребрами, розтікалась і палила всередині все.
    А, як лелеки восени летіли над хатою, то баба чорно кричала за ними і просила птахів забрати її з собою до Ирію.
    Але дідо брав її висохлу руку, цілував чорну від праці долоню і молився. Не до образів, до матері молився: «Мамо, змилуйтеся! Ще поживіть до весни, до зеленого…»
    І прабаба жила. Чіплялась очима невидючими за надію, душею за віру трималась , а серцем за любов. І жила.
    Бо під прабабою, там на покуті, жорна оці були сховані. На них дідо з бабою вночі, прицвяхувавши до віконної рами грубу верету, напотемки, без каганця, без посвіту терли по кілька жмень того прихованого зерна.
    Прабаба моя дожила до осені тридцять третього. На затірці з того борошна, що в жорнах схованих терлося та на дідових молитвах.
    Аж тоді стали в колгоспі видавати окраєць хліба за трудодень. Дідо приніс його додому, розкраяв на всіх порівну і перший шматочок підніс прабабі до губ. Вона цілувала його, вдихала його запах і всміхалась, всміхалась...Так і померла, дихаючи тим гіркуватим духом глевкого казенного хліба.
    Дідо їй і домовину з обрізків колгоспних дощок витесав, і перкалем білим оббив всередині. Дідо з бабою самі матір на цвинтар віднесли. Ішли через село, дідо в головах тримав домовину, баба – в ногах. А під труною мій малий тато з сестрами йшли і підтримували знизу.
    Голова колгоспу казав, що негоже аби родина покійницю несла та, щоб за труну діти трималися. Бо всі з хати повмирають скоро.
    Але дідо вважав, що прабаба смерть їхню в порозі зупинила. І вже нічого злого не станеться.
    Дідо вже потім розказав батькові, що не дав нікому нести домовину, бо важка вона була. Там під подушкою, під головою в прабаби жорна були. Дідо їх на цвинтарі вийняв і прикопав у могилі. Як відчував, що сорок сьомому році вони знову закрутяться…
    А тоді річка настала. Людська річка… Повінь. О! Як тоді, після Голоду ці води полились! Наче десь греблю прорвало. В кожне село, в кожну спустошену голодом хату, затікала каламуть російської глибинки. Переселенці. Зозулине поріддя.
    - Чому ж – зозулине? - спитала Оксана. - Люди, як люди…
    - Росія… Як зозуля яйця підкидає свої до чужих гнізд і пташки іноді й гинуть, годуючи її пташенят, так і Росія заселяє відвойовані землі своїми дітками. І наш люд гине. Бо зозулята викидають його з родинного гнізда, замордовують працею і виморюють голодом. Зозулятам багато треба. Все треба. Все, що є і ще більше…Більше… Більше!..

    (с) Дзвінка Торохтушко
    Благовіщення

  17. #8017
    Аватар для Vendis
    Реєстрація
    03 листопад 2008
    Дописів
    8 427

    Типово


  18. #8018
    Аватар для el_bregg
    Реєстрація
    30 березень 2006
    Дописів
    28 714

    Типово

    Хорошо где их нету?!
    Как сказать, как сказать.....а вот где они бьіли точно хреново.....
    2750 тонн нітрату амонію, які вибухнули в ліванському Бейруті, зберігалися там 6 років. Небезпечний вантаж прибув у столицю Лівану на кораблі Rhosus, який належить російському підприємцю Ігорю Гречушкіну.
    Внаслідок вибуху щонайменше 78 людей загинули та близько 4 тисяч отримали поранення.
    Первый закон глупости
    Человек всегда недооценивает количество идиотов, которые его окружают.©

  19. #8019
    Аватар для Vendis
    Реєстрація
    03 листопад 2008
    Дописів
    8 427

    Типово


  20. #8020
    Аватар для Vendis
    Реєстрація
    03 листопад 2008
    Дописів
    8 427

    Типово


Сторінка 401 з 458 ПершаПерша ... 301351391392393394395396397398399400401402403404405406407408409410411451 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті