Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 133 з 280 ПершаПерша ... 3383123124125126127128129130131132133134135136137138139140141142143183233 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 5586, показано з 2 641 по 2 660.

Тема: Михаил Лысенко и Департамент благоустройства и инфраструктуры

  1. #2641

    Реєстрація
    17 грудень 2018
    Звідки Ви
    ГороД на Днепре
    Дописів
    15 542

    Типово

    Цитата Допис від RomanLV Переглянути допис
    Ухты, первый пошел? https://www.pravda.com.ua/news/2019/03/13/7209027/

    А что наши "кэрманычи" скажут про тристамиллионный мост или те же самые дороги которые зиму не пережили.


    Кстати, Михаил нас читает? ЧТО ЭТО ЗА ПИ*ДЕЦ?!! я хочу спросить?
    Варус на Комунаре Покровском. Борьба с бомжами торгующих а тротуаре и мешающих нормально ходить (при, напомню, наличии рынка через дорогу!) давн сдулась как всё величие БАФа, но на днях туда воткнули огроменных размеров... даже не знаю, не ларёк, а прям торговый центр. Теперь пол тротуара и пол проезжей части загораживает это одоробло, но торгаши никуда не делись, просто подвинулись. В итоге ходить еще теснее. И машины приехавшие в варус которые парковались на месте ларькового центра подвинулись. Дальше на дорогу. Т.е. и проход и проезд покращщилы.
    Это я так понимаю просто феерический итог и борьбы с МАФами и борбы с незаконной торговлей?
    Показушнечество !

    А что им сказать, им главное дожить до 31-го

  2. #2642
    Аватар для Большой Боб
    Реєстрація
    05 червень 2010
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    36 896

    Типово

    Новая тема - деревья.
    В центре Днепра посадят платаны и американские липы из Германии
    Теперь понятно, зачем все деревья порубали?
    Автономная ливневка в песчанном грунте достаточно эффективна(с) Робокоп (Шашки)

  3. #2643
    Аватар для lika87
    Реєстрація
    28 липень 2007
    Дописів
    4 385

    Типово

    Цитата Допис від RomanLV Переглянути допис

    Кстати, Михаил нас читает? ЧТО ЭТО ЗА ПИ*ДЕЦ?!! я хочу спросить?
    Варус на Комунаре Покровском. Борьба с бомжами торгующих а тротуаре и мешающих нормально ходить (при, напомню, наличии рынка через дорогу!) давн сдулась как всё величие БАФа, но на днях туда воткнули огроменных размеров... даже не знаю, не ларёк, а прям торговый центр. Теперь пол тротуара и пол проезжей части загораживает это одоробло, но торгаши никуда не делись, просто подвинулись. В итоге ходить еще теснее. И машины приехавшие в варус которые парковались на месте ларькового центра подвинулись. Дальше на дорогу. Т.е. и проход и проезд покращщилы.
    Это я так понимаю просто феерический итог и борьбы с МАФами и борбы с незаконной торговлей?
    Михаил читает и думает, что надо вообще закрыть проезд возле этого Варуса и сделать там базар а-ля как на Инженерной или Боброва))

  4. #2644
    Мастер года 2012 Аватар для RomanLV
    Реєстрація
    18 січень 2009
    Дописів
    21 442

    Типово

    Цитата Допис від lika87 Переглянути допис
    Михаил читает и думает, что надо вообще закрыть проезд возле этого Варуса и сделать там базар а-ля как на Инженерной или Боброва))
    А, это такой новый метод борьбы с не законной торговлей? Мы теперь ее узаконили и все пучком, никаких нарушений?
    Тото я думаю - и на вокзале все бомжи вернулись и ...везде короче.

    А что им сказать, им главное дожить до 31-го
    При чем тут 31-е? Им аж до осени 2020. Но сути это не меняет.
    Я надеюсь только что появится ктото кроме сашивилкула на этих выборах. Можно (и даже нужно) чертика из табакерки типа Зеленского. На презы я за кота в мешке категорически против, а вот на меры вполне себе хороший вариант.

    PS если что я не против этого ларькоцентра - он вполне себе норм. Но перед тем как его ставить надо было сначала разобраться с "цыганским табором" на тротуаре. А так - пи3дец полный получился
    PSPS как в других местах не знаю - пусть местные раскажут.
    Востаннє редагував RomanLV: 14.03.2019 о 18:00
    Наступит день и я скажу все, что я думаю по этому поводу. (С)

  5. #2645
    Аватар для carrotik
    Реєстрація
    16 листопад 2005
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    62 771

    Типово

    ..а нынешние кто - не черти из табакерки?
    Bůh stvořil člověka, ale nedal si to patentovat, a tak to teď po něm může dělat kdejakej blbec

  6. #2646

    Типово

    Цитата Допис від RomanLV Переглянути допис
    А что наши "кэрманычи" скажут про тристамиллионный мост или те же самые дороги которые зиму не пережили.
    Правильно писать "кАрманычи".. Скажут "Мост? Какой-такой мост?." А про дороги поподробней.. Какая не пережила, кто делал, что этот Глобус себе думает?.

  7. #2647

    Реєстрація
    14 жовтень 2007
    Дописів
    7 196

    Типово

    "В Днепре на протяжении нескольких лет старые киоски и остановки меняются на новые, более современные.
    По мнению днепрян преображение ларьков на Образцовом рынке оказалось наилучшим на сегодняшний день."
    https://gorod.dp.ua/news/157225

  8. #2648

    Реєстрація
    17 грудень 2018
    Звідки Ви
    ГороД на Днепре
    Дописів
    15 542

    Типово

    Цитата Допис від RomanLV Переглянути допис
    А, это такой новый метод борьбы с не законной торговлей? Мы теперь ее узаконили и все пучком, никаких нарушений?
    Тото я думаю - и на вокзале все бомжи вернулись и ...везде короче.

    При чем тут 31-е? Им аж до осени 2020. Но сути это не меняет.
    Я надеюсь только что появится ктото кроме сашивилкула на этих выборах. Можно (и даже нужно) чертика из табакерки типа Зеленского. На презы я за кота в мешке категорически против, а вот на меры вполне себе хороший вариант.

    PS если что я не против этого ларькоцентра - он вполне себе норм. Но перед тем как его ставить надо было сначала разобраться с "цыганским табором" на тротуаре. А так - пи3дец полный получился
    PSPS как в других местах не знаю - пусть местные раскажут.
    А ведь могут и посадить показательно , мало ли, хотя на деле в нормальной стране уже давно бы сидели за мост и т.д. ..... 2020 не факт что доживут

  9. #2649
    Аватар для Promius
    Реєстрація
    20 травень 2016
    Дописів
    12 042

    Типово

    Цитата Допис від habubabur Переглянути допис
    "В Днепре на протяжении нескольких лет старые киоски и остановки меняются на новые, более современные.
    По мнению днепрян преображение ларьков на Образцовом рынке оказалось наилучшим на сегодняшний день."
    https://gorod.dp.ua/news/157225
    ну как бы то что было и стало - небо и земля. а вот ассортимент так себе.

  10. #2650

  11. #2651
    Аватар для YurkaDP
    Реєстрація
    27 січень 2007
    Звідки Ви
    Тополь-3
    Дописів
    3 067

    Типово

    Не знаю.... от всі гонять на них... А я от вчора був приємно здивований...
    Затримався "трішки" на роботі. Співробітник вивіз на авто, виїхали на Робочу - що я бачу: 19 тролейбус!! Кажу співробітнику - почекай поки сяду, може він в депо....
    Так от... в 22.30 я їхав з Робочої до себе на Тополю 19-м тролейбусом!!!! А ще пару років тому крайній 19-й вирушав од Каверіна на Тополя в 17.40....і все...

    ...Ну а якшо шукати тільки "зраду", то, звісно ж, можна знайти тільки "зраду"...
    Друк Вашої моделі на 3D принтері
    Діагностика, ремонт, зварювання літієвих батарей.

  12. #2652
    Мастер года 2012 Аватар для RomanLV
    Реєстрація
    18 січень 2009
    Дописів
    21 442

    Типово

    Цитата Допис від YurkaDP Переглянути допис
    Не знаю.... от всі гонять на них... А я от вчора був приємно здивований...
    Затримався "трішки" на роботі. Співробітник вивіз на авто, виїхали на Робочу - що я бачу: 19 тролейбус!! Кажу співробітнику - почекай поки сяду, може він в депо....
    Так от... в 22.30 я їхав з Робочої до себе на Тополю 19-м тролейбусом!!!! А ще пару років тому крайній 19-й вирушав од Каверіна на Тополя в 17.40....і все...

    ...Ну а якшо шукати тільки "зраду", то, звісно ж, можна знайти тільки "зраду"...
    Чому "тільки" зраду? Є позитивні зміні, не сперечаюся, але я кажу про конкретні речи.
    І ще підмітив. Те що роздувалосья як "перемога" по штогу віявилося... якимой лайном. Незаконна торговля, кіоски - скільки галасу і піару!... Ітог - нічого не змінилося, те саме гівно позалишалося. Вся бомжі на тих же місцях торгуюсь. Тільки перерозподіл пройшов напевно... ну і кіоски стали кращими (красивішими і комфортнішими, але часто - більших габаритів через що ще більше незручностей). Але кіоски - імхо норм, а от незаконна тротуарна торговля - цє піздєц.
    Мусорки. Скільки галасу було - "дорага!" вигнали мусоровівізників під приводом "потому что хотели поднять тарифы". Створили свій (вбухали хєрову кучу бюджетних грошей). Ітог - гляньте теперь в платіжки
    Міст... давайте не будемо про міст
    Ну є ще зальоти, але там так не піарились, тому не буду про них, досить цих "кричущих" )

    ЗІ а транспорт - так, транспорт - шикардос, тут "пять баллов".
    Наступит день и я скажу все, что я думаю по этому поводу. (С)

  13. #2653
    Аватар для procurement
    Реєстрація
    01 жовтень 2018
    Дописів
    2 212

    Типово

    В Днепре на проспекте Героев жители митинговали против платной парковки
    https://gorod.dp.ua/news/157241
    такое может в Днепре только твориться

  14. #2654
    Аватар для YurkaDP
    Реєстрація
    27 січень 2007
    Звідки Ви
    Тополь-3
    Дописів
    3 067

    Типово

    Цитата Допис від RomanLV Переглянути допис
    Чому "тільки" зраду? Є позитивні зміні, не сперечаюся, але я кажу про конкретні речи.
    І ще підмітив. Те що роздувалосья як "перемога" по штогу віявилося... якимой лайном. Незаконна торговля, кіоски - скільки галасу і піару!... Ітог - нічого не змінилося, те саме гівно позалишалося. Вся бомжі на тих же місцях торгуюсь. Тільки перерозподіл пройшов напевно... ну і кіоски стали кращими (красивішими і комфортнішими, але часто - більших габаритів через що ще більше незручностей). Але кіоски - імхо норм, а от незаконна тротуарна торговля - цє піздєц.
    Мусорки. Скільки галасу було - "дорага!" вигнали мусоровівізників під приводом "потому что хотели поднять тарифы". Створили свій (вбухали хєрову кучу бюджетних грошей). Ітог - гляньте теперь в платіжки
    Міст... давайте не будемо про міст
    Ну є ще зальоти, але там так не піарились, тому не буду про них, досить цих "кричущих" )

    ЗІ а транспорт - так, транспорт - шикардос, тут "пять баллов".
    А що мусорки? Ми ввійшли в ОСББ. Став вибір - кого брати на вивіз ТПВ. Взяли дані там і там. Порахували. Прикинули. Виявилося, що від Жилсервісу вивіз ТПВ дешевше, ніж від ДКТ.... Так що.... Тай як згадаю, коли підкидаюся на кроваті від того, що в 3-4 ночі працівники ДКТ гремлять на весь масив своїми сталево-цинковими баками, або як з них течуть влітку зловонні струмочки з баків, то я тільки "за" рішення на користь вивозу ТПВ від Жилсервісу...

    І так про багато речей, на мою думку, якщо "вникнуть", то, мабуть, не все так кричуще...
    Друк Вашої моделі на 3D принтері
    Діагностика, ремонт, зварювання літієвих батарей.

  15. #2655
    Аватар для TuMan
    Реєстрація
    16 вересень 2007
    Дописів
    1 540

    Типово

    ДА да,заменили вечные оцинкованные баки на говнопластик и подняли цену в 3 раза,вот прямо аплодируем меру и его молодой,дважды несудимой команде.

  16. #2656
    Аватар для YurkaDP
    Реєстрація
    27 січень 2007
    Звідки Ви
    Тополь-3
    Дописів
    3 067

    Типово

    ще раз прочитай...

    ПС..проте...кому я це кажу...
    Друк Вашої моделі на 3D принтері
    Діагностика, ремонт, зварювання літієвих батарей.

  17. #2657

    Типово

    Цитата Допис від YurkaDP Переглянути допис
    А що мусорки? Ми ввійшли в ОСББ. Став вибір - кого брати на вивіз ТПВ. Взяли дані там і там. Порахували. Прикинули. Виявилося, що від Жилсервісу вивіз ТПВ дешевше, ніж від ДКТ.... Так що.... Тай як згадаю, коли підкидаюся на кроваті від того, що в 3-4 ночі працівники ДКТ гремлять на весь масив своїми сталево-цинковими баками, або як з них течуть влітку зловонні струмочки з баків, то я тільки "за" рішення на користь вивозу ТПВ від Жилсервісу...

    І так про багато речей, на мою думку, якщо "вникнуть", то, мабуть, не все так кричуще...
    это если один прописан. тогда 25 грн от жилсервиса дешевле. а так для осмд ( по крайней мере нашего) выходит дкт - 30 грн с квартиры. если больше двух прописано, то дкт дешевле.

  18. #2658
    Аватар для kot1066
    Реєстрація
    07 листопад 2005
    Звідки Ви
    почти из центра
    Дописів
    12 404

    Типово

    Цитата Допис від YurkaDP Переглянути допис
    Не знаю.... от всі гонять на них... А я от вчора був приємно здивований...
    Затримався "трішки" на роботі. Співробітник вивіз на авто, виїхали на Робочу - що я бачу: 19 тролейбус!! Кажу співробітнику - почекай поки сяду, може він в депо....
    Так от... в 22.30 я їхав з Робочої до себе на Тополю 19-м тролейбусом!!!! А ще пару років тому крайній 19-й вирушав од Каверіна на Тополя в 17.40....і все...

    ...Ну а якшо шукати тільки "зраду", то, звісно ж, можна знайти тільки "зраду"...
    Поздравляю!!! Вам удалось попасть на дежурный тролль )))))
    в просторечии - развозку.
    ,,,,заряжаемся,,,,

  19. #2659
    Автознаток года 2010 Аватар для VitЁk
    Реєстрація
    31 липень 2007
    Звідки Ви
    ОТ...ТУДА
    Дописів
    53 273

    Типово

    "...надо квасить всерьез несколько лет!" ©
    Перевозка всякой всякости ГАЗелью

  20. #2660
    Аватар для YurkaDP
    Реєстрація
    27 січень 2007
    Звідки Ви
    Тополь-3
    Дописів
    3 067

    Типово

    Цитата Допис від kot1066 Переглянути допис
    Поздравляю!!! Вам удалось попасть на дежурный тролль )))))
    в просторечии - развозку.
    Хоч раз- возка, хоч два-возка, але (полазив, знайшов) в2015-му було 36 рейсів з крайнім до 19-ї години (і без развозкі), а зараз 45 - і нехай, що ті що запізно один в годину, але вони є і, виходить - притримуються графіка - тобто можна ж розраховувати на них.
    Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  19-2015.jpg
Переглядів: 46
Розмір:  79,4 КБ
ID:	2225709 Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  19-new.jpg
Переглядів: 43
Розмір:  107,6 КБ
ID:	2225710
    Друк Вашої моделі на 3D принтері
    Діагностика, ремонт, зварювання літієвих батарей.

Сторінка 133 з 280 ПершаПерша ... 3383123124125126127128129130131132133134135136137138139140141142143183233 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті