Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 40 з 81 ПершаПерша ... 303132333435363738394041424344454647484950 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 1602, показано з 781 по 800.

Тема: Дніпро. Переименование города и улиц

  1. #781

    Реєстрація
    14 жовтень 2007
    Дописів
    7 088

    Типово

    Цитата Допис від Прохожий Переглянути допис
    Таке питання міг задати лише Патріот (з великої літери) Української держави на п"ятому році загарбання територій москальскими військами.
    Крайне удобная позиция. Для путинского режима.
    Русскоязычный - значит наш, русскомирный, однозначно!

    Говорят, кстати, что у Путина две руки, две ноги и по пять пальцев на каждой. Надо пересчитать, "у патриотов" (с). Мож путины замаскировавшиеся!

  2. #782
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    45 913

    Типово

    Цитата Допис від Прохожий Переглянути допис
    Я досі вважав що в Україні і мова україхська. Тим більш на п"ятому році окупації росією частини території. Хоча, для расійськамовних "патрійотів" війна не має значення. Їм зручніше користуватися мовою загарбника. Мабуть щоб не перевчатися коли Путін прийде. Так зручніше москалям зади вилизувати руськім язиком.
    Вибачте, а щось крім ахінеї Ви ще можете писати?
    Назву змінювати НЕ МОЖНА. Назву дають ті, хто це створив, винайшов, збудував...
    Своє питання знімаю - бачу, що не можете. Нашу область створив Петровський???? Ви що курите???
    Якщо хтось вирішить що ви дали своїм дітям не ті прізвища та з якихось своїх причин чи забаганок захоче перейменувати на "ушльопків", "падлюк", "хвойд" та "повій" ви теж будете дотримуватись позиції що - ну раз комусь схотілося, то може вони такі і є?
    А з яких це пір наша область стала ЖИВОЮ ІСТОТОЮ???? Вона народилася і була немовлям - їй дали одне ім'я, а теперь вона виросла і може сама вирішувати, як їй називатися???
    Виключно для вас - спробуйте створити а не витворити щось своє та дайте назву і люди будуть це так називати довіку.
    А я і створила: доньку. І дала їй ім'я. Але коли вона виросте, то зможе його змінити, якщо забажає, як це зробила я. Ще раз повторюю питання: коли це області країни стали ЖИВИМИ ІСТОТАМИ??
    А невігласи, що неспроможні створювати не мають ніякого права на перейменування. Це стосується як комуняк, так і нинішніх пришелепкуватих, які окрім ненавісті до комуняк (хоча з огидою користуються всім тим, що було при комуняках збудовано) від останніх не відрізняються нічим, окрім того, що ті створювали та розбудовували, а ці лише перейменовувати й можуть.
    Ви не лише курите, а ще й бухаєте.
    Цитата Допис від siyanieukr Переглянути допис
    Причем русский язык к путинскому режиму? Это маразм совковый
    Путиноиду не понять - не напрягай то, чего у тебя нет.
    «Після спілкування з деякими людьми у мене з'являється яскраво виражений комплекс повноцінності». (Станіслав Єжи Лец)

  3. #783

    Реєстрація
    04 червень 2004
    Дописів
    6 627

    Типово

    Цитата Допис від Дейнерис Переглянути допис
    Нашу область створив Петровський???? Ви що курите???
    Виключно задля подолання неписьменності - https://uk.wikipedia.org/wiki/Дніпропетровська_область
    Дніпропетровська о́бластьобласть в Україні. Розташована у центральній частині країни.
    Дніпропетровську область було утворено 27 лютого1932 року, коли ЦВК СРСР затвердив постанову ІV позачергової сесії ВУЦВК від 9 лютого 1932 року про створення на території України п'яти областей
    Цитата Допис від Дейнерис Переглянути допис
    А з яких це пір наша область стала ЖИВОЮ ІСТОТОЮ???? Вона народилася і була немовлям - їй дали одне ім'я, а теперь вона виросла і може сама вирішувати, як їй називатися???
    З того ж опису за посиланням вище.
    У 1775 році згідно з указом Катерини ІІ про ліквідацію Січі землі запорізьких козаків були примусово передані до складу Новоросійської та Азовської губерній Російської імперії, а самі козаки з 1792 року (після чергової російсько-турецької війни) переселені на Кубань, де повинні були знов виконувати роль буфера між внутрішніми областями імперії та войовничими кавказцями.
    У жовтні 1802 року була створена Катеринославська губернія, до складу якої увійшла і територія сучасної Дніпропетровської області.
    До чого тут ваші сексуальні фантазії стосовно якогось Перовського?

    Цитата Допис від Дейнерис Переглянути допис
    А я і створила: доньку. І дала їй ім'я. Але коли вона виросте, то зможе його змінити, якщо забажає, як це зробила я. Ще раз повторюю питання: коли це області країни стали ЖИВИМИ ІСТОТАМИ??
    Ну не пощастило дитині з батьками, нічого не вдієш... Маю надію що не за бажанням Вятровича ім"я давали? А за його бажанням перейменовували?

    Цитата Допис від Дейнерис Переглянути допис
    Ви не лише курите, а ще й бухаєте.
    Не треба судити оточуючих виходячи з своїх недоліків. Краще зверніться в добру клініку щоб вилікували вас від пияцтва та куріння.

  4. #784
    Аватар для Большой Боб
    Реєстрація
    05 червень 2010
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    36 861

    Типово

    Цитата Допис від Прохожий Переглянути допис
    Не треба судити оточуючих виходячи з своїх недоліків. Краще зверніться в добру клініку щоб вилікували вас від пияцтва та куріння.

  5. #785
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    45 913

    Типово

    Цитата Допис від Прохожий Переглянути допис
    Виключно задля подолання неписьменності
    Ви б свою неписьменність спочатку подолали. Ще раз повторюю запитання: нашу область створив саме ПЕТРОВСЬКИЙ??? Наче ж вже УКРАЇНСЬКОЮ пишу, а Ви все ще не розумієте.
    З того ж опису за посиланням вище.
    Я його про одне питаю, а він мені хто зна що відповідає.
    До чого тут ваші сексуальні фантазії стосовно якогось Перовського?
    А до чого тут Ваша маячня про те, що назву можуть змінювати лише ті, хто створив? Якщо я збудую будинок, назву його "лайно", а потім продам, нові власники не будуть мати право змінити назву???? Ви перегрілися чи обкурилися?
    Ну не пощастило дитині з батьками, нічого не вдієш... Маю надію що не за бажанням Вятровича ім"я давали? А за його бажанням перейменовували?
    Ви хворий. Зверніться до психіатра. Але я не впевнена, що він Вам допоможе: якщо людина у своєму лайнометанні використовує чужих дітей, то ця хвороба на генетичному рівні, а таке не лікується, на жаль.
    Не треба судити оточуючих виходячи з своїх недоліків. Краще зверніться в добру клініку щоб вилікували вас від пияцтва та куріння.
    Не палю і не пью. Від слова зовсім. Так що Ваше лайно цілі не досягло.
    І да, приберіть українську мову зі своїх дописів - не брудніть її. Ви такий самий совок, рашик і зрадофіл, як і усілякі форумські сміти, сєргови, ацтеки тощо. Рашистське рило не сховаєш за українською мовою.
    «Після спілкування з деякими людьми у мене з'являється яскраво виражений комплекс повноцінності». (Станіслав Єжи Лец)

  6. #786

    Реєстрація
    04 червень 2004
    Дописів
    6 627

    Типово

    Большой Боб, вимушений погодитись. Тут дійсно клініка.

    Дівчинко, я вам навів посилання коли була заснована Дніпропетровська область та за якими документами, до того ж навів дати створення Катеринославської губернії а також що Катеринославська губернія була заснована з складу Новоросійської та Азовської губерній Російської імперії. Але ж Дейнерис не читач а дописувач хворих фантазій.

    Подивіться у дзеркало на рило.

  7. #787
    Аватар для Самара11
    Реєстрація
    04 липень 2013
    Дописів
    13 721

    Типово

    Сьогодня у 118-му "...когда уже поменяют эти новые таблички на новейшие с нормальным шрифтом, ничего же не видно..."
    Люди діляться на дві половини. Одні, увійшовши до кімнати, вигукують: "О, кого я бачу"!. Інші: "А ось і я"!

  8. #788
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    45 913

    Типово

    Цитата Допис від Прохожий Переглянути допис
    *очередное ни о чём*
    С рашиками я никогда не говорю по-украински, поэтому перехожу на родной Вам русский язык.
    Если кто тут и не читатель, так только Вы. Я задала два более чем понятных вопроса: "Где написано, что менять название имеет право только тот, кто создал?" и "Если я построю дом, назову его "Дерьмо" и продам, то новые владельцы не будут иметь право сменить название?", но ни на один из этих вопросов я так и не получила АДЕКВАТНОГО ответа, - сплошные нелепые цитаты из Википедии о датах создания Днепропетровской области и Екатеринославской губернии. Пиши дальше, путинод, - твой бред очень интересен всяким серговым и каросам.
    «Після спілкування з деякими людьми у мене з'являється яскраво виражений комплекс повноцінності». (Станіслав Єжи Лец)

  9. #789

    Реєстрація
    04 червень 2004
    Дописів
    6 627

    Типово

    Та дійсно. Якщо не розумієте українську, то ті хто нею розмовляє (в Україні, на п"ятому році загарбання москалями Криму та частини Донбасу) то рашики.... Не виникає когнітивного дисонансу з цього приводу? Може то вас аж крутить від того, що хтось розмовляє не вашою рідною путінською мовою? Хоча у таких як ви просто нема де виникати когнітивному дісонансу бо замість мізків якась коричнева субстанція і точно не шоколадки від рошенка, а скоріше лайно Вятровича.

    Виключно для вас повторюю - назау ДАЮТЬ ті, хто створює. Злидні, які неспроможні створювати пробують перейменовувати. Саме такі злидні перейменували Катеринослав у Дніпропетровськ. Саме такі обмежені розумом перейменували Дніпропетровськ у Дніпро замість того, щоб повернути історичну назву. Саме такі неадеквати пробують перейменувати область на сеча славську. Але прийде час, коли і місту і області повернуть історичну назву. Навіть якшо ви вдавитесь своїм лайном.
    Якщо ви збудуєте будинок, що як на мене фантастика, і назвете його лайном, то ви нікому його не продасте, бо таке воно і є. І навкруги так і будуть називати лайно лайном.

  10. #790

    Реєстрація
    15 червень 2009
    Звідки Ви
    укрстеп
    Дописів
    8 241

    Типово

    Коротше кажучи, для одного персонажа з високим рівнем зарозумілості рідною є Російська імперія і все, що з нею пов'язано. В тому числі присвоєні того часу направо і наліво назви.

  11. #791

    Реєстрація
    04 червень 2004
    Дописів
    6 627

    Типово

    Цитата Допис від Йоран Переглянути допис
    Коротше кажучи, для одного персонажа з високим рівнем зарозумілості рідною є Російська імперія і все, що з нею пов'язано. В тому числі присвоєні того часу направо і наліво назви.
    Ну, якщо Одеса заснована у п"ятнадцятому сторіччі, то всі хто її так називають середньовічні варвари?
    Хоча для деяких українців, що невзмозі за роки незалежності вивчити українську, це і не дивно...
    Йоран, повторюю, спробуйте створити щось (а не витворити, як зараз витворяють "патріотично налаштовані" за гроші), та дайте цьому назву. Якщо неспроможні на це, то втягли ялика і мовчки, мовчки...

  12. #792
    Аватар для Самара11
    Реєстрація
    04 липень 2013
    Дописів
    13 721

    Типово

    Цитата Допис від Йоран Переглянути допис
    Коротше кажучи, для одного персонажа з високим рівнем зарозумілості рідною є Російська імперія і все, що з нею пов'язано. В тому числі присвоєні того часу направо і наліво назви.
    Прохожий мімікрує, українською пише, а рашамир з нього як лайно з трухлявої діжки лізе
    Люди діляться на дві половини. Одні, увійшовши до кімнати, вигукують: "О, кого я бачу"!. Інші: "А ось і я"!

  13. #793
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    45 913

    Типово

    Цитата Допис від Прохожий Переглянути допис
    Якщо не розумієте українську
    Да-да, не непонятном для меня языке я написала тебе несколько сообщений. Может, хватит бухать? Так и до цирроза недалеко.
    Виключно для вас повторюю - назау ДАЮТЬ ті, хто створює.
    Для умственно отсталых в ТРЕТИЙ раз повторяю вопрос: в каком законе сказано, что никто не имеет право менять первоначальные названия? Ты уже и по-русски перестал понимать? Или просто мозгов нет?
    Саме такі обмежені розумом перейменували Дніпропетровськ у Дніпро замість того, щоб повернути історичну назву.
    Нет. Именно "обмежені розумом"(с) считают, что нужно было название, данное одной империей, заменить на название, данное другой империей, причём, обе они были ипостаси страны-АГРЕССОРА.
    Але прийде час, коли і місту і області повернуть історичну назву. Навіть якшо ви вдавитесь своїм лайном.
    Пока что своим дерьмом давишься исключительно ты. И придёт время, когда рашеголовых вроде тебя в Украине НЕ БУДЕТ. И это время не за горами.
    Якщо ви збудуєте будинок, що як на мене фантастика, і назвете його лайном, то ви нікому його не продасте, бо таке воно і є.
    Я тебе предложила бы обратиться к психиатру, но он не поможет: совковость и рашизм не лечатся.
    «Після спілкування з деякими людьми у мене з'являється яскраво виражений комплекс повноцінності». (Станіслав Єжи Лец)

  14. #794

    Реєстрація
    04 червень 2004
    Дописів
    6 627

    Типово

    Цитата Допис від Дейнерис Переглянути допис

    Пока что своим дерьмом давишься исключительно ты. И придёт время, когда рашеголовых вроде тебя в Украине НЕ БУДЕТ. И это время не за горами.
    Ви вирішили повернутися додому до Путіна? Ну то хто ж тримає? Хоча і там таких не чекають.

  15. #795
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    45 913

    Типово



    «Після спілкування з деякими людьми у мене з'являється яскраво виражений комплекс повноцінності». (Станіслав Єжи Лец)

  16. #796

    Реєстрація
    12 лютий 2015
    Дописів
    557

    Типово

    После "переименования области"( редактирования конституции) в ней, конституции, будет три раздела - 1. список областей 2.Права панов 3. обязанности холопов.
    Прэлэээстно! (с)

  17. #797

    Реєстрація
    04 червень 2004
    Дописів
    6 627

    Типово

    Ну шо, кацапськомовні "патрійоти"... З звятом вас! З річницею Конституції. Хай вас тіпає, а у українців свято!
    Маю надію що серед Депутатів вистачить розуму щоб Конституцією не гратися задля втілення забаганок шоколадного та його прихвостня Вятровича.

  18. #798
    Аватар для siyanieukr
    Реєстрація
    11 вересень 2006
    Дописів
    3 374

    Типово

    Шо то было?
    Цитата Допис від Прохожий Переглянути допис
    Ну шо, кацапськомовні "патрійоти"... З звятом вас! З річницею Конституції. Хай вас тіпає, а у українців свято!
    Маю надію що серед Депутатів вистачить розуму щоб Конституцією не гратися задля втілення забаганок шоколадного та його прихвостня Вятровича.

  19. #799
    Аватар для Alexs
    Реєстрація
    18 серпень 2008
    Звідки Ви
    Украина, г.Днепропетровск
    Дописів
    13 865

    Типово

    Комитет Рады поддержал переименование Днепропетровской и Кировоградской областей

    "Комитет Верховной Рады по вопросам правовой политики и правосудия поддержал
    переименование Днепропетровской и Кировоградской областей в Сичеславскую и Кропивницкую соответственно.
    Вывод по законопроектам №8329 и №8380 утвердили на заседании в среду.

    "По Кировоградской и Днепропетровской областям очень быстро прошла процедура рассмотрения в парламентских комитетах.
    Это буквально месячной давности инициатива народных депутатов.
    Мы благодарны другим комитетам, которые по нашей просьбе оперативно собрались, кто две недели назад,
    кто на прошлой неделе, а кто на этой неделе, чтобы мы сегодня получили утром эти выводы.
    И это дает возможность начать наши конституционные изменения", - прокомментировал глава правового комитета Руслан Князевич."

    ---



    Странно это - очень быстро прошла процедура..
    почему в Сичеславскую,
    других вариантов что не было?

    когда референдум?
    и вообще - к чему вся эта спешка..

  20. #800
    Аватар для Smith
    Реєстрація
    23 квітень 2008
    Звідки Ви
    51-й штат США
    Дописів
    55 974

    Типово

    До сракидвери, никогда в Зраде 300 голосов для этого не будет а там выборы и смена власти, всё начнется возвращаться на свои места.
    Востаннє редагував Smith: 12.07.2018 о 16:06
    https://i.ibb.co/M6cRsLC/image.jpg

Сторінка 40 з 81 ПершаПерша ... 303132333435363738394041424344454647484950 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті