Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 253 з 487 ПершаПерша ... 153203243244245246247248249250251252253254255256257258259260261262263303353 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 9733, показано з 5 041 по 5 060.

Тема: Приусадебный участок (делимся опытом и задаем вопросы)

  1. #5041
    Аватар для Sheba
    Реєстрація
    13 червень 2009
    Звідки Ви
    Вільногірськ
    Дописів
    5 037

    Типово

    Цитата Допис від Софія Переглянути допис
    А какой у вас сорт и где покупали? Тоже очень хочу завести голубику.
    Chippewа, North Country, брала в "Батьків сад".

  2. #5042
    Аватар для Palya_Gala
    Реєстрація
    05 березень 2009
    Звідки Ви
    Днепр
    Дописів
    1 945

    Типово

    Цитата Допис від kowenja Переглянути допис
    на сайте бережнюк я заказывала
    И я довольна голубикой от них. Три кустика разных сортов брала - все отличные! Садила в апреле, а один уже даже отцвел и пара ягодок завязались.
    Взяла им в компанию розовую https://florium.ua/ru/blueberry/chornicja-pink-lemonad/ - всего на неделю позже посадила, но он заметно чахлый на фоне остальных... Буду посмотреть))

  3. #5043

    Реєстрація
    23 листопад 2009
    Дописів
    1 080

    Типово

    Цитата Допис від Palya_Gala Переглянути допис
    И я довольна голубикой от них. Три кустика разных сортов брала - все отличные! Садила в апреле, а один уже даже отцвел и пара ягодок завязались.
    Взяла им в компанию розовую https://florium.ua/ru/blueberry/chornicja-pink-lemonad/ - всего на неделю позже посадила, но он заметно чахлый на фоне остальных... Буду посмотреть))
    У меня розовая тоже померла, остальные уже плодоносят. Брала года три назад.

  4. #5044

    Реєстрація
    10 листопад 2009
    Дописів
    7 519

    Типово

    Цитата Допис від Sheba Переглянути допис
    Я садила в кислий торф і підливаю добривами для рододендронів. Третій рік нормально себе почувають.
    А яму как копали?Т.е глубина, ширина, количество грунта (торф+песок?) на одно растение.
    Продажа растюшек (ирисы, маки,клематис и др. )http://forum.gorod.dp.ua/showthread.php?t=375730
    Бездрожжевая закваскаhttp://forum.gorod.dp.ua/showthread.php?t=404839

  5. #5045

    Реєстрація
    13 серпень 2010
    Звідки Ви
    Калиновая, Подгородное
    Дописів
    503

    Типово

    Спасибо за ответы, подготовлю место и тоже осенью рискну))

  6. #5046
    Аватар для Sheba
    Реєстрація
    13 червень 2009
    Звідки Ви
    Вільногірськ
    Дописів
    5 037

    Типово

    Цитата Допис від bocheeva Переглянути допис
    А яму как копали?Т.е глубина, ширина, количество грунта (торф+песок?) на одно растение.
    Точно не пам'ятаю, але не менше як пів метра в діаметрі та пів метри в глибину. Землю вибрала. Вставила чорний пакет для сміття з вирізаним дном і засипала просто кислим торфом, без піску. Торф у Оші брала, виробництво Беларусь. Торфу багато іде, літрів 10 на кущ чи більше. Зверху виклала кору. Садила в півтінь, біля глоду.

  7. #5047

    Реєстрація
    15 березень 2011
    Звідки Ви
    Левобережный-3
    Дописів
    5 812

    Типово

    Цитата Допис від kowenja Переглянути допис
    у кого есть лишние пионы?
    которые будут выкорчевываться
    можете поделиться?
    цвет не важен.
    выкорчевывать не буду, но поделиться смогу)
    напомните в августе в лс

  8. #5048

    Реєстрація
    10 листопад 2009
    Дописів
    7 519

    Типово

    Цитата Допис від Sheba Переглянути допис
    Точно не пам'ятаю, але не менше як пів метра в діаметрі та пів метри в глибину. Землю вибрала. Вставила чорний пакет для сміття з вирізаним дном і засипала просто кислим торфом, без піску. Торф у Оші брала, виробництво Беларусь. Торфу багато іде, літрів 10 на кущ чи більше. Зверху виклала кору. Садила в півтінь, біля глоду.
    Ну не знаю.У меня такая же схема, только вроде в кульке дно не удаляла, а делала дырки. Может торф не тот. но заказывала кислый.
    Продажа растюшек (ирисы, маки,клематис и др. )http://forum.gorod.dp.ua/showthread.php?t=375730
    Бездрожжевая закваскаhttp://forum.gorod.dp.ua/showthread.php?t=404839

  9. #5049
    Аватар для к_сеня
    Реєстрація
    26 січень 2010
    Звідки Ви
    Подгородное/ пр. А.Поля
    Дописів
    5 307

    Типово

    Цитата Допис від Sheba Переглянути допис
    Точно не пам'ятаю, але не менше як пів метра в діаметрі та пів метри в глибину. Землю вибрала. Вставила чорний пакет для сміття з вирізаним дном і засипала просто кислим торфом, без піску. Торф у Оші брала, виробництво Беларусь. Торфу багато іде, літрів 10 на кущ чи більше. Зверху виклала кору. Садила в півтінь, біля глоду.
    подскажите, пожалуйта, а вот все вот эти мероприятия лучше делать осенью или по весне?

    заинтриговали вы, ребятки, своей голубикой))

  10. #5050
    Аватар для Sheba
    Реєстрація
    13 червень 2009
    Звідки Ви
    Вільногірськ
    Дописів
    5 037

    Типово

    Цитата Допис від к_сеня Переглянути допис
    подскажите, пожалуйта, а вот все вот эти мероприятия лучше делать осенью или по весне?

    заинтриговали вы, ребятки, своей голубикой))
    З нашим нестабільним кліматом все краще восени. Цього року весни і не було. Після снігу одразу літо з суховіями.

    Хоча лохину/голубіку продають в контейнерах з ґрунтом. Контейнерні рослини, якщо садити обережно, з комом землі, то можна в будь-який час.

  11. #5051
    Аватар для к_сеня
    Реєстрація
    26 січень 2010
    Звідки Ви
    Подгородное/ пр. А.Поля
    Дописів
    5 307

    Типово

    ага, понятно, спасибо.
    значит, буду собирать на осень деньги. ибо, дело не из дешевых)))

  12. #5052
    Аватар для Sheba
    Реєстрація
    13 червень 2009
    Звідки Ви
    Вільногірськ
    Дописів
    5 037

    Типово

    Цитата Допис від к_сеня Переглянути допис
    ага, понятно, спасибо.
    значит, буду собирать на осень деньги. ибо, дело не из дешевых)))
    Не раджу купувати одразу багато екзотичних рослин. Візьміть по одній на пробу, а там вирішите, чи потрібно Вам ще. Рослини з перехресним запиленням беруть по 2 (наприклад, жимолость їстівна), дводомні - мінімум по 1 чол і 1 жін.(наприклад, більшість сортів актинидії).

    Перед посадкою "незнайомця" я спершу прочитую всю інформацію про догляд, місце посадки, ґрунт, зимівлю, шкідників тощо... І лише потім замовляю рослину.
    Наприклад, у мене кілька сезонів успішно плодоносить інжир. Але для нього окремий бубон))).

  13. #5053
    Аватар для Palya_Gala
    Реєстрація
    05 березень 2009
    Звідки Ви
    Днепр
    Дописів
    1 945

    Типово

    Цитата Допис від Sheba Переглянути допис
    Не раджу купувати одразу багато екзотичних рослин. Візьміть по одній на пробу, а там вирішите, чи потрібно Вам ще. Рослини з перехресним запиленням беруть по 2 (наприклад, жимолость їстівна), дводомні - мінімум по 1 чол і 1 жін.(наприклад, більшість сортів актинидії).

    Перед посадкою "незнайомця" я спершу прочитую всю інформацію про догляд, місце посадки, ґрунт, зимівлю, шкідників тощо... І лише потім замовляю рослину.
    Наприклад, у мене кілька сезонів успішно плодоносить інжир. Але для нього окремий бубон))).
    Перепрошую, окремий хто для інжиру у вас?

    (Собі теж це диво придбала навесні... Поки холодно було і він був у контейнері в приміщенні - то все добре з ним було.
    А як у грунт пересадила - то щось зле йому...(( Садила так як пишуть, обробляю...
    Але ваш досвід був би дуже у нагоді, якщо можна))).)

  14. #5054
    Аватар для Sheba
    Реєстрація
    13 червень 2009
    Звідки Ви
    Вільногірськ
    Дописів
    5 037

    Типово

    Цитата Допис від Palya_Gala Переглянути допис
    Перепрошую, окремий хто для інжиру у вас?

    (Собі теж це диво придбала навесні... Поки холодно було і він був у контейнері в приміщенні - то все добре з ним було.
    А як у грунт пересадила - то щось зле йому...(( Садила так як пишуть, обробляю...
    Але ваш досвід був би дуже у нагоді, якщо можна))).)
    "Танці з бубном" - то жарт. Просто з ним багато мороки стосовно зимівлі.
    Мій інжир зимує на вулиці. Викопала для нього невелику траншею, по бокам огородила пластиком, щоб земля не осипалась. Садила в каналізаційний пластиковіи трійник (розпиляла і обмотала скотчем): на вхід стовбір і в 2 сторони вивела коріння. Перші роки він у мене добре добре повертався: на зиму вкладала, на літо підпирала вертикально. Минулого року не вдалось повернути, товстий стовбур вирізала, залишила гілки, що гнуться. Вкривала ковдрою: залишки мінвати зашиті в поліпропіленовий (цукровий) мішок. Поверх дрова (щоб придавити) і бадилля, або агроволокно і краї підсипала землею.

    Минулого року залишились без плодів: перший врожай обмерз в травні, другий не встиг до холодів.


    І ще: нічим не хворів, ніхто його не їв. Єдине - любить водичку. Садити на місце, яке з усіх сторін добре освітлюється сонцем.
    Добре вкоріняється: витягала гілочку, яка попала в землю - а там корінці. Відокремила - тепер у мене 2 інжира.
    Востаннє редагував Sheba: 25.05.2018 о 19:22

  15. #5055
    Аватар для kowenja
    Реєстрація
    17 червень 2009
    Звідки Ви
    Левобережный 3
    Дописів
    14 985

    Типово

    Цитата Допис від Sheba Переглянути допис
    "Танці з бубном" - то жарт. Просто з ним багато мороки стосовно зимівлі.
    Мій інжир зимує на вулиці. Викопала для нього невелику траншею, по бокам огородила пластиком, щоб земля не осипалась. Садила в каналізаційний пластиковіи трійник (розпиляла і обмотала скотчем): на вхід стовбір і в 2 сторони вивела коріння. Перші роки він у мене добре добре повертався: на зиму вкладала, на літо підпирала вертикально. Минулого року не вдалось повернути, товстий стовбур вирізала, залишила гілки, що гнуться. Вкривала ковдрою: залишки мінвати зашиті в поліпропіленовий (цукровий) мішок. Поверх дрова (щоб придавити) і бадилля, або агроволокно і краї підсипала землею.

    Минулого року залишились без плодів: перший врожай обмерз в травні, другий не встиг до холодів.


    І ще: нічим не хворів, ніхто його не їв. Єдине - любить водичку. Садити на місце, яке з усіх сторін добре освітлюється сонцем.
    Добре вкоріняється: витягала гілочку, яка попала в землю - а там корінці. Відокремила - тепер у мене 2 інжира.
    Теперь и я инжир хочу) в принципе зимовку такую я ему организовать могу...
    только я обычно заматываю все агроволокном и прикапываю.
    Пока так шаманю с магнолией, ров, на дно доска. Сверху магнолия в агроволокне и земля

    только, зачем садить его в тройник?

  16. #5056
    Аватар для Sheba
    Реєстрація
    13 червень 2009
    Звідки Ви
    Вільногірськ
    Дописів
    5 037

    Типово

    Цитата Допис від kowenja Переглянути допис
    Теперь и я инжир хочу) в принципе зимовку такую я ему организовать могу...
    только я обычно заматываю все агроволокном и прикапываю.
    Пока так шаманю с магнолией, ров, на дно доска. Сверху магнолия в агроволокне и земля

    только, зачем садить его в тройник?
    Щоб легше повертати.

  17. #5057
    Аватар для К-Е-Т
    Реєстрація
    25 червень 2010
    Дописів
    1 772

    Типово

    Цитата Допис від kowenja Переглянути допис
    Пока так шаманю с магнолией, ров, на дно доска. Сверху магнолия в агроволокне и земля
    Какой сорт магнолии у вас? Есть резон так высаживать растение и шаманить потом?
    Магнолии нормально зимуют без укрытия. Мои две так уж точно))) магнолия Эша и обратнояйцевидная.
    Востаннє редагував К-Е-Т: 26.05.2018 о 13:21
    Колеусы. Клематисы. ЛАВАНДА.​ Удобрения РОЗЫ
    ХостыЛилейникиТысячелистникиФлоксы, грунт универсальный 60л, торф, кора


  18. #5058
    Аватар для kowenja
    Реєстрація
    17 червень 2009
    Звідки Ви
    Левобережный 3
    Дописів
    14 985

    Типово

    Цитата Допис від Помощница Переглянути допис
    выкорчевывать не буду, но поделиться смогу)
    напомните в августе в лс
    спасибо!

  19. #5059
    Аватар для kowenja
    Реєстрація
    17 червень 2009
    Звідки Ви
    Левобережный 3
    Дописів
    14 985

    Типово

    Цитата Допис від К-Е-Т Переглянути допис
    Какой сорт магнолии у вас? Есть резон так высаживать растение и шаманить потом?
    Магнолии нормально зимуют без укрытия. Мои две так уж точно))) магнолия Эша и обратнояйцевидная.
    Суланджа.
    у меня она вторую зиму. первую еле пережила((( долго отходила. замотала ее агроволокном. низ прикопала, верх торчал. все что не было прикопано, но замотано - вымерзло(
    Теперь заматываю и прикапываю.
    тоже у бережнюков брала

  20. #5060
    Аватар для Dendnepr
    Реєстрація
    14 лютий 2006
    Звідки Ви
    Днепр. Левый берег
    Дописів
    23 106

    Типово

    На Солнечном магнолии без всяких прикопок и заматываний зимуют. Сорт, видать, морозоустойчивый.

    У меня с персиком что-то произошло. Краской замазать? Или садовым варом?

Сторінка 253 з 487 ПершаПерша ... 153203243244245246247248249250251252253254255256257258259260261262263303353 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті