Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 1 з 24 1234567891011 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 469, показано з 1 по 20.

Тема: Естонія, Таллінн

  1. #1
    Аватар для _Jane_
    Реєстрація
    16 червень 2004
    Звідки Ви
    Дніпро - Tallinn
    Дописів
    15 068

    Типово Естонія, Таллінн

    ось, переїхала

  2. #2

    Реєстрація
    12 грудень 2015
    Дописів
    454

    Типово

    Вітаємо)

  3. #3
    Аватар для _Jane_
    Реєстрація
    16 червень 2004
    Звідки Ви
    Дніпро - Tallinn
    Дописів
    15 068

    Типово

    Я спеціально не бігала фотографувати, але накидаю трохи фото, щоб не пусто було відразу
    Новорічна ярмарка на центральній площі
    Мініатюри долучень Мініатюри долучень Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  12485972_1663440000594850_7822085897128075966_o.jpg
Переглядів: 172
Розмір:  58,9 КБ
ID:	1907134   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  12357151_1655800364692147_4350860555200578335_o.jpg
Переглядів: 170
Розмір:  85,9 КБ
ID:	1907135   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  12339445_1655800481358802_9061474108879063261_o.jpg
Переглядів: 162
Розмір:  78,8 КБ
ID:	1907136   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  857592_1663440077261509_8438725628574898643_o.jpg
Переглядів: 153
Розмір:  68,0 КБ
ID:	1907137   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  1899780_1660797230859127_6115690972790428702_o.jpg
Переглядів: 142
Розмір:  61,2 КБ
ID:	1907138  


  4. #4
    Аватар для _Jane_
    Реєстрація
    16 червень 2004
    Звідки Ви
    Дніпро - Tallinn
    Дописів
    15 068

    Типово

    Олені на ярмарці
    Мініатюри долучень Мініатюри долучень Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  920855_1660797430859107_7689301461046908969_o.jpg
Переглядів: 119
Розмір:  89,1 КБ
ID:	1907139   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  1923909_1660797394192444_333187603080051228_n.jpg
Переглядів: 108
Розмір:  68,7 КБ
ID:	1907140  

  5. #5

    Реєстрація
    12 грудень 2015
    Дописів
    454

    Типово

    Яким чином переїхали (можна в приват)?

  6. #6
    Аватар для _Jane_
    Реєстрація
    16 червень 2004
    Звідки Ви
    Дніпро - Tallinn
    Дописів
    15 068

    Типово

    Цитата Допис від Kolmapäev Переглянути допис
    Яким чином переїхали (можна в приват)?
    та ну загальна інформація не таємна по роботі (Java). Віза D, потім вже тут ходатайство на довгострокове перебування.

  7. #7

    Реєстрація
    12 грудень 2015
    Дописів
    454

    Типово

    Чомусь так і думав)

  8. #8
    Аватар для Тилимилитрямка
    Реєстрація
    19 липень 2008
    Звідки Ви
    из неведомой страны
    Дописів
    2 417

    Типово

    Цитата Допис від _Jane_ Переглянути допис
    ось, переїхала
    Как же я Вам завидую Поздравляю!
    Если не секрет, в каком районе поселились? Мой родной район Pelgurana, недалеко от Stroomi (Штомки)

  9. #9
    Аватар для _Jane_
    Реєстрація
    16 червень 2004
    Звідки Ви
    Дніпро - Tallinn
    Дописів
    15 068

    Типово

    Цитата Допис від Тилимилитрямка Переглянути допис
    Как же я Вам завидую Поздравляю!
    Если не секрет, в каком районе поселились? Мой родной район Pelgurana, недалеко от Stroomi (Штомки)
    Дякую а ви виявляється родом з Таллінна?
    Ми зараз живемо в Кесклінні, біля парку Кадріорг. В один бік недалеко до центру, в інший бік недалеко до офісу, пішечки Біля моря не склалося поселитись

  10. #10
    Аватар для LЕХХ
    Реєстрація
    13 листопад 2006
    Звідки Ви
    Днепр
    Дописів
    7 966

    Типово

    Цитата Допис від _Jane_ Переглянути допис
    Дякую а ви виявляється родом з Таллінна?
    Ми зараз живемо в Кесклінні, біля парку Кадріорг. В один бік недалеко до центру, в інший бік недалеко до офісу, пішечки Біля моря не склалося поселитись
    Фышенебельный райончик однако ж.... в хорошем городе в хорошей стране. Насчет моря не жалейте... для купания оно практически непригодно, пляжики вроде в Пирита за городом норм если память не изменяет. Климат однако мерзкий и тоскливый.
    С Новосельем

  11. #11
    Аватар для _Jane_
    Реєстрація
    16 червень 2004
    Звідки Ви
    Дніпро - Tallinn
    Дописів
    15 068

    Типово

    Цитата Допис від LЕХХ Переглянути допис
    Фышенебельный райончик однако ж.... в хорошем городе в хорошей стране. Насчет моря не жалейте... для купания оно практически непригодно, пляжики вроде в Пирита за городом норм если память не изменяет. Климат однако мерзкий и тоскливый.
    С Новосельем
    Дякую

    А в нас особливого вибору не було, бо ми котів забрали, а з ними хазяї квартир попрощє не хотіли здавати нам квартиру в оренду. Ну й компанія сказала - наші тимчасові квартири теж котів не приймають, шукайте самі. Це єдине місце, де до котів нормально віднеслись і ми встигали вчасно знайти житло.
    Осьо ці бандити
    Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  12510463_1670356579903192_5161447920912801472_n.jpg
Переглядів: 193
Розмір:  29,6 КБ
ID:	1910289

    Здивувало, що тут не пахне морем. Правда, до самої води ми не підходили, але на відстані 100 м були, в мороз. Не пахне... Може влітку буде, а може й ні (воно ж не дуже солоне).
    Від клімата сидимо офігіваємо, я думала, що буде сніг всю зиму лежати, а тут взяв і вдарив плюс. Єдине радує, що оперативно чистили і через це тротуари вже майже вільні від слизького льоду. Вчимось заглядати вгору і обходити бурульки.

  12. #12
    Аватар для LЕХХ
    Реєстрація
    13 листопад 2006
    Звідки Ви
    Днепр
    Дописів
    7 966

    Типово

    Цитата Допис від _Jane_ Переглянути допис
    Дякую

    А в нас особливого вибору не було, бо ми котів забрали, а з ними хазяї квартир попрощє не хотіли здавати нам квартиру в оренду. Ну й компанія сказала - наші тимчасові квартири теж котів не приймають, шукайте самі. Це єдине місце, де до котів нормально віднеслись і ми встигали вчасно знайти житло.
    Осьо ці бандити
    Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  12510463_1670356579903192_5161447920912801472_n.jpg
Переглядів: 193
Розмір:  29,6 КБ
ID:	1910289
    тот шо подальше брат близнец моего )))
    Цитата Допис від _Jane_ Переглянути допис
    Здивувало, що тут не пахне морем. Правда, до самої води ми не підходили, але на відстані 100 м були, в мороз. Не пахне... Може влітку буде, а може й ні (воно ж не дуже солоне).
    Від клімата сидимо офігіваємо, я думала, що буде сніг всю зиму лежати, а тут взяв і вдарив плюс. Єдине радує, що оперативно чистили і через це тротуари вже майже вільні від слизького льоду. Вчимось заглядати вгору і обходити бурульки.
    зима как раз от нашей мало отличается, а с лета вы прозреете - 300 дней в году дождь... но это дело вкуса - может вам будет в масть и привыкните
    море для виду только, ваще курорт у них в Пярну - там и пляжи лучшие и море самое теплое (относительно конечно), ну в августе как у нас в конце мая-начале июня... "от Таллинна недалеко" , в принципе там все рядом
    обязательно побывайте на островах - оно того стОит - вот там самая эстонская ээсти

  13. #13
    Аватар для Тилимилитрямка
    Реєстрація
    19 липень 2008
    Звідки Ви
    из неведомой страны
    Дописів
    2 417

    Типово

    Цитата Допис від _Jane_ Переглянути допис
    Дякую а ви виявляється родом з Таллінна?
    Ми зараз живемо в Кесклінні, біля парку Кадріорг. В один бік недалеко до центру, в інший бік недалеко до офісу, пішечки Біля моря не склалося поселитись
    Да, это моя родина - родилась, училась и воспитывалась там
    Район у вас - сказка Кадриорг прекрасен и зимой, когда в снегу и летом, в зелени. Раньше там всегда были лебеди и действующие солнечные часы. Там же находится Певческое поле - есть где погулять,а зимой и на лыжах побегать. Эх, как я соскучилась за хорошей лыжней...

    На счет "пішечки" - что там того Таллинна ))) После Днепра, его весь можно обойти пішечки ))))

    В старом городе посетите церковь с органом - непередаваемые ощущения.
    Востаннє редагував Тилимилитрямка: 27.01.2016 о 19:27

  14. #14
    Аватар для Тилимилитрямка
    Реєстрація
    19 липень 2008
    Звідки Ви
    из неведомой страны
    Дописів
    2 417

    Типово

    Цитата Допис від _Jane_ Переглянути допис
    Дякую

    Здивувало, що тут не пахне морем. Правда, до самої води ми не підходили, але на відстані 100 м були, в мороз. Не пахне... Може влітку буде, а може й ні (воно ж не дуже солоне).
    Від клімата сидимо офігіваємо, я думала, що буде сніг всю зиму лежати, а тут взяв і вдарив плюс. Єдине радує, що оперативно чистили і через це тротуари вже майже вільні від слизького льоду. Вчимось заглядати вгору і обходити бурульки.
    Я жила недалеко от моря - никогда не чувствовала его запах. Вот когда на Черное море приезжала летом, это да - оно для меня было настоящем морем, а родное так - лужица )))) Да и мелкое оно - устанете идти, чтобы хоть по колено зайти в воду. Недалеко от вас должно быть Пирита - там пляж. Или на мою родную Штромку поехать - там рядом лес, пляж и ипподром.
    Климат в Эстонии поменялся - зимы уже не такие снежные и морозные как раньше, а летом, в некоторые дни, температура может быть и 27 С, но недолго ))) Раньше, при 20 С эстонцы считали, что уже пришла жара и начинали раздеваться, а мне было холодно и все лето ходила в ветровке или в кофте. А еще белые ночи, когда фиг уснешь и хочется гулять, гулять, гулять

    В свободное время выезжайте за город, погулять по лесу - в Днепре таких лесов нет. Можно встретить и лосей, и косуль и кабанчиков, а раньше еще и рыси были, как сейчас не знаю. Летом можно будет собирать настоящую лесную землянику, чернику, голубику, бруснику, малину, лесной орех. А грибы - белые, подосиновики, подберезовики, моховички, рыжики, лисички, грузди... ууууу, как мне этого здесь не хватает ((

  15. #15
    texas
    Guest

    Типово

    Цитата Допис від Тилимилитрямка Переглянути допис
    В свободное время выезжайте за город, погулять по лесу - в Днепре таких лесов нет. Можно встретить и лосей, и косуль и кабанчиков, а раньше еще и рыси были, как сейчас не знаю. Летом можно будет собирать настоящую лесную землянику, чернику, голубику, бруснику, малину, лесной орех. А грибы - белые, подосиновики, подберезовики, моховички, рыжики, лисички, грузди... ууууу, как мне этого здесь не хватает ((
    http://www.eenet.ee/EENet/kaamerad.html

  16. #16
    texas
    Guest

    Типово

    А вы машину там водите?
    Как там с соблюдением ПДД водителями и пешеходами?

  17. #17
    Аватар для _Jane_
    Реєстрація
    16 червень 2004
    Звідки Ви
    Дніпро - Tallinn
    Дописів
    15 068

    Типово

    Цитата Допис від LЕХХ Переглянути допис
    тот шо подальше брат близнец моего )))

    Цитата Допис від LЕХХ Переглянути допис
    зима как раз от нашей мало отличается, а с лета вы прозреете - 300 дней в году дождь... но это дело вкуса - может вам будет в масть и привыкните
    море для виду только, ваще курорт у них в Пярну - там и пляжи лучшие и море самое теплое (относительно конечно), ну в августе как у нас в конце мая-начале июня... "от Таллинна недалеко" , в принципе там все рядом
    обязательно побывайте на островах - оно того стОит - вот там самая эстонская ээсти
    я дуже страждаю від спеки, тож дощ мені ОК острови і взагалі подорожі в планах трохи пізніше

    Цитата Допис від Тилимилитрямка Переглянути допис
    Да, это моя родина - родилась, училась и воспитывалась там
    Район у вас - сказка Кадриорг прекрасен и зимой, когда в снегу и летом, в зелени. Раньше там всегда были лебеди и действующие солнечные часы. Там же находится Певческое поле - есть где погулять,а зимой и на лыжах побегать. Эх, как я соскучилась за хорошей лыжней...

    На счет "пішечки" - что там того Таллинна ))) После Днепра, его весь можно обойти пішечки ))))

    В старом городе посетите церковь с органом - непередаваемые ощущения.
    Ага, райончик приємний, тротуари зручні, людей на вулицях мало, дихається легко. Пішки ходити приємно взагалі, після Дніпра. Дякую за рекомендації

    Цитата Допис від Тилимилитрямка Переглянути допис
    Я жила недалеко от моря - никогда не чувствовала его запах. Вот когда на Черное море приезжала летом, это да - оно для меня было настоящем морем, а родное так - лужица )))) Да и мелкое оно - устанете идти, чтобы хоть по колено зайти в воду. Недалеко от вас должно быть Пирита - там пляж. Или на мою родную Штромку поехать - там рядом лес, пляж и ипподром.
    Климат в Эстонии поменялся - зимы уже не такие снежные и морозные как раньше, а летом, в некоторые дни, температура может быть и 27 С, но недолго ))) Раньше, при 20 С эстонцы считали, что уже пришла жара и начинали раздеваться, а мне было холодно и все лето ходила в ветровке или в кофте. А еще белые ночи, когда фиг уснешь и хочется гулять, гулять, гулять

    В свободное время выезжайте за город, погулять по лесу - в Днепре таких лесов нет. Можно встретить и лосей, и косуль и кабанчиков, а раньше еще и рыси были, как сейчас не знаю. Летом можно будет собирать настоящую лесную землянику, чернику, голубику, бруснику, малину, лесной орех. А грибы - белые, подосиновики, подберезовики, моховички, рыжики, лисички, грузди... ууууу, как мне этого здесь не хватает ((
    Моя манюня дуже хоче в ліс влітку. Так що, з радістю прийму поради, куди виїхати за місто у вихідний день навесні/влітку/восени, щоб там було приємно і безпечно для чайників і щоб ягоди були

    А зараз тепло, та велика кількість снігу вже розтала, що випаде відразу тане. Цього року тепла зима вийшла.
    20 С влітку це божественно

    Цитата Допис від texas Переглянути допис
    А вы машину там водите?
    Как там с соблюдением ПДД водителями и пешеходами?
    Ще ні. Але буду. Треба піти посвідчення поміняти, поки 6 місяців не закінчились з дня приїзду.
    Пішоходів за порушення реально штрафують. Недавно співробітника чоловікового оштрафували на 12 євро за перехід дороги на червоний. Наступний раз якщо попадеться, буде штраф на повну суму 40 євро. Ще бувають претензії до пішоходів за неносіння світлоповертальних елементів. Майже усі носять.
    Але тут таки переходять на червоний. Не тупо під машину, ні. Ніколи не бачила щоб напереріз машині бігли. Переходить за моєю оцінкою 2-5% пішоходів, і то якщо машин немає зовсім.
    Водії ганяють. Різко розганяються та гальмують. Зимою на льоду, деяких прикольно заносить. Навіть автобуси з гармошкою ганяють, це єдине що мені в місцевому громадському транспорті не подобається, бо треба міцно триматись. Автобуси, бачила, пролітають на жовтий. Але в жодному разі не на червоний. "Поперечні" машини не починають їхати, поки повністю не звільниться перехрестя. Всліпу закриті для огляду перехрестя швидко не проїжджають.

    Пішоходів де мають пропускати, пропускають. Ніяк не можу звикнути. Підходжу до переходу, з другого кінця вулиці швидко наближається авто. Стаю чекаю поки пролетить. А воно стає і пропускає. Непропускаючі теж є, але їх дуже мало і думаю вони це роблять бо я не виходжу на перехід, виходила б то була така сама картина.
    Всі великі перехрестя тут мають багато проміжних пішохідних світлофорів і острівців, і відгалуження для повороту машин праворуч в 1 ряд, іноді з зеброю без світлофора, іноді з окремим світлофором. Іноді одна половинка горить зеленим, а друга ще червоним, доходиш до середини загоряється зелений. Якщо перейти дорогу треба не прямо вздовж вулиці, а трохи збоку, то на "прямій" ділянці стоїть парканчик, щоб люди напряму не бігали. Пробок за кілька місяців не бачила жодної, про ДТП таке що автобуси не ходили, знаю одне, і ще недавно хтось потрапив під машину, переходячи перед вантажівкою в сліпій зоні. Але в цілому я б сказала, почуваюсь тут набагато безпечніше. Дитину не страшно відправити через дорогу в магазин.
    Ось знайшлось одненьке фото
    Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  12655964_1674324119506438_1028839662_o.jpg
Переглядів: 172
Розмір:  51,8 КБ
ID:	1914275

    Над великою міжрайонною міською дорогою тут взагалі організовані надземні такі великі місточки. Деякі суто пішохідні, деякі - як розв"язки. Це в одному районі. В інших я не бувала і ще не бачила.
    Є підземні переходи, в невеликій кількості. той перехід яким постійно користуюсь, на ніч зачиняється, має ліфт для інвалідів.

    По всьому місту висять таблички або "паркінг стільки-то євро на хвилину/годину/добу" або ж знак зупинка заборонена та табличка евакуатор. Торгові центри мають великі парковки, криті за гроші або відкриті безкоштовні.

    Бачила, як тут функціонують кнопочні світлофори. Над кнопкою є жовта лампочка, вона загоряється якщо натиснути кнопку, попереджаючи, що скоро буде зелений. Загоряється зелений для пішоходів не абияк, а підстроєно до сусідніх світлофорів, щоб бути в циклі, щоб проїхали машини з сусіднього зеленого.

  18. #18
    Аватар для LЕХХ
    Реєстрація
    13 листопад 2006
    Звідки Ви
    Днепр
    Дописів
    7 966

    Типово

    Цитата Допис від _Jane_ Переглянути допис
    Пішоходів за порушення реально штрафують. Недавно співробітника чоловікового оштрафували на 12 євро за перехід дороги на червоний. Наступний раз якщо попадеться, буде штраф на повну суму 40 євро. Ще бувають претензії до пішоходів за неносіння світлоповертальних елементів. Майже усі носять.
    Але тут таки переходять на червоний. Не тупо під машину, ні. Ніколи не бачила щоб напереріз машині бігли. Переходить за моєю оцінкою 2-5% пішоходів, і то якщо машин немає зовсім.
    Водії ганяють. Різко розганяються та гальмують. Зимою на льоду, деяких прикольно заносить. Навіть автобуси з гармошкою ганяють, це єдине що мені в місцевому громадському транспорті не подобається, бо треба міцно триматись. Автобуси, бачила, пролітають на жовтий. Але в жодному разі не на червоний. "Поперечні" машини не починають їхати, поки повністю не звільниться перехрестя. Всліпу закриті для огляду перехрестя швидко не проїжджають.

    Пішоходів де мають пропускати, пропускають. Ніяк не можу звикнути. Підходжу до переходу, з другого кінця вулиці швидко наближається авто. Стаю чекаю поки пролетить. А воно стає і пропускає. Непропускаючі теж є, але їх дуже мало і думаю вони це роблять бо я не виходжу на перехід, виходила б то була така сама картина.
    Всі великі перехрестя тут мають багато проміжних пішохідних світлофорів і острівців, і відгалуження для повороту машин праворуч в 1 ряд, іноді з зеброю без світлофора, іноді з окремим світлофором. Іноді одна половинка горить зеленим, а друга ще червоним, доходиш до середини загоряється зелений. Якщо перейти дорогу треба не прямо вздовж вулиці, а трохи збоку, то на "прямій" ділянці стоїть парканчик, щоб люди напряму не бігали. Пробок за кілька місяців не бачила жодної, про ДТП таке що автобуси не ходили, знаю одне, і ще недавно хтось потрапив під машину, переходячи перед вантажівкою в сліпій зоні. Але в цілому я б сказала, почуваюсь тут набагато безпечніше. Дитину не страшно відправити через дорогу в магазин.
    Ось знайшлось одненьке фото
    Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  12655964_1674324119506438_1028839662_o.jpg
Переглядів: 172
Розмір:  51,8 КБ
ID:	1914275

    Над великою міжрайонною міською дорогою тут взагалі організовані надземні такі великі місточки. Деякі суто пішохідні, деякі - як розв"язки. Це в одному районі. В інших я не бувала і ще не бачила.
    Є підземні переходи, в невеликій кількості. той перехід яким постійно користуюсь, на ніч зачиняється, має ліфт для інвалідів.

    По всьому місту висять таблички або "паркінг стільки-то євро на хвилину/годину/добу" або ж знак зупинка заборонена та табличка евакуатор. Торгові центри мають великі парковки, криті за гроші або відкриті безкоштовні.

    Бачила, як тут функціонують кнопочні світлофори. Над кнопкою є жовта лампочка, вона загоряється якщо натиснути кнопку, попереджаючи, що скоро буде зелений. Загоряється зелений для пішоходів не абияк, а підстроєно до сусідніх світлофорів, щоб бути в циклі, щоб проїхали машини з сусіднього зеленого.
    Вроде ж бесхитростные вещи в плане организации дорожного движения...
    Ну по крайней мере мильярдных вложений точно не нужно.
    Прав был Булгаков устами профессора Преображенского про разруху... а ведь сто лет уже прошло...

  19. #19
    Аватар для _Jane_
    Реєстрація
    16 червень 2004
    Звідки Ви
    Дніпро - Tallinn
    Дописів
    15 068

    Типово

    Цитата Допис від LЕХХ Переглянути допис
    Вроде ж бесхитростные вещи в плане организации дорожного движения...
    Ну по крайней мере мильярдных вложений точно не нужно.
    Прав был Булгаков устами профессора Преображенского про разруху... а ведь сто лет уже прошло...
    угу...
    а, ще забула, практично всі тротуари перед пішоходними переходами занижені, а в деяких автобусах (які спеціальною поміткою відмічені в розкладі) є спеціальні двері без сходинок для дитячих та інвалідних колясок, і біля тих дверей є спеціальні місця, а в місці з інвалідною коляскою встановлений "колясочний" пасок безпеки.

  20. #20
    Аватар для Тилимилитрямка
    Реєстрація
    19 липень 2008
    Звідки Ви
    из неведомой страны
    Дописів
    2 417

    Типово

    Цитата Допис від _Jane_ Переглянути допис

    Моя манюня дуже хоче в ліс влітку. Так що, з радістю прийму поради, куди виїхати за місто у вихідний день навесні/влітку/восени, щоб там було приємно і безпечно для чайників і щоб ягоди були

    А зараз тепло, та велика кількість снігу вже розтала, що випаде відразу тане. Цього року тепла зима вийшла.
    20 С влітку це божественно
    Если манюня хочет в лес, то можно поехать в сторону Кейба или Ныву, еще по дороге в сторону Пярну или трассы на Псков, через Тарту - там есть Козе и дальше, до росийской границы, леса по обе стороны дороги (главное, чтобы кацапы не похитили ). Сворачивайте где понравится и есть колея, и угубляйтесь в чащу )) Под конец июня можно будет лисички собирать, а с середины июля поспеют ягоды.
    Просто погулять можно в Кейла-Йоа - там лес, парк и замок с водопадом. Первые годы своей жизни провела в этом замке, посреди леса От Таллинна минут 20-30 ехать. Перед Кейла-Йоа есть Вяэна-Йыейсу - сосновый лес с высоченными деревьями и выходом к воде. Рядом протекает речка Вяэна-Йыги - раньше там можно было поймать форель, лосось, вимбу и миногу. Маринованные миноги это мега вкусно, но на рыбалку надо покупать разрешение.

    О, забыла про зоопарк - думаю, манюне понравится. Он недалеко от Ыйсмяе находится, по Палдиски манте. Я, когда была малявкой, любила там за белыми мишками наблюдать ))

    Тепло у вас будет недолго, зима должна еще напомнить о себе

Сторінка 1 з 24 1234567891011 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті