Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 4 з 24 ПершаПерша 1234567891011121314 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 469, показано з 61 по 80.

Тема: Естонія, Таллінн

  1. #61
    Аватар для _Jane_
    Реєстрація
    16 червень 2004
    Звідки Ви
    Дніпро - Tallinn
    Дописів
    15 068

    Типово

    Цитата Допис від Patty Переглянути допис
    напишу
    не, он гражданин и трое его детей тоже
    мы и сами виртуальные граждане эстонии
    Діти то ясно, вони отримують якщо хоча б хтось з батьків громадянин. Дивно тоді може під яку акцію попав

  2. #62
    Аватар для _Jane_
    Реєстрація
    16 червень 2004
    Звідки Ви
    Дніпро - Tallinn
    Дописів
    15 068

    Типово

    Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  20160807_184427.jpg
Переглядів: 88
Розмір:  53,8 КБ
ID:	2007642 Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  20160807_182354.jpg
Переглядів: 81
Розмір:  121,3 КБ
ID:	2007643 Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  20160807_175426.jpg
Переглядів: 81
Розмір:  104,4 КБ
ID:	2007644 Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  20160807_181915.jpg
Переглядів: 77
Розмір:  95,5 КБ
ID:	2007645 Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  20160807_134814.jpg
Переглядів: 71
Розмір:  86,6 КБ
ID:	2007646

    Їздили гуляти в Гельсінкі

  3. #63
    Аватар для _Jane_
    Реєстрація
    16 червень 2004
    Звідки Ви
    Дніпро - Tallinn
    Дописів
    15 068

    Типово


  4. #64
    Аватар для _pavel
    Реєстрація
    06 червень 2004
    Дописів
    43 311

    Типово

    Приятненько . Хельсинки то известная тема .
    Но Надо бы доехать в Прибалтику. Кстати, что у вас с ценами , в аспекте туриста? Пару примеров из магаза или кафе были бы полезны .

    Зы... Меняйте фотоаппарат или телефон , чем вы там снимаете .
    \nabla \cdot \mathbf {B} =0

  5. #65
    Аватар для _Jane_
    Реєстрація
    16 червень 2004
    Звідки Ви
    Дніпро - Tallinn
    Дописів
    15 068

    Типово

    На вулиці планшетом знімаю, мені досить

    Кава від 0.95 (в супері) до 2.5-3 в кав'ярні

    Паста в вапіано 6.90 - 9.00.

    Лідо (місцева пузата хата) картопля 1.70, сільодка 1.00, салат бар 2.7 - 3.5, м'ясо від 3 до 6, компот 1, кефір 0.7, десерти 1.7 - 3, готові салати типу цезаря 4.5

    Коктейлі в барі 5.00 маленький 8-10 великий

    В супері багато кулінарії і випічки, якщо їхати конкретно до нас то можу місця розписати. 3 невеликих плюшки з сосисками 2 євро. Одна велика плюшка з мясом і картоплею 0.7. Вибір величезний. 3-4 сирничка 1.50 плюс маленький йогурт 0.5 можна поснідати, салати по 3.5 -7 євро за кілограм, упаковані сандвічі, чебуреки, закуски. Взагалі багато готової їжі, можна собі купити наприклад вареної гречки або рису, макаронів, в звичайних суперах холодне фасоване, в стокмані можна взяти тепле. Магазинні ціни на пиво в пляшках від 0.7 до 3. Вана таллінн 0.5 - в середньому десятка. Сир від 1 євро за 150 г упаковку. Банани 0.9 - 1.5 в залежності від магазину і сезону, помідори чері 0.7 - 3 за 250 г теж в залежності, сік фреш 0.3 фасований в пляшки 2.09 весь день, і 1.09 з 9 чи 10 до 11 вечора. Порізані шматочками фрукти є, я не купляю точну ціну не знаю. Овочі фрукти і ягоди відносно дорогі в магазинах. Нектарини 1.3 за кг, яблука від 0.7 до 2,5, виноград від 1.5 і вище. Ковбаси фасованої валом. О, смачний холодець приблизно 1.5 за порцію, одне м'ясо.

    Є ще столовки з нормальними комплексними обідами типу лідо але не такі пафосні, але я їх знаю пару штук всього, просто там де буваю.

    Ресторан в центрі з мексиканською їжею, такоси 9 євро за порцію, стейки 19-28.

    Проїзд в автобусі/тр/т за готівку 2 євро. На електронну карточку (ціна 2 євро) можна купляти проїзні на день 3 євро, 3 дні 5 євро, тиждень чи 5 днів не пам'ятаю ціну, місяць 23 євро.
    В музеях є варіанти сімейних квитків. Ціни різні, в середньому десятка за дорослого.
    Кіно 6-8 євро дорослі, діти до 12 приблизно вдвічі дешевше.

    Варена гречка на обід
    Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  20160831_093127.jpg
Переглядів: 56
Розмір:  56,1 КБ
ID:	2011668

    Коли ліньки снідати вдома цей магазин відчиняється о 9й. Є такий, що відчиняється о 7:30
    Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  20160831_093057.jpg
Переглядів: 60
Розмір:  72,8 КБ
ID:	2011667

    Розклад мульту в кінотеатрі, різними мовами
    Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  filmid s.jpg
Переглядів: 47
Розмір:  61,7 КБ
ID:	2011666
    Востаннє редагував _Jane_: 31.08.2016 о 10:00

  6. #66
    Аватар для _pavel
    Реєстрація
    06 червень 2004
    Дописів
    43 311

    Типово

    Цитата Допис від _Jane_ Переглянути допис
    На вулиці планшетом знімаю, мені досить

    Кава від 0.95 (в супері) до 2.5-3 в кав'ярні

    Паста в вапіано 6.90 - 9.00.

    Лідо (місцева пузата хата) картопля 1.70, сільодка 1.00, салат бар 2.7 - 3.5, м'ясо від 3 до 6, компот 1, кефір 0.7, десерти 1.7 - 3, готові салати типу цезаря 4.5

    Коктейлі в барі 5.00 маленький 8-10 великий

    В супері багато кулінарії і випічки, якщо їхати конкретно до нас то можу місця розписати. 3 невеликих плюшки з сосисками 2 євро. Одна велика плюшка з мясом і картоплею 0.7. Вибір величезний. 3-4 сирничка 1.50 плюс маленький йогурт 0.5 можна поснідати, салати по 3.5 -7 євро за кілограм, упаковані сандвічі, чебуреки, закуски. Взагалі багато готової їжі, можна собі купити наприклад вареної гречки або рису, макаронів, в звичайних суперах холодне фасоване, в стокмані можна взяти тепле. Магазинні ціни на пиво в пляшках від 0.7 до 3. Вана таллінн 0.5 - в середньому десятка. Сир від 1 євро за 150 г упаковку. Банани 0.9 - 1.5 в залежності від магазину і сезону, помідори чері 0.7 - 3 за 250 г теж в залежності, сік фреш 0.3 фасований в пляшки 2.09 весь день, і 1.09 з 9 чи 10 до 11 вечора. Порізані шматочками фрукти є, я не купляю точну ціну не знаю. Овочі фрукти і ягоди відносно дорогі в магазинах. Нектарини 1.3 за кг, яблука від 0.7 до 2,5, виноград від 1.5 і вище. Ковбаси фасованої валом. О, смачний холодець приблизно 1.5 за порцію, одне м'ясо.

    Є ще столовки з нормальними комплексними обідами типу лідо але не такі пафосні, але я їх знаю пару штук всього, просто там де буваю.

    Ресторан в центрі з мексиканською їжею, такоси 9 євро за порцію, стейки 19-28.

    Проїзд в автобусі/тр/т за готівку 2 євро. На електронну карточку (ціна 2 євро) можна купляти проїзні на день 3 євро, 3 дні 5 євро, тиждень чи 5 днів не пам'ятаю ціну, місяць 23 євро.
    В музеях є варіанти сімейних квитків. Ціни різні, в середньому десятка за дорослого.
    Кіно 6-8 євро дорослі, діти до 12 приблизно вдвічі дешевше.

    Варена гречка на обід
    Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  20160831_093127.jpg
Переглядів: 56
Розмір:  56,1 КБ
ID:	2011668

    Коли ліньки снідати вдома цей магазин відчиняється о 9й. Є такий, що відчиняється о 7:30
    Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  20160831_093057.jpg
Переглядів: 60
Розмір:  72,8 КБ
ID:	2011667

    Розклад мульту в кінотеатрі, різними мовами
    Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  filmid s.jpg
Переглядів: 47
Розмір:  61,7 КБ
ID:	2011666

    дуже дякую.

    Полезно, цены обычные , хотя мне казалось что должны быть подешевле .
    может в след. Году доедем . Селедки хочу

    зы,, а планшет проапгейте даже если для себя , то это отстаёт лет на 5 странно видеть фото такого качества в 2016. Я не сторонник фототехники , но телефоны сейчас снимают серьёзно лучше и приятнее для глаза .
    \nabla \cdot \mathbf {B} =0

  7. #67
    Аватар для _Jane_
    Реєстрація
    16 червень 2004
    Звідки Ви
    Дніпро - Tallinn
    Дописів
    15 068

    Типово

    Маю таку думку, що телефон має бути окремо, а планшет окремо. Тому телефон в мене це дуже проста звонилка і зовсім не смартфон, а планшет мінятиму в наступному році, і камера на жаль не пріоритет може, колись і розживусь фотоапаратом.

    Сільодка тут прикольна, її подають чомусь із сметаною. А в магазинах 100500 варіантів чищеної маринованої кільки. До речі, ще один варіант сніданку з суперу: за 2 євро канапки 8 шт 5х5: чорний хліб, масло, риба кілька, зелень і яйця кружечками.

  8. #68
    Аватар для _pavel
    Реєстрація
    06 червень 2004
    Дописів
    43 311

    Типово

    Цитата Допис від _Jane_ Переглянути допис
    Маю таку думку, що телефон має бути окремо, а планшет окремо. Тому телефон в мене це дуже проста звонилка і зовсім не смартфон, а планшет мінятиму в наступному році, і камера на жаль не пріоритет може, колись і розживусь фотоапаратом.

    Сільодка тут прикольна, її подають чомусь із сметаною. А в магазинах 100500 варіантів чищеної маринованої кільки. До речі, ще один варіант сніданку з суперу: за 2 євро канапки 8 шт 5х5: чорний хліб, масло, риба кілька, зелень і яйця кружечками.
    дякую дякую, вот за селёдкой и поедем в Германии селёдка лайно. Вообще с рыбой дороговато как то, кроме банального фермерского лосося и мороженой рыбы с Аляски .
    \nabla \cdot \mathbf {B} =0

  9. #69
    Аватар для _Jane_
    Реєстрація
    16 червень 2004
    Звідки Ви
    Дніпро - Tallinn
    Дописів
    15 068

    Типово

    Цитата Допис від _pavel Переглянути допис
    дякую дякую, вот за селёдкой и поедем в Германии селёдка лайно. Вообще с рыбой дороговато как то, кроме банального фермерского лосося и мороженой рыбы с Аляски .
    Тут не те щоб багато саме видів риби було взагалі. Кілька, сільодка - так! Багатий вибір і смачні. Червона риба. Валом готових маринованих або заливних рибних страв в коробочках. А мойви немає, крім сушеної копченої риби вибір менший, ікри.

  10. #70

    Реєстрація
    09 січень 2006
    Звідки Ви
    Maryland -> Ohio -> New Hampshire, USA
    Дописів
    18 140

    Типово

    Цитата Допис від _pavel Переглянути допис
    дякую дякую, вот за селёдкой и поедем в Германии селёдка лайно. Вообще с рыбой дороговато как то, кроме банального фермерского лосося и мороженой рыбы с Аляски .
    Неужели нет у вас "русских" магазинов?
    Даже в нашей тайге есть, 30 минут от дома. Маленький, как сельмаг, но два-три вида нашей селедки есть )
    Без подписи

  11. #71
    Аватар для _pavel
    Реєстрація
    06 червень 2004
    Дописів
    43 311

    Типово

    Цитата Допис від Илларион Переглянути допис
    Неужели нет у вас "русских" магазинов?
    Даже в нашей тайге есть, 30 минут от дома. Маленький, как сельмаг, но два-три вида нашей селедки есть )
    они то есть , но я туда не ходок . Во первых , далековато и не очень удобно . Во вторых, я пытаюсь быть ближе к местным и интегрироваться . А то сначала в Русский магазин , потом Русское спутниковое , в потом и до "Слава КПСС" не далеко
    \nabla \cdot \mathbf {B} =0

  12. #72

    Реєстрація
    09 січень 2006
    Звідки Ви
    Maryland -> Ohio -> New Hampshire, USA
    Дописів
    18 140

    Типово

    Цитата Допис від _pavel Переглянути допис
    они то есть , но я туда не ходок . Во первых , далековато и не очень удобно . Во вторых, я пытаюсь быть ближе к местным и интегрироваться . А то сначала в Русский магазин , потом Русское спутниковое , в потом и до "Слава КПСС" не далеко
    Всё так политизировано сейчас.
    А если "Верес", "Чумак", спутниковое УТ-1 и потом "Слава Героям"? ))
    ПыСы так их называют у нас, "русский магазин", или "Russian Store". Там продают продукты со всего бывшего Союза: рижские шпроты, тульские пряники, дунайскую селедку, аджику грузинскую, коньяк армянский, кошерную еврейскую еду и т.д.
    Я не езжу туда каждую неделю, и даже не раз в месяц. Но иногда захочется чего-то такого, из той жизни ) Хорошо что такие магазины есть.
    Без подписи

  13. #73
    Аватар для _pavel
    Реєстрація
    06 червень 2004
    Дописів
    43 311

    Типово

    Цитата Допис від Илларион Переглянути допис
    Всё так политизировано сейчас.
    А если "Верес", "Чумак", спутниковое УТ-1 и потом "Слава Героям"? ))
    ПыСы так их называют у нас, "русский магазин", или "Russian Store". Там продают продукты со всего бывшего Союза: рижские шпроты, тульские пряники, дунайскую селедку, аджику грузинскую, коньяк армянский, кошерную еврейскую еду и т.д.
    да не вставляют меня ни верес , ни прочая фигня . Реально по продуктам только с рыбой вопросы . В штатах (восточное побережье как минимум ) обратная тема . С рыбой и морепродуктами все неплохо , зато всякие соусу и кетчупы , сыр - все бегают в Русский магаз .
    Имхо , сравнивать ситуацию никак нельзя . Она сильно тут другая .
    \nabla \cdot \mathbf {B} =0

  14. #74
    Аватар для _pavel
    Реєстрація
    06 червень 2004
    Дописів
    43 311

    Типово

    Цитата Допис від _Jane_ Переглянути допис
    Тут не те щоб багато саме видів риби було взагалі. Кілька, сільодка - так! Багатий вибір і смачні. Червона риба. Валом готових маринованих або заливних рибних страв в коробочках. А мойви немає, крім сушеної копченої риби вибір менший, ікри.
    Угу ,,
    юго хоть что-то. Зы,, лосось красный утомил . Его везде полно .
    \nabla \cdot \mathbf {B} =0

  15. #75
    Аватар для _Jane_
    Реєстрація
    16 червень 2004
    Звідки Ви
    Дніпро - Tallinn
    Дописів
    15 068

    Типово

    Цитата Допис від Илларион Переглянути допис
    Всё так политизировано сейчас.
    А если "Верес", "Чумак", спутниковое УТ-1 и потом "Слава Героям"? ))
    ПыСы так их называют у нас, "русский магазин", или "Russian Store". Там продают продукты со всего бывшего Союза: рижские шпроты, тульские пряники, дунайскую селедку, аджику грузинскую, коньяк армянский, кошерную еврейскую еду и т.д.
    Я не езжу туда каждую неделю, и даже не раз в месяц. Но иногда захочется чего-то такого, из той жизни ) Хорошо что такие магазины есть.
    Не знаю як в німеччині, а в естонії верес, чумак і гречка продаються в майже кожному продуктовому. Позицій 15 точно бачила українського виробника. В "русский" ходити точно не буду, від назви нудитиме.та тут і в таких магазинах потреби немає, хто дуже хоче їде і везе собі що хоче.

  16. #76
    Аватар для _Jane_
    Реєстрація
    16 червень 2004
    Звідки Ви
    Дніпро - Tallinn
    Дописів
    15 068

    Типово

    Цитата Допис від _pavel Переглянути допис
    Угу ,,
    юго хоть что-то. Зы,, лосось красный утомил . Его везде полно .
    Зате моя дитинка з усієї риби їсть лише його одного, то й добре що він є

  17. #77
    Аватар для _pavel
    Реєстрація
    06 червень 2004
    Дописів
    43 311

    Типово

    Цитата Допис від _Jane_ Переглянути допис
    Зате моя дитинка з усієї риби їсть лише його одного, то й добре що він є
    Смотрите аккуратней , там антибиотиков целый кошик. Мы тож даём , тоже едят хорошо , но он жирный и не очень полезный .
    Вот тунец - совсем другая тема, но тут его почти нет а тот что есть 100500
    \nabla \cdot \mathbf {B} =0

  18. #78

    Реєстрація
    09 січень 2006
    Звідки Ви
    Maryland -> Ohio -> New Hampshire, USA
    Дописів
    18 140

    Типово

    Цитата Допис від _Jane_ Переглянути допис
    Не знаю як в німеччині, а в естонії верес, чумак і гречка продаються в майже кожному продуктовому. Позицій 15 точно бачила українського виробника. В "русский" ходити точно не буду, від назви нудитиме.та тут і в таких магазинах потреби немає, хто дуже хоче їде і везе собі що хоче.
    Близко всё, географически, наверное поэтому много товаров из бывших республик в торговой сети. Для этого не нужно открывать специально ни "русские" ни "украинские", ни "грузинские" магазины.
    У нас практически во всех супермаркетах есть отделы International, но там в основном мексиканские и азиатские продукты, в банках и упаковках, т.е. не скоропорт.
    Без подписи

  19. #79

    Реєстрація
    09 січень 2006
    Звідки Ви
    Maryland -> Ohio -> New Hampshire, USA
    Дописів
    18 140

    Типово

    Мои киндеры с рыбой красной не очень, она жирная, для них это raw fish, а от вида икры им плохеет )
    Но как ни странно, сын с удовольствием ест кильку в томате, консервы.
    Без подписи

  20. #80
    Аватар для _Jane_
    Реєстрація
    16 червень 2004
    Звідки Ви
    Дніпро - Tallinn
    Дописів
    15 068

    Типово

    Цитата Допис від Илларион Переглянути допис
    Мои киндеры с рыбой красной не очень, она жирная, для них это raw fish, а от вида икры им плохеет )
    Но как ни странно, сын с удовольствием ест кильку в томате, консервы.
    Цитата Допис від Илларион Переглянути допис
    Близко всё, географически, наверное поэтому много товаров из бывших республик в торговой сети. Для этого не нужно открывать специально ни "русские" ни "украинские", ни "грузинские" магазины.
    У нас практически во всех супермаркетах есть отделы International, но там в основном мексиканские и азиатские продукты, в банках и упаковках, т.е. не скоропорт.
    В кожного свої смаки я ось сильно скучаю за смаженою мойвою. Тут її НІДЕ немає

    Ой тут теж є International! Всякі цікаві соуси. Сушені комахи такі здоровенні в коробочках!

    Цитата Допис від _pavel Переглянути допис
    Смотрите аккуратней , там антибиотиков целый кошик. Мы тож даём , тоже едят хорошо , но он жирный и не очень полезный .
    Вот тунец - совсем другая тема, но тут его почти нет а тот что есть 100500
    Ашоробити, краще така риба ніж ніякої... по 100 г 1-2 рази на тиждень. Риб'ячий жир корисніший за тваринний. Тунець тут є морожений шматками і навалом консервів.

Сторінка 4 з 24 ПершаПерша 1234567891011121314 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті