Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 24 з 24 ПершаПерша ... 1415161718192021222324
Всього знайдено 469, показано з 461 по 469.

Тема: І що ви там знайшли, у тій Європі?

  1. #461

    Реєстрація
    30 березень 2012
    Дописів
    8 076

    Типово

    Цитата Допис від vop Переглянути допис
    Кстати, поздравляю тех, кто в курсе с прошедшим Днем Короля, который переехал на три дня раньше в связи с отречением Королевы Беатрикс. В это день страна превращается в один большой базар и огромную концертную площадку. Продают все, кто хочет, всё, что хочет, и никому ничего за это не бывает. А кто хочет и может, поет и танцует.
    І вам вітання!)
    Доповню тільки, що ринок - дитячий... діти продають усе, що дозволено винести з дому ))
    і фото королівської сім"ї, що прибула до Тілбурга поїздом.



    Скільки поваги до короля!

    ЗІ ... доречі Беатрикс народилася 31 січня і, тому що січень для народа - то не добре, залишила Koningsdag 30 квітня - день народження Юліани, її матері...

  2. #462
    Аватар для vop
    Реєстрація
    11 січень 2007
    Дописів
    28 612

    Типово

    Цитата Допис від Angelinn Переглянути допис
    І вам вітання!)
    Доповню тільки, що ринок - дитячий... діти продають усе, що дозволено винести з дому ))
    і фото королівської сім"ї, що прибула до Тілбурга поїздом.
    Да, я смотрел стрим из Тилбурга, как Король с народом отмечал этот праздник.

    PS Обратите внимание, что Король ездит на поезде. Это по стране, где из одного в другой конец страны может на хорошей тачиле подскочить "пол-часика" Кстати, первая железная дорога и была построена в конце 19 века для того, что бы Королева ездила к океану в Зантфорт (или как оно там по русски - Зандворт вроде).

  3. #463

    Реєстрація
    30 березень 2012
    Дописів
    8 076

    Типово

    Цитата Допис від vop Переглянути допис
    Да, я смотрел стрим из Тилбурга, как Король с народом отмечал этот праздник.

    PS Обратите внимание, что Король ездит на поезде. Это по стране, где из одного в другой конец страны может на хорошей тачиле подскочить "пол-часика" Кстати, первая железная дорога и была построена в конце 19 века для того, что бы Королева ездила к океану в Зантфорт (или как оно там по русски - Зандворт вроде).
    Так... і ще показова традиція, розпочата Беатрікс, відмічати День народження Королеви щороку у різних містах і селах - повага до свого народу!
    При Юліані мешканці Нідерландів і зарубіжні гості з"їжджалися до Paleis Soestdijk, але Беатрікс вирішила, що це не зручно для народу і, починаючи з 1981 р., почала виїжджати Королівська сім"я...
    Willem-Alexander "прийняв естафету" від матері...

  4. #464

    Реєстрація
    30 березень 2012
    Дописів
    8 076

    Типово



    Як і його дідусь, нинішній Король Нідерландів закоханий у небо...

    Король Нідерландів Віллем-Олександр 21 рік працює пілотом на цивільних рейсах голландської авіакомпанії KLM і двічі на місяць управляє невеликими пасажирськими літаками компанії Fokker. При цьому для пасажирів це досі залишалося таємницею.

    Про свою таємну роботу король розповів в інтерв'ю газеті Telegraaf.

    За його словами, пасажири не впізнавали його в кашкеті, до того ж він не називав своє ім'я по гучномовному зв'язку.

    Віллем-Олександр не кинув свою роботу після коронації в 2013. Не збирається цього робити і зараз, коли компанія KLM вирішила замінити літаки Fokker на Boeing 737. Король прийняв рішення навчитися керувати великими авіасуднами, щоб не втратити роботу.
    тепер розумію чому мені так спокійно літати з KLM...

  5. #465
    Аватар для vop
    Реєстрація
    11 січень 2007
    Дописів
    28 612

    Типово

    Представляете, как им там скучно? Правый сектор морды не начистит, Милонов в матерных речах не искупает....


  6. #466

    Реєстрація
    13 листопад 2007
    Дописів
    1 867

    Типово

    Цитата Допис від vop Переглянути допис
    Представляете, как им там скучно? Правый сектор морды не начистит, Милонов в матерных речах не искупает....
    И ну всё таки ты и тут смог найти повод опорожниться на людях.
    А у вас есть квадрат диаметром 16 или 18?

  7. #467
    Аватар для vop
    Реєстрація
    11 січень 2007
    Дописів
    28 612

    Типово

    Цитата Допис від AndyTh Переглянути допис
    И ну всё таки ты и тут смог найти повод опорожниться на людях.
    Это ты про Милонова? Это да, гавнюк еще тот.

  8. #468
    Аватар для Alexs
    Реєстрація
    18 серпень 2008
    Звідки Ви
    Украина, г.Днепропетровск
    Дописів
    13 865

    Типово

    І що ви там знайшли, у тій Європі?
    вопрос сегодня зазвучал как то по новому,
    или то мне показалось..
    "Ты сказал - и я поверил, ты повторил - я засомневался, ты стал настаивать, и я понял, что ты врешь".(км)

  9. #469
    Аватар для SevDNDZ
    Реєстрація
    10 червень 2008
    Дописів
    11 299

    Типово

    А как он должен звучать?
    Повисли сделки. Возможно что до конца мая, хотя будем надеяться, что до конца апреля.

    Лето, все голодные, без игрушек.
    Ломанутся в Китай, за товарами. К июлю-августу пойдёт вал контейнеров.

Сторінка 24 з 24 ПершаПерша ... 1415161718192021222324

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті