Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 2146 з 2220 ПершаПерша ... 11461646204620962136213721382139214021412142214321442145214621472148214921502151215221532154215521562196 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 44385, показано з 42 901 по 42 920.

Тема: Петр Порошенко

  1. #42901
    Аватар для KpoT
    Реєстрація
    11 липень 2007
    Дописів
    21 367

    Типово

    Цитата Допис від Mikela Переглянути допис
    Ти казишся і чудово знаєш від чого - від безсилля, від того, що не відбувається те, на що ти так сподівався, а залишився з тим, з чим починав - з чергової кризи, як самі провокуєте.
    я бессилен в цели научить вас рассуждать не обобщая и не отталкиваться от лозунгов или хотя бы быть осторожными/аккуратными в выборе глобальных целей хотя бы для своих, т.е. ваших личных выводов. ...

  2. #42902
    Аватар для KpoT
    Реєстрація
    11 липень 2007
    Дописів
    21 367

    Типово

    Цитата Допис від Vedma Переглянути допис
    А можно показати реальні дії влади для встановлення державності? От що той шалений принтер наприймав, або ,що Вован зробив для цього? От по пунктам...
    да пишлы все эти вованы (оба) и пети и прочие попередники - важнее коллективное мышление, с этим у нации (как гражданское общество) явно проблема

    Зе хотел сломать хребет "традиции", но вероятно не получится ...

  3. #42903
    Аватар для Mikela
    Реєстрація
    28 листопад 2009
    Звідки Ви
    Тутешній
    Дописів
    27 541

    Типово

    Цитата Допис від KpoT Переглянути допис
    я бессилен в цели научить вас рассуждать не обобщая и не отталкиваться от лозунгов или хотя бы быть осторожными/аккуратными в выборе глобальных целей хотя бы для своих, т.е. ваших личных выводов. ...
    З нашими глобальними цілями все давно зрозуміло і ясно - побудова національної держави.
    Що з вашими сталося, що б просто довести по кількох головних пунктам? На проти далеко не поїдеш, все одно прийдеться робити вибір. Хотілося все таке знати з чим маємо справу?
    http://s017.radikal.ru/i425/1304/de/a51ced5f2a44.jpg

  4. #42904
    Почетный форумчанин Аватар для Vedma
    Реєстрація
    13 жовтень 2004
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    106 639

    Типово

    Цитата Допис від KpoT Переглянути допис
    да пишлы все эти вованы (оба) и пети и прочие попередники - важнее коллективное мышление, с этим у нации (как гражданское общество) явно проблема

    Зе хотел сломать хребет "традиции", но вероятно не получится ...
    Традиції в чому? І з чого ви взяли, що він щось хотів? Він вам в приватній бесіді це сказав?
    Колективне мислення у тих хто проголосував за Вована, на мій погляд: хочу щоб було як в Європі з законами, з правосуддям, з зарплатньою, але щоб особисто я жив як в совку-по понятіям, з низькими цінами, з безвідповідальністтю.
    Бо плач не дав нікому ще свободи,
    А хто борець - той здобуває світ

  5. #42905

    Реєстрація
    13 серпень 2008
    Звідки Ви
    sniper avenue
    Дописів
    13 291

    Типово

    Боюсь повториться - но каждого из упоротых зебобов нужно заставить продать почку.Для начала одну,учителям.Ну шоб обещанное выполнить.Идиоты заслуживают экспроприации.

  6. #42906
    Аватар для KpoT
    Реєстрація
    11 липень 2007
    Дописів
    21 367

    Типово

    UKRBAT, у тебя что то есть что бы экспроприровать? ок, доброволец для примера и назидания - это уже моральный рост, молодец ... только не делай(и все остальные "те") из этого лозунг очередной

  7. #42907
    Аватар для Mikela
    Реєстрація
    28 листопад 2009
    Звідки Ви
    Тутешній
    Дописів
    27 541

    Типово

    Цитата Допис від KpoT Переглянути допис
    да пишлы все эти вованы (оба) и пети и прочие попередники - важнее коллективное мышление, с этим у нации (как гражданское общество) явно проблема

    Зе хотел сломать хребет "традиции", но вероятно не получится ...
    Де ти побачив у нас проблеми? Все ясно, як білий світ. Типу Бандера прийде, порядок наведе - просте і зрозуміле гасло навіть для малят. З цього починається та справжня Україна.
    http://s017.radikal.ru/i425/1304/de/a51ced5f2a44.jpg

  8. #42908
    Аватар для KpoT
    Реєстрація
    11 липень 2007
    Дописів
    21 367

    Типово

    Цитата Допис від Vedma Переглянути допис
    Традиції в чому? І з чого ви взяли, що він щось хотів? Він вам в приватній бесіді це сказав?
    Колективне мислення у тих хто проголосував за Вована, на мій погляд: хочу щоб було як в Європі з законами, з правосуддям, з зарплатньою, але щоб особисто я жив як в совку-по понятіям, з низькими цінами, з безвідповідальністтю.
    "хочу щоб було як у Європі", це не мислення, це бажання - більшості чи ні за таке, це ще факт, та й методи можуть бути різні ... це ви напевно розумієте? якщо так, то напевно повинні були здогадатись, що те саме відноситься й до другого полюсу "хочу як у раші" ... ніхто нікуди не хоче як у казці, бо більш важливе з бажань, та привід і це повинно буди мисленням - це з України під ОПГs зробити Державу - оце Ціль, але цього ніяк не досягнути, поки будуть порохоботи, зеботи та інші різноманітні ділення нації. Поки таке буде, поки будуть це пестувати - це буде не можливо ... це елементарна фізика лять

    p.s. тоб то треба знищити ОПГs з початку на державному рівні
    Востаннє редагував KpoT: 19.10.2019 о 22:33

  9. #42909

    Реєстрація
    13 серпень 2008
    Звідки Ви
    sniper avenue
    Дописів
    13 291

    Типово

    Цитата Допис від KpoT Переглянути допис
    UKRBAT, у тебя что то есть что бы экспроприровать? ок, доброволец для примера и назидания - это уже моральный рост, молодец ... только не делай(и все остальные "те") из этого лозунг очередной
    Ну вот смотри - ты лично (да-да)поставил страну на грань.И глобус.И все,потрындели разошлись?Отвечать кто будет?Моника?Нет.Кто то из нас.Порохоботы не хотят.Значит зебилы.Готовь йод и марлю.

  10. #42910
    Аватар для KpoT
    Реєстрація
    11 липень 2007
    Дописів
    21 367

    Типово

    Цитата Допис від UKRBAT Переглянути допис
    Ну вот смотри - ты лично (да-да)поставил страну на грань.И глобус.И все,потрындели разошлись?Отвечать кто будет?Моника?Нет.Кто то из нас.Порохоботы не хотят.Значит зебилы.Готовь йод и марлю.
    поступлю проще - конфискую у тебя то что ты демонстрировал недавно по дурости как порохобот, прости господи

    я настаиваю на этом, будет тебе тогда и йод с марлей и ответственность от которой порохоботы хотят отмазаться разрушая страну ради ... ради чего кстати? ради клана ОПГ?

    особенно меня умиляет "ты лично и да-да"

  11. #42911
    Почетный форумчанин Аватар для Vedma
    Реєстрація
    13 жовтень 2004
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    106 639

    Типово

    Цитата Допис від KpoT Переглянути допис
    "хочу щоб було як у Європі", це не мислення, це бажання - більшості чи ні за таке, це ще факт, та й методи можуть бути різні ... це ви напевно розумієте? якщо так, то напевно повинні були здогадатись, що те саме відноситься й до другого полюсу "хочу як у раші" ... ніхто нікуди не хоче як у казці, бо більш важливе з бажань, та привід і це повинно буди мисленням - це з України під ОПГs зробити Державу - оце Ціль, але цього ніяк не досягнути, поки будуть порохоботи, зеботи та інші різноманітні ділення нації. Поки таке буде, поки будуть це пестувати - це буде не можливо ... це елементарна фізика лять

    p.s. тоб то треба знищити ОПГs з початку на державному рівні
    От прочитала. У мене враження, що я Вована прослухала. Нічого не зрозуміла. Чи то запіздно вже, чи я мову кварталу не розумію. Може то особисто моє, і хтось зможе мені розтулмачити, а що ви хотіли сказати?

    Продираючись крізь ці слова, мені здалось, що ви кажете про об'єднання всіх громадян проти преступників? Як це в реальності може бути? От Бєня до них відноситься? А сам Вован ? А Богдан? А Бойко, Лукаш, Дубінський, Гєпа...? Як ви людям розкажите ХТО саме це ОПГ? Це ж конкретні люди. От зараз влада хоче посадити попередніків. Ті були бандити, а ці -ні.
    Ви кажете , що Вован щось хотів зламати. За допомогою кого? За допомогою людей з 90-х? Які пройшли всі бандитські рохзбірки і вижили. За допомогою команди яка доїла державу на протязі десятирічч?

    Не зрозуміла зовсім про що ви.
    Бо плач не дав нікому ще свободи,
    А хто борець - той здобуває світ

  12. #42912

    Реєстрація
    13 серпень 2008
    Звідки Ви
    sniper avenue
    Дописів
    13 291

    Типово

    Цитата Допис від KpoT Переглянути допис
    поступлю проще - конфискую у тебя то что ты демонстрировал недавно по дурости как порохобот, прости господи

    я настаиваю на этом, будет тебе тогда и йод с марлей и ответственность от которой порохоботы хотят отмазаться разрушая страну ради ... ради чего кстати? ради клана ОПГ?

    особенно меня умиляет "ты лично и да-да"
    Тебе пару патронов подарить?А тебе никто не говорил шо они в магазинах продаются?Внезапно,да.Эх,шляпы фетровые не траханные,вам бы в рабство.Самое то.

  13. #42913
    Аватар для KpoT
    Реєстрація
    11 липень 2007
    Дописів
    21 367

    Типово

    UKRBAT , в магазине и столовые приборы продаются, вопрос/деталь в мотивах (целях) намерениях ....

  14. #42914
    Почетный форумчанин Аватар для Vedma
    Реєстрація
    13 жовтень 2004
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    106 639

    Типово

    Цитата Допис від KpoT Переглянути допис
    поступлю проще - конфискую у тебя то что ты демонстрировал недавно по дурости как порохобот, прости господи

    я настаиваю на этом, будет тебе тогда и йод с марлей и ответственность от которой порохоботы хотят отмазаться разрушая страну ради ... ради чего кстати? ради клана ОПГ?

    особенно меня умиляет "ты лично и да-да"

    ЯКИМ чином порохоботи ЩОСЬ рушать?
    От конкретно:
    Зараз відбуваються доленосні події, приймаються такі і такі рішення, закони. Вони приведуть до поліпшення того і того. Вони наблизять Україну до цивілізації, позбавлять таких негативних рис, зроблять Уркаїну сильнішою і т. д. А порохоботи рушать, роблячи це, це і це...
    Бо плач не дав нікому ще свободи,
    А хто борець - той здобуває світ

  15. #42915
    Аватар для KpoT
    Реєстрація
    11 липень 2007
    Дописів
    21 367

    Типово

    Цитата Допис від Vedma Переглянути допис
    От прочитала. У мене враження, що я Вована прослухала. Нічого не зрозуміла. Чи то запіздно вже, чи я мову кварталу не розумію. Може то особисто моє, і хтось зможе мені розтулмачити, а що ви хотіли сказати?
    ....
    ви не намагались зрозуміти

  16. #42916
    Почетный форумчанин Аватар для Vedma
    Реєстрація
    13 жовтень 2004
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    106 639

    Типово

    Цитата Допис від KpoT Переглянути допис
    ви не намагались зрозуміти
    Я прочитала 5 разів. От , чесно, як Вована прослухала.

    Так там зробила спробу зрозуміти. Не так? Не це ви мали на увазі?
    Бо плач не дав нікому ще свободи,
    А хто борець - той здобуває світ

  17. #42917
    Аватар для KpoT
    Реєстрація
    11 липень 2007
    Дописів
    21 367

    Типово

    Цитата Допис від Vedma Переглянути допис
    ЯКИМ чином порохоботи ЩОСЬ рушать?
    От конкретно:
    Зараз відбуваються доленосні події, приймаються такі і такі рішення, закони. Вони приведуть до поліпшення того і того. Вони наблизять Україну до цивілізації, позбавлять таких негативних рис, зроблять Уркаїну сильнішою і т. д. А порохоботи рушать, роблячи це, це і це...
    1. що з Донбасом пропонуєте, відрізати та забути?
    2. що з політичними пропонують робити, наприклад з так званими зеботами? )
    3. 5 років війни і нема патронного заводу - це маркер
    4. агресія з погрозами до більшості громадян
    5. замість реформ популизм став релігією, та ви навіть цього не помітили
    6 ....
    7 ....
    ....
    ....

    Вам треба розуміти, що громадян 100% роблять вибір, навіть ті хто не ходе на вибори, а не якісь % "за" "та" проти когось
    Ви не розумієте, що війну роблять та витримують з победою не нація/держава а сучасні громадяни/люди, але ви заховались за лозунгами та й усе, супротив факту що життя не таке, не з плакатів, не розумієте що кожний громадянин (поки він у правовому полі) це фундамент правової держави, інакше не бува, інакше не можливо ... ви нехтуєте цим

  18. #42918

    Реєстрація
    13 серпень 2008
    Звідки Ви
    sniper avenue
    Дописів
    13 291

    Типово

    Цитата Допис від KpoT Переглянути допис
    UKRBAT , в магазине и столовые приборы продаются, вопрос/деталь в мотивах (целях) намерениях ....
    Намерений нет - но выбор то ваш.Отвечать будем или как?Я не хочу за вас.Я хочу шоб вы сами,те которые нихрена для Украины не делали,в кои то веки ответили за свои действия.

  19. #42919
    Почетный форумчанин Аватар для Vedma
    Реєстрація
    13 жовтень 2004
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    106 639

    Типово

    Цитата Допис від KpoT Переглянути допис
    1. що з Донбасом пропонуєте, відрізати та забути?
    2. що з політичними пропонують робити, наприклад з так званими зеботами? )
    3. 5 років війни і нема патронного заводу - це маркер
    4. агресія з погрозами до більшості громадян
    5. замість реформ популизм став релігією, та ви навіть цього не помітили
    6 ....
    7 ....
    ....
    ....

    Вам треба розуміти, що громадян 100% роблять вибір, навіть ті хто не ходе на вибори, а не якісь % "за" "та" проти когось
    Ви не розумієте, що війну роблять та витримують з победою не нація/держава а сучасні громадяни/люди, але ви заховались за лозунгами та й усе, супротив факту що життя не таке, не з плакатів, не розумієте що кожний громадянин (поки він у правовому полі) це фундамент правової держави, інакше не бува, інакше не можливо ... ви нехтуєте цим

    1. Ні.
    2. Нічого.
    3. Ні.
    4. Нема такого.
    5. Чого це не помітила? Помітила. 5 років намагались. Щось робили, а зараз вже півроку один п...ж і поворот на 180.

    Далі знову в стилі Вована.
    Ну, сформулюйте ЧІТКО свої думки. Ну, це ж неможливо зрозуміти.
    Бо плач не дав нікому ще свободи,
    А хто борець - той здобуває світ

  20. #42920
    Аватар для KpoT
    Реєстрація
    11 липень 2007
    Дописів
    21 367

    Типово

    Цитата Допис від UKRBAT Переглянути допис
    Намерений нет - но выбор то ваш.Отвечать будем или как?Я не хочу за вас.Я хочу шоб вы сами,те которые нихрена для Украины не делали,в кои то веки ответили за свои действия.
    т.е. иными словами ты отмазку себе придумал, спрятавшись за какими то "вы должны" (если быть точнее, то ты просто не знаешь и это тебя пугает) ... так не бывает, бывает так - есть персона, есть личная ответственность в виде последствий индивидуальных как минимум (допустим ухудшилось мат. положение или заболел кто то близкий, а лечить нет возможности), в итоге, свое бессилие перед реальностью выплескиваешь на окружающих не поддакивающих тебе лично, на мифических "вы это"

    ок, так тоже бывает, но мне с тобой не по пути - не неси свою ответственность

Сторінка 2146 з 2220 ПершаПерша ... 11461646204620962136213721382139214021412142214321442145214621472148214921502151215221532154215521562196 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті