Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 2219 з 2220 ПершаПерша ... 1219171921192169220922102211221222132214221522162217221822192220 ОстанняОстання
Всього знайдено 44385, показано з 44 361 по 44 380.

Тема: Петр Порошенко

  1. #44361
    Аватар для Noskinauhi
    Реєстрація
    26 червень 2014
    Звідки Ви
    Днепр
    Дописів
    22 433

    Типово

    Цитата Допис від jaza Переглянути допис
    Молодец. Спасибо ей огромное. Хороший пример. Наконец-то Порошенки начали писать о своей блогатворительности.
    У нас в Днепре в каждой больничке есть несколько таких аппаратов. Числятся, но не работают. Интересно, найдутся ли местечковые алихархи, для пересичных эти старые отремонтировать?
    Зеленский, не? Ткой себе, местячковый алигарх

  2. #44362
    Почетный форумчанин Аватар для Vedma
    Реєстрація
    13 жовтень 2004
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    106 639

    Типово

    Цитата Допис від Noskinauhi Переглянути допис
    Зеленский, не? Ткой себе, местячковый алигарх
    А Бєня ще. Чим не містечковий...
    Бо плач не дав нікому ще свободи,
    А хто борець - той здобуває світ

  3. #44363

    Реєстрація
    14 листопад 2017
    Дописів
    2 343

    Типово

    Колишній генеральний прокурор України

    Руслан Рябошапка назвав підозру п’ятому президенту Петру Порошенку "юридичним трешем".
    Глобус, ау.....

  4. #44364
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    45 936

    Типово

    Любимый сайт рашеголовых:

    "ДНР" обвинила Порошенко в убийстве Моторолы и объявила в розыск



    Заметьте, оккупированную территорию называют именно так, как её называют сами террористы или паРаша: ДНР. Нигде нет ни "непризнанная республика", ни "оккупированная территория", ни хотя бы "так называемая". Что только доказывает, что сайт создан и курируется В КРЕМЛЕ.
    Но сама новость прикольная. Представляю, КАК "испугался" этого "обвинения" Порох.
    «Після спілкування з деякими людьми у мене з'являється яскраво виражений комплекс повноцінності». (Станіслав Єжи Лец)

  5. #44365
    Почетный форумчанин Аватар для Vedma
    Реєстрація
    13 жовтень 2004
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    106 639

    Типово

    Цікаво, Венедіктова вже готує арешт і видачу Петра?
    Бо плач не дав нікому ще свободи,
    А хто борець - той здобуває світ

  6. #44366
    Аватар для Noskinauhi
    Реєстрація
    26 червень 2014
    Звідки Ви
    Днепр
    Дописів
    22 433

    Типово

    Намылила жопу мылом... И решила, шо она у нее одна, как и она у нее. А заказчики стремные

  7. #44367
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    45 936

    Типово

    Петро Порошенко
    8 ч. ·
    Київ, Дніпро, Львів та Одеса вже отримали реанімаційне обладнання від Фонд Порошенка.
    Тільки разом зможемо побороти коронавірус та підтримати медиків у цей непростий час. Бо лікарі сьогодні – такі ж захисники, як і армія. І ми в них так само віримо, як у солдат!
    Разом – переможемо!
    «Після спілкування з деякими людьми у мене з'являється яскраво виражений комплекс повноцінності». (Станіслав Єжи Лец)

  8. #44368

    Реєстрація
    15 червень 2009
    Звідки Ви
    укрстеп
    Дописів
    8 295

    Типово

    Майстерність заголовку:

    " 10 тыс. защитных костюмов от Порошенко отправлены в больницы Черновцов, Тернополя, Киева и Винницы."
    https://censor.net.ua/news/3186888/1...eva_i_vinnitsy

    Можна зрозуміти, як костюми, що захищають від Порошенка.
    Визначте значення слів, і ви позбавите людство половини його непорозумінь.
    Рене Декарт

  9. #44369
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    45 936

    Типово

    Цитата Допис від Йоран Переглянути допис
    Можна зрозуміти, як костюми, що захищають від Порошенка.
    Лечиться не пробовал?
    «Після спілкування з деякими людьми у мене з'являється яскраво виражений комплекс повноцінності». (Станіслав Єжи Лец)

  10. #44370

    Реєстрація
    30 березень 2012
    Дописів
    8 075

    Типово

    Молодець Порох! Зробив висновки.

  11. #44371

    Реєстрація
    30 березень 2012
    Дописів
    8 075

    Типово

    Жила-була сліпа дівчинка, і була у неї дивна звичка: кожного разу, сідаючи їсти, дівчинка обмацувала вміст тарілки руками і нила:
    -Ну ось, як завжди мені найменше поклали! Раз нічого не бачу - значить і обділити можна!!! Жмотииии...

    .... Мамі все це набридло і вирішила вона проконсультуватися з психологом. На що він дав їй таку пораду: «Ви, - каже, - зваріть доньці цілий тазик пельменів, нехай зрозуміє, що вам нічого для неї не шкода».

    На наступний день мама накриває на стіл і ставить перед дівчинкою цілий тазик пельменів. Дівчинка сідає за стіл, рухає до себе пельмені, довго обмацує вміст руками і каже: «Уявляю, скільки ви собі нахерачили!!!! ...»

    Ось приблизно так, я думаю, працює ... те, що має бути на місці мозку ... у тих людей, які позбавлені мозку.

    І коли Бірюков пише, що Порошенко витратив понад ДВА МІЛЬЯРДИ гривень за шість років на всіляку благодійність і допомогу Україні, наш співгромадянин без мізків довго обмацує це повідомлення, а потім задоволено каже:

    УЯВЛЯЮ, СКІЛЬКИ ВІН В МЕНЕ ВКРАВ !!!

    Володимир Завгородній

  12. #44372
    Почетный форумчанин
    Остроумие года 2007, 2008, 2010
    Рекламист года 2008
    Подпись года 2009, 2012
    Циник года 2012, 2013
    Аватар для 1960
    Реєстрація
    13 грудень 2004
    Звідки Ви
    Киев, эт. 6, 25 кв.
    Дописів
    52 811

    Типово

    спасибо Вам, Angelinn. без Вас и Ваших Павучків мир был бы ущербен. Вы делаете великое дело. перечислил 1000 грн на эту карту.

  13. #44373

    Типово

    В точку!

  14. #44374

    Реєстрація
    09 лютий 2019
    Дописів
    2 672

    Типово

    Цитата Допис від Angelinn Переглянути допис
    Жила-була сліпа дівчинка, і була у неї дивна звичка: кожного разу, сідаючи їсти, дівчинка обмацувала вміст тарілки руками і нила:
    -Ну ось, як завжди мені найменше поклали! Раз нічого не бачу - значить і обділити можна!!! Жмотииии...

    .... Мамі все це набридло і вирішила вона проконсультуватися з психологом. На що він дав їй таку пораду: «Ви, - каже, - зваріть доньці цілий тазик пельменів, нехай зрозуміє, що вам нічого для неї не шкода».

    На наступний день мама накриває на стіл і ставить перед дівчинкою цілий тазик пельменів. Дівчинка сідає за стіл, рухає до себе пельмені, довго обмацує вміст руками і каже: «Уявляю, скільки ви собі нахерачили!!!! ...»

    Ось приблизно так, я думаю, працює ... те, що має бути на місці мозку ... у тих людей, які позбавлені мозку.

    І коли Бірюков пише, що Порошенко витратив понад ДВА МІЛЬЯРДИ гривень за шість років на всіляку благодійність і допомогу Україні, наш співгромадянин без мізків довго обмацує це повідомлення, а потім задоволено каже:

    УЯВЛЯЮ, СКІЛЬКИ ВІН В МЕНЕ ВКРАВ !!!

    Володимир Завгородній
    Класс!

  15. #44375
    Аватар для KpoT
    Реєстрація
    11 липень 2007
    Дописів
    21 373

    Типово

    Цитата Допис від 1960 Переглянути допис
    спасибо Вам, Angelinn. без Вас и Ваших Павучків мир был бы ущербен. Вы делаете великое дело. перечислил 1000 грн на эту карту.
    С ....нием! ))

  16. #44376
    Почетный форумчанин
    Остроумие года 2007, 2008, 2010
    Рекламист года 2008
    Подпись года 2009, 2012
    Циник года 2012, 2013
    Аватар для 1960
    Реєстрація
    13 грудень 2004
    Звідки Ви
    Киев, эт. 6, 25 кв.
    Дописів
    52 811

    Типово

    Цитата Допис від KpoT Переглянути допис
    С ....нием! ))
    спасибо. Ангелинн замечательная дама. Отдаёт всё своё тем, кто в этом всём нуждается. Сама ходит голая босая, но всё отдаёт. В отличии от зелёного говна.

  17. #44377

    Реєстрація
    15 червень 2009
    Звідки Ви
    укрстеп
    Дописів
    8 295

    Типово

    Якщо кому і варто довіряти в цій країні, то безумовно - Бірюкову.

    Безальтернативно.
    ( без смайлика)
    Визначте значення слів, і ви позбавите людство половини його непорозумінь.
    Рене Декарт

  18. #44378
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    45 936

    Типово

    Цитата Допис від Angelinn Переглянути допис
    коли Бірюков пише, що Порошенко витратив понад ДВА МІЛЬЯРДИ гривень за шість років на всіляку благодійність і допомогу Україні, наш співгромадянин без мізків довго обмацує це повідомлення, а потім задоволено каже:
    УЯВЛЯЮ, СКІЛЬКИ ВІН В МЕНЕ ВКРАВ !!!
    ППКС На этом форуме мы такое слышали неоднократно. В том числе и дословно. И не только в адрес Пороха: например, о Филатове говорят то же самое. Слово в слово.
    «Після спілкування з деякими людьми у мене з'являється яскраво виражений комплекс повноцінності». (Станіслав Єжи Лец)

  19. #44379

    Реєстрація
    30 березень 2012
    Дописів
    8 075

    Типово

    казалось біь... зробив добро... ну й зупинися!.. покажи, що нічьто чіловєчєскоє тобі нє чюждо!.. ні!!. таки забулькало...
    пріроду нє обманіш 2

  20. #44380
    Аватар для Elektrybałt
    Реєстрація
    12 квітень 2017
    Звідки Ви
    Оттуда
    Дописів
    10 533

    Типово

    Венедіктова завела 5 справ проти Порошенка за призначення суддів Верховного Суду

    https://www.gp.gov.ua/ua/news?_m=pub...=rec&id=270571
    «Раньше мы воспитывали строителей коммунизма, теперь — строителей капитализма… А в результате получается одно и тоже: жлоб, невежда и вор.» ©

Сторінка 2219 з 2220 ПершаПерша ... 1219171921192169220922102211221222132214221522162217221822192220 ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті