Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 1451 з 2220 ПершаПерша ... 45195113511401144114421443144414451446144714481449145014511452145314541455145614571458145914601461150115511951 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 44385, показано з 29 001 по 29 020.

Тема: Петр Порошенко

  1. #29001
    Аватар для observer
    Реєстрація
    16 липень 2007
    Звідки Ви
    Дніпропетровськ
    Дописів
    60 698

    Типово

    Брать в долг и дякувать, вот и вся программа.
    Нет ничего утомительнее человека , который всегда прав(С)
    My Photo

  2. #29002
    Почетный форумчанин Аватар для Шурик Г. (гость)
    Реєстрація
    24 листопад 2004
    Звідки Ви
    м. Дніпро
    Дописів
    95 180

    Типово

    Цитата Допис від vop Переглянути допис
    Вот пишут, что у клоуна нет грамотной экономической программы. Ну нет и нет. У меня другой вопрос - у Порошенко есть хотя бы безграмотная экономическая программа? Ну хоть какая-нибудь?
    Это ща к кому вопрос?
    Я люблю цю країну навіть без кокаїну.

  3. #29003

    Реєстрація
    14 грудень 2008
    Дописів
    6 880

    Типово

    Цитата Допис від vop Переглянути допис
    Вот пишут, что у клоуна нет грамотной экономической программы. Ну нет и нет. У меня другой вопрос - у Порошенко есть хотя бы безграмотная экономическая программа? Ну хоть какая-нибудь?
    см ст. 106

  4. #29004
    Аватар для vop
    Реєстрація
    11 січень 2007
    Дописів
    28 612

    Типово

    Цитата Допис від Promius Переглянути допис
    да куй с тем порошенко. тут зеленского пиарят.
    Кто пиарит?

    Цитата Допис від ahez Переглянути допис
    Зачем мне смотреть? Это же не я порохобот, который мочит клоуна в том числе и "отсутствием грамотной экономической программы". Или вы полагаете, что статья 106 действует только для избранных?

  5. #29005
    Аватар для vop
    Реєстрація
    11 січень 2007
    Дописів
    28 612

    Типово

    Цитата Допис від Шурик Г. (гость) Переглянути допис
    Это ща к кому вопрос?
    Ну, тому, кто знает. Лично я - не в курсе.

  6. #29006
    Аватар для observer
    Реєстрація
    16 липень 2007
    Звідки Ви
    Дніпропетровськ
    Дописів
    60 698

    Типово

    Опять зачистка))
    Нет ничего утомительнее человека , который всегда прав(С)
    My Photo

  7. #29007

    Реєстрація
    14 грудень 2008
    Дописів
    6 880

    Типово

    Цитата Допис від vop Переглянути допис
    Зачем мне смотреть? Это же не я порохобот, который мочит клоуна в том числе и "отсутствием грамотной экономической программы". Или вы полагаете, что статья 106 действует только для избранных?
    ок, т.к. тут видно, что таких непорохоботов тут много, я процитирую полностью статью Конституции, в которой исчерпывающе представлены обязанности (подсказка: экономической программы там нет) Президента:
    Стаття 106. Президент України:

    1) забезпечує державну незалежність, національну безпеку і правонаступництво держави;

    2) звертається з посланнями до народу та із щорічними і позачерговими посланнями до Верховної Ради України про внутрішнє і зовнішнє становище України;

    3) представляє державу в міжнародних відносинах, здійснює керівництво зовнішньополітичною діяльністю держави, веде переговори та укладає міжнародні договори України;

    4) приймає рішення про визнання іноземних держав;

    5) призначає та звільняє глав дипломатичних представництв України в інших державах і при міжнародних організаціях; приймає вірчі і відкличні грамоти дипломатичних представників іноземних держав;

    6) призначає всеукраїнський референдум щодо змін Конституції України відповідно до статті 156 цієї Конституції, проголошує всеукраїнський референдум за народною ініціативою;

    7) призначає позачергові вибори до Верховної Ради України у строки, встановлені цією Конституцією;

    припиняє повноваження Верховної Ради України у випадках, передбачених цією Конституцією;

    9) вносить за пропозицією коаліції депутатських фракцій у Верховній Раді України, сформованої відповідно до статті 83 Конституції України, подання про призначення Верховною Радою України Прем'єр-міністра України в строк не пізніше ніж на п'ятнадцятий день після одержання такої пропозиції;

    10) вносить до Верховної Ради України подання про призначення Міністра оборони України, Міністра закордонних справ України;

    11) призначає на посаду та звільняє з посади за згодою Верховної Ради України Генерального прокурора;

    12) призначає на посади та звільняє з посад половину складу Ради Національного банку України;

    13) призначає на посади та звільняє з посад половину складу Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення;

    14) вносить до Верховної Ради України подання про призначення на посаду та звільнення з посади Голови Служби безпеки України;

    15) зупиняє дію актів Кабінету Міністрів України з мотивів невідповідності цій Конституції з одночасним зверненням до Конституційного Суду України щодо їх конституційності;

    16) скасовує акти Ради міністрів Автономної Республіки Крим;

    17) є Верховним Головнокомандувачем Збройних Сил України; призначає на посади та звільняє з посад вище командування Збройних Сил України, інших військових формувань; здійснює керівництво у сферах національної безпеки та оборони держави;

    1 очолює Раду національної безпеки і оборони України;

    19) вносить до Верховної Ради України подання про оголошення стану війни та у разі збройної агресії проти України приймає рішення про використання Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань;

    20) приймає відповідно до закону рішення про загальну або часткову мобілізацію та введення воєнного стану в Україні або в окремих її місцевостях у разі загрози нападу, небезпеки державній незалежності України;

    21) приймає у разі необхідності рішення про введення в Україні або в окремих її місцевостях надзвичайного стану, а також оголошує у разі необхідності окремі місцевості України зонами надзвичайної екологічної ситуації - з наступним затвердженням цих рішень Верховною Радою України;

    22) призначає на посади третину складу Конституційного Суду України;

    23) пункт 23 частини першої статті 106 виключено

    24) присвоює вищі військові звання, вищі дипломатичні ранги та інші вищі спеціальні звання і класні чини;

    25) нагороджує державними нагородами; встановлює президентські відзнаки та нагороджує ними;

    26) приймає рішення про прийняття до громадянства України та припинення громадянства України, про надання притулку в Україні;

    27) здійснює помилування;

    2 створює у межах коштів, передбачених у Державному бюджеті України, для здійснення своїх повноважень консультативні, дорадчі та інші допоміжні органи і служби;

    29) підписує закони, прийняті Верховною Радою України;

    30) має право вето щодо прийнятих Верховною Радою України законів (крім законів про внесення змін до Конституції України) з наступним поверненням їх на повторний розгляд Верховної Ради України;

    31) здійснює інші повноваження, визначені Конституцією України.

    Президент України не може передавати свої повноваження іншим особам або органам.

    Президент України на основі та на виконання Конституції і законів України видає укази і розпорядження, які є обов'язковими до виконання на території України.

    Акти Президента України, видані в межах повноважень, передбачених пунктами 5, 18, 21 цієї статті, скріплюють підписами Прем'єр-міністр України і міністр, відповідальний за акт та його виконання.

  8. #29008
    Аватар для vop
    Реєстрація
    11 січень 2007
    Дописів
    28 612

    Типово

    Цитата Допис від ahez Переглянути допис
    ок, т.к. тут видно, что таких непорохоботов тут много, я процитирую полностью статью Конституции, в которой исчерпывающе представлены обязанности (подсказка: экономической программы там нет) Президента:
    Там и томоса нет.

  9. #29009
    Аватар для Александр_L
    Реєстрація
    22 серпень 2007
    Звідки Ви
    г.Днепр, Мих.Шейнкмана
    Дописів
    24 203

    Типово

    Цитата Допис від vop Переглянути допис
    Вот пишут, что у клоуна нет грамотной экономической программы. Ну нет и нет. У меня другой вопрос - у Порошенко есть хотя бы безграмотная экономическая программа? Ну хоть какая-нибудь?
    Конечно есть. Опускаться вниз в рейтинге DB.

  10. #29010

    Реєстрація
    30 березень 2012
    Дописів
    8 076

    Типово

    Цитата Допис від vop Переглянути допис
    Кто пиарит?



    Зачем мне смотреть? Это же не я порохобот, который мочит клоуна в том числе и "отсутствием грамотной экономической программы". Или вы полагаете, что статья 106 действует только для избранных?
    клоун сам обмочився з новорічним випуском...
    не розумію, для кого це може бути смішним?..

  11. #29011
    Аватар для vop
    Реєстрація
    11 січень 2007
    Дописів
    28 612

    Типово

    Цитата Допис від Angelinn Переглянути допис
    клоун сам обмочився з новорічним випуском...
    не розумію, для кого це може бути смішним?..
    Моё сообщение не про клоуна. Мое сообщение про порохоботов. Для обсуждения "клоуна" есть отдельная тема, не?

  12. #29012
    Аватар для SergOv
    Реєстрація
    30 березень 2007
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    71 876

    Типово

    Што ж такое то ?
    Ежели "клоун обмочился", а "президент ничего не решает", отчего так порохоботики заизвивались как ужи на сковородке ?
    Любимого хозяина не выберут - иссякнет денежный ручеек ?

  13. #29013
    Аватар для vop
    Реєстрація
    11 січень 2007
    Дописів
    28 612

    Типово

    Цитата Допис від SergOv Переглянути допис
    Што ж такое то ?
    Ежели "клоун обмочился", а "президент ничего не решает", отчего так порохоботики заизвивались как ужи на сковородке ?
    Любимого хозяина не выберут - иссякнет денежный ручеек ?
    Мне чуток жалко порохоботов, которых подняли по тревоге в новогоднюю ночь. Ну да ладно, у них свой заработок.

  14. #29014

    Реєстрація
    30 березень 2012
    Дописів
    8 076

    Типово

    Цитата Допис від vop Переглянути допис
    Моё сообщение не про клоуна. Мое сообщение про порохоботов. Для обсуждения "клоуна" есть отдельная тема, не?
    згодна - треба було там відповісти, але слово нє воробєй

  15. #29015
    Почетный форумчанин Аватар для Vedma
    Реєстрація
    13 жовтень 2004
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    106 639

    Типово

    Цитата Допис від vop Переглянути допис
    Вот пишут, что у клоуна нет грамотной экономической программы. Ну нет и нет. У меня другой вопрос - у Порошенко есть хотя бы безграмотная экономическая программа? Ну хоть какая-нибудь?

    Слушайте, ну давайте на уровене личностном.
    Вы делаете ремонт в квартире и нанимаете работников. К вам приходит креатщивик, пиарщик, шоу-мэн и говорит: Я сделаю зе бест. Вы спрашиваете: А вы плитку ложить умеете? А линолиум? А обои? А он говорит: я видел как это делается, и у меня есть знакомый, который на этой теме уже себе пару десятков домиков построил, он меня точно научит, как заработать.
    Вы наймете такого?

    Почему никто не примеряет Президента к себе , как наемного работника? При этом есть цели. Конечно не кафель. Но...есть приоритет целей. И в первую очередь- остоять независимость. Если кто-то думает, что Украина вполне состояшееся, независимое государство, то он заблуждается. Хуйло ни на шаг не отступил от своей задумки о Новороссии, о коридоре к Приднестровью. В самой Украине постсоветского гавна полно, и приобретенного тоже.
    И любителям русских народных сказок "по щучьему велению", я скажу: не будет этого. Ну, не будет ЧУДА. Все нужно строить снизу своими руками. Вся европейская цивилизация построена снизу. Никакой Мессия нифига не сделает, если сам народ не осознает и не захочет изменений.
    Бо плач не дав нікому ще свободи,
    А хто борець - той здобуває світ

  16. #29016

    Реєстрація
    15 січень 2013
    Дописів
    21 846

    Типово

    Цитата Допис від Vedma Переглянути допис
    Слушайте, ну давайте на уровене личностном.
    Вы делаете ремонт в квартире и нанимаете работников. К вам приходит креатщивик, пиарщик, шоу-мэн
    ну, вороватый кондитер уже был - почему не дать попробовать шоу-мену. по крайней мере пока в воровстве замечен не был.

  17. #29017
    Аватар для observer
    Реєстрація
    16 липень 2007
    Звідки Ви
    Дніпропетровськ
    Дописів
    60 698

    Типово

    Вот там есть большой город -Кривой Рог.Там можно все пробовать.
    Нет ничего утомительнее человека , который всегда прав(С)
    My Photo

  18. #29018
    Аватар для Александр_L
    Реєстрація
    22 серпень 2007
    Звідки Ви
    г.Днепр, Мих.Шейнкмана
    Дописів
    24 203

    Типово

    Цитата Допис від Vedma Переглянути допис
    Слушайте, ну давайте на уровене личностном.
    Вы делаете ремонт в квартире и нанимаете работников. К вам приходит креатщивик, пиарщик, шоу-мэн и говорит: Я сделаю зе бест. Вы спрашиваете: А вы плитку ложить умеете? А линолиум? А обои? А он говорит: я видел как это делается, и у меня есть знакомый, который на этой теме уже себе пару десятков домиков построил, он меня точно научит, как заработать.
    Вы наймете такого?

    Почему никто не примеряет Президента к себе , как наемного работника? При этом есть цели. Конечно не кафель. Но...есть приоритет целей. И в первую очередь- остоять независимость. Если кто-то думает, что Украина вполне состояшееся, независимое государство, то он заблуждается. Хуйло ни на шаг не отступил от своей задумки о Новороссии, о коридоре к Приднестровью. В самой Украине постсоветского гавна полно, и приобретенного тоже.
    И любителям русских народных сказок "по щучьему велению", я скажу: не будет этого. Ну, не будет ЧУДА. Все нужно строить снизу своими руками. Вся европейская цивилизация построена снизу. Никакой Мессия нифига не сделает, если сам народ не осознает и не захочет изменений.
    Тут в чем вопрос.
    Отстоять независимость проекта "Украина" или отстоять независимость проекта "Майдан"? Я лично судьбой второго проекта совершенно не обеспокоен.

  19. #29019
    Аватар для SergOv
    Реєстрація
    30 березень 2007
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    71 876

    Типово

    Цитата Допис від Vedma Переглянути допис
    . Ну, не будет ЧУДА. Все нужно строить снизу своими руками. Вся европейская цивилизация построена снизу. Никакой Мессия нифига не сделает, если сам народ не осознает и не захочет изменений.
    И какая тогда Вам лично разница, будет президентом кондитер, по поводу способностей которого как то Вы вовремя не интересовались, или артист ?

  20. #29020
    Почетный форумчанин Аватар для Vedma
    Реєстрація
    13 жовтень 2004
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    106 639

    Типово

    Цитата Допис від 1234A Переглянути допис
    ну, вороватый кондитер уже был - почему не дать попробовать шоу-мену. по крайней мере пока в воровстве замечен не был.
    С чего вы взяли , что он кондитер?
    Вы хотите сказать, что Азаров геолог, а Ахметов металлург?

    Не, Вова не вор, Вова заробитчанин. Зарабатывает ртом.
    И , да, почему бы в реальном состоянии Украины не дать кому-то что-то попробовать. Делов-то. Ну, просрем государство. Ну, 100 лет назад это уже было. Какая нафиг разница, рашка, ссср, главное - РУЦКИЙМИР сохранится! Обновленный, под названием Украина. Но руцкий!
    Бо плач не дав нікому ще свободи,
    А хто борець - той здобуває світ

Сторінка 1451 з 2220 ПершаПерша ... 45195113511401144114421443144414451446144714481449145014511452145314541455145614571458145914601461150115511951 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті