Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 352 з 352 ПершаПерша ... 252302342343344345346347348349350351352
Всього знайдено 7029, показано з 7 021 по 7 029.

Тема: ЧАСТНЫЙ ПРЕДПРИНИМАТЕЛЬ - любая помощь (в сообщ.1) Тема для ФЛП и бухгалтеров

  1. #7021
    Аватар для Nat
    Реєстрація
    31 березень 2004
    Звідки Ви
    gorod.dp.ua
    Дописів
    51 663

    Типово

    Щойно зі Смарт ключем Привата здала звіт. Все прийнялося, все сподобалося там. Ніяких додаткових дій не робила (типа приєднання нового ключа)

  2. #7022
    Аватар для Dendnepr
    Реєстрація
    14 лютий 2006
    Звідки Ви
    Днепр. Левый берег
    Дописів
    23 106

    Типово

    А як задали? Через п24, чи в кабінеті на сайті податкової?

  3. #7023
    Аватар для Nat
    Реєстрація
    31 березень 2004
    Звідки Ви
    gorod.dp.ua
    Дописів
    51 663

    Типово

    Цитата Допис від Dendnepr Переглянути допис
    А як задали? Через п24, чи в кабінеті на сайті податкової?
    Через Приват

  4. #7024
    Аватар для Соня Рубинова
    Реєстрація
    10 листопад 2009
    Дописів
    1 821

    Типово

    Цитата Допис від Bambam Переглянути допис
    Я сдавав пару тижнів тому з таким ключем, все пройшло нормально.
    У Вас новий ключ, чи вже сдавали з ним?
    Там в них така фішка, що перший документ з новим ключем не проходить. Але після цього вони його вже "знають" і наступні документи проходять нормально.
    У мене теж до цього було все норм. А зараз з КЕП, і з Smart-ID, і через Дію - нічого не проходить. Я вже якусь заявку надсилала з підписом, щоб у них в базі з'явився - і її не прийняли. Вже відкликала нові сертифікати - знову нічого.

  5. #7025
    Аватар для Ямайка
    Реєстрація
    21 червень 2007
    Дописів
    9 859

    Типово

    Цитата Допис від Соня Рубинова Переглянути допис
    У мене теж до цього було все норм. А зараз з КЕП, і з Smart-ID, і через Дію - нічого не проходить. Я вже якусь заявку надсилала з підписом, щоб у них в базі з'явився - і її не прийняли. Вже відкликала нові сертифікати - знову нічого.
    в кабінеті платника податків натискаєте на своє ім'я зверху у правому кутку. відкриваєте налаштування, там перевіряєте "дані про уповноважених осіб", там побачите номер сертифікату діючого ключа, строк дії. якщо ви зареєстрували новий ключ, а дія старого ключа ще не закінчилась, то новим ви не зможете підписувати та здавати звіти.
    Якщо втратили цей ключ, то його потрібно скасувати/відізвати у тому АЦСК, який його випускав, сформувати новий, деякий час зачекати, поки АЦСК скасує старий сертифікат. Потім заходите в кабінет з новим ключем, відсилаєте запит на стан розрахунків з бюджетом. Після цього новий ключ буде зареєстровано і можна здавати звіт.
    запам'тайте, збережіть в окрему флешку/папку саме цей ключ і користуйтеся тільки їм при поданні звітів.
    неможливо одночасно використовувати 2-3 ключа від різних АЦСК, податкова реєструє для комунікації один сертифікат ключа.
    Востаннє редагував Ямайка: 17.10.2023 о 15:38

  6. #7026
    Аватар для Ямайка
    Реєстрація
    21 червень 2007
    Дописів
    9 859

    Типово

    Якщо АЦСК Приватбанк, переходити на сайт https://acsk.privatbank.ua/main
    прокрутити стрінку в самий вниз там перелік онлайн сервісів по перевірці наявних сертифікатів, випуску і вудклику діючих сертифікатів.

  7. #7027
    Аватар для Соня Рубинова
    Реєстрація
    10 листопад 2009
    Дописів
    1 821

    Типово

    Цитата Допис від Ямайка Переглянути допис
    в кабінеті платника податків натискаєте на своє ім'я зверху у правому кутку. відкриваєте налаштування, там перевіряєте "дані про уповноважених осіб", там побачите номер сертифікату діючого ключа, строк дії. якщо ви зареєстрували новий ключ, а дія старого ключа ще не закінчилась, то новим ви не зможете підписувати та здавати звіти.
    Якщо втратили цей ключ, то його потрібно скасувати/відізвати у тому АЦСК, який його випускав, сформувати новий, деякий час зачекати, поки АЦСК скасує старий сертифікат. Потім заходите в кабінет з новим ключем, відсилаєте запит на стан розрахунків з бюджетом. Після цього новий ключ буде зареєстровано і можна здавати звіт.
    запам'тайте, збережіть в окрему флешку/папку саме цей ключ і користуйтеся тільки їм при поданні звітів.
    неможливо одночасно використовувати 2-3 ключа від різних АЦСК, податкова реєструє для комунікації один сертифікат ключа.
    Величезне дякую вам за допомогу!
    Завтра спробую.

  8. #7028
    Аватар для R-P
    Реєстрація
    13 червень 2010
    Звідки Ви
    Днепр
    Дописів
    189

    Типово

    Здравствуйте!
    Кто подскажет срок по которому налоговая может требовать погашения задолженности по платежам?
    Проблема в том, что я 7 (семь) лет назад закрыл ФОП и удостоверился в налоговой,
    что долгов нет. А тут приходит письмецо, что должен почти 2000 грн

  9. #7029
    Аватар для Александр_L
    Реєстрація
    22 серпень 2007
    Звідки Ви
    г.Днепр, Мих.Шейнкмана
    Дописів
    24 193

    Типово

    Цитата Допис від R-P Переглянути допис
    Здравствуйте!
    Кто подскажет срок по которому налоговая может требовать погашения задолженности по платежам?
    Проблема в том, что я 7 (семь) лет назад закрыл ФОП и удостоверился в налоговой,
    что долгов нет. А тут приходит письмецо, что должен почти 2000 грн
    Давайте начнем с того, что Вы не закрыли, а "припинили" у гос.регистратора. Вангую, что акта ГНИ о проведенной проверке при закрытии у Вас не.
    Если речь о ЕСВ, то там срока давности по сути нет.
    По остальным, учтите что во время COVID-карантина и объявленого ВП действует мораторий на проверки, который автоматически продляет срок, ну и кроме всего прочего, сейчас не 3 года, а 5 лет

Сторінка 352 з 352 ПершаПерша ... 252302342343344345346347348349350351352

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті