Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 251 з 352 ПершаПерша ... 151201241242243244245246247248249250251252253254255256257258259260261301351 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 7029, показано з 5 001 по 5 020.

Тема: ЧАСТНЫЙ ПРЕДПРИНИМАТЕЛЬ - любая помощь (в сообщ.1) Тема для ФЛП и бухгалтеров

  1. #5001
    Аватар для Кв@кушкА
    Реєстрація
    10 червень 2009
    Дописів
    6 812
    Советов не просить! ПАтАмушто у меня чувство юмора сильнее чувства жалости

  2. #5002
    Аватар для Dendnepr
    Реєстрація
    14 лютий 2006
    Звідки Ви
    Днепр. Левый берег
    Дописів
    23 113

    Типово

    Следующий шаг-перевод денег на личную карту только пос уплаты подоходного, есв и ВС

  3. #5003
    Аватар для Александр_L
    Реєстрація
    22 серпень 2007
    Звідки Ви
    г.Днепр, Мих.Шейнкмана
    Дописів
    24 203

    Типово

    Самое смешное, что НБУ уже кричит "нас просто неправильно поняли, СМИ все перекрутили..." и при этом дают текст проекта слово в слово из приведенной статьи.

  4. #5004
    Тема года 2008
    Бухгалтер года 2013
    Аватар для Волшебница
    Реєстрація
    20 березень 2005
    Дописів
    16 476

    Типово

    народ, это было всегда!!! к чему шум?!

    я всегда об этом предупреждаю клинентов
    https://buhgalter911.com/news/news-1...i8GEP6CHFnbYUk
    https://bank.gov.ua/news/all/sprostu...87sCZWD4twW7KY
    Востаннє редагував Волшебница: 16.08.2019 о 23:00
    БУХсопровождение: юрлица, физлица, нотариусы. Регистрация/Ликвидация ВЫТЯГИ
    Сдам отчеты за Вас!

  5. #5005
    Аватар для Dendnepr
    Реєстрація
    14 лютий 2006
    Звідки Ви
    Днепр. Левый берег
    Дописів
    23 113

    Типово

    Хм. Картой ключ к счета нельзя рассчитываться в АТБ?

  6. #5006
    Аватар для Posthuman
    Реєстрація
    15 червень 2014
    Звідки Ви
    Нью-Днепр
    Дописів
    21 213

    Типово

    Цитата Допис від Александр_L Переглянути допис
    Самое смешное, что НБУ уже кричит "нас просто неправильно поняли, СМИ все перекрутили..." и при этом дают текст проекта слово в слово из приведенной статьи.
    Но это же бред!!! Это уже моя прибыль!!! Как хочу так и трачу.
    Вот горькие плоды бессмысленных блужданий! Наш монотонный мир одно лишь может дать ..Сегодня, как вчера; в пустыне злых страданий Оазис ужаса нам дан как благодать!

  7. #5007
    Аватар для Ямайка
    Реєстрація
    21 червень 2007
    Дописів
    9 866

    Типово

    Цитата Допис від Dendnepr Переглянути допис
    Хм. Картой ключ к счета нельзя рассчитываться в АТБ?
    а зачем? у вас кейтеринговое агенство?
    Счет 2600 для предпринимательской деятельности. Физ.лицам переводы делать тоже нельзя с карты ключ к счету. а то придется налоги удерживать и 1ДФ подавать. Переводите на личную дебетную карту и тратьте. Меня смущает возможный будущий запрет на снятие наличности.

    Хотя справедливости ради при проверке единщиков чаще всего интересуются правильностью отражения доходной части, расходы особо не интересуют. Но по всей видимости решили действуя через контролирующую функцию банков вылавливать из расходной части расчеты с физ.лицами.
    Фотосъемка студийная и выездная; свадебная, детская, семейная; мероприятия, корпоративы, дни рождения; реклама. 067 985-85-51 Дмитрий. https://500px.com/litvin_dmitry

  8. #5008
    Аватар для Калерия
    Реєстрація
    17 січень 2010
    Звідки Ви
    к северу от Солнца
    Дописів
    2 704

    Типово

    Цитата Допис від Posthuman Переглянути допис
    Но это же бред!!! Это уже моя прибыль!!! Как хочу так и трачу.
    банк еще на комиссии заработает, когда переводить на другую карту будут.
    с миру по нитке...

  9. #5009
    Аватар для Nat
    Реєстрація
    31 березень 2004
    Звідки Ви
    gorod.dp.ua
    Дописів
    51 663

    Типово

    Цитата Допис від Калерия Переглянути допис
    банк еще на комиссии заработает, когда переводить на другую карту будут.
    с миру по нитке...
    У Приваті на власну універсалку ніяких комісій. Якщо переведення на картку не заради обналу, то дуже ок.
    Але якщо потрібна готівка, то напряму знімаєш і все. На великі суми вже просять підтвердження походження коштів, по факту пред'явити просто договір, по якому зайшла оплата ФОПу

  10. #5010
    Аватар для Dendnepr
    Реєстрація
    14 лютий 2006
    Звідки Ви
    Днепр. Левый берег
    Дописів
    23 113

    Типово

    Наверное так и поступлю. Заведу универсалку.

  11. #5011
    Аватар для Gar1
    Реєстрація
    13 вересень 2011
    Дописів
    11 645

    Типово

    Цитата Допис від Dendnepr Переглянути допис
    Хм. Картой ключ к счета нельзя рассчитываться в АТБ?
    Я думала, что можно и рассчитывалась картой-ключом к счету в АТБ. Получается, что это нарушение и так нельзя было делать?

  12. #5012
    Аватар для Gar1
    Реєстрація
    13 вересень 2011
    Дописів
    11 645

    Типово

    Цитата Допис від Nat Переглянути допис
    У Приваті на власну універсалку ніяких комісій. Якщо переведення на картку не заради обналу, то дуже ок.
    Але якщо потрібна готівка, то напряму знімаєш і все. На великі суми вже просять підтвердження походження коштів, по факту пред'явити просто договір, по якому зайшла оплата ФОПу
    Мені в Приваті теж сказали, що ніяких комісій, якщо на універсалку. Але по факту зняли 1%. Я не зрозуміла, чому

  13. #5013

    Реєстрація
    10 березень 2005
    Дописів
    37 060

    Типово

    Цитата Допис від Волшебница Переглянути допис
    народ, это было всегда!!! к чему шум?!

    я всегда об этом предупреждаю клинентов
    https://buhgalter911.com/news/news-1...i8GEP6CHFnbYUk
    https://bank.gov.ua/news/all/sprostu...87sCZWD4twW7KY

    читайте разьяснения налоговой - у них другая позиция .

    Чи може ФОП використовувати кошти з розрахункового рахунку, який відкрито для здійснення підприємницької діяльності, для власних потреб?

    Згідно з ст. 42 Господарського кодексу України (далі – ГКУ), підприємництво – це самостійна, ініціативна, систематична, на власний ризик господарська діяльність, що здійснюється суб’єктами господарювання (підприємцями) з метою досягнення економічних і соціальних результатів та одержання прибутку. Відповідно до ст. 44 ГКУ підприємництво здійснюється на основі вільного розпорядження прибутком, що залишається у підприємця після сплати податків, зборів та інших платежів, передбачених законом.

    Враховуючи вищевикладене, фізична особа – підприємець має право вільно користуватися коштами з розрахункового рахунку, який відкрито для здійснення підприємницької діяльності, за умови сплати всіх податків, зборів та інших платежів, передбачених чинним законодавством.

  14. #5014
    Аватар для Ямайка
    Реєстрація
    21 червень 2007
    Дописів
    9 866

    Типово

    Все верно, только это не освобождает ФЛП от обязанностей налогового агента по НДФЛ и ВН в отношении учёта расчетов с другими физическими лицами.
    Фотосъемка студийная и выездная; свадебная, детская, семейная; мероприятия, корпоративы, дни рождения; реклама. 067 985-85-51 Дмитрий. https://500px.com/litvin_dmitry

  15. #5015
    Аватар для Nat
    Реєстрація
    31 березень 2004
    Звідки Ви
    gorod.dp.ua
    Дописів
    51 663

    Типово

    Цитата Допис від Gar1 Переглянути допис
    Мені в Приваті теж сказали, що ніяких комісій, якщо на універсалку. Але по факту зняли 1%. Я не зрозуміла, чому
    Тому, що на карту для виплат.
    Мені нічого у Приваті не казали. Я сама ці комісії по факту перерахування бачила - на універсальну - 0%, на картку для виплат - 1%, що більше, ніж 0.75% при прямому знятті готівки з рахунку ФОП

  16. #5016
    Аватар для Калерия
    Реєстрація
    17 січень 2010
    Звідки Ви
    к северу от Солнца
    Дописів
    2 704

    Типово

    Цитата Допис від Gar1 Переглянути допис
    Мені в Приваті теж сказали, що ніяких комісій, якщо на універсалку. Але по факту зняли 1%. Я не зрозуміла, чому
    у меня тоже снимается %.
    может, это у голд карты нет комисси?

  17. #5017
    Аватар для Nat
    Реєстрація
    31 березень 2004
    Звідки Ви
    gorod.dp.ua
    Дописів
    51 663

    Типово

    Цитата Допис від Калерия Переглянути допис
    у меня тоже снимается %.
    может, это у голд карты нет комисси?
    Ні. У мене не було голдів, і не було комісії. З голдом картина не змінилася.
    1% бере при перерахуванні на картки для виплат (бо зняття готівки з картки без %). При перерахування на кредитну (універсальну) - без %, але зняти готівку - 1% комісія.

    Якщо у вас реально взяло комісію при перерахуванні з рахунку ФОП на універсальну особисту картку, то я б писала у підтримку з проханням пояснити ситуацію.

  18. #5018

    Реєстрація
    21 листопад 2004
    Дописів
    1 193

    Типово

    Цитата Допис від Nat Переглянути допис
    Ні. У мене не було голдів, і не було комісії. З голдом картина не змінилася.
    1% бере при перерахуванні на картки для виплат (бо зняття готівки з картки без %). При перерахування на кредитну (універсальну) - без %, але зняти готівку - 1% комісія.

    Якщо у вас реально взяло комісію при перерахуванні з рахунку ФОП на універсальну особисту картку, то я б писала у підтримку з проханням пояснити ситуацію.
    А почему "1% бере при перерахуванні на картки для виплат" ?

    Комиссия за пополнение карты для выплат - 0,5%, комиссия за снятие - бесплатно.
    https://privatbank.ua/ru/platezhnie-...ta-dlia-viplat

  19. #5019
    Аватар для Dendnepr
    Реєстрація
    14 лютий 2006
    Звідки Ви
    Днепр. Левый берег
    Дописів
    23 113

    Типово

    Цитата Допис від Ямайка Переглянути допис
    Все верно, только это не освобождает ФЛП от обязанностей налогового агента по НДФЛ и ВН в отношении учёта расчетов с другими физическими лицами.
    Поэтому я картой «ключ к счету» рассчитываюсь только на азс и атб

  20. #5020
    Аватар для Nat
    Реєстрація
    31 березень 2004
    Звідки Ви
    gorod.dp.ua
    Дописів
    51 663

    Типово

    Цитата Допис від Panas Переглянути допис
    А почему "1% бере при перерахуванні на картки для виплат" ?

    Комиссия за пополнение карты для выплат - 0,5%, комиссия за снятие - бесплатно.
    https://privatbank.ua/ru/platezhnie-...ta-dlia-viplat
    Тому що так. Бо 0.5% з відправника ще. У сумі - 1%, бо отримувач і відправник одна особа

Сторінка 251 з 352 ПершаПерша ... 151201241242243244245246247248249250251252253254255256257258259260261301351 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті