Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 661 з 809 ПершаПерша ... 161561611651652653654655656657658659660661662663664665666667668669670671711761 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 16178, показано з 13 201 по 13 220.

Тема: События в Донецке и Луганске / Ситуация в зоне АТО

  1. #13201

    Реєстрація
    15 червень 2009
    Звідки Ви
    укрстеп
    Дописів
    8 297

    Типово

    Цитата Допис від carrotik Переглянути допис
    ..я что мировое сообщество? ... а деньги не пахнут ...
    До світового співтовариства у мене обмаль претензій. Бо межують з Росією не Франція і Іспанія, і окуповані не частина Баварії чи Сицилії, і анексовані не Гаваї чи Флоріда.

  2. #13202

    Реєстрація
    05 серпень 2015
    Дописів
    11 211

    Типово

    Цитата Допис від UKRBAT Переглянути допис
    И не будет.Тоже сочуствую людям.Но надо понимать шо те кто там остались не особо нам сочуствуют изначально.И потому пошли они,не надо с этим быдлом в благородие играться.
    категорично как ...я знаю массу людей которые живут там , но не мечтают быть рф или днр ... или тот процент пофиг ? там процент упоротых не выше чем в Днепре ,просто об этом вслух не говорят, хотя мне забавно было слушать нытье соседки про : живем тут как в зоне ...в 2014 году она мне пела про Киев, которые напал на город ...

  3. #13203

    Реєстрація
    07 грудень 2004
    Дописів
    24 545

    Типово

    Цитата Допис від Elf@ Переглянути допис
    я знаю массу людей которые живут там , но не мечтают быть рф или днр ... или тот процент пофиг ? там процент упоротых не выше чем в Днепре ,просто об этом вслух не говорят
    Так чому при такої кількості зброї на руках терплять рашистів? Може таки щось з ними не так і нормальних відверта меншість та вони бояться.
    Будь-яка імперія – це зло.
    Залишаю за собою повне моральне право не відповідати на відверто тупі та провокаційні питання.

  4. #13204

    Реєстрація
    25 листопад 2004
    Звідки Ви
    48°48'N, 35°04'E
    Дописів
    13 161

    Типово

    Цитата Допис від L_Pt Переглянути допис
    Так чому при такої кількості зброї на руках терплять рашистів? Може таки щось з ними не так і нормальних відверта меншість та вони бояться.
    Та чомусь рф нормальним ту ж саму зброю й у тiй самiй кiлькостi та якостi не постачає...
    Никогда не говори - "НИКОГДА" !

  5. #13205

    Реєстрація
    07 грудень 2004
    Дописів
    24 545

    Типово

    Цитата Допис від Traveler Переглянути допис
    Та чомусь рф нормальним ту ж саму зброю й у тiй самiй кiлькостi та якостi не постачає...
    Так на те вони і рашисти.

    Тут питання, чому ми повинні так хвилюватися за судьбу лугандонців.
    Я ще розумію про окремих, які боролися проти системи, але за усіх, що кричали «раша прийди»…
    Будь-яка імперія – це зло.
    Залишаю за собою повне моральне право не відповідати на відверто тупі та провокаційні питання.

  6. #13206

    Реєстрація
    25 листопад 2004
    Звідки Ви
    48°48'N, 35°04'E
    Дописів
    13 161

    Типово

    З точки зору "захисту росiйськомовних" у лугандонi чомусь цей самий захист "па-русски"
    привiв до неабиякого зменшення чисельностi мiсцевих "русскоязычных" мешканцiв,
    рiзкого [випадкового ] скорочення термiну та якостi їх життя. А ще ж майже повна деградацiя регiону !

    Може, це насправдi "антирусскоязычный" захист ?
    Може зовсiм не захист мався на увазi ? Може, комусь з рашi була потрiбна ще й ця територiя ?
    Чисто щоб вщент зруйнувати одну пiвденну країну ?
    Але ж хтось повинен був зробити за росiян брудну роботу - от до неї й залучили мiсцевих.
    Вони над цим не замислювались ? Чи нема чим ?
    Востаннє редагував Traveler: 13.09.2019 о 18:41
    Никогда не говори - "НИКОГДА" !

  7. #13207

    Реєстрація
    10 березень 2011
    Звідки Ви
    Днепр, Победа
    Дописів
    20 753

    Типово

    Цитата Допис від L_Pt Переглянути допис
    Так на те вони і рашисти.

    Тут питання, чому ми повинні так хвилюватися за судьбу лугандонців.
    Я ще розумію про окремих, які боролися проти системи, але за усіх, що кричали «раша прийди»…
    Цитата Допис від Traveler Переглянути допис
    З точки зору "захисту росiйськомовних" у лугандонi чомусь цей самий захист "па-русски"
    привiв до неабиякого зменшення чисельностi мiсцевих "русскоязычных" мешканцiв,
    рiзкого [випадкового ] скорочення термiну та якостi їх життя. А ще ж майже повна деградацiя регiону !

    Може, це насправдi "антирусскоязычный" захист ?
    Може зовсiм не захист мався на увазi ? Може, комусь з рашi була потрiбна ще й ця територiя ?
    Чисто щоб вщент зруйнувати одну пiвденну країну ?
    Але ж хтось повинен був зробити за росiян брудну роботу - от до неї й залучили мiсцевих.
    Вони над цим не замислювались ? Чи нема чим ?
    У меня там товарища повязали и обвинили, что он сливал инфу в СБУ, а чувак абсолютный ботан на кактусах. Видео его "захвата" от лугандонского ТВ я видел на ютубе.
    Там есть наши люди, но их мало.

    Я не знаю почему они не уехали, вероятно были причины остаться под оккупацией, не нам их винить.

    Если будем отделять лугандон колючкой от Украины (чего бы я хотел, ибо нехер тудой-сюдой ездить, пусть определятся в конце концов), то надо предложить жителям лугандона окончательно решить, где они хотят жить, в Украине или в лугандоне. Соответственно и пенсии платятся или Украиной или лугандоном, а не так как сейчас - живут там, а ездят за пенсией в Украину, а заодно хитрожопые получают ещё и от параши пенсию..

  8. #13208
    Пешеход года 2009 Аватар для after midnight
    Реєстрація
    27 жовтень 2006
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    15 550

    Типово

    не буду спорить о том, сколько там кричало народа рашкаприди.
    но, наверное, соглашусь с одним из комментаторов выше, шо там сторонников руцкаго мира не больше, чем в Днепре.
    ну если и больше, то не критически намного.

    им не повезло (именно украинцам, которые не хотят быть на неподконтрольных территориях, но вынуждены там оставаться).
    нам повезло больше, шо не успели попасть под оккупацию.

    и не понимаю ораторов, которые рассказывают: пусть берут оружие в руки, и освобождают свою землю от оккупантов.
    прикольно получается.
    т.е. это не территория Украины, шо ли?

  9. #13209

    Реєстрація
    13 серпень 2008
    Звідки Ви
    sniper avenue
    Дописів
    13 291

    Типово

    Цитата Допис від after midnight Переглянути допис
    не буду спорить о том, сколько там кричало народа рашкаприди.
    но, наверное, соглашусь с одним из комментаторов выше, шо там сторонников руцкаго мира не больше, чем в Днепре.
    ну если и больше, то не критически намного.

    им не повезло (именно украинцам, которые не хотят быть на неподконтрольных территориях, но вынуждены там оставаться).
    нам повезло больше, шо не успели попасть под оккупацию.

    и не понимаю ораторов, которые рассказывают: пусть берут оружие в руки, и освобождают свою землю от оккупантов.
    прикольно получается.
    т.е. это не территория Украины, шо ли?
    То есть должен прийти мыкола из черкасс и их освобождать?Прикольно получается.Они ж не могут,им не комфортно будет.Хватит эту пистопратию жалеть и выгораживать.

  10. #13210
    Аватар для Абориген
    Реєстрація
    05 грудень 2004
    Звідки Ви
    Здешний
    Дописів
    38 881

    Типово

    НАКАЗ ЗНЯТИ УКРАЇНСЬКІ ПРАПОРИ В СТАНИЦІ ЛУГАНСЬКІЙ НАДІЙШОВ З ОФІСУ ПРЕЗИДЕНТА – ВОЛОНТЕР Наказ зняти державні прапори України у Станиці Луганській надійшов з Офісу президента України. Про це повідомив волонтер і громадський активіст Мирослав Гай. За його інформацією, розпорядження прибрати подалі прапори з очей терористів зробив головний консультант головного департаменту регіональної та кадрової політики Офісу президента України Горбенко Ігор Володимирович. Мотивація – не дратувати зайвий раз російських окупантів. Розпорядження із Києва обурило не лише активістів, але й військових. На щастя, його швидко скасували. Зокрема, Мирослав Гай пише у соцмережі: “Радий повідомити, що після скандалу, який ми здійняли, щодо ганебного факту зняття українських прапорів, які начебто провокували росіян – прапори повернуто. Українські патріоти Луганщини, за підтримки ЗСУ, підняли прапори над Станіцею. Патріоти повідомили, що наказ про зняття прапорів дав головний консультант головного департаменту регіональної політики Офісу Президента України Горбенко Ігор Володимирович.» «Сподіваюсь, що то було лише непорозуміння, а не системна антидержавницька політика. Шкода коли від дурнуватих рішень страждає і репутація самого інституту президентсва», – додав волонтер.

    Джерело: https://syla.news/2019/09/09/nakaz-z...7YdR_YFfLBCge4
    © SYLA NEWS
    Я бесконечно уважаю чудовищный выбор моего народа (М.Жванецкий)


  11. #13211

    Реєстрація
    17 грудень 2018
    Звідки Ви
    ГороД на Днепре
    Дописів
    15 542

    Типово

    Цитата Допис від ОлегБ Переглянути допис
    У меня там товарища повязали и обвинили, что он сливал инфу в СБУ, а чувак абсолютный ботан на кактусах. Видео его "захвата" от лугандонского ТВ я видел на ютубе.
    Там есть наши люди, но их мало.

    Я не знаю почему они не уехали, вероятно были причины остаться под оккупацией, не нам их винить.

    Если будем отделять лугандон колючкой от Украины (чего бы я хотел, ибо нехер тудой-сюдой ездить, пусть определятся в конце концов), то надо предложить жителям лугандона окончательно решить, где они хотят жить, в Украине или в лугандоне. Соответственно и пенсии платятся или Украиной или лугандоном, а не так как сейчас - живут там, а ездят за пенсией в Украину, а заодно хитрожопые получают ещё и от параши пенсию..
    Не мели ерундой (про пенсии)

    Чтобы хитрожопо получать пенсию в РФ, нужно справку предоставить из Пенсионного фонда Украины в Пенсионный фонд Российской Федерации о том, что на Украине выплат нет, без справки можно только шляпу нюхать с обоих сторон !
    Что там что у на в ПФ не идиоты работают

  12. #13212

    Реєстрація
    10 березень 2011
    Звідки Ви
    Днепр, Победа
    Дописів
    20 753

    Типово

    Цитата Допис від ex-Zaurus Переглянути допис
    Не мели ерундой (про пенсии)

    Чтобы хитрожопо получать пенсию в РФ, нужно справку предоставить из Пенсионного фонда Украины в Пенсионный фонд Российской Федерации о том, что на Украине выплат нет, без справки можно только шляпу нюхать с обоих сторон !
    Дебилушка, лугандон это не РФ. Думай головой, а не тухесом.

  13. #13213

    Реєстрація
    17 грудень 2018
    Звідки Ви
    ГороД на Днепре
    Дописів
    15 542

    Типово

    Я ж тебе написал, что дебилов нет что там, что здесь
    Думай ты, хотя кому я это .....

    Как ты одновременно получишь пенсию на Украине и в РФ ? Расскажи подробнее

    Из твоей же писанины

    а не так как сейчас - живут там, а ездят за пенсией в Украину, а заодно хитрожопые получают ещё и от параши пенсию

  14. #13214

    Реєстрація
    10 березень 2011
    Звідки Ви
    Днепр, Победа
    Дописів
    20 753

    Типово

    Я говорю про лугандон, а не про РФ. Попробуй всё-таки подумать прежде, чем отвечать.
    В лугандоне пенсии платятся из расейской помощи, в самом лугандоне денег нет.

  15. #13215

    Реєстрація
    17 грудень 2018
    Звідки Ви
    ГороД на Днепре
    Дописів
    15 542

    Типово

    Короче тут как всегда конструктива ноль целых ноль десятых, когда речь заходит в стиле, а по существу !

    Поясни как можно живя там одновременно получать пенсии украинские и как ты выразился особо хитрожопые ещё и российскую получают

  16. #13216

    Реєстрація
    10 березень 2011
    Звідки Ви
    Днепр, Победа
    Дописів
    20 753

    Типово

    Ты мог бы слиться и молча, без хлопанья дверью.

  17. #13217
    Почетный форумчанин Аватар для Vedma
    Реєстрація
    13 жовтень 2004
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    106 639

    Типово

    Цитата Допис від ex-Zaurus Переглянути допис
    Короче тут как всегда конструктива ноль целых ноль десятых, когда речь заходит в стиле, а по существу !

    Поясни как можно живя там одновременно получать пенсии украинские и как ты выразился особо хитрожопые ещё и российскую получают
    Ви читати не вмієте, чи текста не розумієте? Зараз лугандонці отримують пенсії в Лугандонії і ті, хто зареєструвався в Україні, тут. При чому пенсія РФ?
    Бо плач не дав нікому ще свободи,
    А хто борець - той здобуває світ

  18. #13218

    Реєстрація
    17 грудень 2018
    Звідки Ви
    ГороД на Днепре
    Дописів
    15 542

    Типово

    Цитата Допис від Vedma Переглянути допис
    Ви читати не вмієте, чи текста не розумієте? Зараз лугандонці отримують пенсії в Лугандонії і ті, хто зареєструвався в Україні, тут. При чому пенсія РФ?
    Ведьма внимательно читайте !
    Да пенсии платит либо ОРДЛО, либо Украина при наличии справки, которую нужно подтверждать каждые 60 дней.
    Большинство получает украинские пенсии, ездя на Украину за ними
    Но речь идёт про особо хитрожопых ездящих получающих пенсии на Украине и одновременно получающих ее в РФ как пишет ОлегБ (вот за это я и пишу, что это бред), две пенсии никто не заплатит !

    Пенсии платит или Украина, или ОРДЛО, или РФ - то есть одна из, а не так: я шибко умный получу и на Украине и в РФ

  19. #13219

    Реєстрація
    10 березень 2011
    Звідки Ви
    Днепр, Победа
    Дописів
    20 753

    Типово

    Сказочный долбень.

  20. #13220

    Реєстрація
    17 грудень 2018
    Звідки Ви
    ГороД на Днепре
    Дописів
    15 542

    Типово

    Да угомонись ты уже болезный

Сторінка 661 з 809 ПершаПерша ... 161561611651652653654655656657658659660661662663664665666667668669670671711761 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті