Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 523 з 1652 ПершаПерша ... 2342347351351451551651751851952052152252352452552652752852953053153253357362310231523 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 33029, показано з 10 441 по 10 460.

Тема: Военное вторжение РФ в Украину

  1. #10441
    Аватар для carrotik
    Реєстрація
    16 листопад 2005
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    62 771

    Типово

    Цитата Допис від birdy Переглянути допис
    Проясните вопрос, кто именно такие - "татары", а то на эту тему столько версий, аж голова кругом идёт.
    ..не "татары", а "татарин" - герой эпоса, совершивший акт агрессии и аннексии Рязанского княжества в 13-м веке...
    Bůh stvořil člověka, ale nedal si to patentovat, a tak to teď po něm může dělat kdejakej blbec

  2. #10442

  3. #10443
    Аватар для birdy
    Реєстрація
    23 листопад 2007
    Звідки Ви
    г. Синельниково
    Дописів
    11 923

    Типово

    Цитата Допис від carrotik Переглянути допис
    ..не "татары", а "татарин" - герой эпоса, совершивший акт агрессии и аннексии Рязанского княжества в 13-м веке...
    Так вы об Иване Грозном? А то я не пойму о каком конкретно татарине - поволжском, казанском, астраханском, пермском, польско-литовском или сибирском.
    То, что не о крымском речь, догадываюсь.

  4. #10444
    Аватар для carrotik
    Реєстрація
    16 листопад 2005
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    62 771

    Типово

    Цитата Допис від birdy Переглянути допис
    Так вы об Иване Грозном? А то я не пойму о каком конкретно татарине - поволжском, казанском, астраханском, пермском, польско-литовском или сибирском.
    То, что не о крымском речь, догадываюсь.
    ..разумеется .. каким мне боком крымские?
    Bůh stvořil člověka, ale nedal si to patentovat, a tak to teď po něm může dělat kdejakej blbec

  5. #10445

    Реєстрація
    30 березень 2012
    Дописів
    8 071

    Типово

    Цитата Допис від alyak Переглянути допис
    когда человек врет , придумывает небылицы ради наброса гавна на вентилятор , мне всегда не нравиться ...

    точно так же как когда писяют в общественном месте или испаражняются ...

    есть особы которые тянут какашки во всюда куда могут их притянуть ... при этом уровень их восприятия как у днрвской пропаганды - на одноядерных ...
    пане, чи ви з глузду з"їхали??

  6. #10446

    Реєстрація
    30 березень 2012
    Дописів
    8 071

    Типово

    Цитата Допис від birdy Переглянути допис
    Мне одной эта фраза кого-то напоминает?
    вас вона вам нагадує, birdy ... вас і ваших півників....

  7. #10447

    Реєстрація
    10 березень 2005
    Дописів
    37 060

    Типово

    Цитата Допис від Angelinn Переглянути допис
    пане, чи ви з глузду з"їхали??
    нет , я просто начитался фантазий типа вас ... шел украинец обоссался по среди улицы , потом насрал в урну ... все украинцы такие ...

    вы придумали высер . это вы с ума сошли .

  8. #10448

    Реєстрація
    10 березень 2011
    Звідки Ви
    Днепр, Победа
    Дописів
    20 753

    Типово

    У неграмотного Альяка начался выходной, он теперь будет гадить во всех темах?

  9. #10449
    Мастер года 2012 Аватар для RomanLV
    Реєстрація
    18 січень 2009
    Дописів
    21 442

    Типово

    http://ukroboronprom.com.ua/uk/media...i-tehniky.html жесть Укроборонпром отжигает.

    Військова техніка, яка зафіксована на відео, є надлишковим майном Міністерства оборони України та належить Збройним силам України.
    паянтна? Новые танки с бирками и тягач - это уже излишки! Фронт завален танкими, как говорил Матроскин у нас этих танков, ну просто завалис, вот и ставим лишние куда попало )))

    Станом на сьогодні, угоди між підприємствами Концерну та Міноборони щодо відповідального зберігання цього майна не укладені.
    О, спасибо что просветили. Осталось узнать ПОЧЕМУ БЛ@#$ ???!!!

    Наразі "Укроборонпромом" проводиться розслідування щодо стану охорони периметру підприємства. Про результати буде додатково повідомлено засоби масової інформації.
    Ваще нипонял. Вы ж сами толькошо сказали что не охраняется, нет договоров и рафик фооще нипричем. Что вы бл**ть еще собрались расследовать?
    жгуныблин.
    Наступит день и я скажу все, что я думаю по этому поводу. (С)

  10. #10450

    Реєстрація
    10 березень 2011
    Звідки Ви
    Днепр, Победа
    Дописів
    20 753

    Типово

    Цитата Допис від RomanLV Переглянути допис
    http://ukroboronprom.com.ua/uk/media...i-tehniky.html жесть Укроборонпром отжигает.
    Ваще нипонял. Вы ж сами толькошо сказали что не охраняется, нет договоров и рафик фооще нипричем. Что вы бл**ть еще собрались расследовать?
    жгуныблин.
    А Вы с кем разговариваете, со своей же цитатой?

  11. #10451
    Мастер года 2012 Аватар для RomanLV
    Реєстрація
    18 січень 2009
    Дописів
    21 442

    Типово

    ой, и еще вдогонку. Задумался лучше о фразе
    Станом на сьогодні, угоди між підприємствами Концерну та Міноборони щодо відповідального зберігання цього майна не укладені.
    эээ...т.е. речь не толко об этом а и о всех других? Т.е. точно также не охороняются не только танки но и вся другая техника на всех других предприятиях? Т.е всякие Дозоря, козаки и прочие бэтэры точно также стоят гдето и ждут своего диверсантика? Класс. Однозначно медаль министру обороны вручить. А может даже и головнокомамндуючему.
    Наступит день и я скажу все, что я думаю по этому поводу. (С)

  12. #10452
    Мастер года 2012 Аватар для RomanLV
    Реєстрація
    18 січень 2009
    Дописів
    21 442

    Типово

    Цитата Допис від ОлегБ Переглянути допис
    А Вы с кем разговариваете, со своей же цитатой?
    С коментатором укроборонпрома, разве это не очевидно? Вы по ссылке ходили?

    PS ролик на ютубе о котором упоминается - вот этот

    (если кто не в курсе о чем речь)
    Наступит день и я скажу все, что я думаю по этому поводу. (С)

  13. #10453

    Реєстрація
    10 березень 2005
    Дописів
    37 060

    Типово

    Цитата Допис від RomanLV Переглянути допис
    паянтна? Новые танки с бирками и тягач - это уже излишки! Фронт завален танкими, как говорил Матроскин у нас этих танков, ну просто завалис, вот и ставим лишние куда попало )))
    да понятно , кому война а кому мать родная ... пока одни гибнут , другие кричат в горло о патритизме и их рот этим занят , другие кормят своих птенцов ...

  14. #10454

    Реєстрація
    10 березень 2011
    Звідки Ви
    Днепр, Победа
    Дописів
    20 753

    Типово

    Цитата Допис від RomanLV Переглянути допис
    С коментатором укроборонпрома, разве это не очевидно? По ссылке ходили?
    По ссылке ходил, ролик видел.
    Общаетесь с коментатором укроборонпрома на Днепровском форуме? А он знает, что на Днепровском форуме ему задают вопросы?

  15. #10455
    Мастер года 2012 Аватар для RomanLV
    Реєстрація
    18 січень 2009
    Дописів
    21 442

    Типово

    Цитата Допис від ОлегБ Переглянути допис
    По ссылке ходил, ролик видел.
    Общаетесь с коментатором укроборонпрома на Днепровском форуме? А он знает, что на Днепровском форуме ему задают вопросы?
    Вы когдато слышали такое понятние как "риторический вопрос"?
    Но вообще если вы подскажете как пообщаться с коментатром то я ему задам этот вопрсо. Меня он дейсвтиетелньо очень волнует.
    Наступит день и я скажу все, что я думаю по этому поводу. (С)

  16. #10456

    Реєстрація
    04 травень 2018
    Дописів
    612

    Типово

    Цитата Допис від Илларион Переглянути допис
    Не увиливайте. Так кто лучше, ляхи, хохлы или кацапы? )
    Есть только одна нация лучше всех, остальные все одинаковые.

  17. #10457
    Аватар для birdy
    Реєстрація
    23 листопад 2007
    Звідки Ви
    г. Синельниково
    Дописів
    11 923

    Типово

    ГЕНЕРАЛ НАТО ПОВІДОМИВ ПРО ЗРОСТАННЯ РОСІЙСЬКОЇ АГРЕСІЇ В ЧОРНОМУ МОРІ

    На думку Ходжеса, ОБСЄ могло ще більше тиснути на Москву стосовно виконання Мінських домовленостей

    Генерал Бен Ходжес, який у минулому командував підрозділами США, просить НАТО звернути увагу на зростаючу агресію з боку РФ у Чорному морі, а також посилити безпеку, зокрема, для України. Про це він розповів у інтерв'ю "Сегодня".

    "Я думаю, що для Росії Чорне море навіть важливіше, ніж Балтійське. Тому НАТО має задуматися над тим, як підвищити безпеку таких наших союзників, як Болгарія, Румунія, Туреччина з одного боку, і наших партнерів – Україну і Грузію так, щоб наші дії не носили провокаційний характер", – зазначив генерал.

    На думку Ходжеса, ОБСЄ могло ще більше тиснути на Москву стосовно виконання Мінських домовленостей.

    "Це організація, де всі країни-учасниці Мінських угод погодилися бути відповідальними за моніторинг їх імплементації. А на сьогоднішній день контрольовані Росією сепаратисти не дозволяють ОБСЄ виконувати її роботу. Думаю, це саме той напрямок, де ми можемо разом з поважною міжнародною організацією, в склад якої, до речі, входить і Росія, домогтися прогресу і дозволити їй робити свою роботу", – сказав він.

    Також він відзначив похвалою українських військових за протистояння Росії: "Чоловіки і жінки в Збройних силах України дуже і дуже гарні: вони стійкі, сильні і вони вразили мене тим, як швидко адаптувалися до дуже складного виклику з боку Росії і сепаратистських сил на Донбасі".

    Ходжес додав, що США багато чому навчилися у ЗСУ, зокрема, вони перейняли досвід протистояння російським дронам і радіоелектронним засобам спостереження.

    Як повідомляв 5.UA, Росія перекинула близько 40 бойових кораблів в Азовське море.

  18. #10458
    Аватар для KpoT
    Реєстрація
    11 липень 2007
    Дописів
    21 367

    Типово

    Цитата Допис від birdy Переглянути допис

    Як повідомляв 5.UA, Росія перекинула близько 40 бойових кораблів в Азовське море.
    тільки 5.ua повідомив?

  19. #10459
    Аватар для birdy
    Реєстрація
    23 листопад 2007
    Звідки Ви
    г. Синельниково
    Дописів
    11 923

    Типово

    Цитата Допис від KpoT Переглянути допис
    тільки 5.ua повідомив?
    Ні. Чи мені гуглити замість вас?

  20. #10460
    Аватар для KpoT
    Реєстрація
    11 липень 2007
    Дописів
    21 367

    Типово

    Цитата Допис від birdy Переглянути допис
    Ні. Чи мені гуглити замість вас?
    не треба, бо ця новина ні про що, ії можа вертіти й так і сяк

    але є таке (про азовську кризу), от там дійсно щось коється


    Andrii Klymenko с Маріей Подибайло и ещё 11.
    9 июля в 7:52 ·

    Щодо кризи в Азовському морі (8 - за добу берегова охорона прикордонної служби ФСБ РФ перехопила в морі 7 (сім) торговельних суден - всі, що йшли до/з Маріуполя/Бердянська. Це новий рекорд - 4 липня було 5 (п'ять)

    Моніторингова група "Майдану Закордонних Справ", "Інституту Чорноморських Стратегічних Досліджень" та www.blackseanews.net повідомляє:
    8.07.18 з 00:30 до 23:00 катери берегової охорони прикордонної служби ФСБ РФ перехопили 6 (шість) суден, що йшли до/з Бердянська або Маріуполя (район перехоплення помічений на Карті 1 жовтим маркером).
    Ще одне судно було перехоплене близько 01:00 в ніч на 09.07.18 в тому ж районі. Список суден надається.
    Ті, хто повинен та має засоби захищати експортні шляхи до/з українських портів в Азовському морі, як і раніше, вже понад 2 місяці, роблять вигляд, що нічого страшного не відбувається.
    карти за посиланням

Сторінка 523 з 1652 ПершаПерша ... 2342347351351451551651751851952052152252352452552652752852953053153253357362310231523 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті