Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 791 з 1652 ПершаПерша ... 2916917417817827837847857867877887897907917927937947957967977987998008018418911291 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 33029, показано з 15 801 по 15 820.

Тема: Военное вторжение РФ в Украину

  1. #15801

    Реєстрація
    30 березень 2012
    Дописів
    8 076

    Типово

    UKRBAT, я просто повторю звернення для Вас

    Такі прохання нам бувають дууууже рідко, вони намагаються викручуватись самі, але інколи буває крик душі людини, яка хоче робити свою справу, а можливостей нема від слова зовсім. Коли хворів мій чоловік-на ліки гроші висилала я, але Док сам купляв, колов, дуже переймався, радив найдієвіше. Я буду просити допомогти грошима або ліками, бо ми можемо допомогти, наші “Героям слава“ іноді можуть бути у вигляді ліків, таких потрібних зараз, як і завжди. Українці, вони захищають нас, а ми їх підтримаємо, бо ми Нація, одне ціле, здорові Воїни-захищені ми, дуже прошу, дуже-дуже
    прошу, не вподобайтеся Сєргову й тим, що "ми вас туда нє пасилалє"... тримайтеся!..

  2. #15802

    Реєстрація
    30 березень 2012
    Дописів
    8 076

    Типово

    сьогодні з"явився новий пост

    Дякуючи Про**о Н.М. 100, Грин**на О.В. 300, Паль**ко К.В. 300, Тим**ко К.В. 50, Дя**к А.Г. 200, Ми**а В.М. 300, Бо**р І.М 100, Кор**од Л. 200 ми зібрали 1550, це і багато, але по цінам на зараз не так і багато, тому збираємо ще декілька днів, а потім будемо закупати по потребі, та чекаємо ліки, в кого є зайві, чекаємо і просимо

  3. #15803

    Реєстрація
    13 серпень 2008
    Звідки Ви
    sniper avenue
    Дописів
    13 291

    Типово

    Цитата Допис від Angelinn Переглянути допис
    UKRBAT, я просто повторю звернення для Вас



    прошу, не вподобайтеся Сєргову й тим, що "ми вас туда нє пасилалє"... тримайтеся!..

    До чого сергов.
    Навіть в мене совісті б не вистачило так мутити гроші - а я ще те гівно.У бійців все є,крапка.Інші- мошенніки на доверии.
    А то що там Lowa замість Таланів потрібна якомусь мудаку чи кішку бабки племінниці поховати на святій землі,чи ще якась невиліковна хвороба у жінки офіцера - звиняйте.
    Волонтерство для арміі на мій погляд вже померло,це вже якесь циганство.
    идущие на смерть приветствуют тебя(с)

  4. #15804
    Аватар для баба-ягья
    Реєстрація
    24 серпень 2006
    Звідки Ви
    днепропетровск - мой дом родной? та щаз!
    Дописів
    35 979

    Типово

    Angelinn

    ​просто расскажите, сколько сеток идет на починку, а сколько уже в утилизацию , потому как уже нечего чинить
    Сало в шоколаде, и другие полезные продукты для наших Героев

  5. #15805

    Реєстрація
    30 березень 2012
    Дописів
    8 076

    Типово

    Цитата Допис від UKRBAT Переглянути допис
    До чого сергов.
    Навіть в мене совісті б не вистачило так мутити гроші - а я ще те гівно.У бійців все є,крапка.Інші- мошенніки на доверии.
    А то що там Lowa замість Таланів потрібна якомусь мудаку чи кішку бабки племінниці поховати на святій землі,чи ще якась невиліковна хвороба у жінки офіцера - звиняйте.
    Волонтерство для арміі на мій погляд вже померло,це вже якесь циганство.
    про кішку й жінку - не знаю, про Надійку й Людмилу - скажу: скоріш з себе знімуть і віддадуть, ніж чуже присвоять..

    ЗІ читаю Вас і помічаю як з льготами змінюється Ваш світогляд... може на те й розраховано?... случісь вдрух Майдан, то убд-шники вже не підуть - їхнє життя налагоджується... навіщо щось міняти?

  6. #15806

    Реєстрація
    30 березень 2012
    Дописів
    8 076

    Типово

    Цитата Допис від баба-ягья Переглянути допис
    Angelinn

    ​просто расскажите, сколько сеток идет на починку, а сколько уже в утилизацию , потому как уже нечего чинить
    наскільки мені відомо, Павучки не ремонтують старе... купують нову сітку (часто й густо за свої) і плетуть-плетуть-плетуть...

  7. #15807

    Реєстрація
    15 січень 2013
    Дописів
    21 846

    Типово

    Цитата Допис від Angelinn Переглянути допис
    про кішку й жінку - не знаю, про Надійку й Людмилу - скажу: скоріш з себе знімуть і віддадуть, ніж чуже присвоять..

    ЗІ читаю Вас і помічаю як з льготами змінюється Ваш світогляд... може на те й розраховано?... случісь вдрух Майдан, то убд-шники вже не підуть - їхнє життя налагоджується... навіщо щось міняти?
    с учетом что убд-шным льготам Укрбата уже лет под 25...плюс минус - то его світогляд уже давно змінився

  8. #15808
    Аватар для Ustas77
    Реєстрація
    12 листопад 2005
    Звідки Ви
    из здравого смысла
    Дописів
    17 061

    Типово

    ....кстати, мне вот интересно почему до сих пор паучки плетут....тут без всякого контекста и т.п.....ведь государство легко может при желании за год обеспечить на десятилетие вперед....военные не заказывают у командывания? или заказывают, а их посылают...
    Ангелин, Вы не в курсе?
    Многие спекулируют на заблуждениях
    и ложных чудесах,обманывая глупое
    большинство.
    ЛЕОНАРДО ДА ВИНЧИ

  9. #15809

    Реєстрація
    30 березень 2012
    Дописів
    8 076

    Типово

    воїни замовляють - Павучки плетуть..

    це 3 останні пости від військових на сторінці Павучків..

    Александр Казак

    Рідні наші ПАВУЧКІ ДНІПРА .от всіх військових с Різдвом Христовим і новім роком.дякуй Вам за Вашу допомогу .бажаю Вам от менє самого доброго и найкращего.доброго здоров'я ,кохання і більше друзів.с повагою к Вам " бульба"
    Позывной Бедный

    З Новим Роком, Павучари!!! Ви НАЙКРАЩІ
    Dmitry Svetlichniy

    Всем, привет! Получили подарки под Ёлочку от Павучкiв Днiпра! Масксети, носки вязаные, коврики, подушечки и вкусняшки разные! Спасибо огромное девушкам!

  10. #15810

    Реєстрація
    30 березень 2012
    Дописів
    8 076

    Типово

    Цитата Допис від Ustas77 Переглянути допис
    ....кстати, мне вот интересно почему до сих пор паучки плетут....тут без всякого контекста и т.п.....ведь государство легко может при желании за год обеспечить на десятилетие вперед....военные не заказывают у командывания? или заказывают, а их посылают...
    Ангелин, Вы не в курсе?
    ні

  11. #15811

    Реєстрація
    19 березень 2013
    Дописів
    3 279

    Типово

    Шо за спор?
    Зеля - этот величайший политик мира и его окрестностей, решил, что дешевле кормить чужую армию, нежели свою, и потому сократил финансирование в бюджете и похерил все военные заказы этого года...

    Спрос будет. За все. Этого гаера не успеют вывезти.. И мендель не поможет.

  12. #15812

    Реєстрація
    30 березень 2012
    Дописів
    8 076

    Типово

    ось в кого є відповіді

    Валерій Маркус
    Інтерв'ю, яке я запам'ятаю на все життя. Інколи буває така розмова, одна з тисяч, яка буде кардинально відрізнятися від усіх попередніх - в моєму випадку - це вона.

  13. #15813
    Аватар для Манула
    Реєстрація
    11 жовтень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    13 846

    Типово

    Роман Цимбалюк
    На фоне *****ца в США, пора приводить в полную боевую готовность ВСУ!
    На всякий случай.
    Мало ли кто какое для себя окно возможностей увидит.

  14. #15814
    Аватар для 2-DIN
    Реєстрація
    06 грудень 2011
    Звідки Ви
    Ми - з Дніпра !
    Дописів
    16 806

    Типово

    Цитата Допис від Манула Переглянути допис
    Роман Цимбалюк
    На фоне *****ца в США, пора приводить в полную боевую готовность ВСУ!
    На всякий случай.
    Мало ли кто какое для себя окно возможностей увидит.
    Думаю - это уже учли.

  15. #15815
    Аватар для carrotik
    Реєстрація
    16 листопад 2005
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    62 771

    Типово

    ..а у нас что, в период войны ВСУ не в боевой готовности?
    Bůh stvořil člověka, ale nedal si to patentovat, a tak to teď po něm může dělat kdejakej blbec

  16. #15816

    Реєстрація
    03 травень 2020
    Дописів
    1 786

    Типово

    щас они указом свыше в готовности перемирия.

  17. #15817
    Аватар для баба-ягья
    Реєстрація
    24 серпень 2006
    Звідки Ви
    днепропетровск - мой дом родной? та щаз!
    Дописів
    35 979

    Типово

    Цитата Допис від Angelinn Переглянути допис
    наскільки мені відомо, Павучки не ремонтують старе... купують нову сітку (часто й густо за свої) і плетуть-плетуть-плетуть...
    автовокзальные волонтеры до карантина чинили пачками.... н и плели само собой....
    Сало в шоколаде, и другие полезные продукты для наших Героев

  18. #15818

    Реєстрація
    30 березень 2012
    Дописів
    8 076

    Типово

    мабуть там працює інша група..

  19. #15819

    Реєстрація
    13 серпень 2008
    Звідки Ви
    sniper avenue
    Дописів
    13 291

    Типово

    Цитата Допис від Angelinn Переглянути допис
    про кішку й жінку - не знаю, про Надійку й Людмилу - скажу: скоріш з себе знімуть і віддадуть, ніж чуже присвоять..

    ЗІ читаю Вас і помічаю як з льготами змінюється Ваш світогляд... може на те й розраховано?... случісь вдрух Майдан, то убд-шники вже не підуть - їхнє життя налагоджується... навіщо щось міняти?
    Мiй свiтогляд нi до чого.Бажаете допомогати?Он дiти наприклад.У воякiв як ми бачимо все вже е.Треба щось - нехай у вас купують.Iнше понятия - проiбав.На складi,в гаманцi у генерал,чогось не вистачило по подiбним причинам - вiн проiпав i вам до цього дiла не повинно бути.
    идущие на смерть приветствуют тебя(с)

  20. #15820
    Аватар для Манула
    Реєстрація
    11 жовтень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    13 846

    Типово

    Терпеть не могу, когда начинают указывать кому надо помогать, а кому нет ... Хочешь помогаешь, не хочешь - проходишь мимо.
    Какие проблемы?

Сторінка 791 з 1652 ПершаПерша ... 2916917417817827837847857867877887897907917927937947957967977987998008018418911291 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті