Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 789 з 1652 ПершаПерша ... 2896897397797807817827837847857867877887897907917927937947957967977987998398891289 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 33029, показано з 15 761 по 15 780.

Тема: Военное вторжение РФ в Украину

  1. #15761

    Реєстрація
    13 серпень 2008
    Звідки Ви
    sniper avenue
    Дописів
    13 291

    Типово

    Цитата Допис від Angelinn Переглянути допис
    і ще питаннячко..

    ось це "российский статус-кво не будет восстановлен, и Украина останется в зоне влияния США" це завдяки кому?

    варіанти відповідей:
    а Пороху
    б зюзі
    в самой собой так вишло
    г свій варіант
    Цікаве опитування для зефанів))Буде десь так:
    А - ні в якому разі
    Б - ну,то таке,ідіть в сраку,порохоботи
    В - та ідіть вже в сраку,порохоботи
    Г - нема
    идущие на смерть приветствуют тебя(с)

  2. #15762

    Реєстрація
    15 червень 2009
    Звідки Ви
    укрстеп
    Дописів
    8 301

    Типово

    Цитата Допис від RomanLV Переглянути допис
    Я стісняюсь спросить, а ви теж з тієї "частини шанувальників Петра Олексійовича", чи знаєте відповідь на своє ж питання?
    Я не з тієї частини і подібні питання вирішую самостійно, без консультацій з широкою і вузькою громадськістю.
    Визначте значення слів, і ви позбавите людство половини його непорозумінь.
    Рене Декарт

  3. #15763
    Аватар для KpoT
    Реєстрація
    11 липень 2007
    Дописів
    21 375

    Типово

    Цитата Допис від Angelinn Переглянути допис
    і ще питаннячко..

    ось це "российский статус-кво не будет восстановлен, и Украина останется в зоне влияния США" це завдяки кому?

    варіанти відповідей:
    а Пороху
    б зюзі
    в самой собой так вишло
    г свій варіант
    нема вірного варіанту відповіді, навіть "Г" не підходить, хоча той варіант дуже прозоро світиться, на поверхні ))

  4. #15764

    Реєстрація
    15 січень 2013
    Дописів
    21 846

    Типово

    Цитата Допис від Angelinn Переглянути допис
    і ще питаннячко..

    ось це "российский статус-кво не будет восстановлен, и Украина останется в зоне влияния США" це завдяки кому?

    варіанти відповідей:
    а Пороху
    б зюзі
    в самой собой так вишло
    г свій варіант
    т.е. десятки тысяч солдат отстоявших Украину не при делах? забавно

  5. #15765

    Реєстрація
    30 березень 2012
    Дописів
    8 076

    Типово

    Цитата Допис від KpoT Переглянути допис
    нема вірного варіанту відповіді, навіть "Г" не підходить, хоча той варіант дуже прозоро світиться, на поверхні ))
    так нема чи світиться?

    які ж ви тіко загадочьні, противсіхи, що обрали клоуна!..

  6. #15766

    Реєстрація
    30 березень 2012
    Дописів
    8 076

    Типово

    Цитата Допис від UKRBAT Переглянути допис
    Цікаве опитування для зефанів))Буде десь так:
    А - ні в якому разі
    Б - ну,то таке,ідіть в сраку,порохоботи
    В - та ідіть вже в сраку,порохоботи
    Г - нема

  7. #15767
    Аватар для KpoT
    Реєстрація
    11 липень 2007
    Дописів
    21 375

    Типово

    Цитата Допис від Angelinn Переглянути допис
    так нема чи світиться?

    які ж ви тіко загадочьні, противсіхи, що обрали клоуна!..
    взагалі не зрозумів оце ваше запитання, такий вінегрет ))

    нема неяких загадачьйчочок, тому що США, і тільки США має намір мати Україну у своїй зоні впливу, і ніякий ПП не може собі це приписати як особисте досягнення своєї політичної діяльності. Тільки від державних інтересів США це залежить, котрі мають інтереси у європах ... в них економічна, та десь трощечки політична війна, тихенька така, вами ігнорована у своїх тлумаченнях подій для себе, та заради виправдування свого вибору ідола

    Тому й ваш пункт "Г" не має адекватної відповіді, а ще тому, що й активна частина, наприклад українських націоналістів також не в захваті такого зовнішнього впливу (склалось таке враження), хоча США та європи краще ніж державний феодалізм та ще й під впливом, та контролем путінскої РФ, тобто статус по факту гібридної колонії РФ
    Востаннє редагував KpoT: 29.12.2020 о 16:45

  8. #15768
    Мастер года 2012 Аватар для RomanLV
    Реєстрація
    18 січень 2009
    Дописів
    21 442

    Типово

    Цитата Допис від Йоран Переглянути допис
    Я не з тієї частини і подібні питання вирішую самостійно, без консультацій з широкою і вузькою громадськістю.

    Я знаю такого класного мессію, але я про нього нікому не розкажу. Буду сам втіхаря (онаніровать на нього?)

    Якщо такий вумний, то може покажете як врятувати країну? А якщо ні, то сидіть будь ласочка тихенько - без вас справимося тим що є, просто не заважайте.
    Наступит день и я скажу все, что я думаю по этому поводу. (С)

  9. #15769
    Аватар для Elektrybałt
    Реєстрація
    12 квітень 2017
    Звідки Ви
    Оттуда
    Дописів
    10 533

    Типово


    ))))
    «Раньше мы воспитывали строителей коммунизма, теперь — строителей капитализма… А в результате получается одно и тоже: жлоб, невежда и вор.» ©

  10. #15770

    Реєстрація
    30 березень 2012
    Дописів
    8 076

    Типово

    Цитата Допис від KpoT Переглянути допис
    взагалі не зрозумів оце ваше запитання, такий вінегрет ))

    нема неяких загадачьйчочок, тому що США, і тільки США має намір мати Україну у своїй зоні впливу, і ніякий ПП не може собі це приписати як особисте досягнення своєї політичної діяльності. Тільки від державних інтересів США це залежить, котрі мають інтереси у європах ... в них економічна, та десь трощечки політична війна, тихенька така, вами ігнорована у своїх тлумаченнях подій для себе, та заради виправдування свого вибору ідола

    Тому й ваш пункт "Г" не має адекватної відповіді, а ще тому, що й активна частина, наприклад українських націоналістів також не в захваті такого зовнішнього впливу (склалось таке враження), хоча США та європи краще ніж державний феодалізм та ще й під впливом, та контролем путінскої РФ, тобто статус по факту гібридної колонії РФ
    з усієї відповіді я б залишила виділене...

    стосовно Порох ніпрічьом... свиня ви невдячна, пане Крот
    оце що таке?




    скільки часу знадобилося Пороху, щоб переконати світ у вторгненні росії на територію України? що в нас не громадянська війна... як чекали на результати його звернень? на допомогу КОГО розраховували найбільше? га?? забулося вже?..

  11. #15771
    Аватар для VoVaN
    Реєстрація
    07 серпень 2005
    Дописів
    2 359

    Типово

    Цитата Допис від Angelinn Переглянути допис
    з усієї відповіді я б залишила виділене...

    стосовно Порох ніпрічьом... свиня ви невдячна, пане Крот
    оце що таке?




    скільки часу знадобилося Пороху, щоб переконати світ у вторгненні росії на територію України? що в нас не громадянська війна... як чекали на результати його звернень? на допомогу КОГО розраховували найбільше? га?? забулося вже?..
    Та не ламайте людям жызнь. То всьо Порох винават, он лично отдал приказ мальчика в трусиках прбить, каров заставил плакать пеной, ну и там по сценарию, то есть методичке. А вот завтра заживем, вот прастой парень с народа уставшего от вайны все парешает. Фу мрази.
    Ми прийдем до Нової Ери шляхом Тараса і Бандери!...
    Тож не втрачаєм марно час,почнем всі разом-водночас!

  12. #15772
    Аватар для KpoT
    Реєстрація
    11 липень 2007
    Дописів
    21 375

    Типово

    Цитата Допис від Angelinn Переглянути допис
    з усієї відповіді я б залишила виділене...

    стосовно Порох ніпрічьом... свиня ви невдячна, пане Крот
    оце що таке?




    скільки часу знадобилося Пороху, щоб переконати світ у вторгненні росії на територію України? що в нас не громадянська війна... як чекали на результати його звернень? на допомогу КОГО розраховували найбільше? га?? забулося вже?..
    Млять .... це фукс (формальність) для вторгнення, ця фігура (ПП) за ради забезпечення положення РФ та феодалів/олігархів, Вам для "коміксів", та за гарні гроші намалювали "реальність", але в дійсній реальності усе навпаки от тим лозунгам від ворогів України, та її народу

    Вам паради проводили поки вбивали наших громадян/воїнів у котлах. Ви ангеліни усілякі зовсім дебілкі упораті наркотою, щоб хочаб це не розуміти?

    Ви не не хочете бачити факти, бо це вам тяжко - а у нас жопа, бо та сволота продажна при владі залишилась ...

    мова, церква (віра), армія? - це тільки лозунги паразитів для вас, для ангелинів усяких ( ((, по факту же лять усе інакше - їм чхати на нашу віру, мову, та армію, а вот попользоваться нами (теми кому вера, армия, мова важны), ради формирования серьезных проблем и сохранения себя (своего) вполне получилось ... и это факт, который вы отрицаете, я Вас тут кстати понимаю, ведь вы еще верите в тех паразитов людей, наследников КПСС и 90х , надеетесь на них, стремящихся к власти, а я НЕТ
    Востаннє редагував KpoT: 29.12.2020 о 22:10

  13. #15773
    Аватар для KpoT
    Реєстрація
    11 липень 2007
    Дописів
    21 375

    Типово

    Цитата Допис від VoVaN Переглянути допис
    Та не ламайте людям жызнь. То всьо Порох винават, он лично отдал приказ мальчика в трусиках прбить, каров заставил плакать пеной, ну и там по сценарию, то есть методичке. А вот завтра заживем, вот прастой парень с народа уставшего от вайны все парешает. Фу мрази.
    ви не дуже умна людина , судячи з аргументації - ви паразитуєте на плакатних тезах РФ, та прошлою владою пропагандою вам підготованих матеріалів

    але ж ви хоча б за Україну незалежну, чи як й куди?
    Востаннє редагував KpoT: 29.12.2020 о 21:56

  14. #15774
    Аватар для VoVaN
    Реєстрація
    07 серпень 2005
    Дописів
    2 359

    Типово

    Цитата Допис від KpoT Переглянути допис
    ви не дуже умна людина , судячи з аргументації - ви паразитуєте на плакатних тезах РФ, та прошлою владою пропагандою вам підготованих матеріалів

    але ж ви хоча б за Україну незалежну, чи як й куди?
    Крот, я за Незалежність!!! Нашій державі потрібно, як найшвидше, відірватись від ПаРаші. І хтоб, шо не казав, а при Порхі ці кроки були розпочаті. Немае, тепер, ніяког шантажу з газом. Ну і тд. І щоб Ви не казали, але Порох своі обовьязки, на міжнародній арені, виконував, ну мабудб на тверду 4-ку.
    Ми прийдем до Нової Ери шляхом Тараса і Бандери!...
    Тож не втрачаєм марно час,почнем всі разом-водночас!

  15. #15775

    Реєстрація
    30 березень 2012
    Дописів
    8 076

    Типово

    Цитата Допис від KpoT Переглянути допис
    Млять .... це фукс (формальність) для вторгнення, ця фігура (ПП) за ради забезпечення положення РФ та феодалів/олігархів, Вам для "коміксів", та за гарні гроші намалювали "реальність", але в дійсній реальності усе навпаки от тим лозунгам від ворогів України, та її народу

    Вам паради проводили поки вбивали наших громадян/воїнів у котлах. Ви ангеліни усілякі зовсім дебілкі упораті наркотою, щоб хочаб це не розуміти?

    Ви не не хочете бачити факти, бо це вам тяжко - а у нас жопа, бо та сволота продажна при владі залишилась ...

    мова, церква (віра), армія? - це тільки лозунги паразитів для вас, для ангелинів усяких ( ((, по факту же лять усе інакше - їм чхати на нашу віру, мову, та армію, а вот попользоваться нами (теми кому вера, армия, мова важны), ради формирования серьезных проблем и сохранения себя (своего) вполне получилось ... и это факт, который вы отрицаете, я Вас тут кстати понимаю, ведь вы еще верите в тех паразитов людей, наследников КПСС и 90х , надеетесь на них, стремящихся к власти, а я НЕТ

  16. #15776

    Реєстрація
    15 червень 2009
    Звідки Ви
    укрстеп
    Дописів
    8 301

    Типово

    Цитата Допис від RomanLV Переглянути допис



    Якщо такий вумний, то може покажете як врятувати країну? А якщо ні, то сидіть будь ласочка тихенько - без вас справимося тим що є, просто не заважайте.
    Я дивлюсь, публіка у нас проста і щира. При першій-ліпшій нагоді канючити - ну хто? ну назвіть ім'я! розкажіть, покажіть, де хрестик поставити - отже, це нормально і достойно. А жити власним розумом - означає цій "еліті" заважати.

    І ці ж люди щось там про баранів, стадо розказують.
    Визначте значення слів, і ви позбавите людство половини його непорозумінь.
    Рене Декарт

  17. #15777
    Почетный форумчанин Аватар для Vedma
    Реєстрація
    13 жовтень 2004
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    106 639

    Типово

    Цитата Допис від KpoT Переглянути допис
    Млять .... це фукс (формальність) для вторгнення, ця фігура (ПП) за ради забезпечення положення РФ та феодалів/олігархів, Вам для "коміксів", та за гарні гроші намалювали "реальність", але в дійсній реальності усе навпаки от тим лозунгам від ворогів України, та її народу

    Вам паради проводили поки вбивали наших громадян/воїнів у котлах. Ви ангеліни усілякі зовсім дебілкі упораті наркотою, щоб хочаб це не розуміти?

    Ви не не хочете бачити факти, бо це вам тяжко - а у нас жопа, бо та сволота продажна при владі залишилась ...

    мова, церква (віра), армія? - це тільки лозунги паразитів для вас, для ангелинів усяких ( ((, по факту же лять усе інакше - їм чхати на нашу віру, мову, та армію, а вот попользоваться нами (теми кому вера, армия, мова важны), ради формирования серьезных проблем и сохранения себя (своего) вполне получилось ... и это факт, который вы отрицаете, я Вас тут кстати понимаю, ведь вы еще верите в тех паразитов людей, наследников КПСС и 90х , надеетесь на них, стремящихся к власти, а я НЕТ
    Це ж якась шизофрєнія....
    Бо плач не дав нікому ще свободи,
    А хто борець - той здобуває світ

  18. #15778

    Реєстрація
    15 грудень 2005
    Дописів
    7 991

    Типово

    Цитата Допис від Йоран Переглянути допис
    Я дивлюсь, публіка у нас проста і щира. При першій-ліпшій нагоді канючити - ну хто? ну назвіть ім'я! розкажіть, покажіть, де хрестик поставити - отже, це нормально і достойно. А жити власним розумом - означає цій "еліті" заважати.

    І ці ж люди щось там про баранів, стадо розказують.
    Это всё понятно, но имя всё-таки придётся назвать. Можно коллективную ответственность применять, но у нас не Швейцария. И даже там несмотря на весь коллективизм кто-то всё равно главный.

  19. #15779

    Реєстрація
    15 червень 2009
    Звідки Ви
    укрстеп
    Дописів
    8 301

    Типово

    Цитата Допис від Alex75 Переглянути допис
    Это всё понятно, но имя всё-таки придётся назвать. .
    Назвати можна, так. Якщо буде бажання. Коли буде оприлюднено список. Як ви розумієте, на формування команди претендентів ми, пересічні, впливаємо аж ніяк.

    Сенсу в цьому одкровенні я, відверто кажучи, не бачу.

    До того ж, порівняно недавно я вже називав в одному мікродіалозі ім'я: Роман Безсмертний. Для мене він не №1, а написав це задля цікавості - що ж буде далі. Результат мене трохи навіть здивував. Співрозмовник, добре відомий на "загальних", прокоментував це приблизно так: він мало відомий народу і не розкручений.
    Ну, вибачте, якщо вже Рома Безсмертний маловідомий, то кого ж називати, щоб знайти відгук в серцях виборців? Може, запропонувати досвідченого політика, який вже обіймав президентську посаду і має досвід протистояння з росіянами?
    Визначте значення слів, і ви позбавите людство половини його непорозумінь.
    Рене Декарт

  20. #15780

    Реєстрація
    15 грудень 2005
    Дописів
    7 991

    Типово

    Цитата Допис від Йоран Переглянути допис
    Н Як ви розумієте, на формування команди претендентів ми, пересічні, впливаємо аж ніяк.
    Ну опосредованно все влияют.
    Почитайте статьи Дубинянского про инклюзивную и эксклюзивную Украину. С ним можно не соглашаться, но термин полезный.
    Побеждает всегда только инклюзивная Украина. Эксклюзивная - проигрывает.
    Таким объединяющим, инклюзивным персонажем в 2014 был Порошенко, в 2019 - Зеленский.
    Нужна договоренность элит. В нашем случае олигархических - тоже. Правда теперь можно играть на противоречиях между олигархами, из 4-х основных двое - сбитые летчики, но с двумя оставшимися договариваться придется. Без олигархического консенсуса никто к власти не придет в ближайшее время. К сожалению, но такова реальность.
    А фамилий можно много назвать и Безсмертный среди них тоже может быть, но ему трудно будет стать инклюзивным персонажем.
    Если судить объективно, то есть один политик, занимавший все высшие должности кроме президентской и не облажавшийся ни на одной из них, наоборот - получивший высшие оценки экспертов. Если бы мы как страна нанимали себе менеджера для работы на президентской должности, то могли бы дать ему шанс, но большинство его не примет.
    Сейчас такими объединяющими персонажами видятся Кличко и Филатов, но опять же без договоренностей элит никто из них президентом не станет.

Сторінка 789 з 1652 ПершаПерша ... 2896897397797807817827837847857867877887897907917927937947957967977987998398891289 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті