Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 735 з 1652 ПершаПерша ... 2356356857257267277287297307317327337347357367377387397407417427437447457858351235 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 33029, показано з 14 681 по 14 700.

Тема: Военное вторжение РФ в Украину

  1. #14681
    Аватар для Funeral director
    Реєстрація
    06 листопад 2006
    Звідки Ви
    Мэстний шаломний хасид
    Дописів
    6 530

    Типово

    Цитата Допис від L_Pt Переглянути допис
    Легіонерам заплатити трошечки більше – і вони будуть воювати за іншу сторону.
    Гадаєте у кремля грошей менше?
    "Шахтёрам" будто хорощо кремль платит?

    Если так, то развивать сотрудничество/союзничество
    /с Конго\,
    Украина ведь танки и БТРы на экспорт куда-то продаёт
    /в Африку\,
    вот как раз сделать взаимовыгодное
    военно-экономическое сотрудничество,

    например,
    отличивщимся включить в контракт жильё -
    каменные дома на родине
    /а не хибары из камыща\,
    отслужил на отлично - получил хату из камня.

  2. #14682

    Реєстрація
    14 грудень 2008
    Дописів
    6 880

    Типово

    очередной материал для печальных выводов
    https://www.unian.ua/politics/105618...zsFWbALqr1h5Qk
    цитата из интервью с новым начштаба:

    це було до інавгурації, за декілька днів. Ми зустрілися і так я познайомився з президентом особисто. Знали ми його як людину, яка багато років влучно вміла знаходити проблеми влади і гостро їх висвітлювати. Коли ми сіли спілкуватися, мені було сказано, що він ще не має ніяких повноважень, тому ніяких обіцянок, нічого не пропонувалось, це було просто спілкування.

    Було поставлене питання, якою мовою ви хочете спілкуватися. Я сказав, що мені все одно, якою мовою спілкуватися. Президент запропонував спілкуватися українською мовою і ми спілкуватися українською мовою, причому нормально. Те, що я чув під час виборчої кампанії, виявилося зовсім не таким.

    Президент мене вивчав. Я бачив, яким поглядом він дивиться – це був погляд не артиста, це був погляд психолога, який все вивчає, заглядає всередину тебе. Ми говорили про життя, президент мене розпитував про Іловайськ. Він хотів чути, бо багато є інсинуацій з цього приводу, багато є неправдивої інформації. Найголовніше, що за тих 5 років, які пройшли, одні й ті самі люди по-різному видають інформацію, видумують нісенітницю.

    Я йому коротко розповів (адже навіть якщо просто обмалювати всю картину треба не 5 і не 10 хвилин), потім ми поспілкувались про те, яку посаду я займаю, ким я був. Я так розумію, це і було знайомство.

    Яке враження на вас справив Зеленський саме як Верховний головнокомандувач?

    Я був дуже здивований тому, що він задавав питання з розумінням справи. Коли людина, яка у військовій сфері не є спеціалістом, але задає питання з розумінням, то є діалог. Тобто я був приємно здивований, що він настільки розуміє, шо він хоче.

    Опоненти під час виборчої кампанії закидали Зеленському, що він нібито виявиться слабким лідером та головнокомандувачем. Чи ви відчули слабкість в розмові з ним?

    Навіть відомі мольфари чи пророки говорили одне, а відбувалося не так. Я б на себе не брав відповідальність сказати, яким хто буде. Коли я поспілкувався з Володимиром Олександровичем, я побачив цупку людину, яка цікавиться, яка не просто задає питання заради того, щоб їх поставити. Був живий процес. Інтерес, енергія, яка до чогось веде. Це дуже велика сила, коли людина має енергію, і коли вона чогось хоче. Таким було моє враження.



    Коли я тоді їхав тоді в зону АТО керівником сектора «Б», то я приїхав до Ігоря Валерійовича, сказав, що я їду в АТО, і будете працювати з моїм начальником штабу, генерал-майором Наєвим. Він мені каже: «Почекайте, пане генерал», а через декілька хвилин каже: «Вас внизу чекає білий броньований мікроавтобус, будь ласка, візьміть його». Я говорю: «Не потрібно, у мене штаб по всім керівним документом знаходиться в більше 100 км від лінії бойових дій, не думаю, що мені там щось загрожує». Він відповів: «Я вас дуже прошу, візьміть, щоб він у вас був». І, чесно кажучи, в тому числі той мікроавтобус рятував життя.

  3. #14683
    Климентина
    Guest

    Типово

    Сурков больше не куратор ЛДНР, ушел в отставку.

    кто вместо? Медведчук?
    шутка.
    Мініатюри долучень Мініатюри долучень Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  S90524-235850.jpg
Переглядів: 92
Розмір:  79,1 КБ
ID:	2233265  

  4. #14684
    Аватар для Манула
    Реєстрація
    11 жовтень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    13 846

    Типово

    Трибунал ООН з морського права визнав своє право розглянути суперечку щодо моряків

    Постійно діючий трибунал, створений у відповідності до Конвенції ООН з морського права, виніс рішення про наявність у себе права на розгляд суперечки України та Росії.
    Про це йдеться у рішенні трибуналу, яке оголошується в суботу в Гамбурзі, повідомляє кореспондент "Європейської правди".
    Рішення про наявність prima facie (попередньої) юрисдикції оголосив голова трибуналу, суддя Пак Чжин Хьон.
    Це дає трибуналу право винеси рішення про задоволення (або відхилення) вимог України негайно звільнити українських моряків.

    Рішення по суті буде оголошене ближчим часом, Європейська правда слідкує за засіданням.
    Необхідно зауважити, що офіційний представник РФ був відсутній на слуханні; російська сторона відмовилася також надавати свої матеріали. "Відсутність сторони суперечки не є перепоною для винесення рішення", - пояснив голова трибуналу.
    https://www.pravda.com.ua/news/2019/05/25/7216108/

  5. #14685
    Аватар для Манула
    Реєстрація
    11 жовтень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    13 846

    Типово

    Трибунал ООН зобов’язав Росію відпустити захоплених моряків
    Постійно діючий трибунал, створений у відповідності до Конвенції ООН з морського права, задовольнив ключову вимогу України у справі про тимчасові заходи, які має здійснити Росія.
    Про це йдеться у рішенні трибуналу, оголошеному в суботу в Гамбурзі, повідомляє кореспондент "Європейської правди".
    Ключові положення документу зачитав голова трибуналу, суддя Пак Чжин Хьон.
    Серед іншого, суд зобов’язав Росію негайно звільнити українських моряків та дозволити їм повернення в Україну.

    "Трибунал вважає за необхідне вимагати від Росії звільнити три затримані українські кораблі, 24 затриманих моряків, та дозволити їм повернення в Україну", заявив голова трибуналу.
    Необхідно зауважити, що офіційний представник РФ був відсутній на слуханні; російська сторона відмовилася також надавати свої матеріали для слухання, однак за конвенційним правом ООН все одно лишається зобов’язана виконувати рішення. За відсутності представника РФ трибунал використовував офіційну позицію Росії щодо подій поблизу Керченської протоки.
    "Нам відомо, що Росія має інше бачення подій, що мали місце 25 листопада 2018 року", - заявив голова трибунала.
    Зокрема, суд заявив, що не знайшов підтверджень російської версії про провокаційн військову операцію України. "Секретне вторгнення українських моряків, на якому наполягає Росія, видається трибуналу дуже малоімовірною", - йдеться у рішенні.
    Також трибунал погодився із тим, що Україна вичерпала всі можливості домовитися із РФ про звільнення моряків без звернення до суду.
    https://www.pravda.com.ua/news/2019/05/25/7216109/

  6. #14686
    Аватар для vop
    Реєстрація
    11 січень 2007
    Дописів
    28 612

    Типово

    Украина слишком бедная и слабая, что бы заставить рф выполнить приговор трибунала.

  7. #14687

    Реєстрація
    10 березень 2011
    Звідки Ви
    Днепр, Победа
    Дописів
    20 753

    Типово

    Украина это вообще-то не трибунал ООН, ну это так, между прочим.

  8. #14688
    Аватар для Daishi
    Реєстрація
    22 вересень 2004
    Звідки Ви
    Св. Стефан
    Дописів
    19 726

    Типово

    Оон уже выразил озабоченность нежеланием РФ отпускать моряков?
    Быть везде и всюду чужестранцем
    Вечным чужестранцем на Земле

  9. #14689
    Аватар для procurement
    Реєстрація
    01 жовтень 2018
    Дописів
    2 212

    Типово

    Цитата Допис від Daishi Переглянути допис
    Оон уже выразил озабоченность нежеланием РФ отпускать моряков?
    Ывропа уже 5 лет как выражает озабоченность Украине.

  10. #14690
    Аватар для vop
    Реєстрація
    11 січень 2007
    Дописів
    28 612

    Типово

    Цитата Допис від procurement Переглянути допис
    Ывропа уже 5 лет как выражает озабоченность Украине.
    Нидерланды в свое время добились от рф выполнения приговора трибунала - возврат задержанных моряков, задержанного судна, да и еще несколько миллиардов евро.

    Украина слишком слабая, что бы заставить их выполнить приговор трибунала.

  11. #14691
    Аватар для АЦТЕК
    Реєстрація
    26 листопад 2007
    Дописів
    24 778

    Типово

    Цитата Допис від vop Переглянути допис
    Нидерланды в свое время добились от рф выполнения приговора трибунала - возврат задержанных моряков, задержанного судна, да и еще несколько миллиардов евро.
    Моряков - возможно... про "миллиарды евро" - сомнительно...
    ВИПИВ? ЗА КЕРМО!

  12. #14692
    Аватар для vop
    Реєстрація
    11 січень 2007
    Дописів
    28 612

    Типово

    Цитата Допис від АЦТЕК Переглянути допис
    Моряков - возможно... про "миллиарды евро" - сомнительно...
    А каких портах Украина будет задерживать российские суда? Или самолеты? Или, хотя бы, поезда? В обеспечение исполнения приговора?

  13. #14693

    Реєстрація
    13 серпень 2008
    Звідки Ви
    sniper avenue
    Дописів
    13 291

    Типово

    Вообще то пока вы спали штрафовали и арестовывали иностранные суда просто посещавшие крым,в том числе и кацапские.Санкции опять же очередные.Шо то я сомневаюсь,что такие действия теперь продолжаться.Но вам похер.

  14. #14694
    Аватар для vop
    Реєстрація
    11 січень 2007
    Дописів
    28 612

    Типово

    Цитата Допис від UKRBAT Переглянути допис
    Вообще то пока вы спали штрафовали и арестовывали иностранные суда просто посещавшие крым,в том числе и кацапские.Санкции опять же очередные.Шо то я сомневаюсь,что такие действия теперь продолжаться.Но вам похер.
    Дружище, давайте вы не будете за меня выдумывать, что мне похер, а что не похер. Или, хотя бы читайте тему, которую комментируете. Причем, нахрен, тут санкции?

    Лучше идите дальше слушайте ту истеричку хамскую.

  15. #14695

    Реєстрація
    13 серпень 2008
    Звідки Ви
    sniper avenue
    Дописів
    13 291

    Типово

    Цитата Допис від vop Переглянути допис
    Дружище, давайте вы не будете за меня выдумывать, что мне похер, а что не похер. Или, хотя бы читайте тему, которую комментируете. Причем, нахрен, тут санкции?

    Лучше идите дальше слушайте ту истеричку хамскую.
    Какие санкции?Причем тут они?В случае невыполнения решения суда.Вы прежде чем чё то там писать воздевая в небо руки хоть новости читайте.

  16. #14696

    Реєстрація
    10 березень 2011
    Звідки Ви
    Днепр, Победа
    Дописів
    20 753

    Типово

    Чим Росії загрожує невиконання наказу Міжнародного трибуналу щодо українських моряків, - юрист

    Невиконання Росією наказу Міжнародного трибуналу з морського права звільнити українських моряків матиме негативні наслідки для РФ.
    Про це у Facebook повідомив президент Європейського комітету із запобігання катуванням, нелюдському або такому, що принижує людську гідність, поводженню або покаранню Микола Гнатовський..
    «Це буде явним міжнародним правопорушенням, створить підставу для нових санкцій, прирече їх на програш справи в арбітражі по суті (бо це лише попередній етап), погано відіб'ється на перспективах у інших судах, підірве їхню правову, політичну та моральну позицію у всіх міжнародних форумах. Коротко кажучи, це дорого коштуватиме, значно дорожче, ніж просто відпустити моряків», — пише він.

  17. #14697
    Аватар для KpoT
    Реєстрація
    11 липень 2007
    Дописів
    21 375

    Типово

    Сполучені Штати готові співпрацювати з Україною, й постачати їй оборонне летальне озброєння для підвищення військової здатності. Постачати Україні зброю США може, як в межах ухваленого Конгресом фінансування, так і в рамках прямих закупівель самою Україною.

    Спецпредставник США з питань України під час відеобрифінгу з Брюсселя озвучив пріоритетні напрямки співпраці з Україною та висловив підтримку мирним прагненням президента Володимира Зеленського, повідомило "Радіо Свобода".

    Щодо надання Україні летальної зброї, Курт Волкер зауважив, що ухвалою Конгресу виділено відповідне фінансування. Відтак це робить можливим надання Україні засобів протитанкової оборони та антиснайперських систем. Він також зазначив, що США надалі готові постачати зброю, якої потребує Україна для самозахисту.

    Цей процес може виходити за рамки фінансування ухваленого Конгресом, і здійснюватися через прямі закупівлі зброї самою Україною.
    https://24tv.ua/ukrayina_tag1119

    Волкер заявил, что вторжение России на Донбасс не следует расценивать как преграду для членства Украины в НАТО
    https://gordonua.com/news/war/volker...to-997832.html

  18. #14698

    Реєстрація
    01 березень 2018
    Звідки Ви
    г. Киев
    Дописів
    1 509

    Типово


  19. #14699

    Реєстрація
    10 березень 2005
    Дописів
    37 060

    Типово

    это горело то самое "разведовательное судно" передаланное из рыбацкого , скрыть что-то надо по краденным бюджетным деньгам .

  20. #14700
    Почетный форумчанин
    Циник года 2007, 2009, 2010
    Аватар для Stank
    Реєстрація
    07 червень 2006
    Звідки Ви
    ВРіК
    Дописів
    30 187

    Типово

    Цитата Допис від RomanLV Переглянути допис
    Я бы так сильно не надеялся. Вова судя по всему заведет в раду прилиное количесвто своих людей. Если сможет развести депутатов (на отмену мажоритарки) то их будет процентов 30-40. Приплюсвать сюда откровенную раговско-комуняцкую падаль (она ведь тоже наверника зайдет) и 50% в раде вполне реальны.
    И что? К примеру, входит группа и уже эти проценты ничего не значат для тех, кому отдан приказ зачистить всех и все. Работы на пять неполных лент. Невиновных в ВР нет, а преступников каждый первый, по большому счету.
    Надежда только если депутаты не купятся и тогда мажоритарка заведет хоть и воров, но проукраинских. На то что выборы по открытым спискам сделают надежды нет (
    Как лично по мне, то любой вор не просто должен сидеть в тюрьме, а уничтожен на месте. Проукраинский, пророссийский, прогрузинский...если ты вор, то пора тебе поставить точку от лазерного прицела на лбу. Как лично я делал на долбасье. Поймали с наколотым перстнями, допросили и закопали на***.
    Короче реванш полным ходом. Так что я б ...как говорится надейся на лучшее а готовься - к Майдану.
    На*** этот гребанный майдан. Цирк сука с конями. Раздражает эта полумирная ***ня реально. А насчет готовиться, так в хозяйстве найдется чем, если будет смысл устроить бойню. Но на самом деле этот момент прозевали в 2004, когда можно было истребить овощей сразу и наглухо. И не было бы ни януковочей, ни ефремовых, ни вилкулов. А про местных политиков у меня очень плохое мнение. Либо сцыкуны, как ющенко или зеленский, либо ворюги, как овощ и кондитер, либо вообще комуняки, как кравчук с кучей, короче одни пидоры.
    На питання "Гдє тьі біл, когда бамбас дамбілі?" відповідаю " в отсєкє бомбардіровщіка"

Сторінка 735 з 1652 ПершаПерша ... 2356356857257267277287297307317327337347357367377387397407417427437447457858351235 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті