Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 299 з 341 ПершаПерша ... 199249289290291292293294295296297298299300301302303304305306307308309 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 6815, показано з 5 961 по 5 980.

Тема: Оформление загранпаспорта. (подробная инструкция в первом посте)

  1. #5961
    Аватар для OK_3006
    Реєстрація
    28 січень 2011
    Звідки Ви
    Левый берег Днепра
    Дописів
    981

    Типово

    Цитата Допис від NortonCommander Переглянути допис
    Реально. Сьогодні о 0-15 залазив. Були місця і на троїцьку і на робочу. О 0-05 переконаний місця були кругом
    Это на сайте ДМСУ или на Igov?

  2. #5962
    Аватар для NortonCommander
    Реєстрація
    06 лютий 2004
    Звідки Ви
    Та я вже сам ХЗ:))
    Дописів
    29 749

    Типово

    Дмсу
    з 26.01.2012 живу новим життям...

  3. #5963
    Аватар для turina
    Реєстрація
    23 вересень 2009
    Звідки Ви
    ул. Косиора
    Дописів
    1 454

    Типово

    О справке: подруга с ребенком проживают в другом городе, прописаны в Днепре, с отцом в разводе. Как прочитала о справке у нее началась паника, сказался недавний опыт получения ID с поездками в Днепр. Потом специально сходила в свой ДМС уточнила, сказали справка не нужна.

  4. #5964
    Аватар для turina
    Реєстрація
    23 вересень 2009
    Звідки Ви
    ул. Косиора
    Дописів
    1 454

    Типово

    Цитата Допис від NortonCommander Переглянути допис
    Нарешті доїхав забрав свій з малою. Були десь в началі пятого. В черзі були третіми. На все 15 хвилин. Мій паспорт глянули, малої свідоцтво ні (може що мала була зі мною), взяли в мене ще раз відбиток пальця (правда чогось одного. Хоча маю два ) мабуть для ідентифікації перевірки)), поставив два підписи і до побачення
    Хм...при подаче на детский оставлял свои отпечатки? Я в прошлом году не оставляла.

  5. #5965
    Аватар для NortonCommander
    Реєстрація
    06 лютий 2004
    Звідки Ви
    Та я вже сам ХЗ:))
    Дописів
    29 749

    Типово

    Цитата Допис від turina Переглянути допис
    Хм...при подаче на детский оставлял свои отпечатки? Я в прошлом году не оставляла.
    На дитячий ні. Я просто забирав свій і малої одночасно. Малої зразу віддали. Мій після пальця. Все ж таки схиляюся для перевірки ідентифікації. Не став вже цікавитись крутив головою за малою бо в них там 'дорогий фотоапарат')) з чим цілком згоден. За нього одного можна було б весь вестибюль відремонтувати ))
    з 26.01.2012 живу новим життям...

  6. #5966
    Аватар для turina
    Реєстрація
    23 вересень 2009
    Звідки Ви
    ул. Косиора
    Дописів
    1 454

    Типово

    Цитата Допис від NortonCommander Переглянути допис
    На дитячий ні. Я просто забирав свій і малої одночасно. Малої зразу віддали. Мій після пальця. Все ж таки схиляюся для перевірки ідентифікації. Не став вже цікавитись крутив головою за малою бо в них там 'дорогий фотоапарат')) з чим цілком згоден. За нього одного можна було б весь вестибюль відремонтувати ))
    А, понятно. Да, это идентификация.
    Для информации: есть случаи когда при выдаче отпечатки не идентифицируются, поэтому паспорт не отдают. Люди ходят каждый день, трут, моют, мажут пальцы, то же проделывают со сканером. Некоторым получается идентифицироваться на 3й-10й день, а если все равно не получается то паспорт отправляют на экспертизу, экспертиза длится несколько месяцев. Если экспертиза устанавливает вину ПКУ, то новый паспорт печатают бесплатно. Но пока еще ни одного результата экспертизы не видела. Да и всего случаев несоответствия отпечатков очень мало, всего 10-20.

  7. #5967
    Аватар для NortonCommander
    Реєстрація
    06 лютий 2004
    Звідки Ви
    Та я вже сам ХЗ:))
    Дописів
    29 749

    Типово

    Цитата Допис від turina Переглянути допис
    А, понятно. Да, это идентификация.
    Для информации: есть случаи когда при выдаче отпечатки не идентифицируются, поэтому паспорт не отдают. Люди ходят каждый день, трут, моют, мажут пальцы, то же проделывают со сканером. Некоторым получается идентифицироваться на 3й-10й день, а если все равно не получается то паспорт отправляют на экспертизу, экспертиза длится несколько месяцев. Если экспертиза устанавливает вину ПКУ, то новый паспорт печатают бесплатно. Но пока еще ни одного результата экспертизы не видела. Да и всего случаев несоответствия отпечатков очень мало, всего 10-20.
    херасе. Бог відвів
    а ще. наприклад в мене/малої (наприклад же знову) термін дії паспорта до 01.09. я беру турпоїздку з 25,08 по 05,09. нас не випустять? чи не запустять? чи в мене тур повинен закінчуватись 31,08?
    і якщо в мене закінчується тур саме 31,08 а назад затримується виліт на пару днів з будь яких причин?
    з 26.01.2012 живу новим життям...

  8. #5968
    Аватар для Nat
    Реєстрація
    31 березень 2004
    Звідки Ви
    gorod.dp.ua
    Дописів
    51 663

    Типово

    Цитата Допис від NortonCommander Переглянути допис
    херасе. Бог відвів
    а ще. наприклад в мене/малої (наприклад же знову) термін дії паспорта до 01.09. я беру турпоїздку з 25,08 по 05,09. нас не випустять? чи не запустять? чи в мене тур повинен закінчуватись 31,08?
    і якщо в мене закінчується тур саме 31,08 а назад затримується виліт на пару днів з будь яких причин?
    Про строки все гірше - новий треба робити за пів року до закінчення старого. З паспортом, що закінчуєть строк його дії навіть через 3 місяці, не кожна країна прийме. Ну а турагент ще й тур не продасть, йому проблеми не треба

  9. #5969
    Аватар для NortonCommander
    Реєстрація
    06 лютий 2004
    Звідки Ви
    Та я вже сам ХЗ:))
    Дописів
    29 749

    Типово

    Цитата Допис від Nat Переглянути допис
    Про строки все гірше - новий треба робити за пів року до закінчення старого. З паспортом, що закінчуєть строк його дії навіть через 3 місяці, не кожна країна прийме. Ну а турагент ще й тур не продасть, йому проблеми не треба
    Дякую
    з 26.01.2012 живу новим життям...

  10. #5970
    Аватар для m a d a g a s k a r
    Реєстрація
    04 січень 2006
    Звідки Ви
    Киев-Днепропетровск
    Дописів
    11 514

    Типово

    А если на сайте ДМС написано Документ доставлено до територіального органу міграційної служби 07.08.2018


    то можно идти и забирать его?
    Если - да, то записываться снова не надо?

  11. #5971
    Moderator
    Кулинар года 2013
    Аватар для Jane_R
    Реєстрація
    07 березень 2008
    Звідки Ви
    ж/м Покровский (Коммунар)
    Дописів
    41 882

    Типово

    Цитата Допис від m a d a g a s k a r Переглянути допис
    А если на сайте ДМС написано Документ доставлено до територіального органу міграційної служби 07.08.2018


    то можно идти и забирать его?
    Если - да, то записываться снова не надо?
    записываться не надо
    можно идти забирать
    только в разных ДМС своё время выдачи паспортов - узнавай, когда в твоем выдача

  12. #5972
    Аватар для NortonCommander
    Реєстрація
    06 лютий 2004
    Звідки Ви
    Та я вже сам ХЗ:))
    Дописів
    29 749

    Типово

    Ну в двох де я був там з 16 до 18
    з 26.01.2012 живу новим життям...

  13. #5973
    Аватар для m a d a g a s k a r
    Реєстрація
    04 січень 2006
    Звідки Ви
    Киев-Днепропетровск
    Дописів
    11 514

    Типово

    Цитата Допис від Jane_R Переглянути допис
    записываться не надо
    можно идти забирать
    только в разных ДМС своё время выдачи паспортов - узнавай, когда в твоем выдача
    Цем тебя!
    Цитата Допис від NortonCommander Переглянути допис
    Ну в двох де я був там з 16 до 18
    У нас также. Я даже на бумажечку записывала)))

  14. #5974
    Аватар для volna
    Реєстрація
    27 лютий 2009
    Звідки Ви
    П-6
    Дописів
    856

    Типово

    Может кто-нибудь посоветовать агенство или человека, который может за деньги сделать срочный загран? Ооочень срочный. За 3 дня.
    И выпустят ли из страны если 2 недели до окончания паспорта? Про страну прибытия не важно. Там впустят. Главный вопрос выпустят ли?
    Спасибо
    Наша распродажа:Деткам Взрослым

  15. #5975
    Аватар для Nat
    Реєстрація
    31 березень 2004
    Звідки Ви
    gorod.dp.ua
    Дописів
    51 663

    Типово

    Цитата Допис від volna Переглянути допис
    Может кто-нибудь посоветовать агенство или человека, который может за деньги сделать срочный загран? Ооочень срочный. За 3 дня.
    И выпустят ли из страны если 2 недели до окончания паспорта? Про страну прибытия не важно. Там впустят. Главный вопрос выпустят ли?
    Спасибо
    1. За 3 дні - нема таких строків вже давно. 2 тижні офіційно на терміновий паспорт. Повзнавайте який зараз мінімум у паспортному сервісі
    2. Висока ймовірність, що не випустять. Є прецеденти, що з більшим строком до закінчення терміну дії не випускали

  16. #5976
    Аватар для Большой Боб
    Реєстрація
    05 червень 2010
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    36 880

    Типово

    Цитата Допис від Nat Переглянути допис
    1. За 3 дні - нема таких строків вже давно. 2 тижні офіційно на терміновий паспорт. Повзнавайте який зараз мінімум у паспортному сервісі
    2. Висока ймовірність, що не випустять. Є прецеденти, що з більшим строком до закінчення терміну дії не випускали
    На сайте ГМС срочный 7 рабочих дней. А в реалиях х.з. Ну и за три дня в особых случаях делают.
    Автономная ливневка в песчанном грунте достаточно эффективна(с) Робокоп (Шашки)

  17. #5977
    Аватар для Nat
    Реєстрація
    31 березень 2004
    Звідки Ви
    gorod.dp.ua
    Дописів
    51 663

    Типово

    Цитата Допис від Большой Боб Переглянути допис
    На сайте ГМС срочный 7 рабочих дней. А в реалиях х.з. Ну и за три дня в особых случаях делают.
    Ну 7 днів всеж не 3. Колись була розцінка за 3 дні окрема. Зараз немає

  18. #5978
    Аватар для NortonCommander
    Реєстрація
    06 лютий 2004
    Звідки Ви
    Та я вже сам ХЗ:))
    Дописів
    29 749

    Типово

    Цитата Допис від Nat Переглянути допис
    Ну 7 днів всеж не 3. Колись була розцінка за 3 дні окрема. Зараз немає
    Ти хотіла сказати що є, тільки не на сайті дмсу?
    з 26.01.2012 живу новим життям...

  19. #5979
    Аватар для Nat
    Реєстрація
    31 березень 2004
    Звідки Ви
    gorod.dp.ua
    Дописів
    51 663

    Типово

    Цитата Допис від NortonCommander Переглянути допис
    Ти хотіла сказати що є, тільки не на сайті дмсу?
    Не знаю де є, але офіційно не гарантують)

  20. #5980
    Аватар для Большой Боб
    Реєстрація
    05 червень 2010
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    36 880

    Типово

    Цитата Допис від Nat Переглянути допис
    Ну 7 днів всеж не 3. Колись була розцінка за 3 дні окрема. Зараз немає
    Есть, но "в определенных законом случаях"
    Автономная ливневка в песчанном грунте достаточно эффективна(с) Робокоп (Шашки)

Сторінка 299 з 341 ПершаПерша ... 199249289290291292293294295296297298299300301302303304305306307308309 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті