Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 10 з 102 ПершаПерша 123456789101112131415161718192060 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 2026, показано з 181 по 200.

Тема: Как вам сервис igov.org.ua???

  1. #181
    Аватар для Crow
    Реєстрація
    07 грудень 2005
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    3 293

    Типово

    Цитата Допис від alka_dp Переглянути допис
    Сканы документов не получается добавить. Выдает ошибку.
    Какую именно ошибку? И когда подавали? Вчера вечером были изменения на сервере, могло не работать.

  2. #182

    Реєстрація
    02 жовтень 2008
    Звідки Ви
    Тополь
    Дописів
    8 290

    Типово

    Цитата Допис від Crow Переглянути допис
    Какую именно ошибку? И когда подавали? Вчера вечером были изменения на сервере, могло не работать.
    Я пробовала еще субботы заполнять, пару раз выдавало ошибку, я уже не помню какую. А вчера сегодня просто не добавляются сканы ИНН и свидетельства о рождении. Так хотелось избежать похода в эти дыбильные соц.службы.

  3. #183
    Аватар для Crow
    Реєстрація
    07 грудень 2005
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    3 293

    Типово

    Цитата Допис від alka_dp Переглянути допис
    Я пробовала еще субботы заполнять, пару раз выдавало ошибку, я уже не помню какую. А вчера сегодня просто не добавляются сканы ИНН и свидетельства о рождении. Так хотелось избежать похода в эти дыбильные соц.службы.
    Только что попробовал, все прикрепляется:

    Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  3.jpg
Переглядів: 77
Розмір:  34,8 КБ
ID:	1844849

    Как вариант, сделайте файлы меньшего размера (если вы скармливаете файлы 5-8 мб, они могут подгружаться не одну минуту. На скрине подгружены файлы в 50 кб каждый. Время загрузки - около 2 сек.

  4. #184
    Аватар для NortonCommander
    Реєстрація
    06 лютий 2004
    Звідки Ви
    Та я вже сам ХЗ:))
    Дописів
    29 750

    Типово

    між тим сьогодні вже 17тий робочий день.. тиша надіюсь на решту 3 дні
    з 26.01.2012 живу новим життям...

  5. #185
    Аватар для Crow
    Реєстрація
    07 грудень 2005
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    3 293

    Типово

    Цитата Допис від NortonCommander Переглянути допис
    між тим сьогодні вже 17тий робочий день.. тиша надіюсь на решту 3 дні
    Ти в будь-якому разі тримай в курсі справи. Будемо розбиратись з держслужбовцями, чому не обробили, або радіти що встигли обробити

  6. #186
    Аватар для NortonCommander
    Реєстрація
    06 лютий 2004
    Звідки Ви
    Та я вже сам ХЗ:))
    Дописів
    29 750

    Типово

    Цитата Допис від Crow Переглянути допис
    Ти в будь-якому разі тримай в курсі справи. Будемо розбиратись з держслужбовцями, чому не обробили, або радіти що встигли обробити
    ніні. я відпишусь обовязково.. це ж вже принципова справа
    з 26.01.2012 живу новим життям...

  7. #187

    Типово

    Цитата Допис від Crow Переглянути допис
    Якщо це було перед тим, як ви написали цей пост - вам дуже "пощастило". Ви потрапили в той час, як проходило додавання функціоналу на сервер, тому якийсь час система не працювала.
    Дякую, усе вийшло. Ідентифікацію пройдено успішно.
    Виникло таке питання. Увійшла через свою картку, відповідно "підтяглися" усі відомості про мене.
    А особові рахунки оформлені на мою маму (у неї банкінгу нема). Хотіла якось замовити послугу замість неї, оскільки проживаємо однією родиною.
    Отже питання. Скористатися даним сервісом може тільки особа, на яку оформлені усі рахунки та яка увійде через свій запис у банку? Я правильно розумію, електрону заявку замість когось подати неможливо (якщо ця особа, наприклад, не зареєстрована у е-банкінгу)?
    Красно дякую Вам за Вашу працю та ще й за те, що знаходити час на ці відповіді.

  8. #188
    Аватар для igor63
    Реєстрація
    11 грудень 2011
    Дописів
    47

    Типово

    Цитата Допис від Ляля Балаханова Переглянути допис
    Дякую, усе вийшло. Ідентифікацію пройдено успішно.
    Виникло таке питання. Увійшла через свою картку, відповідно "підтяглися" усі відомості про мене.
    А особові рахунки оформлені на мою маму (у неї банкінгу нема). Хотіла якось замовити послугу замість неї, оскільки проживаємо однією родиною.
    Отже питання. Скористатися даним сервісом може тільки особа, на яку оформлені усі рахунки та яка увійде через свій запис у банку? Я правильно розумію, електрону заявку замість когось подати неможливо (якщо ця особа, наприклад, не зареєстрована у е-банкінгу)?
    Красно дякую Вам за Вашу працю та ще й за те, що знаходити час на ці відповіді.
    http://domik.ua/novosti/oformit-subs...j-n241603.html

  9. #189

    Типово

    Спасибо, ознакомилась. Прочитать бы полный текст... в сообщении идет речь об арендаторах и собственниках.
    А меня интересует более узкий вопрос - позволяет ли сервис подать электронную заявку не от того человека, на которого оформлены лицевые счета.

  10. #190

    Типово

    Фу-у-х, я сделала это!
    Подала все сведения от своего имени - посмотрим, что получится.
    О результатах сообщу.
    Спасибо.

  11. #191
    Аватар для Crow
    Реєстрація
    07 грудень 2005
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    3 293

    Типово

    Цитата Допис від Ляля Балаханова Переглянути допис
    Дякую, усе вийшло. Ідентифікацію пройдено успішно.
    Виникло таке питання. Увійшла через свою картку, відповідно "підтяглися" усі відомості про мене.
    А особові рахунки оформлені на мою маму (у неї банкінгу нема). Хотіла якось замовити послугу замість неї, оскільки проживаємо однією родиною.
    Отже питання. Скористатися даним сервісом може тільки особа, на яку оформлені усі рахунки та яка увійде через свій запис у банку? Я правильно розумію, електрону заявку замість когось подати неможливо (якщо ця особа, наприклад, не зареєстрована у е-банкінгу)?
    Красно дякую Вам за Вашу працю та ще й за те, що знаходити час на ці відповіді.
    Дійсно, подивимось що вийде. Це вже не від нас залежить - в законах повинно бути точно вказано, хто має право подавати заяви.
    Але сама ідентифікація за допомогою БанкИД та ЕЦП для того й існує, щоб точно ідентифікувати заявника, та переконатись у тому, що він має право подавати таку заяву. Наша справа - ідентифікация, справа держслужбовців - все інше.

  12. #192

    Типово

    Цитата Допис від Crow Переглянути допис
    Дійсно, подивимось що вийде. Це вже не від нас залежить - в законах повинно бути точно вказано, хто має право подавати заяви.
    Але сама ідентифікація за допомогою БанкИД та ЕЦП для того й існує, щоб точно ідентифікувати заявника, та переконатись у тому, що він має право подавати таку заяву. Наша справа - ідентифікация, справа держслужбовців - все інше.
    І ще раз дякую!
    По суті питання - щодо роботи сервісу - можу запевнити, що все працює.
    Все заповнила, все зручно, лист на електронну пошту прийшов.
    Чекаємо на відповідь. Готова до відмови, оскільки заяву подала не особа, на яку оформлені рахунки. Але то подивимося.
    Бажаю Вам успіхів!

  13. #193
    Аватар для NortonCommander
    Реєстрація
    06 лютий 2004
    Звідки Ви
    Та я вже сам ХЗ:))
    Дописів
    29 750

    Типово

    ну шо відповіли кому?
    в мене пішов 21ий робочий день...
    з 26.01.2012 живу новим життям...

  14. #194
    Аватар для OKS@N@
    Реєстрація
    23 березень 2009
    Звідки Ви
    Ксеньевка
    Дописів
    3 930

    Типово

    Пробую оформить субсидию.... ) Сканы каких документов нужно прикреплять? Или не нужно ?

  15. #195
    Аватар для СераяМышь
    Реєстрація
    31 серпень 2010
    Звідки Ви
    Дніпро, Титова
    Дописів
    23 138

    Типово

    Цитата Допис від NortonCommander Переглянути допис
    ну шо відповіли кому?
    в мене пішов 21ий робочий день...
    я подавала заявку 08/09, как бы месяц еще не прошел... ответа пока нет, рано еще. статус все еще Взяти в роботу (у роботi)
    Нельзя надолго оставлять женщину одну. Иначе у нее появляются Мысли и она их Думает. В силу особенностей женской логики, ни к чему хорошему это не приводит.

  16. #196
    Аватар для NortonCommander
    Реєстрація
    06 лютий 2004
    Звідки Ви
    Та я вже сам ХЗ:))
    Дописів
    29 750

    Типово

    Цитата Допис від OKS@N@ Переглянути допис
    Пробую оформить субсидию.... ) Сканы каких документов нужно прикреплять? Или не нужно ?
    та наче ж ніяких ))
    Цитата Допис від СераяМышь Переглянути допис
    я подавала заявку 08/09, как бы месяц еще не прошел... ответа пока нет, рано еще. статус все еще Взяти в роботу (у роботi)
    чого місяць? 20 робочих днів же
    з 26.01.2012 живу новим життям...

  17. #197
    Аватар для OKS@N@
    Реєстрація
    23 березень 2009
    Звідки Ви
    Ксеньевка
    Дописів
    3 930

    Типово

    Цитата Допис від NortonCommander Переглянути допис
    та наче ж ніяких ))
    тоді ОК )
    тепер і я буду чекати відповіді про оформлення )))

  18. #198
    Аватар для Crow
    Реєстрація
    07 грудень 2005
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    3 293

    Типово

    З субсидіями, якщо досі не відмовили - великі шанси на позитивну відповідь. Це зі слів держслужбовців.
    alka_dp,Ваш випадок трохи складніший. Завтра спробую щось більш конкретне відповісти.

  19. #199
    Аватар для OKS@N@
    Реєстрація
    23 березень 2009
    Звідки Ви
    Ксеньевка
    Дописів
    3 930

    Типово

    Цитата Допис від alka_dp Переглянути допис
    Я пробовала еще субботы заполнять, пару раз выдавало ошибку, я уже не помню какую. А вчера сегодня просто не добавляются сканы ИНН и свидетельства о рождении. Так хотелось избежать похода в эти дыбильные соц.службы.
    подскажите, куда и как эти сканы добавлять ?

  20. #200
    Аватар для Crow
    Реєстрація
    07 грудень 2005
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    3 293

    Типово

    Цитата Допис від OKS@N@ Переглянути допис
    подскажите, куда и как эти сканы добавлять ?
    То скани не на субсидію. Все що потрібно на субсидію - вірно заповнити всі обов`язкові поля.

Сторінка 10 з 102 ПершаПерша 123456789101112131415161718192060 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті